תקנון פורום XYDate

תקנון ותנאי שימוש בפורום XYDate

בעת גלישתך בפורום, הינך מאשר את התקנון הראשי של האתר (לחץ לקריאת התקנון), ובנוסף הינך מאשר ומסכים לסעיפים הבאים:

הנחיות כלליות לגלישה בפורומים

ההתנהלות בפורום
לפי כתיבת המודעות בפורומים השונים, קרא מעט הודעות בפורום, למד את טיב המקום ואת אופן ההתנהלות בפורומים.
לפני כתיבת הודעה חדשה (thread או אשכול) יש להריץ חיפוש בפורומים השונים ולוודא שההודעה אינה קיימת. בנוסף, יש לכתוב את ההודעה בפורום המתאים לה ביותר. אין לכתוב הודעה זהה ביותר מפורום אחד.
אם הסתבכת עם הגלישה בפורום או באתר, ניתן להעזר במשתמשי הפורומים. אנו בטוחים שהם יוכלו לעזור לך, וכך תחסוך זמן רב ותהנה מגלישה מהנה יותר.
"תודה" היא לא מלה גסה. אם עזרו לכם או ניסו לפחות, אתם יכולים להגיד תודה, כך תגרמו לאותו משתמש לעזור לעוד משתמשים ולהיות מסופק מהעזרה שנתן.

כתיבת הודעה/תגובה בפורום
רשום כותרת עניינית להודעה המפרטת בדיוק את תוכן תוכנה. אין לרשום כותרות כמו "כנסו עכשיו", הודעות אלו ימחקו מיד ועלולות לגרום לחסימת המשתמש.
יש לרשום הודעות בשפה העברית, בצורה יפה, נקיה וללא "קשקושים" מיותרים. מספיק לכתוב סימן שאלה או סימן קריאה אחד, לא צריך יותר מזה.
ניתן לצרף להודעות ציטוטים מאתרים אחרים, בתנאי שאין זכויות למידע הכתוב. אין לשכפל תכנים או הודעות מאתרים אחרים, מפאת זכויות יוצרים.
אין לרשום תגובות סתמיות, רק על מנת "להקפיץ" הודעות מעלה או על מנת לגנוב את הפוקוס מהנושא של ההודעה.
יש לרשום הודעות בפורום בצורה נעימה. הודעות פוגעניות ימחקו ויגרמו לחסימה.
ניתן לצרף קישורים להודעות השונות. אין לצרף קישורים למטרת פרסום, לכל אתר מסחרי או לאתרים מתחרים - אתרי הכרויות אחרים.
הודעות בנושאי דת ופוליטיקה ניתן לכתוב בכל עת, אך מניסיון שלנו, הודעות אלו גורמות לעיתים לתגרות ולקללות. אצלנו כולם שווים, אנא שמרו על שפה נאותה, על דיבור נעים ודרך ארץ. כולנו שווים.
בעת רשימת תגובה להודעה, לא לצטט הודעות מלאות. יש לצטט רק את הקטע עליו הנכם מגיבים.
תוכלו להשתמש באייקונים הקיימים בעת הוספת הודעה/תגובה חדשה בפורומים, אך עם זאת, נצלו אותם בתבונה והשתמשו בהם בצורה הגיונית ולא מוגזמת.
אין לקלל בשום הודעה או תגובה בפורום. חסכו זאת מאיתנו, חבל שנגיע למצבים לא נעימים ונאלץ לחסום אתכם.
בעל העלאת קישור להודעה/תגובה יש להסביר מה יש בקישור.
הודעות פרסומיות/הודעות ספאם ימחקו מיד ויגרמו לחסימת המשתמש בצורה מידית מהאתר.

קניין רוחני וזכויות יוצרים
כל המידע באתר, כולל תכניו השונים, ההודעות, המבנה שלו, העיצוב, הקוד והמערכות השונות הינם קניינם של בעלי האתר.
אין לכתוב תוכן משוכפל, לקלל, להעתיק, לצלם, להשמיץ, להעלות תוכן אלים, וירוסים, פרסומים, חומר שאסור להעלותו או כל דבר שיכול לפגוע במישהו או בפרטיות שלו.

הגבלת אחריות
צוות האתר אינו יכול לפקח על המידע הנכתב בפורומים השונים ועל תכני ההודעות והתגובות. הגלישה והכתיבה בפורומים אפשרית למשתמשים רשומים ולאורחים כאחד. השימוש במידע המתפרסם בפורומים הינו באחריותכם בלבד. במידה ומצאתם מידע פוגע, יש לדווח על כך מיד לצוות האתר.
משתמשים רשומים לאתר יזוהו מיד על ידי המערכת ויוכלו לכתוב הודעות בצורה קלה ונוחה יותר. אין לפרסם מודעות על גבי חשבון של מישהו אחר. אנו שומרים לעצמנו למחוק משתמשים, לערוך הודעות ותגובות או לעשות כל שנרצה בפורום ובאתר.
כל הודעה ותגובה שמתפרסמות באתר נשמרות במערכת בצירוף כתובת הIP של המשתמש. נוכל להשתמש במידע הזה בכל עת ולהעבירו לרשויות החוק המתאימות במקרה הצורך. אנו שומרים לעצמנו לעשות כל שברצוננו עם המידע הנכתב בפורום.

בעת הגלישה בפורומים של XYDate הינך מאשר את התקנון הראשי של האתר וכן את תקנון זה, של הפורומים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר