הדייט הראשון

האם להימנע מיצירת תקשורת אחרי הדייט?

מה שחשוב זה פתיחת ערוצי תקשורת אחרי דייט ראשון

אין הרבה דברים יותר חשובים מדייט ראשון בעולם הזה, ואין הרבה דברים שעשויים להסב למתחים רגשיים כמו שיכול הדייט הראשון. זה ממש לא מנותק מהמציאות, משום שאף פעם אי אפשר לנבא איך הוא ייגמר, ומה ההשלכות העתידיות שלו. הוא יכול להוות פתח לתחילת מערכת יחסים מדהימה ורצינית, ומאידך הוא יכול להתגלות כסיוט או כאסון טוטלי. מה שהכי חשוב הוא הנושא של תקשורת אחרי דייט ראשון.

האם יש להימנע מיצירה של תקשורת אחרי דייט ראשון בהגזמה, ומה לגבי שליחת הודעות – האם זאת תקשורת במיטבה?

תאמינו או לא, אבל לפעמיים דייט ראשון יכול להסתמן כנפלא, דייט שבו נוצר קשר חיובי. מה שחשוב זה פתיחת ערוצי תקשורת אחרי דייט ראשון. במידה וממש התלהבתם, בוודאי תרצו לשלוח לבחורה הודעה נחמדה, אבל זאת טעות מיסודה. כל הבעת רגשות מוקצנת תתפרש כמגוחכת וכפתטית למדי. אף במידה שאתם ממש בטוחים שמצאתם סוף כל סוף את אהבת חייכם, תמתינו עם החצנת הרגשות שלכם. ככלל, לא כדאי "להשתפך" רגשית עד הדייט החמישי שלכם. עליכם להטמיע, כי ככלות הכול מדובר אך ורק בדייט הראשון, אין פה עדיין קשר זוגי ממשי. אף במידה והדייט הראשון לא צלח, הכול בסדר, אף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר. תצננו את ההתלהבות שלכם, תדברו עם החברים שלכם, תמשיכו בחיים השגרתיים שלכם, ובעיקר תירגעו. אל תטו את כל עולמכם במושא הדייט הראשון. במקום להמתין ליד הטלפון ליצירת תקשורת אחרי דייט ראשון ממנה, תצאו לבלות עם המקורבים אליכם. אין זה אומר למחוק אותה מהזיכרון, פשוט להרגיע כל התלהבות יתר.

האם תקשורת אחרי דייט ראשון צריכה להתבצע לאלתר?

בהתאם למגוון רב של מחקרים שנערכו בתחום, נמצא כי יצירה של תקשורת אחרי דייט ראשון צריכה להשתהות למספר ימים עם סיום הדייט הראשון, ורק כעבור יומיים או שלושה, אפשר לתעל תקשורת זאת. מאמרים אלו תומכים ברעיון, לפיו כדאי שתשדרו לבת הזוג שהיא לא מרכז העולם שלכם. ועל כך לא כולם תמימי דעים. ברור מאליו שעליכם להימנע מיצירת תקשורת אחרי דייט ראשון באופן מידי, אך לא צריך להיסחף על ידי הגבלה של יומיים או של שלושה ימים. שביל הביניים נמצא פה כפתרון יעיל, לכתוב הודעה קצרצרה בבוקר שלמחרת הדייט הראשון. מיד בתום זאת יש "להעלים" כל נוכחות שלכם, ולהיראות מאוד עסוקים בחיים שלכם. תראו את התגובות של הצד השני, במידה ויש היענות אוהדת, תחזקו את התקשורת בינכם, ואף תעזו ליזום את הדייט השני.

איך תייצרו המשך תקשורת אחרי דייט ראשון?

על מנת לייצר המשך של תקשורת אחרי דייט ראשון, בבוקר שלאחריו יש לבדוק את הטלפון שלכם, שמא תקבלו ברכה חגיגית של בוקר טוב, עם היקיצה של בני הזוג החדשים שלכם. במידה ולא יצרו אתכם כל קשר, תשמרו על דום שתיקה גם אתם. נהוג ומקובל כי לא חייבים לשלוח ביום שלאחרי הדייט הראשון הודעה, אך נשים, כמו נשים, לא מתנהגות תמיד בדיוק כפי שהגברים מצפים מהן, ויתכן שהדייט שלכם תסמס לכם כבר על הבוקר, אם לא באותו הלילה. דבר ראשון, תורידו את מדד ההתרגשות או ההתלהבות שלכם. תשתו מים קרים, תרגיעו את עצמכם, ותישארו מחוברים לקרקע, מה שממש לא מומלץ לעשות זה להתעלם מההודעה, כסממן ראשוני של יצירת תקשורת אחרי דייט ראשון. במידה והיא מעוניינת לפתח אתכם סוג של תקשורת בהמשכים ולדבר עמכם, תעניקו לה את הצ´אנס הזה, אך תורידו את מדד ההתלהבות והציפיות שלכם.

הדייט הראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

קשר טוב

קשר טוב

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:02:47

מהו קשר טוב ומיהו בן הזוג אותו נוכל לחיות במשך שארית חיינו במסגרת זוגית ולהקים איתו משפחה? מעט על בניית קשר זוגי פורה.

איפה כל הגברים של פעם ?

איפה כל הגברים של פעם ?

פורסם בתאריך: 28/06/2012 10:14:06

עולה השאלה ´´איפה כל הגברים של פעם?´´ כאילו נמאס לנשים מהסטריאוטיפ של הגבר הרגשני שהן עצמן יצרו.

איך לפנק את בן הזוג?

איך לפנק את בן הזוג?

פורסם בתאריך: 07/06/2021 15:16:37

פינוק יכול לעלות חיוך ולהפוך את היום שלהם ליום שמח ומה שזה יעשה לזוגיות, פשוט ייתן לה טוויסט מיוחד לטווח הארוך

קשר דיסקרטי

קשר דיסקרטי

פורסם בתאריך: 17/10/2011 14:15:22

רוצים להכיר נשים או גברים ולממש את הפנטזיות שלכם? הכרויות דיסקרטיות זה מה שמתאים לכם.

הכרויות לרציניים בלבד

הכרויות לרציניים בלבד

פורסם בתאריך: 21/07/2020 15:23:16

ככל הנראה אתם מחפשים את הדרך להיכרויות לרציניים בלבד, כאלו שגם מחפשים קשר זוגי מבוסס לטווח ארוך.

הכרויות חינם ברשת

הכרויות חינם ברשת

פורסם בתאריך: 31/10/2011 13:11:24

במבט ראשון, הכרויות בחינם נשמע מפתה, במבט שני מגלים שיש צדק במשפט-אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר