הדייט הראשון

האם להימנע מיצירת תקשורת אחרי הדייט?

מה שחשוב זה פתיחת ערוצי תקשורת אחרי דייט ראשון

אין הרבה דברים יותר חשובים מדייט ראשון בעולם הזה, ואין הרבה דברים שעשויים להסב למתחים רגשיים כמו שיכול הדייט הראשון. זה ממש לא מנותק מהמציאות, משום שאף פעם אי אפשר לנבא איך הוא ייגמר, ומה ההשלכות העתידיות שלו. הוא יכול להוות פתח לתחילת מערכת יחסים מדהימה ורצינית, ומאידך הוא יכול להתגלות כסיוט או כאסון טוטלי. מה שהכי חשוב הוא הנושא של תקשורת אחרי דייט ראשון.

האם יש להימנע מיצירה של תקשורת אחרי דייט ראשון בהגזמה, ומה לגבי שליחת הודעות – האם זאת תקשורת במיטבה?

תאמינו או לא, אבל לפעמיים דייט ראשון יכול להסתמן כנפלא, דייט שבו נוצר קשר חיובי. מה שחשוב זה פתיחת ערוצי תקשורת אחרי דייט ראשון. במידה וממש התלהבתם, בוודאי תרצו לשלוח לבחורה הודעה נחמדה, אבל זאת טעות מיסודה. כל הבעת רגשות מוקצנת תתפרש כמגוחכת וכפתטית למדי. אף במידה שאתם ממש בטוחים שמצאתם סוף כל סוף את אהבת חייכם, תמתינו עם החצנת הרגשות שלכם. ככלל, לא כדאי "להשתפך" רגשית עד הדייט החמישי שלכם. עליכם להטמיע, כי ככלות הכול מדובר אך ורק בדייט הראשון, אין פה עדיין קשר זוגי ממשי. אף במידה והדייט הראשון לא צלח, הכול בסדר, אף אחד לא חייב לאף אחד שום דבר. תצננו את ההתלהבות שלכם, תדברו עם החברים שלכם, תמשיכו בחיים השגרתיים שלכם, ובעיקר תירגעו. אל תטו את כל עולמכם במושא הדייט הראשון. במקום להמתין ליד הטלפון ליצירת תקשורת אחרי דייט ראשון ממנה, תצאו לבלות עם המקורבים אליכם. אין זה אומר למחוק אותה מהזיכרון, פשוט להרגיע כל התלהבות יתר.

האם תקשורת אחרי דייט ראשון צריכה להתבצע לאלתר?

בהתאם למגוון רב של מחקרים שנערכו בתחום, נמצא כי יצירה של תקשורת אחרי דייט ראשון צריכה להשתהות למספר ימים עם סיום הדייט הראשון, ורק כעבור יומיים או שלושה, אפשר לתעל תקשורת זאת. מאמרים אלו תומכים ברעיון, לפיו כדאי שתשדרו לבת הזוג שהיא לא מרכז העולם שלכם. ועל כך לא כולם תמימי דעים. ברור מאליו שעליכם להימנע מיצירת תקשורת אחרי דייט ראשון באופן מידי, אך לא צריך להיסחף על ידי הגבלה של יומיים או של שלושה ימים. שביל הביניים נמצא פה כפתרון יעיל, לכתוב הודעה קצרצרה בבוקר שלמחרת הדייט הראשון. מיד בתום זאת יש "להעלים" כל נוכחות שלכם, ולהיראות מאוד עסוקים בחיים שלכם. תראו את התגובות של הצד השני, במידה ויש היענות אוהדת, תחזקו את התקשורת בינכם, ואף תעזו ליזום את הדייט השני.

איך תייצרו המשך תקשורת אחרי דייט ראשון?

על מנת לייצר המשך של תקשורת אחרי דייט ראשון, בבוקר שלאחריו יש לבדוק את הטלפון שלכם, שמא תקבלו ברכה חגיגית של בוקר טוב, עם היקיצה של בני הזוג החדשים שלכם. במידה ולא יצרו אתכם כל קשר, תשמרו על דום שתיקה גם אתם. נהוג ומקובל כי לא חייבים לשלוח ביום שלאחרי הדייט הראשון הודעה, אך נשים, כמו נשים, לא מתנהגות תמיד בדיוק כפי שהגברים מצפים מהן, ויתכן שהדייט שלכם תסמס לכם כבר על הבוקר, אם לא באותו הלילה. דבר ראשון, תורידו את מדד ההתרגשות או ההתלהבות שלכם. תשתו מים קרים, תרגיעו את עצמכם, ותישארו מחוברים לקרקע, מה שממש לא מומלץ לעשות זה להתעלם מההודעה, כסממן ראשוני של יצירת תקשורת אחרי דייט ראשון. במידה והיא מעוניינת לפתח אתכם סוג של תקשורת בהמשכים ולדבר עמכם, תעניקו לה את הצ´אנס הזה, אך תורידו את מדד ההתלהבות והציפיות שלכם.

הדייט הראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לתבל את חיי הסקס

איך לתבל את חיי הסקס

פורסם בתאריך: 13/03/2014 15:27:27

כיצד תוכלו גם אתם לתבל את חיי הסקס בזוגיות? כמה דברים שלא העזתם לשאול

איך להכיר בנות לסקס

איך להכיר בנות לסקס

פורסם בתאריך: 24/01/2012 12:51:52

פנייה לגברים, בשביל מה אתם נמצאים באתר הזה? בשביל סקס!אין פסול בכך, השאלה היא איך להכיר בנות לסקס?

איך להנות מאקט מיני

איך להנות מאקט מיני

פורסם בתאריך: 21/01/2013 14:52:28

איך נהנים מאקט מיני? האם לזייף אורגזמה? איך לא נגיע לשם? כלכך הרבה שאלות ולנו כל התשובות.

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:40:46

להכיר סטודנטים בעידן של ימינו האם יותר קל או יותר קשה? התשובה תפתיע אתכם

הנשיקה הראשונה - מתי?

הנשיקה הראשונה - מתי?

פורסם בתאריך: 22/02/2011 10:19:00

הנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה - כיצד אמור להראות הרגע הזה ואיך עושים את זה כמו שצריך?

יחסי מין כמו שגבר רואה

יחסי מין כמו שגבר רואה

פורסם בתאריך: 30/10/2012 13:00:30

שאלתם את עצמכם פעם כיצד נראים יחסי מין כמו שגבר רואה אותם? מאמר קצר על התפיסה של גבר את האקט המיני.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר