קשר ללילה או לכל החיים

הרבה פעמים נהיה מופתעים מהתשובה

סקרנים לגלות? בדקנו מה ההבדל בין שתי הגישות

אם נבצע משאל מדגמי וננסה לבדוק מה עדיף קשר ללילה או קשר לכל החיים נגלה שהרבה פעמים אנו יכולים להיות מופתעים מהתשובה שנקבל ונגלה שלא כולם מאה אחוז יענו לכם בצורה וודאית ללא כל צל של ספק קשר לכל החיים.
סקרנים לגלות מה עומד מאחורי הדברים בדקנו מה ההבדל בין שתי הגישות, מה מניע אותם, והאם באמת אם ננבור עמוק בפנים עדין יהיו כאלה שישארו עם קשר ללילה?

כיצד נוצר קשר ללילה?

1. שיחת טלפונית בין שני אנשים שלא מכירים מובילה להחלטה משותפת להיפגש למפגש לילי שיסתיים עם שעות הבוקר המוקדמות ולא ימשיך יותר.
2. אנשים שאינם נמצאים בזוגיות ועל מנת לקבל ולו לכמה שעות סיפוק פיזי וסיפוק נפשי יחליטו על מפגש לילי בהזדמנויות ובחלונות זמן שונים.

מה מרוויחים מקשר לילי?

חומה נפשית שמגינה עלינו מלאפשר לעצמנו להרגיש את כל קשת הרגשות שמרגישים וחווים כאשר נמצאים בקשר לכל החיים.התרפקות רגעית ללא שום מחשבות, ללא שום השלכות, ללא שום מחויבויות נטו סיפוק צרכים רגעיים.

מה קורה אחרי שנגמר הקשר לילי?

לרוב הגדול לאחר שיורדת תחושת האופוריה מגיעה הבדידות, המחשבות ואולי אף הכמיהות למשהו שימשך יותר זמן. אך ישנם בהחלט גם יוצאים מן הכלל שמבחינתם מחוייבות היא כאב ראש אחד גדול ויעדיפו להסתפק בקשר לילי שלא יצריך מהם שום דבר מעבר.

איך נוצר קשר לכל החיים?
כאשר שני אנשים מחליטים לשזור את החיים שלהם ולחלוק אותם עם אדם אחר הם מחליטים לאחד כוחות ולהתחיל קשר לכל החיים. קשר לכל החיים יכול להיות מוכרז בצורת טקס דתי הנקרא נישואין או לחלופין על ידי הצהרת כוונות אחד לשני והכרה כזוג לכל דבר.

מה מרוויחים מקשר לכל החיים?
כפי שנאמר לא טוב היות האדם לבדו בניהול קשר לכל החיים אנו מרוויחים פרטנר שיצעד אתנו בכל תלאות החיים, מישהו שיעמוד לצדנו בקשיים, אדם שיכיר אותנו ברגעים הנמוכים שלנו יצחק אתנו ברגעים הטובים והמאושרים שלנו. מקום שניתן לקרוא לו בית והקמת משפחה ודור המשך.

מה קורה לנו כאשר אנו מנהלים קשר לכל החיים?

כאשר יש לנו מערכת תמיכה יציבה וקרובה שבה אנו חולקים את חיינו עם אדם נוסף אנו מלאי ביטחון בעצמנו, במקום שלנו אנו תמיד יודעים שלא משנה כמה בחוץ יכול להיות קשה ואיזה יום עבר עלינו יש לנו למי לחזור הביתה להשיל את כל ההגנות ופשוט להיות אנחנו. עם כל הטוב יש גם הרבה ויתורים יש איבוד מסויים של פרטיות והתמזגות של האני עם הביחד.

אז מה נכון ומה עדיף?

נראה שזאת תשובה שאין לה בחירה אחת חד משמעית והבחירה של איזה סוג קשר נכון או עדיף לנו. לכל אחד מהדברים יש את היתרונות ויש את החסרונות שלו השאלה האמיתית שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו זה מה אנחנו מוכנים לעשות ומה אנחנו רוצים להשיג והאם הבחירה של קשר ללילה או קשר לכל החיים יהיו אלו שיעשו אותנו באמת מאושרים.

קשר ללילה או לכל החיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה עושים כשאין אהבה בקשר

מה עושים כשאין אהבה בקשר

פורסם בתאריך: 12/01/2012 15:29:42

קשר זוגי מוצלח מבוסס על אהבה הדדית בין בני הזוג. אבל מה עושים כשלא הולך? מה עושים כשאין אהבה בקשר?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:00:40

לפני שאתם שוללים את הרעיון של להכיר דרך האינטרנט, כדאי שתדעו כי הכרויות באינטרנט של היום הרבה יותר אפקטיביות לעומת שנים קודמות. למרות זאת ישנן דעות חלוקות על נושא ההיכרות ברשת, אותן נסקור במאמר זה.

הלבשה תחתונה סקסית

הלבשה תחתונה סקסית

פורסם בתאריך: 01/09/2011 12:28:54

רוצים להדליק את בן/בת הזוג? אין כמו פריט הלבשה תחתונה סקסי כדי לחמם ביניכם את העניינים.

משחקי היכרויות

משחקי היכרויות

פורסם בתאריך: 07/07/2011 13:25:06

בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.

טיפים להתחלה באתר הכרויות

טיפים להתחלה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:57:48

צריכים טיפים למציאת אהבה? אני כאן כדי לתת לכם טיפים מועילים שיכולים לעזור לכם בתחילת הדרך למציאת זוגיות טובה.

היכרויות וזוגיות

היכרויות וזוגיות

פורסם בתאריך: 14/12/2011 14:50:47

במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר