קשר ללילה או לכל החיים

הרבה פעמים נהיה מופתעים מהתשובה

סקרנים לגלות? בדקנו מה ההבדל בין שתי הגישות

אם נבצע משאל מדגמי וננסה לבדוק מה עדיף קשר ללילה או קשר לכל החיים נגלה שהרבה פעמים אנו יכולים להיות מופתעים מהתשובה שנקבל ונגלה שלא כולם מאה אחוז יענו לכם בצורה וודאית ללא כל צל של ספק קשר לכל החיים.
סקרנים לגלות מה עומד מאחורי הדברים בדקנו מה ההבדל בין שתי הגישות, מה מניע אותם, והאם באמת אם ננבור עמוק בפנים עדין יהיו כאלה שישארו עם קשר ללילה?

כיצד נוצר קשר ללילה?

1. שיחת טלפונית בין שני אנשים שלא מכירים מובילה להחלטה משותפת להיפגש למפגש לילי שיסתיים עם שעות הבוקר המוקדמות ולא ימשיך יותר.
2. אנשים שאינם נמצאים בזוגיות ועל מנת לקבל ולו לכמה שעות סיפוק פיזי וסיפוק נפשי יחליטו על מפגש לילי בהזדמנויות ובחלונות זמן שונים.

מה מרוויחים מקשר לילי?

חומה נפשית שמגינה עלינו מלאפשר לעצמנו להרגיש את כל קשת הרגשות שמרגישים וחווים כאשר נמצאים בקשר לכל החיים.התרפקות רגעית ללא שום מחשבות, ללא שום השלכות, ללא שום מחויבויות נטו סיפוק צרכים רגעיים.

מה קורה אחרי שנגמר הקשר לילי?

לרוב הגדול לאחר שיורדת תחושת האופוריה מגיעה הבדידות, המחשבות ואולי אף הכמיהות למשהו שימשך יותר זמן. אך ישנם בהחלט גם יוצאים מן הכלל שמבחינתם מחוייבות היא כאב ראש אחד גדול ויעדיפו להסתפק בקשר לילי שלא יצריך מהם שום דבר מעבר.

איך נוצר קשר לכל החיים?
כאשר שני אנשים מחליטים לשזור את החיים שלהם ולחלוק אותם עם אדם אחר הם מחליטים לאחד כוחות ולהתחיל קשר לכל החיים. קשר לכל החיים יכול להיות מוכרז בצורת טקס דתי הנקרא נישואין או לחלופין על ידי הצהרת כוונות אחד לשני והכרה כזוג לכל דבר.

מה מרוויחים מקשר לכל החיים?
כפי שנאמר לא טוב היות האדם לבדו בניהול קשר לכל החיים אנו מרוויחים פרטנר שיצעד אתנו בכל תלאות החיים, מישהו שיעמוד לצדנו בקשיים, אדם שיכיר אותנו ברגעים הנמוכים שלנו יצחק אתנו ברגעים הטובים והמאושרים שלנו. מקום שניתן לקרוא לו בית והקמת משפחה ודור המשך.

מה קורה לנו כאשר אנו מנהלים קשר לכל החיים?

כאשר יש לנו מערכת תמיכה יציבה וקרובה שבה אנו חולקים את חיינו עם אדם נוסף אנו מלאי ביטחון בעצמנו, במקום שלנו אנו תמיד יודעים שלא משנה כמה בחוץ יכול להיות קשה ואיזה יום עבר עלינו יש לנו למי לחזור הביתה להשיל את כל ההגנות ופשוט להיות אנחנו. עם כל הטוב יש גם הרבה ויתורים יש איבוד מסויים של פרטיות והתמזגות של האני עם הביחד.

אז מה נכון ומה עדיף?

נראה שזאת תשובה שאין לה בחירה אחת חד משמעית והבחירה של איזה סוג קשר נכון או עדיף לנו. לכל אחד מהדברים יש את היתרונות ויש את החסרונות שלו השאלה האמיתית שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו זה מה אנחנו מוכנים לעשות ומה אנחנו רוצים להשיג והאם הבחירה של קשר ללילה או קשר לכל החיים יהיו אלו שיעשו אותנו באמת מאושרים.

קשר ללילה או לכל החיים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תחזוק ידידות תוך כדיי קשר

תחזוק ידידות תוך כדיי קשר

פורסם בתאריך: 10/02/2011 10:13:51

ידידים הם בני זוג לכל דבר, רק בלי ענייני המיטה שבאמצע. אז איך מתחזקים את הידידות בזמן הקשר הזוגי?

עולמו הסודי של הסטוץ

עולמו הסודי של הסטוץ

פורסם בתאריך: 09/03/2021 12:26:09

הם שוברים את הכלים ואת כל המוסכמות על מונוגמיה ועל זוגיות ואהבה. הם לא חוששים לחשוף את עצמם ולהשתמש בגופם ככלי שיספק להם תענוג. מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם.

פגוש את ההורים

פגוש את ההורים

פורסם בתאריך: 14/12/2021 14:14:05

מזל טוב לכם, הגעתם לרגע המכריע ביותר במהלך הקשר שלכם, רגע פגישת ההורים. כך עושים את זה נכון.

גברים, נשים ובגידות ומה שביניהם

גברים, נשים ובגידות ומה שביניהם

פורסם בתאריך: 20/07/2021 13:44:25

מה מניע כל אחד מהם לבגוד, ומה הדרך הטובה ביותר להמשיך בחיים לאחר הגילוי המרעיש של הבגידה? נעסוק בנושאים אלו במאמר הנוכחי

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

פורסם בתאריך: 05/12/2010 18:07:44

יצאתי אל השטח ושאלתי מספר לא מבוטל של זוגות אשר גרים יחד או נשואים - מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת.

5 מקומות לדייטים מעניינים בזמן מלחמה

5 מקומות לדייטים מעניינים בזמן מלחמה

פורסם בתאריך: 04/12/2023 09:30:28

בין אם אתם יוצאים לדייט ראשון או מנהלים שיגרת דייטים להמשך הכרות, התקופה האחרונה והמצב הבטחוני קצת עברו להתנהל על ניוטרל, לפעמים דווקא ברגעים כאלה צצים להם הפתרונות הכי יצירתיים וכייפיים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר