כל מה שצריך לדעת על מזל שור

תכונותיו ומאפייניו של מזל שור

מאת: צוות האתר

התחלה 20 באפריל – סיום 20 במאי – יסוד אדמה

בני מזל שור מתאפיינים בעיקשות הרבה שלהם, זהו אולי המאפיין העיקרי. כמו כן בני מזל שור ניחנו בחוכמה ותבונה על פי רוב. הם נהנים מחוש הומור משובח היכול לחדור גם את האנשים הקשוחים ביותר. השוורים הם בעלי מוסר עבודה ונחשבים חרוצים ובעלי אופי אופטימי. בני מזל שור נתפסים כאנשי משפחה נאמנים גם בקריירה וגם בבית. אם זאת אתגרים חדשים לא מטרידים אותם. אנשי מזל שור הם כאלו המחוברים באופן ממשי למקום ממנו באו, יש להם נטייה חזקה לשמור על השורשים מהם הם צמחו. הם במקרים רבים מוכווני מטרה ברמות גבוהות. בשל כך אפשר לאפיין אותם בשלל תכונות המעידות על אופי זה בתוך כך נוכל למצא בהם נחישות, עקשנות והתמדה יחד עם חיבור ריגשי ומוחשי לחושים השונים והשימוש בהם. הדבר מביא לשימוש רב בעבודת ידיים על מנת ליצור ולייצר, בעלי המזל נתפסים כבעלי נטייה לאומנות ואסתטיקה. בני המזל אינם נרתעים מעבודה קשה ואפילו שגרתית במידה והמטרה מול עיניהם, כל פעולה בדרך, היא פעולה להשגת המטרה, בעיקר אם יש תגמול כספי בסופה. 

בני המזל נוטים לשמור טינה ולעיתים מבקשים לעצמם זמן להירגע. כאשר הוא עצבני מוטב לתת לו זמן מנוחה והירגעות הדבר המומלץ ברגעים אלו הוא לאפשר לשור להירגע עם עצמו. ברוב המקרים יהיה קשה להניע אותו מדעתו, במידה שכבר שינה אותה, אין סיכוי שיחזור לדעות הקודמות. יש שיראו בכך עקשנות. בני מזל שור מבקשים לעמם שליטה מלאה במה שדרוש להם על מנת לחוש את הביטחון בשליטה בדברים, שליטה זאת משרה עליהם בטחון ממנו הם שואבים את כוחם. התכונה הזאת של הרכושנות מעניקה להם את היכולת להיות יצרנים ומועילים, אך מנגד עלולים לפתח נטיות כאלו בעולם מערכות היחסים וכאן עלולה להיווצר בעיה. היכולות של הדבקות במטרה המאפיינת את השור מאפשרת להם להיות מצטיינים בכל פעולה מתוך ההיצמדות אליה. הם לא אחת יצטיינו בהובלה למטרה מסוימת תוך שמירה על מצוינות .      

תכונות חיוביות – מבקשים לעצמם חיי שקט ושלווה, הם טבעיים וגלויים בעלי שלווה פנימית. בעלי נטייה לאמנות מסוגים שונים. 

תכונות שליליות – נוטים שלא לקחת סיכונים ופחות יוזמים בעצמם. עקשנים עד הפרעה לסביבה וחומריים מאד.

בעולמות הקריירה - השוורים יכולים להיות מובלים בדומה לסמל המזל שלהם, אך לעולם הם לא יתנו שיאיצו בהם בנוסף היכולת שלהם לשמור על איפוק מרשימה. מי שיפריע לשור במהלך העבודה עלול כי לגלות כי הם עלולים להתפרץ כפר משתולל. כאשר הם נסערים הם עלולים לצאת משלוותם. מנגד ברגעי משבר יודע בן מזל השור לשמור על קור הרוח ולהישאר שקט ורגוע. הם מצליחים למצא את הפתרונות הנכונים בכל סיטואציה ובשל כך אנשים נוטים להיות בקרבתם.

בעולמות האהבה - בני מזל שור מעריצים הרמוניה ויופי בהשפעת ונוס שליטת המזל. הם נוטים להיות רומנטיים מאד ומלאי אהבה וחיבה. מי שיזכה להיות מושא אהבתו של השור, ייהנה מחיזור בלתי פוסק. מנגד יש בהם את החשש התמידי מנטישה, חששות אלו יכולים לעיתים להוביל לתכונות המבליטות קנאה, רכושנות או אובססיביות. כל זמן שבן מזל השור יצליח לשמר את התשוקה שלו כלפי בן או בת הזוג לא יהיה חשש מאובדן. לכן מומלץ לבני המזל להכיר בכך ולהפנות את המשאבים שלהם ללימוד הדרך לשמר תמיד את התשוקה על מנת להחזיק זוגיות טובה לאורך זמן. מומלץ להקפיד ולשמר רכושנות ריגשית ואוהבת על מנת לשפר את הערך העצמי שלכם.

כל מה שצריך לדעת על מזל שור

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הימאי והיצאנית

הימאי והיצאנית

פורסם בתאריך: 04/12/2012 14:15:56

לכל אחד יש סיפור משלו, אני כימאי רוצה לשתף אתכם בזכרון מתוק מאחד מסעותיי, שנתקדם?

הפרטנר המושלם

הפרטנר המושלם

פורסם בתאריך: 15/05/2012 14:00:22

בכל הקשור למיניות כולנו מחפשים אחר הפרטנר המושלם. אבל מי הוא/היא. מהם המאפיינים של פרטנר/ית שכזה?

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות

פורסם בתאריך: 19/12/2010 12:02:39

הכרויות דיסקרטיות מעניינות אותך? חושב שקשר דיסקרטי זה הדבר? במאמר זה נסביר איך אפשר בימינו להתחיל קשר דיסקרטי.

כמה פעמים רצוי להתקשר ?

כמה פעמים רצוי להתקשר ?

פורסם בתאריך: 17/05/2012 17:39:23

בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.

ואלוהים ברא את האישה

ואלוהים ברא את האישה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:11:03

מי שאמר לכם שלאדם דתי יש יותר אהבה לאלוקים מאשר לבריאה בהחלט עבד עליכם, באמונה :)

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר