כל מה שצריך לדעת על מזל טלה

התחלה 21 במרץ – סיום 19 באפריל - יסוד האש

מזל טלה הוא המזל הראשון בתפיסה האסטרולוגית הוא נחשב לחודש שבו הדברים למעשה מתחילים. הקישור שלו לאביב המתחיל ביום השוויון שהוא היום הראשון של המזל מסמל במובנים רבים את ההתחלה החדשה. את הציפייה לפריחה, ללבלוב ולשגשוג. המוטיב של מזל טלה הגזור מהקישור האוטומטי שלו לאביב עם כל המשמעות הקוסמית שלו מעניק לבני המזל מעין הילה מיוחדת. התקופה של מזל טלה בשנה מאופיינת בפריחה והתחדשות ובהרגשה של מסוגלות והתחדשות. מה שיתאים לאופי של רבים מבני המזל הזה שמניעים אנשים להתחדשות והובלה תוך שימוש באנרגיות חיוביות. 

בני מזל טלה ניחנו באומץ לב ממשי. יש להם את היכולת לסחוף אחרים אחריהם, מנהיגים מלידה. מסוגלים לרתום אנשים לכדי מאמץ משותף להשיג מטרות. בנוסף הם בעלי עצמאות מחשבתית ובעלי יכולת למצא פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות. לכן נתפסים לא אחת כמתאימים לתפקידי ניהול והנהגה. בנוסף לכל אלו אנשי הטלה מזוהים עם אהבה מלאת תשוקתה ועוצמתית.   במקרים רבים מיוחסת לטלאים תכונות של כאלו שאינם טובים בלהמתין, הם רוצים לפעול ומייד. להגיע אל לב העניין במהרה. יש להם יכולות של תגובה מהירה לפעולה, אך במקביל יש להם את היכולת לעשות שקלול לנתונים ולסיכונים. בני מזל טלה ילחמו למען הצדק ובעיקר מניעה שלו, אך עלולים בשל הלהיטות הרבה לא לבדוק את כל התמונה, העיסוק בפרטים הקטנים איננו מתאים לאופי שלהם, הם רוצים להביט על התמונה מלמעלה. יש בהם תחרותיות שתגרום לכך שהמקום השני פשוט לא יתאים להם. הם מוכנים לסכן משהו בדרך על מנת להשיג את המטרה שלהם. תכונות אלו יכולות להיות גם מורכבות ועלולות להפוך אותם לווכחנים ועקשנים ולא להיות מסוגלים לראות שיש צדק גם במקום אחר. כך גם הצורך התמידי שלהם לתשומת לב עלול להוביל להתנהגויות אגואיסטיות. לעיתים הם ילדותיים עד כדי נאיביים ויאמרו את האמת שלהם גם במחיר של פגיעה בניצבים מולם, יש שיראו בהם כוולגריים וחסרי רגש.

תכונות חיוביות – הטלה לידר באופי שלו יש לו קושי לקבל על עצמו הובלה של אחר, מוביל פרויקטים בהתלהבות, מתוך הבנה שהוא קובע את הדרך ומשאיר לאחרים לסגור את הפינות ולטפל בפרטים הקטנים.  בעל יכולת עמידה בלחצים ונחישות. הוא מביט לאתגר בעיניים פתוחות לרווחה ומחכה לו, בעל אנרגיה מתפרצת, כריזמטי ובעל השפעה על הסביבה תכונות שליליות – חסר מנוחה, הצורך שלו לנוע קדימה כל הזמן יכול לא אחת לפגוע בו ולקבל יחס קריר מהסביבה פעמים רבות נוהג כאגוצנטרי ולא שם לב לסביבה, ולעיתים אף נוטה לזלזל במי שלא הולך בדרך שלו. הקשיחות והעקשנות שלו, לא פעם  מובילות למבוי סתום, יכול להיתפס כאגרסיבי.

הטלה בקריירה – השאפתנות של בני המזל מוצאת ביטוי בצורך שלהם למקצועות מאתגרים, הם חייבים לתת לצורך שלהם להוביל ולפעול בעצמאות ולהיות בעלי השליטה שלהם מתוך האמונה שהם יכולים להצליח בכל מקום. יש לבני מזל טלה יכולת לתפקד בלוחות זמנים עמוסים ולחוצים כאילו הכל שקט סביבם, יש בהם רצון להיות מוקפים באנשים שיוכלו להיות הצוות המסייע שלהם, כאלו שילכו אחריהם ויסגרו את הפרטים הנחוצים לביצוע הרעיונות שלהם.

הטלה בעולם האהבה – הצורך שלהם בסיפוק מהיר של הצרכים מביא לכך שהם היוזמים במערכות היחסים ולרוב יעשו ללא כל קושי את המהלך הפותח. יבקשו להיות בשליטה ובניווט של היחסים. הם נוטים להחצין רגשות ומאמינים באהבה סערת ומלאת חיבה ותשוקה. הם מאד ישירים ולא אחת נראה שהנטייה שלהם להתאהב מהר תוביל לא אחת לקשרים מלאי תשוקה אך קצרי תווך.  בני הזוג שלהם חייבים לדעת להכיל את הגישה הזאת שלהם מצד אחד, ואילו הם מצד שני חייבים להיות מעט יותר מרוסנים על מנת שהצד השני לא ייבהל ויסיים את הקשר. אם זאת הם חייבים לקבל מבני הזוג את מלא חופש הפעולה, מי שלא יעשה כן, לא ישרוד.

 

 

כל מה שצריך לדעת על מזל טלה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס עם דבש

סקס עם דבש

פורסם בתאריך: 11/09/2012 12:05:32

כשמגיע ראש השנה, תפוח בדבש הינו סמל ההיכר הגדול ביותר, סקס מתוק עם דבש, קצפת ועוד ...

אביזרי מין לנשים

אביזרי מין לנשים

פורסם בתאריך: 12/06/2012 13:53:48

על מנת ליהנות מחיי מין מהנים ואפקטיביים יותר, נשים רבות החלו לעשות שימוש באביזרי מין ייעודיים .

איך להחזיק יותר זמן במיטה

איך להחזיק יותר זמן במיטה

פורסם בתאריך: 19/12/2013 17:51:55

זה לא סוד שרוב הגברים היו רוצים להחזיק זמן רב יותר במיטה. אז איך עושים את זה?

מכתבי פנטזיות למגירה

מכתבי פנטזיות למגירה

פורסם בתאריך: 15/01/2013 12:34:01

לכולנו יש פנטזיות שמטיילות להן באין-מפריע בראש. אני מוצא שזה מאוד משחרר לכתוב אותם למגירה ואז לנסות לממש אותם.

נושאי שיחה מצחיקים - עשה ואל תעשה

נושאי שיחה מצחיקים - עשה ואל תעשה

פורסם בתאריך: 19/04/2022 13:35:35

כאשר בני זוג נפגשים לראשונה, בתור התחלה שיחת חולין מסתמנת כרעיון טוב, כזאת שמתובלים בה נושאי שיחה מצחיקים

אין סוף לריגושים

אין סוף לריגושים

פורסם בתאריך: 23/10/2012 12:46:40

מרביתנו חושבים כי החיים במהותם אפורים ומשעממים. אבל אתם יודעים שזה לא נכון, אתם יודעים שאם מחפשים ומנסים מוצאים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר