יזיזים יזיזות

הפתרון המושלם לשניים המחבבים אחד את השני אך לא בא להם אחד על השני ברמת זוגיות

סיפורי האגדות מלאים בסיפורי אהבה שבהם הנסיך מחפש את זו שנפלה לה נעל הזכוכית או בנערה הכלואה בארמון ומחכה לאביר שיבוא להציל אותה מפני האם המרשעת. בסיפורי האגדות לא מספרים לנו על הקולות הלא מרנינים שבן/בת זוגנו מעניקים לנו כל בוקר, לא מספרים על השערות בכיור, הגרביים הזרוקות בפינה הקבועה של הסלון ועל הקושי בחיי אהבה וזוגיות בין המשכנתה, הכביסות, הארנונה והעבודה התובענית.

אז מה כן טוב במערכת יחסים זוגית?

מערכת יחסים זוגית היא לעיתים מקום נפלא לפריחה, שגשוג, לבלוב וצמיחה. מקום להכלה ושיתוף, השתפרות והתבוננות, הענקה וקבלה. מקום לפינוקים, שוקולדים, צימרים וחיבוקים של מיליון דולר. הבעיה היא שזה מתרחש רק בחלק קטן מכלל מערכות היחסים, וגם כשזה מתרחש, זה מתרחש בעיקר בתחילת הביחד. בהמשך כבר עייפים מדי לסרט רומנטי, צימר גלילי או מסעדת גורמה. בהמשך מה שרוצים זה רק לישון. כל שעה של שינה – בין חוסר השינה הרב – היא מבורכת.

לא מעט אנשים בישראל, התוודעו לקונספט הזוגיות, קלטו שהקונספט והם לא חברים, ופנו לקונספט הבא – יזיזים ויזיזות.רבים טועים לחשוב שיזיזות זוהי סטוץ. אז זהו, שלא. יזיזות היא דבר נפלא, מופלא וקסום, וראוי להעניק פרס נובל למי שהמציא אותו.

בניגוד לבר אפל בשתיים לפנות בוקר, בחורה שווה במיני קצרצר, היא שתויה מויינשטאף, אתה שתוי מגולדסטאר וכמה צ´ייסרים, והתוצאה היא סטוץ לילי בשירותי המועדון/ברכב שלך/בדירה שלה/בפינת הרחוב כשמסביבכם חתולים מיוחמים מייללים - המציאות של יזיזים ויזיזות היא חמה הרבה יותר ונטולה את תחושת הזרות של אחרי, והרצון לברוח כמה שיותר מהר.

אז למה יזיזים ויזיזות?

יזיזים ויזיזות זה הפתרון המושלם לשניים אשר מה זה מחבבים אחד את השני אך לא בא להם אחד על השני ברמת זוגיות (בגלל שהם לא בקטע של מערכת יחסים או כי הם לא מתאימים כבני זוג או כי הם אחרי קשר ארוך ובא להם סקס, בלי כל השאר), מה שכן בא להם – זה חום ומגע, ליטופים, חיבוקים, התכרבלות משותפת והנאה הדדית.

בסיפור הזה ששמו יזיזו?ת אין כאבי ראש, התחשבנויות או חוסר הבנה. מלכתחילה הכול מונח על השולחן בצורה גלויה, ברורה ומוסכמת. השניים מעוניינים בפגישות מיניות. לשניים נעים ונחמד אחד עם השני ואולי הם ישבו גם באיזה פאב, באיזה ערב בספונטניות ואולי לא, כאשר העיקרון והמהות העיקרית של העניין הם עינוג הדדי ותו לא. אין מחויבות, אין סצינות קנאה ואין ארוחות שבת אצל ההורים אחד של השני.

היזיזים והיזיזות הם אנשים חכמים אשר מביטים מסביב ורואים שקרים, בגידות, גירושין ובעיקר הרים על גבי הרים של הבטחות שאין להן שחר וקיום במציאות. היזיזים והיזיזות התבוננו בעצמם/ן והבינו שהם לא רוצים/ות להיות חלק מכללי המשחק השקרי הזה, אז הם מצאו להם פרטנר המעניק להם ידידו?ת יחד עם מגע המשחרר להם את הצטברות הקיטור.

אז לפני שאנחנו משקרים לעצמנו, מתייפים או מצטעצעים, ראוי שנהיה כנים ונאמר את האמת – יזיזים ויזיזות זה הדבר האמיתי, השאר הוא שקר.

יש לך יזיז? יש לך יזיזה? שתפו אותנו. זה עולם אחר של חוויות נטולות שטויות. נשמח לשמוע...

יזיזים יזיזות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

פסח סוער אחרי כמה כוסיות
פסח סוער אחרי כמה כוסיות

פורסם בתאריך: 03/04/2012 13:05:10

חג הפסח הוא זמן מעולה לחגיגות מיניות. אמנם אחרי ליל-הסדר הבטן מלאה , אבל אחרי כמה כוסיות קשה לחשוב על סקס.

לגרום לבחורה לגמור
לגרום לבחורה לגמור

פורסם בתאריך: 07/12/2011 14:06:50

כבר הנחתנו אדם על הירח אבל עוד לא מצאנו שיטה מוכחת לגרום לבחורה לגמור, אז איך עושים את זה נכון?

היכרויות וזוגיות
היכרויות וזוגיות

פורסם בתאריך: 14/12/2011 14:50:47

במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?

סקס בדרך אל העבודה
סקס בדרך אל העבודה

פורסם בתאריך: 24/07/2013 12:49:09

לכולם זה בטח קרה. לכולנו יש זיכרון של סקס במקום בלתי שגרתי, אין גבול למקומות בהן זה קרה. בואו נדבר על זה.

מין מזדמן
מין מזדמן

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:34:04

לאחר מערכת יחסים ארוכה לעיתים רוצים שקט. רוצים מין מזדמן. לא זוגיות, לא מערכת יחסים אלא שקט. מין מזדמן.

הצעות נישואין
הצעות נישואין

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:17:42

הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.