יזיזים יזיזות

יזיזים יזיזות

הפתרון המושלם לשניים המחבבים אחד את השניה, לא מעוניינים בזוגיות, אך כן חום ומגע, ליטופים, התכרבלות משותפת והנאה הדדית.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים
סיפורי האגדות מלאים בסיפורי אהבה שבהם הנסיך מחפש את זו שנפלה לה נעל הזכוכית או בנערה הכלואה בארמון ומחכה לאביר שיבוא להציל אותה מפני האם המרשעת. בסיפורי האגדות לא מספרים לנו על הקולות הלא מרנינים שבן/בת זוגנו מעניקים לנו כל בוקר, לא מספרים על השערות בכיור, הגרביים הזרוקות בפינה הקבועה של הסלון ועל הקושי בחיי אהבה וזוגיות בין המשכנתה, הכביסות, הארנונה והעבודה התובענית.

אז מה כן טוב במערכת יחסים זוגית?

מערכת יחסים זוגית היא לעיתים מקום נפלא לפריחה, שגשוג, לבלוב וצמיחה. מקום להכלה ושיתוף, השתפרות והתבוננות, הענקה וקבלה. מקום לפינוקים, שוקולדים, צימרים וחיבוקים של מיליון דולר. הבעיה היא שזה מתרחש רק בחלק קטן מכלל מערכות היחסים, וגם כשזה מתרחש, זה מתרחש בעיקר בתחילת הביחד. בהמשך כבר עייפים מדי לסרט רומנטי, צימר גלילי או מסעדת גורמה. בהמשך מה שרוצים זה רק לישון. כל שעה של שינה – בין חוסר השינה הרב – היא מבורכת.

לא מעט אנשים בישראל, התוודעו לקונספט הזוגיות, קלטו שהקונספט והם לא חברים, ופנו לקונספט הבא – יזיזים ויזיזות.רבים טועים לחשוב שיזיזות זוהי סטוץ. אז זהו, שלא. יזיזות היא דבר נפלא, מופלא וקסום, וראוי להעניק פרס נובל למי שהמציא אותו.

בניגוד לבר אפל בשתיים לפנות בוקר, בחורה שווה במיני קצרצר, היא שתויה מויינשטאף, אתה שתוי מגולדסטאר וכמה צ´ייסרים, והתוצאה היא סטוץ לילי בשירותי המועדון/ברכב שלך/בדירה שלה/בפינת הרחוב כשמסביבכם חתולים מיוחמים מייללים - המציאות של יזיזים ויזיזות היא חמה הרבה יותר ונטולה את תחושת הזרות של אחרי, והרצון לברוח כמה שיותר מהר.

אז למה יזיזים ויזיזות?

יזיזים ויזיזות זה הפתרון המושלם לשניים אשר מה זה מחבבים אחד את השני אך לא בא להם אחד על השני ברמת זוגיות (בגלל שהם לא בקטע של מערכת יחסים או כי הם לא מתאימים כבני זוג או כי הם אחרי קשר ארוך ובא להם הכרויות, בלי כל השאר), מה שכן בא להם – זה חום ומגע, ליטופים, חיבוקים, התכרבלות משותפת והנאה הדדית.

בסיפור הזה ששמו יזיזו?ת אין כאבי ראש, התחשבנויות או חוסר הבנה. מלכתחילה הכול מונח על השולחן בצורה גלויה, ברורה ומוסכמת. השניים מעוניינים בפגישות מיניות. לשניים נעים ונחמד אחד עם השני ואולי הם ישבו גם באיזה פאב, באיזה ערב בספונטניות ואולי לא, כאשר העיקרון והמהות העיקרית של העניין הם עינוג הדדי ותו לא. אין מחויבות, אין סצינות קנאה ואין ארוחות שבת אצל ההורים אחד של השני.

היזיזים והיזיזות הם אנשים חכמים אשר מביטים מסביב ורואים שקרים, בגידות, גירושין ובעיקר הרים על גבי הרים של הבטחות שאין להן שחר וקיום במציאות. היזיזים והיזיזות התבוננו בעצמם/ן והבינו שהם לא רוצים/ות להיות חלק מכללי המשחק השקרי הזה, אז הם מצאו להם פרטנר המעניק להם ידידו?ת יחד עם מגע המשחרר להם את הצטברות הקיטור.

אז לפני שאנחנו משקרים לעצמנו, מתייפים או מצטעצעים, ראוי שנהיה כנים ונאמר את האמת – יזיזים ויזיזות זה הדבר האמיתי, השאר הוא שקר.

יש לך יזיז? יש לך יזיזה? שתפו אותנו. זה עולם אחר של חוויות נטולות שטויות. נשמח לשמוע...
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר