הפרטנר המושלם

האם באמת יש חיה כזאת?

מיהו הפרטנר המושלם? האם זוהי לא אחת מהשאלות הגדולות בכל מערכת יחסים. האם אנחנו יודעים למצוא את הפרטנר המושלם? עבור השאלות הללו לכל אחד יש תשובה שונה,

אספנו עבורכם כמה תשובות שיכולים לעזור במענה על השאלות הללומי קובע מהו הפרטנר המושלם?


ישראל היא מדינה קטנה וצפופה, כולם מכירים את כולם, השכן שלך הוא החבר של הדודה של אשתך ובאמת שאפשר לדבר על זה עד מחר. אבל בסוף את או אתה עם עצמכם, אתם ורק אתם צריכים לקבוע עבורכם מהו הפרטנר המושלם, לא אמא שלך, לא החברה הכי טובה שלך במשרד ובטח שלא אנשים שנמצאים במקרה בסביבה, את שאלת הפרטנר המושלם רק אתם תכריעו, והאמת, אין לזה תשובה ברורה, אתרי הכרויות מלאים באפשרויות ולעיתים דווקא מי שנראה הכי פחות מתאים יתברר כמי שישבור את שוק הכרויות הסרק שלכם, הפרטנר המושלם הוא מי שאתם תרגישו כנכון עבורכם, תנו לנפש שלכם להחליט, בסוף אין כמו תחושת הבטן.

איך נחליט מי הוא הפרטנר המושלם?


ההחלטה מי הוא הפרטנר המושלם היא לעיתים קשה ומורכבת, אך לא פעם אפשר לדעת כבר מהמבט הראשון בעיניים או אחרי שלושה משפטים בשיחה הראשונה, באתר הכרויות תוכלו לבדוק ולחפש את מי שמתאים לכם, אבל איך תעשו זאת בכל זאת, הנה כמה אפשרויות:

• הקליק הראשוני – יש האומרים שאין הזדמנות שניה לרושם ראשוני, כך גם הכרויות בחיים, אם הקליק הראשוני מושלם, השמיים הם הגבול, אם הוא לא קיים, תחשבו שוב.

• להקשיב לרגש – פניתם לאתר הכרויות, מצאתם מישהו שנראה מתאים? תקשיבו לרגש שלכם אם הבטן אומרת לכם להמשיך, תקשיבו לה.

• קחו את הזמן – לפעמים לוקח זמן להבין שהפרטנר המושלם נמצא מולנו, צריך להכיר את ההרגלים שלו, ללמוד את התגובות שלה לאירועים שונים ואז להבין, אם אתם מרגישים שיש משהו אבל עדיין לא הבנתם מה, תנו לזה צ´אנס, בכל אתר הכרויות יחכו לכם מועמדים אחרים במקרה של כשלון.

איפה מוצאים את הפרטנר המושלם?


הכרויות באופן כללי היא תופעה חברתית שקשה להסביר, הרי מסיפורי החיים של כולנו אנחנו מכירים סיפורים על הכרויות מכל הסוגים והצורות, על זוגות שהכירו באמצע מסיבה, או כאלו שדווקא אבל משותף איחד אותם, על הכרויות שהתחילו בצבא, בלימודים או בעבודה. אבל מה עושה מי שעדיין מחפש את הפרטנר המושלם עבורו, מה תעשה מי שממש מחפשת, אבל לא מוצאת, בדיוק בשביל המקומות הללו קיימים אתרי הכרויות, דווקא שם מאחורי המקלדת והמסך אפשר לעשות את הסינון, אפשר לדייק את החיפוש ואפשר להתגבר בקלות על החלטה זאת או אחרת. בכל אתר הכרויות יש מגוון ויש אפשרויות להחליט, הפרטנר המושלם הוא בר השגה, צריך רק להאמין בכך.

הפרטנר המושלם האם באמת יש חיה כזאת?


האם יש תשובה לשאלה לגבי הימצאותו של הפרטנר המושלם ? הרי אם נביט סביב כולם יגידו לך כמה הם אוהבים את בן או בת הזוג שלהם, אך באותה נשימה יסבירו גם את המגרעות שלו.

זכרו, כלל חשוב ביחסים אומר, ככל שתכירו טוב יותר את החולשות של בן הזוג שלכם, ככה אתם מכירים אותו טוב יותר ומקבלים אותו בצורה אוהבת ומכילה, אל תפחדו אם הפרטנר שלכם שונה ממכם, פועל אחרת או חושב באופן שונה, התחברו אל הרגש שלכם, האם הפרטנר שלכם עושה לכם טוב, האם הוא דואג לכם? אם התשובה היא כן, הרי שמצאתם את הפרטנר המושלם.

בסופו של יום רק אתם יכולים להחליט האם מישהו הוא הפרטנר המושלם עבורכם.
הפרטנר המושלם

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

היכרויות במחשב

היכרויות במחשב

פורסם בתאריך: 20/04/2011 16:09:40

רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.

אהבה אסורה

אהבה אסורה

פורסם בתאריך: 02/07/2014 17:20:59

יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?

אורגיה טוב או רע

אורגיה טוב או רע

פורסם בתאריך: 03/07/2012 11:48:36

יותר ויותר אנשים ´מחבקים´ בחום את מעשה האורגיה. יחד עם זאת, ישנם אנשים רבים אשר מסתייגים מאוד מכך.

מלאכת האוננות ונשים

מלאכת האוננות ונשים

פורסם בתאריך: 12/08/2014 13:13:33

האם זה כיף, בריא או בטוח? מדברים כאן למעשה על העינוג הגדול ביותר אצל נשים.

הבת של השכן

הבת של השכן

פורסם בתאריך: 27/07/2014 17:11:44

בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...

סטוצים לוהטים

סטוצים לוהטים

פורסם בתאריך: 03/10/2011 12:21:42

מי אמר שזוגיות חייבת לכלול מחויבות? סטוצים עושים בשביל הכיף! כנסו ותגלו את כל האפשרויות של עולם הסטוצים.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר