העצמת זוגיות

נשאבים לתוך חיי השגרה?

אספנו עבורכם כמה דרכים איך אפשר להעצים את הזוגיות ולהמשיכה לשנים רבות

זוגות רבים מוצאים את עצמם עם הזמן נשאבים לתוך חיי השגרה אשר מייבשים אט אט את מערכת היחסים ומביאים אותה לידי פירוק. למרות האהבה שהאחד רוכש לשנייה כאשר לא מלבים אותה כל הזמן היא נעלמת בתוך החשכה שמייצרת השגרה. הנה כמה סיבות שגורמות לגברים רבים לא להצליח לשמר את הזוגיות לטווח ארוך ואספנו כמה דרכים איך כן אפשר להעצים את הזוגיות ולהמשיכה לשנים רבות.

למה אני לא מצליח לייצר זוגיות לטווח הארוך?
כבני אדם אנחנו לרוב לא מסתפקים במה שיש לנו ותמיד שואפים ליותר גם אם זה יכול לפגוע בנו. כשאנחנו מתנהלים ככה בתחום הזוגיות אנחנו פוגעים בסיכויים שלנו ליחסים מאושרים וארוכי טווח. אם ניקח ביטויים שגורים ונסביר אותם נוכל לראות כיצד אנו פוסלים זוגיות על כלום.

1. הדשא של השכן ירוק יותר –
חשיבה לפי משפט זה גורמת לך להסתכל על זוגיות/ נשים של אחרים ולהגיד "אולי יש שם זוגיות/ מישהי טובה יותר מזו שיש לי עכשיו" הנחה זו אוטומטית יכולה לפגוע בזוגיות שיש לכם עכשיו שיכול להיות שהיא בכלל נפלאה.

2. יש עוד דגים בים –
המחשבה על כך שישנם נשים רבות ואם זאת לא מתאימה אז יש אחרת גורמת לכם לשלול באופן מהיר את האופציה הנוכחית.

3. הלכה הנסיכה תבוא המלכה –
פתגם זה מבטא את הקלות לנו בנתינה לזוגיות להסתיים. היום זוגות צעירים לא מבינים כי הזוגיות היא עבודה חשובה מאוד בה צריך להשקיע בכל יום מחדש ולכן כאשר צץ משהו אחד בזוגיות אתם מעדיפים להיפרד ומאמינים כי עם הבת זוג הבאה ריב כזה זה לא יקרה.

אז איך כן תוכלו להימנע משלילת הזוגיות ולשפר אותה במקום זה?
כמו שציינו זוגיות היא עבודה, אולי העבודה התובענית והקשה ביותר בחייכם אך היא גם אמורה להיות החשובה ביותר עבורכם ויכולה להיות גם מהנה מאוד. אז אם האהבה שלכם עדיין קיימת חשוב שתדעו איך לשמר אותה.

הנה כמה דרכים:
- צרו לכם ימי דייט – כדי להימנע מהישאבות אל שיגרת החיים הגדירו מראש יום או יומיים בשבוע בהם אתם "יוצאים לדייט" למען הזוגיות, בין אם זה דייט לילי רק שניכם בבית או יציאה למסעדה מפנקת, אטרקציה או ספא. כל דבר שישנה את שגרת היומיום.

- תחמיא לה – לפחות פעם ביום דאג להחמיא לה ולציין כמה היא יפה וחשובה עבורך, מחמאה לא רק מקנה תשומת לב אלא גם מציינת כי אתה זוכר שהיא קיימת ואף מודה על כך. העצמה מילולית יכולה גם להביא לתגמול פיזי עבורך


גבר יקר חשוב שתזכור! אישה מאושרת תעשה אותך למלך. אם תדאג לפנק ולהעצים אותה היא תדאג לעשות זאת בחזרה ואפילו בעוצמה כפולה.

העצמת זוגיות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

כשהבוס עושה לך את זה

כשהבוס עושה לך את זה

פורסם בתאריך: 26/06/2014 19:05:25

איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?

מתי לעשות מפגש משפחתי

מתי לעשות מפגש משפחתי

פורסם בתאריך: 31/05/2012 13:47:11

אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?

קשר ללילה או קשר לכל החיים

קשר ללילה או קשר לכל החיים

פורסם בתאריך: 22/06/2021 16:22:49

יצאנו לבדוק מה עדיף קשר ללילה או קשר לכל החיים נגלה שהרבה פעמים אנו יכולים להיות מופתעים מהתשובה שנקבל ונגלה שלא כולם מאה אחוז יענו לכם בצורה וודאית ללא כל צל של ספק קשר לכל החיים

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 01/06/2021 15:02:59

לאף אחד אין את היכולת לדעת מיהו אגם נורמטיבי ומיהו לא עד לרגע בו הוא מתגלה כלא. אז איך בעצם תדעו עם מי כן לקבוע פגישה וממי עדיף להימנע

אהבה כמו בסרטים

אהבה כמו בסרטים

פורסם בתאריך: 09/07/2014 12:08:18

אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. זו אהבה שמקורה בסרט, או במציאות?

היכרויות וזוגיות

היכרויות וזוגיות

פורסם בתאריך: 14/12/2011 14:50:47

במהלך חיינו יוצא לנו לפגוש אנשים שגרים לידינו, שעובדים איתנו בעבודה, אך איך ממצבים אלו הופכים זאת לזוגיות?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר