הכרויות בטלפון

הכרויות דרך הטלפון

הטלפון הינו אחד ההמצאות המדהימות ביותר שהרווחנו בעולם הזה. הוא מאפשר לנו ליצור קשרים, לנהל שיחות ובכלל כמעט את כל החיים שלנו דרכו. אחד הדברים הטובים שהטלפון הביא איתו היא האפשרות של הכרויות דרך הטלפון שמאפשרות גם לביישנים למצוא אהבה ולפתח שיחה עם מישהו או מישהי כדי לשבור את הקרח לפני הפגישה.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים

הכרויות בטלפון


תמיד שמעתם סיפורים מחברים על שיחות ארוכות שהם מנהלים עם אנשים שהם רק הכירו, וחשבתם לעצמכם איך אפשר לדבר כל כך הרבה בטלפון? אם תנסו הכרויות בטלפון, תוכלו גם אתם לגלות כיצד זה מרגיש לנהל שיחה ארוכה ומרתקת עם אדם שזה עתה הכרתם.
אז איך זה עובד ואיך בכלל מתחילים להכיר דרך שיחת טלפון? כל התשובות בהמשך.

איך אפשר להכיר דרך הטלפון?


הכל מתחיל דרך היכרות באתר. מחפשים אחר בני זוג פוטנציאלים שתחומי העניין שלהם תואמים להעדפות שלכם, שולחים אליהם הודעה שמראה התעניינות וממתינים ליצירת קשר ראשוני. היתרון של היכרות ראשונית דרך אתר ייעודי לכך, הוא הבחירה החופשית שכל אחד יכול לעשות בנוגע למציאת בן/ת זוג רלוונטי.
האתר מציג תמונות ומידע נוסף ומועיל כמו גיל, אזור מגורים, האם מחפשים גבר או אישה, מה מטרת הקשר ועוד. בדרך הזו ניתן לאתר בקלות בני זוג רלוונטיים, ולהתחיל הכרות בטלפון ואולי גם להתקדם לשלב הבא של פגישה רומנטית.

האם כל משתמש באתר יכול לראות את הטלפון שלי?


חשוב להדגיש כי האתר מציע הכרויות דיסקרטיות, כך שכל משתמש שומר על הפרטיות שלו באופן מלא. כל משתמש שבוחר לעשות שימוש באתר יכול לבחור באופן חופשי את הפרטים שיוצגו כלפי משתמשים אחרים כמו שם, גיל, אזור מגורים, במי הוא מתעניין ועוד.
פרטים אישיים כמו מספר טלפון או כתובת אימייל נשמרים חסויים, אלא אם המשתמש בוחר להעביר באופן יזום את פרטיו למשתמש אחר שיצר עימו קשר – כיוון ששניהם מעוניינים להמשיך את ההיכרות מחוץ לאתר, לשוחח בטלפון או להתכתב בווטסאפ, לצפות בפרופיל הפרטי ברשתות החברתיות ועוד.

היכרויות דרך הטלפון לכל מטרה בקצב ובזמן שלך


האתר מאפשר היכרות לכל מטרה, בין אם משתמש מעוניין בקשר זוגי ארוך טווח, קשר למטרות אהבה, קשר זוגי למטרות ידידות ובילוי בלבד וגם קשר זוגי שאינו מחייב ומלחיץ. הכרויות בטלפון הן דרך נהדרת להכיר בני זוג פוטנציאלים, וכך למעשה להתקדם לאט בקשר הזוגי תוך ביסוס ההחלטה של שני הצדדים האם מדובר בקשר מתאים, או שאולי כדאי לחסוך את הזמן ולנסות להכיר בן/ת זוג אחרים.

כיצד נרשמים לאתר?


ההרשמה לאתר היא פשוטה וקצרה, ומצריכה דקה אחת בלבד. לוחצים על כפתור ההצטרפות, מסמנים את המגדר האישי ובוחרים באיזה בני זוג מתעניינים (גבר או אישה), ממלאים כתובת אימייל ומספר טלפון לצורך הזדהות בלבד (כפי שהזכרנו קודם, פרטים אלו הינם חסויים, ואינם גלויים למשתמשים אחרים אלא אם המשתמש בחר לשתף אותם מיוזמתו) ומתחילים לחפש את האחד/ת שיסעיר את עולמכם.

האם ההרשמה כרוכה בתשלום?


השימוש באתר הוא בחינם, כך שכל אחד יכול לחפש את החצי השני שלו באופן חופשי וללא כל התחייבות כספית. כל משתמש שמצטרף לאתר יכול למצוא בני זוג מתאימים בעזרת כלי סינון מיוחדים, לשלוח הודעות מובנות אחד לשני/ה ולקבל הודעות ממשתמשים אחרים. משתמשים שבוחרים להירשם לאתר באמצעות תשלום של דמי מנוי, יוכלו ליהנות מפונקציות רבות יותר כמו שליחת הודעות אישיות בטקסט חופשי, העברת פרטים ליצירת קשר והכרות בטלפון ועוד מגוון פונקציות נוספות.
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר