הכרויות בפייסבוק

הכרויות בפייסבוק

מי לא מכיר את פייסבוק? בו נודה באמת, אין חיה כזאת. היום לכל אחד יש פרופיל בפייסבוק לילדים, לצעירים ואפילו למבוגרים. הפייסבוק ברשית דרכו היווה פלטפורמה להכרויות בתוך מוסד הלימודים בה למד מארק צוקרברג אך מהר מאוד הפייסבוק כבש את כולם ויצא מכותלי מוסד והגיע כמעט לכל בית בעולם. מהר מאוד נוצרו הכרויות בפייסבוק ואנשים נחשפו לאנשים אחרים מקומות שונים ברחבי העולם מה שהביא להצלחתה של הפלטפורמה.

* עדיין לא הצטרפת לאתר ולכן אין לנו מספיק מידע בכדי להציג את כל המתאימים לך בדף זה. לחצו כאן והצטרפו בחינם!

נשים הצג הכל גברים

הכרויות בפייסבוק


פייסבוק היא אחת מהרשתות החברתיות הגדולות והפופולריות ביותר בעולם. למרת שישנן לא מעט רשתות חברתיות מצליחות לא פחות, פייסבוק מאז ומתמיד נחשבה לרשת החברתית האהובה ביותר כיוון שהיא מאפשרת ליצור קשר עם חברים שלא ראינו כמה שנים, להתעדכן בכל רגע מה חדש עם החברים שלנו, לעלות תמונות וסרטונים מעניינים וגם לחפש ולמצוא הכרויות בפייסבוק מרגשות ומיוחדות שיהפכו לקשר רומנטי.

הכרויות בפייסבוק VS הכרויות דרך אתרי הכרויות


כאמור, הפייסבוק היא רשת חברתית רחבת היקף המאפשרת גם להכיר בני/ות זוג פוטנציאליים. הפייסבוק מציג מדי פעם אנשים שעשויים להכיר דרך חברים משותפים, כך שאם נתקלים בתמונת פרופיל מעניינת – אפשר בקלות לשלוח הודעה או בקשת חברות, ולהתחיל ליצור קשר עם הצד השני.

אתרי הכרויות נועדו להפגיש בין אנשים שאינם מכירים אחד את השני, וליצור קשר זוגי רומנטי / ידידותי / חברי / לא מחייב בצורה קלה ונוחה במיוחד. באתרים אלו קיים מאגר משתמשים גדול שפרטיהם האישיים נשמרים חסויים, דבר המאפשר היכרות דיסקרטית ושמירה על הפרטיות של כל משתמש באתר.

אז מה כדאי?


נכון לומר כי הכרות בפייסבוק והכרות באתר היכרויות הן זהות בצורה מסוימת, אך בשונה מהכרויות דרך הפייסבוק – הכרות שמתרחשת דרך אתר הכרויות יותר מסודרת, איכותית ומבטיחה הצלחה גדולה יותר. הסיבה לכך נובעת מהמטרה העיקרית של אתרים כאלו. כיוון שהפייסבוק נועד בראש ובראשונה להיות רשת חברתית לאנשים שמכירים אחד את השני, מטרתו העיקרית של אתר הכרויות היא להפגיש ולחבר בין שני אנשים שלא מכירים אחד את השני וליצור זוגיות איכותית ומיוחדת.
* הרשמה חינם
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר