היכרויות באינטרנט - לא מה שהיה פעם

הכרויות באינטרנט - 02/03/2011 10:33:55
הגב על מאמר זה
ההיצע בשוק ההיכרויות, גרם לכללים להשתנות. נגמרו הימים של התמימות, והאמונה במציאת האהבה באינטרנט.
הכרויות באינטרנטלהכיר בן זוג זה כמו לחצות אוקיינוס בשחייה. מתיש, מוריד מוטיבציה, מפחיד, קר וקל מאוד לוותר על החוויה המפוקפקת הזו ולבחור בלהתכרבל מתחת לפוך, עם כוס שוקו חמה ביד אחת וספר טוב ביד השנייה.
לא תמיד זה היה כך, פעם בהחלט יכול להיות שהיינו בוחרים באופציית האוקיינוס, ותופסים אותה כמאתגרת, סוערת ובעלת פוטנציאל לאושר.
אך כללי המשחק השתנו ואם פעם חוויית ההיכרות האינטרנטית, הייתה משהו שבהחלט דורש שיחת נפש עם חברה טובה, כיום זה מסתכם ב- "עזבי, עוד שקרן, חבל על המילים, מה חדש אצלך"?

לפני 8 שנים אתר היכרות היה עולם חדש ומסתורי, עתיר אפשרויות גלומות. עולם של משחק מתוק שיש בו רסיסי אמת ורסיסי מסתורין, עולם של צ´אטים אינסופיים בשעות הקטנות של הלילה, הכוללים תקוות, חלומות והשתפכויות שאפילו הפסיכולוג של ה-700 ש"ח לשעה, לא זכה להן.
פעם זה היה רק JDATE וקופידון - 2 השליטים באתרי ההיכרויות באינטרנט. אתרים שגרמו לנו לחשוב על מי אנחנו, מה אנחנו ולמה.
בהתרגשות ערכנו, באתרי היכרויות אלו, רשימת תכונות מייצגות שלנו, וכתבנו את דרישותינו הצנועות לגבי אביר החלומות בו אנו מעוניינות. בהתרגשות עברנו משלב הצ´אט לשיחת הטלפון ולפגישה המיוחלת.

הייתה תמימות בימים ההם, תמימות של דבר מה חדש ורענן, של מציאות חדשה המשנה את חוקי המשחק בסצנת הדייטים. הייתה התלהבות ואמונה בוערת ש-זה הדבר האמיתי, ובאמצעותו נמצא את אהבת חיינו.
עם השנים, הגיעה ההבנה, ש-להיפך מיין נושן שהפז"מ עושה לו רק טוב, אתרי ההיכרויות עם הזמן החולף, הופכים לבית קברות של אנשים מצולקים, מרירים ולא מאמינים.
אט-אט האשליה בדבר גברים ונשים פוטנציאליים, הפכה לחוכמה (אין חכם כבעל הניסיון) ולים של תובנות. אתרי ההיכרויות הפכו לבית ספר של שקרים, העלמת פרטים חשובים, להבטחות שווא ולמצעד של תמונות של גברים מסוקסים ובחורות סקסיות, שהמציאות בין התמונות שבאתר, לפנים ולגוף במציאות, היא כמרחק השמש מכדור הארץ.
אם פעם מי ששם תמונה, שם אחת ברורה ומייצגת. בחלוף השנים, כפטריות אחר הגשם, החלו להופיע תמונות עם רזולוציה גרועה, תמונות הכוללות כובעים גדולים המסתירים פנים, תמונות של פרופילים המראים אפים ותמונות חשוכות שלא מראות כלום חוץ מתוואי פנים שגם עיוור היה רואה, ואווירה של חדר.

כמו כן, עם הזמן, השקרנים הפכו לנועזים יותר. כל בעל 12 שנות לימוד, הפך לבעל תואר שני, וכל נציג שירות טלפוני בחברת אינטרנט, הפך לבעלים של חברת אינטרנט מצליחה.
ריבוי אתרי ההיכרויות, הוסיף עוד שמן למדורה הבוערת ששמה גברים-נשים-ומה-שבינהם, כל אחד פתח 4 כרטיסים באתרי היכרויות ותפס עוז ממלאי הבחורות והבחורים, הבלתי נדלה. ועם הריבוי, בא הזלזול.
מישהו פתח מולך צ´ט ושאל- חוטיני או סבתא? וכשלא ענית, בום טראח, ניתוק ומעבר לצ´אט הבא.
כבר לא היו כללים (בלתי כתובים) של כבוד הדדי, אלא חוצפה ומן שוק קח-תן, שכזה. ההיצע בשוק אתרי הכרויות, גרם לכללים להשתנות, וכך כל מיני מחוצ´קנים החלו לנהוג בך, כ-אפנדי שיכול לקנות אותך תמורת 10 גמלים.
נגמרו הימים של התמימות, הפרפרים שבלב והאמונה במציאת האהבה באינטרנט, החל עידן אחר. עידן הרגרסיה.
חזרה להיכרויות שבחוץ. בעולם האמיתי.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מסביב לעולם עם בת הזוג - טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.
  • טיפים לפגישה ראשונה - עצות לפגישות ראשונות יש לא מעט: מיקום הפגישה, הבגדים, שפת הגוף והדיבור. אלו הם רק קצה הקרחון בשם "פגישה ראשונה".
  • מקומות טובים להכרויות - מקומות טובים להכרות יש בשפע, אך ישנם מספר מקומות בהם הסיכוי למצוא בן/בת זוג הוא גדול יותר, כמו אלה המפורטים כאן.
  • הנשיקה הראשונה - מתי? - הנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה - כיצד אמור להראות הרגע הזה ואיך עושים את זה כמו שצריך?
  • תחזוק ידידות תוך כדיי קשר - ידידים הם בני זוג לכל דבר, רק בלי ענייני המיטה שבאמצע. אז איך מתחזקים את הידידות בזמן הקשר הזוגי?
  • טיפים להתחלה באתר הכרויות - צריכים טיפים למציאת אהבה? אני כאן כדי לתת לכם טיפים מועילים שיכולים לעזור לכם בתחילת הדרך למציאת זוגיות טובה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אבי ל , בתאריך 21/04/2011 00:43:25
2. התגובה נשלחה על ידי אבי ל , בתאריך 21/04/2011 00:47:11
יש משהי שבא לה לדבר במצלמה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©