דייט ראשון מלווה באמוציות

מרגישים קצת פרפרים בבטן ואז מתחרטים

אם תמשיכו לקרוא עד הסוף תגלו טיפים לדייט ראשון מוצלח

כל מי שיצא לדייט ראשון, בוודאי ישמח להעיד כי דומה הדבר למסלול ברכבת הרים בעת שאתם שיכורים. בהתחלה מתלבטים, אחרי זה מסכימים לתת צ´אנס, מרגישים קצת פרפרים בבטן, אז מתחרטים מספר רגעים לפני הדייט הראשון. הדייט הראשון מלווה בהמון אמוציות, ולכן רצוי להבין כיצד לנהל אותם, אם בכלל יהיה המשך לדייט שני. ועל מנת לסייע לכם בתהליך, אם תמשיכו לקרוא עד הסוף בשקיקה, תגלו מה הוא דייט ראשון טיפים.

דייט ראשון טיפים – האם אתם צריכים להעמיד פנים שאתם מישהו אחר?

כשחשבנו ברצינות מהו דייט ראשון טיפים? חשבנו קודם כל על טיפ, ששמא יישמע לכם לעוס מדי, או סוג של קלישאה מצויה, אך הוא מאוד חכם. והטיפ הראשון שלנו הוא אל תעמידו פנים שאתם מישהו אחר, תהיו רק אתם עצמכם. מתוך הרצון האמתי לעשות רושם חיובי על בן הזוג הפוטנציאלי שלכם, ההכנה הקשה לדייט הראשון גורמת לבני אדם ממש להגזים, ולשחק משחק של דמות שונה לגמרי ממה שהם. מעבר לכך שזה ממש לא הוגן כלפי הצד השני, לפעמים משחק העמדת הפנים גורם לזה שהאווירה נהיית מביכה למדי, כי ניכר בכם שאתם מתנהגים שלא כעצמכם באופן טבעי.

דייט ראשון טיפים – האם עליכם להיראות יותר מדי נלהבים?

מתוך חיפוש מעמיק של דייט ראשון טיפים, נתחיל ונציין, כי ההתרגשות שאוחזת בכם בדייט הראשון הינה סוחפת למדי. במידה והדייט הראשון מתנהלים היטב, אתם פשוט "שוחים בים בקלות", וגיליתם שיש בינכם כימיה מטורפת, זה עשוי להיראות לכם שכביכול סוף כל סוף מצאתם את החצי השני שלכם. אבל אם כל הכבוד, אל לכם להיראות יותר מדי נלהבים, זה ממש לא אומר שמצאתם את האחת והיחידה בשבילכם. ברור שתוכלו להתכוונן לקראת צליחת דייט שני, אבל לעוף מדי עם הדמיון ועם ההתלהבות זה נמהר ואינטנסיבי למדי. תרגיעו את עצמכם, ואל תבנו הרים וגבעות על דיבורים על ילדים וחתונה, תכנון של סופ"ש בצימר, או להכיר כבר את ההורים, וכולי.

דייט ראשון טיפים – האם עדיף להיות כנים למן ההתחלה?

כשמנסים להגיע להחלטה בנושא - דייט ראשון טיפים, חשוב שתהיו כנים למן הרגע הראשון, משמע – במידה ונשאלתם אם אתם מנויים באתרי היכרויות ברשת האינטרנט, או איך זה שאתם עדיין לבד? פשוט תתוודו, תספרו את האמת. אינכם, כמובן, חייבים להיכנס לעובי הקורה, פשוט רק לומר את האמת שלכם. תשתפו את הפרטנר שלכם בדייט הראשון שאתם ממש בררנים, שהיה לכם לא פשוט להתגבר על הזוגיות האחרונה שלכם, או שיש לכם בעיות של אמון, וכיוצא בזאת. במידה ויהיו עוד דייטים, תוכלו בוודאי לספק יותר פרטים עסיסיים, אבל למן ההתחלה תשמרו על כנות, במלוא מובן המלה. במידה ועזבו אתכם לאחר שנות זוגיות מרובות, אל תספרו לדייט שלכם שזה קרה בגלל שעות העבודה התובעניות והמטורפות שלכם, מה כשלעצמו עלול להרתיע, כי אם תספרו שהייתה לכם פרידה קשה, ולקחתם את הזמן כדי להתאושש ממנה. הצד שכנגד ממש יעריך את הכנות שלכם, וזאת כבר נקודת מפתח ראשונית מעולה.

דייט ראשון טיפים – מה המשקל של שימוש בחוש ההומור?

ולסיום, נציג בפניכם דייט ראשון טיפים אחרונים ממש. יש משקל רציני לשימוש בהומור בדייט ראשון, וגם לאחריו. תעשו שימוש בחוש ההומור הטבעי שניכר בכם, זה שנולדתם וטיפחתם אותו. הדרך הכי נכונה להפוך דייט ראשון שאותו יזכרו לטווח הארוך היא לפוצץ אותו בבדיחות, בהומור ובצחוקים. במידה ותמיד אמרו לכם שבחיים אחרים בוודאי הייתם קומיקאים, אז תקבלו את הבמה על מנת להקסים את בני הזוג שלכם, עם חוש ההומור ששופע ממכם. נשים, באופן כללי, אוהבות גברים שניחנו בהומור בטוב טעם.

דייט ראשון מלווה באמוציות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

עדכונים בדבר אבטחת האתר

עדכונים בדבר אבטחת האתר

פורסם בתאריך: 22/08/2023 12:26:31

חשוב היה לנו לעדכן אתכם כי בעקבות פניה של מחלקת הסייבר אל חברתנו, בוצעו עדכונים והקשחות של אבטחת האתר, כלל הסיסמאות עודכנו ועברו להתחברות רב שלבית מסוג MFA, כדי להגן על פרטיותכם ברמה הגבוה ביותר.

קאמה סוטרא

קאמה סוטרא

פורסם בתאריך: 03/01/2012 16:08:17

הודית עתיקה ומסתורית. הקאמה סוטרא ממשיכה לעורר משיכה רבה מצד מערביים המעוניינים בהסתכלות שונה בחיי המין שלהם.

סטוץ במטוס

סטוץ במטוס

פורסם בתאריך: 02/07/2014 16:21:16

אספר לכם על הנסיעה לתאילנד, זו היתה נסיעה מטעם העבודה אבל את מה שהיה שם לא אשכח לעולם...

הכרויות לסטוצים

הכרויות לסטוצים

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:21:20

לעיתים פשוט לא בא לנו על אהבה. בא לנו על הכרויות לסטוצים. כיף והנאה בלי לתת דין וחשבון לאיש. איך עושים את זה נכון?

היכרויות לסטוץ

היכרויות לסטוץ

מאת: צוות האתר

פורסם בתאריך: 14/04/2024 12:24:06

על מנת למצוא סטוץ כל שתצטרכו לעשות הוא פשוט למצוא אדם שאתם נמשכים אליו ומרגישים שהוא אטרקטיבי, וביחד לצאת למסע מהנה ומספק.

הציפייה לרגע הנכון

הציפייה לרגע הנכון

פורסם בתאריך: 19/02/2013 11:32:57

סקס טוב הוא עניין של תזמון, לא פחות מאשר יכולת תכנון. הבאנו עבורכם סיפור קצר של הציפייה לרגע הנכון.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר