איך להתחיל עם בחורה?

כולם רוצים להכיר את בת הזוג המושלמת, יש כאלו המחפשים אישה לכל החיים ויש כאלו שעבור פרק זמן מסוים, בכל המקרים עולה השאלה איך להתחיל עם בחורה? למה לשים לב וממה להיזהר?


כמה כללים חשובים


השאלה איך להחיל עם בחורה היא ככל הנראה שאלה המעסיקה גברים בגילאים שונים כאשר הם מעוניינים להתחיל קשר חדש ומעניין בכל גיל ובכל סיטואציה בחיים. מה שנפלא בשאלה הזאת היא שאפשר לומר עליה שהיא מלווה את האנושות לאורך כל ההיסטוריה, מאז ומעולם עמדה סוגיית היחסים בין המינים ויצירת הקשר במוקד החשיבה, עם השנים התפתחו דרכים שונות ותשובות מגוונות לשאלה איך להתחיל עם בחורה, מה שמעניין שלמרות השינויים המדהימים שהעולם עובר, עדיין היום ב2024 מקובל שהגבר יהיה זה שיתחיל עם בחורה. לכן חשוב מאד לפני שמתחילים בתהליך לזכור לשמור על כללי מפתח בתהליך החיזור החל מהרגע הראשון שלו.
1. יחס מכבד –בכל שלב של תהליך החיזור, החל מרגע הפניה הראשונית שמור על יחס מכבד כלפי העומדת מולך, לעולם אין לדעת מה מסתירה כל אישה שאנו פונים אליה ומה על ליבה, פנה אליה בכבוד וכבד את בחירותיה בהתאם
2. להיות קשוב לסביבהנכון שכל סיטואציה יכולה להיות שלב בדרך להיכרות, אבל תמיד שים לב לסביבה ומה שקורה בה, ניסיון להתחיל עם בחורה באווירה לא מתאימה, תפסול אותך מייד
3. שים לב מתי הלא הוא לאחשוב לדעת לזהות מתי הלא הוא לא ומתי יש עדין סדק דרכו אפשר להיכנס, יש בחורות שיגידו לא באופן אוטומטי ויצפו להמשך המשחק, יהיו כאלו שיגידו לא ויצפו שלא תתקרב יותר, חשוב להבחין בין שניהם.

מתי אפשר להתחיל עם בחורה


מדינת ישראל היא מדינה חופשית כל אחד יכול להסתובב, לעבוד או לבלות איפה שבא לו, לכן אין מקום שבו לא ייתכן מפגש בין גבר לאישה, לכן לשאלה החשובה לגבי איפה אפשר להתחיל עם בחורה התשובה היא בכל מקום, אלו שנראים הגיוניים, ואלו שלא חשבתם עליהם. לעולם אין לדעת איפה תפגשו את מי שתרצו להתחיל איתה, יש כאלו שעושים זאת מספר פעמים ביום, יש כאלו שמחכים לאחת שלהם כל החיים. לעומת זאת בהחלט יכול להיות שאתם תחליטו מראש על הבחורה איתה תרצו להתחיל ולכן תעשו עבודת הכנה ותייצרו לכם מעין תוכנית עבודה מסודרת מתוכננת מראש כאשר אתם יודעים שקיים סיכוי שתיפגשו. ברוב המקרים נוח יותר לבוא מוכנים, אך קחו בחשבון, החיים דינמיים והכל יכול להשתנות במהירות בשל פעולה שלא ציפיתם לה, לכן חשוב להזכיר לעצמכם, תכנון מוקדם הוא חשוב ויכול לעזור, אך לעיתים, אהבת חייכם יכולה להופיע ברגע אחד שבו לא תהיו מתוכננים מראש, אל תיתן לרגע הזה לברוח.

הכלים שלך להצלחה


עוד רגע אחד לפני שממש ניגשים פיזית אל הבחורה שאתה חושק בה ורוצה את קרבתה, חשוב להסביר לעצמך מה יכולים להיות הכלים שלך להצלחה בתהליך האנושי והמובן שלך המבקש להתחיל עם בחורה ובעיקר לתת לזה אפשרות להצליח, אז שניה לפני שאתה עושה את הצעד הנה כמה כללים שיכולים לעזור לך להצליח איפה שזה באמת חשוב.
1. בטחון עצמי – קשה להסביר מהו ביטחון עצמי מצד אחד, אך כאשר הוא קיים רואים את זה מכל כיוון, בעיקר מי שמולך, לכן אם אתה בטוח בצעד שלך, תראה את זה, זה יעניק לך נקודות חשובות בכדי לשבור את הקרח הראשוני. מצד שני בטחון עצמי מוגזם יכול לפעול בכיוון ההפוך, צריך לדעת לאזן.
2. טיימינג – הרגע הנכון לפנות אל בחורה יכול לעשות את כל ההבדל, חייבים לשים לב למה קורה סביבה, האם הרגע הוא נכון, האם יכולת ההקשבה של הבחורה אליך ברגע האמת היא מוקדשת רק אליך.
3. תרצה בזה באמת – אמינות היא תכונה שרואים אותה, קשה להסביר, אך אם תפנה אל מישהי לא מתוך כוונה אמיתית, אין לך סיכוי, יכול להיות שהמטרות שלך הן לטווח קצר ( אולי זה מתאים גם לצד השני ) , זה לא באמת משנה תראה שאתה מעוניין באמת.
4. נהג בה בכבוד – התייחס אליה כמו שהיית מבקש יחס לעצמך, אף אחד לא רוצה שיזלזלו בו בשום דרך.

מה הם המקומות האפשריים להתחיל עם בחורה


להתחיל עם בחורה אפשר בכל מקום, בכל רגע ובכל מצב, כמו לכל פעולה שאנחנו עושים בחיים גם לאקט של התחלה עם בחורה יכולות להיות השפעות צפויות ובעיקר כאלו לא צפויות, בדיוק בשביל זה כדאי לדעת מה הם המקומות האפשריים להתחיל עם בחורה, אך כדאי לדעת, אין דבר כזה מקום מושלם ומצד שני אין מקום שזה לא יכול לקרות, לכל מיקום וכל סיטואציה יש את היתרונות והחסרונות שלה, לעולם לא נוכל לדעת בוודאות מה יעבוד טוב יותר, בני האדם שונים זה מזה וכך גם התגובות שלהם לכל מצב.

להתחיל עם בחורה בלימודים

מוסדות אקדמאים מכל סוג הם אחד מהמקומות הטובים והאידאלים למציאת בני זוג, לכן האפשרות להתחיל עם בחורה דווקא בזמן הלימודים הן טבעיות ובעלות פוטנציאל הצלחה לא מבוטל, וחשוב לא פחות, אם זה לא מצליח, יש עוד הרבה אפשרויות. אז מה עושים? מציעים לה קפה בקפיטריה, ללמוד ביחד למבחן או להקפיץ אותה הביתה עם הרכב בסוף יום הלימודים
יתרונות – אתם באותו הגיל, יש לכם צורת חיים דומה ברגע הנתון, שניכם סטודנטים, אם אתם לומדים ביחד, אפשר להציע להכין עבודה או ללמוד יחד למבחן, הכל יראה תמים והגיוני, משם אפשר להמשיך לשלבים הבאים.
חסרונות – אם זה לא מצליח אתם תקועים אחד בסביבתו של השני לתקופה ארוכה. אם תקבל סירוב זה יכול להיות לא נעים, אתה תאלץ להיתקל בה ובחברותיה שוב ושוב.

להתחיל עם בחורה בבית קפה או מסעדה

מסעדות ובתי קפה הן מקומות טובים להתחיל עם בחורה, יש זמן, אפשר לבחון את הסביבה, לחשוב על הרגע המתאים, לגשת אל החורה ולתפוס את תשומת ליבה במשפט אחד, הוא לא חייב להיות מקורי או יצירתי, הוא חייב להיות אמיתי.
יתרונות – במסעדה או בית קפה יוצאים לבילוי, האווירה משוחררת מטבעה ובמקרים רבים האווירה הכללית היא של דברים יכולים לקרות, כדאי לנצל את זה
חסרונות – הבחורה שבה את חושקים לא תהיה לבד, זה עלול לסבך את המצב ועוד משהו, זה שהיא לבד עכשיו זה אולי רק מפני שהי מחכה לחבר שלה שצריך להגיע.

להתחיל עם בחורה בבר

ברים הם מקום נפלא להתחיל עם בחורה, אלכוהול משחרר אותנו מכל מיני כבלים לא נראים לעין, זה נכון גם למי שרוצה להתחיל עם בחורה ומחפש קצת אומץ וגם לגבי הצד השני שפתוח יותר להצעות
יתרונות – האלכוהול זורם בדם, לרוב הלבוש מהודר ומבליט את החלקים הטובים שלנו, האווירה מתאימה ובחסות הרעש יש פחות צורך לדבר, להתחיל עם בחורה בבר זה אחד המקומות הטובים ביותר, לפעמים מספיק רק מבט חודר אחד והעבודה כבר בוצעה.
חסרונות – צריך להיזהר שהאלכוהול לא ישלוט בנו, האווירה החופשית יכולה לגרום לנו לעשות דברים שלא באמת תיכננו

להתחיל עם בחורה בעבודה

מקום עבודה הוא על פניו מקום מצוין להתחיל עם בחורה, יש לכם באופן טבעי נושאים משותפים, אתם קצת מכירים ויש אפשרות להיפגש ולהיתקל זה בזה די בקלות, במקום עבודה חייבים לפעול בחוכמה, להפעיל את הקסם ולדעת מתי לעשות את הצעד, כי כשזה מצליח זה לרוב מוצלח מאד.
יתרונות – הכרה מוקדמת של הבחורה, אפשר לאסוף קצת פרטים עליה, אתם נמצאים כל יום באותו המקום, אפשר להתחיל איתה במגוון רחב של אפשרויות.
חסרונות – צריך להיזהר ממקומות עבודה בגלל כל היתרונות שלו, יכול להיות שצעד שתעשו יתפרש לא נכון.
בכל הקשור למקומות עבודה, אפשר גם להתייחס לאירוע חברה, זהו מצב אידאלי בה השיגרה מקבלת תפנית לא פורמלית ואפשר ליצור קשר שלא הייתם מעיזים לעשות כך סתם ביום יום.

להתחיל עם בחורה בזמן אבל

נכון זה נשמע רע בהתחלה, אבל דווקא ברגעים הללו כל אחד איתנו צריך תמיכה נפשית ומחפש את החיזוקים קצת במקום המקום שהתרוקן, בזמן אבלות חשוב להיות רגיש וקשוב, להבין לאחר מפגש ראשוני אם בכלל הדבר אפשרי ולפעול בנידון רק בפגישה שניה. להתחיל עם בחורה כאשר היא שרויה באבל יכול גם להיות לה לעזר, פנה אליה ברגישות, הצע את עצמך בתור משענת תומכת וכתף פנויה להשכרה, חבק אותה והבע הזדהות עם מצבה.
יתרונות – הרגש עובד שעות נוספות והנפש מחפשת מישהו לחלוק איתו את הקושי שלה.
חסרונות – קצת לא מוסרי ולעיתים עלול להיתפס כפעולה חסרת טעם ואף פסולה.

מה יכול לעזור ליצור קליק ראשוני?


על מנת ליצור חיבור ראשוני עם בחורה אפשר ורצוי לאסוף מעט מידע, לדעת מה הם תחומי העניין וההיסטוריה של הבחורה איתה אנחנו מבקשים להתחיל, אין זה סוד שהיכולת להשתמש בנקודות עניין משותפות יכולות ביתר קלות לשבור את המחסומים הראשונים.
תחום עניין משותף – האם קיים לשניכם תחביב משותף? אולי אמנות, הזמן אותה לגלריה נחשבת, אוהבים לרוץ, הצע לה ריצה משותפת, שניכם אוהדים את אותה קבות ספורט, הצע לה צפיה משתפת במשחק.
לאסוף מעט חומר רקע לפני הפניה הראשונה, מידע כזה יכול לעזור ליצור את השיחה הראשונית ובכך למשוך את תשומת הלב של בחירת ליבך ברגע הזה
קישורים בין הבחורה אליך, אולי הייתם באותה היחידה בצבא, גדלתם באותו אזור ולמדת באותו בית ספר או אוניברסיטה, פרטים קטנים שיכולים להתניע את התחלת הקשר.
הפניה הראשונה, אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני חישבו טוב איך תפנו אליה בפעם הראשונה, זה אולי המפתח להכול.

ממה חייבים להיזהר?


להתחיל עם בחורה זוהי פעולה מרגשת ומיוחדת שאין רבות כמוה, גם המנוסים ביותר ירגישו את פעימות הלב, את ההתרגשות ואת הציפיה לקבל אור ירוק ולהבין שהתהליך הצליח, אם זאת חשוב לדעת שיש כמה דברים מהם חייבים להיזהר, פעולות שאין עליהם מחילה ואי אפשר לתקן אותם בשלב מאוחר יותר.

אל תשתמשו בשקרים, סופם לצוף מעל המים ואתם תמצאו את עצמכם במבוכה גדולה ובעיקר לבד. אל תציגו אובססיביות יתר על המידה, חיזור נעים ומיוחד כן בהחלט, אפשר ורצוי להחמיא לבחורה שאתם רוצים להתחיל איתה, אך קחו בחשבון שהתנהגות אובססיבית תסגור עבורכם את הדלת באופן מידי.

לעולם, אל תפעילו לחץ אגרסיבי מידי, לעולם. זהו קו אדום, מי שתחוש שאתם מלחיצים אותה עלולה להיסגר ולקבל רגלים קרות.

דבר אחרון שכדאי להיזהר ממנו, במידה ויש ביניכם הכרות מוקדמת וודאו שהרושם עליכם הוא חיובי, שאין לבחורה שאתם מבקשים להרשים כבר דעה מגובשת עליכם שתפסול אתכם לפני שהתחלתם.

כותב: אסף מיכאלי
איך להתחיל עם בחורה?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן

פורסם בתאריך: 02/08/2012 13:10:24

חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?

סטוץ במטוס

סטוץ במטוס

פורסם בתאריך: 02/07/2014 16:21:16

אספר לכם על הנסיעה לתאילנד, זו היתה נסיעה מטעם העבודה אבל את מה שהיה שם לא אשכח לעולם...

אמצעי הגנה הקונדום

אמצעי הגנה הקונדום

פורסם בתאריך: 14/08/2012 13:56:08

הקונדום - אמצעי הגנה נפוץ זה מסייע לנו לקיים יחסי מין מוגנים כמעט במאה אחוזים. הכנו עבורכם סקירה קצרה על מוצר זה.

יחסי מין כמו שאישה רואה

יחסי מין כמו שאישה רואה

פורסם בתאריך: 26/06/2012 15:47:03

יש הבדל בין תפיסת סקס של גברים ונשים. אין גבר שלא רצה להבין יחסי מין כמו שאישה רואה אותם.

בזמן שישנת

בזמן שישנת

פורסם בתאריך: 10/07/2012 14:17:47

אשתי היקרה, רק רציתי שתדעי שהפנטזיות הגדולות ביותר עולות לי בראש כשאת ישנה.

סוד הסקס האוראלי לאישה

סוד הסקס האוראלי לאישה

פורסם בתאריך: 16/02/2014 16:24:47

כיצד לענג אישה בדרך פשוטה? איך לרדת לאישה? האם אתה באמת טוב? לא בהכרח... כנסו וגלו מה הסוד לסקס אוראלי מושלם

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר