פרק ב´

לרוב אנו מגיעים עם מטען רגשי

אז איך עושים זאת? במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים בנושא


להכיר אדם ליחסים עבור פרק ב´ זה ממש לא דומה להכרות של פרק א´. הרצונות הם שונים וממש אחרים ולפעמים אנו מגיעים עם מטען רגשי או מטען פיזי הכולל גם ילדים. אז איך עושים זאת? במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים בנושא.

לפתוח את הלב והראש למשהו חדש

אחד הדברים הכי קשים כאשר מחפשים פרק ב´ הוא לפתוח את הלב והראש למשהו חדש. לפעמים אנו ממש תקועים במערכת היחסים הקודמת ומה שהורס לנו להתחיל מערכות יחסים אחרות זה המקום שהמערכת הקודמת תופסת בלב שלנו ובראש. אנחנו נוהגים להתרפק על העבר ולהשוות למערכת היחסים הקודמת במקום לפתוח את המקומות האלו למשהו חדש וטוב.

אם ברצונכם להכיר פרק ב´, עליכם לעשות שינוי במחשבה ולבוא למשימה הזו כאשר אתם אומרים לעצמכם שזה הזמן לנסות משהו חדש ולתת לו הזדמנות אמיתית.

להגיע בביטחון עם כל המטען שקיים

לא משנה אם יש לכם מטען רגשי או מטען פיזי הנקרא בשפה של היום ילדים, יש לזכור שזה מי שאתם ומי שירצה יחסים עמכם, יקבל אתכם ככה. לא להתבייש במי שאתם ובמה יש לכם. יש המון אנשים שהמטענים האלו לא מפריעים להם ואין להם בעיה להתקדם יחד איתם. בואו כמו שאתם, תציגו את עצמכם ואת המטען שלכם כמו שהוא. לרוב תופתעו לגלות שלצד השני זה בכלל לא משנה.

לא לשפוט במהירות

לאחר מערכת יחסים משמעותית בפרק א´, יש לנו נטייה לשפוט במהירות כאשר אנו יוצאים להכיר את פרק ב´. אנו מגיעים בדרך כלל הרבה יותר ביקורתיים והרבה דברים עשויים להפריע לנו. ממש מומלץ להבין זאת ולעשות סדר במחשבה ולומר לעצמנו לפני שיוצאים להכיר, כי אנו מגיעים לדייט הבא מבלי לשפוט ואנו נותנים הזדמנות אמיתית להכרות.
ברגע שנעלה את הדבר הזה למודעות שלנו, ברוב המקרים אנו נשים לב שאנו באים לעשות זאת שוב בעת הדייט ונמנע. כמובן שזה לא אומר שאנו לא יכולים לחוות דעה על הצד השני לאחר הדייט, אך כן לתת הזדמנות אמיתית ולהכיר מי עומד מולנו.
לאהוב את עצמכם
אחד הדברים הכי קשים לאחר אהבה נכזבת בפרק א´ הוא לשקם את האהבה לעצמנו. אנו מכירים את עצמנו בזוג וכבר ממזמן שכחנו מה זה להיות לבד. זה הזמן להכיר את עצמנו מחדש ולאהוב את עצמנו מחדש, בדיוק כמו אז שהכרנו את פרק א´. תאהבו את עצמכם ותהיו מוכנים בצורה טובה יותר כדי להכיר את פרק ב´. בצורה זו תגיעו שלמים יותר לדייט.

להירשם לאתר הכרויות
הדבר הכי קשה עבור אנשים שסיימו את פרק א´ וכעת מחפשים את רק ב´ הוא להתחיל. רבים שואלים עצמם: היכן אמצא עכשיו זוגיות חדשה? אז חבר´ה, מי שרוצה מוצא! זה הזמן להירשם לאתר הכרויות ולהתחיל לבדוק מה קורה בצד השני. יכול להיות שבהתחלה תרגישו עם זה קצת מוזר, אך מהר מאוד זה ישתנה ותחזרו לגיל שבו הכרויות היה חלק מכם.

פתחו פרופיל באתר הכרויות, הכירו את עצמכם והיתרונות שלכם מחדש ורשמו את עצמכם לשם. ודאי תופתעו מכמות האנשים שיפנו אליכם.

לצאת למקומות שיש בהם אנשים שמחפשים להכיר

עוד דבר שכדאי לעשות בדרך להכרות של פרק ב´ הוא כמובן להתחיל לצאת ולהכיר אנשים חדשים. גם בעניין זה עשוי להיות לכם קצת מוזר בהתחלה, אך מהר מאוד אתם תתחילו להנות מהיציאה עצמה וגם תצברו ביטחון להתחיל לצאת וגם להכיר.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

יחסי מין כמו שגבר רואה

יחסי מין כמו שגבר רואה

פורסם בתאריך: 30/10/2012 13:00:30

שאלתם את עצמכם פעם כיצד נראים יחסי מין כמו שגבר רואה אותם? מאמר קצר על התפיסה של גבר את האקט המיני.

סטוצים לוהטים

סטוצים לוהטים

פורסם בתאריך: 03/10/2011 12:21:42

מי אמר שזוגיות חייבת לכלול מחויבות? סטוצים עושים בשביל הכיף! כנסו ותגלו את כל האפשרויות של עולם הסטוצים.

למגנט את בן הזוג המתאים

למגנט את בן הזוג המתאים

פורסם בתאריך: 23/11/2011 13:46:05

בכל יום אנו רואים סביבנו הרבה אנשים, חלקם אנו מכירים וחלקם כמעט ולא, אך איך ממגנטים את האדם שיהיה בן זוגנו.

על הדילדו ועל נפלאותיו

על הדילדו ועל נפלאותיו

פורסם בתאריך: 27/03/2013 13:14:23

מה אתם בעצם יודעים על דילדו? האם ידעתם שמקור השם הוא מקנדה? כל המידע שרציתם לדעת במאמר הבא.

הכרויות בקליק

הכרויות בקליק

פורסם בתאריך: 08/03/2022 08:51:04

הדרך קלה ביותר להיכרות היא דרך הסלולאר או המחשב. שיטת הכרות באינטרנט שמאפשרת הכרות מהירה

מיניות של בני האדם

מיניות של בני האדם

פורסם בתאריך: 16/10/2012 13:32:12

המיניות של בני האדם שונה ומיוחדת. סקס בלבד אינו מספיק בכדי לספק את צרכינו במלואם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר