פרק ב´

לרוב אנו מגיעים עם מטען רגשי

אז איך עושים זאת? במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים בנושא


להכיר אדם ליחסים עבור פרק ב´ זה ממש לא דומה להכרות של פרק א´. הרצונות הם שונים וממש אחרים ולפעמים אנו מגיעים עם מטען רגשי או מטען פיזי הכולל גם ילדים. אז איך עושים זאת? במאמר הבא ניתן לכם מספר טיפים בנושא.

לפתוח את הלב והראש למשהו חדש

אחד הדברים הכי קשים כאשר מחפשים פרק ב´ הוא לפתוח את הלב והראש למשהו חדש. לפעמים אנו ממש תקועים במערכת היחסים הקודמת ומה שהורס לנו להתחיל מערכות יחסים אחרות זה המקום שהמערכת הקודמת תופסת בלב שלנו ובראש. אנחנו נוהגים להתרפק על העבר ולהשוות למערכת היחסים הקודמת במקום לפתוח את המקומות האלו למשהו חדש וטוב.

אם ברצונכם להכיר פרק ב´, עליכם לעשות שינוי במחשבה ולבוא למשימה הזו כאשר אתם אומרים לעצמכם שזה הזמן לנסות משהו חדש ולתת לו הזדמנות אמיתית.

להגיע בביטחון עם כל המטען שקיים

לא משנה אם יש לכם מטען רגשי או מטען פיזי הנקרא בשפה של היום ילדים, יש לזכור שזה מי שאתם ומי שירצה יחסים עמכם, יקבל אתכם ככה. לא להתבייש במי שאתם ובמה יש לכם. יש המון אנשים שהמטענים האלו לא מפריעים להם ואין להם בעיה להתקדם יחד איתם. בואו כמו שאתם, תציגו את עצמכם ואת המטען שלכם כמו שהוא. לרוב תופתעו לגלות שלצד השני זה בכלל לא משנה.

לא לשפוט במהירות

לאחר מערכת יחסים משמעותית בפרק א´, יש לנו נטייה לשפוט במהירות כאשר אנו יוצאים להכיר את פרק ב´. אנו מגיעים בדרך כלל הרבה יותר ביקורתיים והרבה דברים עשויים להפריע לנו. ממש מומלץ להבין זאת ולעשות סדר במחשבה ולומר לעצמנו לפני שיוצאים להכיר, כי אנו מגיעים לדייט הבא מבלי לשפוט ואנו נותנים הזדמנות אמיתית להכרות.
ברגע שנעלה את הדבר הזה למודעות שלנו, ברוב המקרים אנו נשים לב שאנו באים לעשות זאת שוב בעת הדייט ונמנע. כמובן שזה לא אומר שאנו לא יכולים לחוות דעה על הצד השני לאחר הדייט, אך כן לתת הזדמנות אמיתית ולהכיר מי עומד מולנו.
לאהוב את עצמכם
אחד הדברים הכי קשים לאחר אהבה נכזבת בפרק א´ הוא לשקם את האהבה לעצמנו. אנו מכירים את עצמנו בזוג וכבר ממזמן שכחנו מה זה להיות לבד. זה הזמן להכיר את עצמנו מחדש ולאהוב את עצמנו מחדש, בדיוק כמו אז שהכרנו את פרק א´. תאהבו את עצמכם ותהיו מוכנים בצורה טובה יותר כדי להכיר את פרק ב´. בצורה זו תגיעו שלמים יותר לדייט.

להירשם לאתר הכרויות
הדבר הכי קשה עבור אנשים שסיימו את פרק א´ וכעת מחפשים את רק ב´ הוא להתחיל. רבים שואלים עצמם: היכן אמצא עכשיו זוגיות חדשה? אז חבר´ה, מי שרוצה מוצא! זה הזמן להירשם לאתר הכרויות ולהתחיל לבדוק מה קורה בצד השני. יכול להיות שבהתחלה תרגישו עם זה קצת מוזר, אך מהר מאוד זה ישתנה ותחזרו לגיל שבו הכרויות היה חלק מכם.

פתחו פרופיל באתר הכרויות, הכירו את עצמכם והיתרונות שלכם מחדש ורשמו את עצמכם לשם. ודאי תופתעו מכמות האנשים שיפנו אליכם.

לצאת למקומות שיש בהם אנשים שמחפשים להכיר

עוד דבר שכדאי לעשות בדרך להכרות של פרק ב´ הוא כמובן להתחיל לצאת ולהכיר אנשים חדשים. גם בעניין זה עשוי להיות לכם קצת מוזר בהתחלה, אך מהר מאוד אתם תתחילו להנות מהיציאה עצמה וגם תצברו ביטחון להתחיל לצאת וגם להכיר.

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

Change my lover

Change my lover

פורסם בתאריך: 05/12/2011 15:34:06

if you are not happy in your relationship becouse of your lover behavior maybe you need to chage

הכרויות רוסיות

הכרויות רוסיות

פורסם בתאריך: 26/05/2011 10:08:22

הרצון להכיר עולם חדש של נשים תקף גם לרצון להכיר נשים רוסיות, גם מצד רוסים וגם מצד זרים, להכיר נשים איכותיות ויפות.

יצירת זוגיות מצליחה דרך אתרי הכרויות

יצירת זוגיות מצליחה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 05/10/2021 14:49:40

לאחר שניסיתים כל דרך אפשרית להכיר בני זוג שונים - רק כדי להעלות את הסיכויים למצוא בני זוג מעניינים – הגיע הזמן שתתנסו בדרך חדשה להיכרויות באמצעות אתרי היכרויות ייעודיים.

מה גברים אוהבים

מה גברים אוהבים

פורסם בתאריך: 15/12/2011 15:57:23

מי שחושבת שקל לספק גברים טועה טעות חמורה. התשובה לשאלה מה גברים אוהבים מורכבת ומסובכת.

סטוצים במקום העבודה

סטוצים במקום העבודה

פורסם בתאריך: 12/06/2014 12:12:40

מה אתם יודעים על סטוצים במקום העבודה? כל מה שרציתם לשאול ולא העזתם מעולם.

הפרטנר המושלם – האם באמת יש חיה כזאת?

הפרטנר המושלם – האם באמת יש חיה כזאת?

פורסם בתאריך: 02/01/2024 11:22:32

מיהו הפרטנר המושלם? האם זוהי לא אחת מהשאלות הגדולות בכל מערכת יחסים. האם אנחנו יודעים למצוא את הפרטנר המושלם?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר