איך לבנות פרופיל שקשה לעמוד בפניו?

מאת: צוות האתר

פעם כדי להכיר היינו צריכים למצוא מקום אליו הולכים פנויים ופנויות, להתלבש בבגדים הכי יפים ועדכניים ולנסות את מזלנו עם אתר כזה או אחר שמוצאים חן בעינינו. 

למרות שיצירת קשר פרונטלי הוא אישי יותר, דבר כזה כרוך בלא מעט התאמצות ותהליכים – במיוחד כאשר יש צורך למצוא כמה בני זוג פוטנציאליים ולא להתמקד רק באחד. משום כך אתרי ההיכרויות מאפשרים למצוא את החצי השני בצורה נוחה, פשוטה ונגישה לכל מי שיש מכשיר דיגיטלי המחובר לרשת האינטרנט.

אם מדובר על פעם ראשונה בה אתם מנסים למצוא הכרויות באמצעות אתרים ייעודיים לכך, תתכוננו לחוויה מהנה וחווייתית שתחשוף אתכם למגוון מסקרן של בני זוג פוטנציאליים. אך כדי שתוכלו להגשים את המטרה המרכזית בשימוש באתר היכרויות, כדאי שתדעו קודם כל כיצד לבנות פרופיל משתמש מנצח שיציף לכם את תיבת ההודעות באתר.

העלו יותר מתמונה אחת לפרופיל

הרשמה לאתר היכרויות מחייבת פתיחה של פרופיל משתמש באתר, באמצעותו משתמשים אחרים מהאתר יכולים ליצור אתכם קשר, וכן אתם יכולים לפנות למשתמשים אחרים שמוצאים חן בעיניכם. פרופיל המשתמש מכיל מידע אישי עליכם, בהתאם למה שתבחרו לציין ונתונים שתרצו לחלוק עם אחרים.

נוסף לפרטים מרכזיים כמו שם, אזור מגורים, גיל, גובה וכו´ תוכלו להוסיף תמונות שיופיע בפרופיל המשתמש שלכם. למרות שאין מדובר בנתון שחובה למלא אותו, מומלץ מאוד להעלות תמונה לפרופיל באתר ההיכרויות כדי להגדיל את כמות הפניות אליכם.

הצגת תמונה בפרופיל ממחישה למעשה למשתמשים האחרים כי מדובר על פרופיל אמיתי, וכמובן גם התמונה יוצרת את הרושם הראשוני הנדרש עבור ההכרויות במוחד ברשתות כדי ליצור עניין. לכן אל תסתפקו בהעלאה של תמונה אחת בלבד לפרופיל, אלא בחרו לפחות שלוש תמונות שונות שמייצגות בצורה הטובה והמושכת ביותר את המראה החיצוני שלכם.

היו תמציתיים אך מעניינים

נוסף לתמונות, בפרופיל המשתמש באתרי הכרויות יש אפשרות לציין מידע אישי כללי נוסף לנתונים "טכניים" של גיל, גובה או אפילו צבע שיער ועיניים. כך לדוגמא כל משתמש יכול לציין בכרטיס המשתמש שלו מידע על התחביבים שלו, תחומי העניין שמושכים אותו או מידע בנוגע לציפיות מבני זוג פוטנציאליים שהוא מחפש.

נצלו את החלק הזה בפרופיל שתצרו כדי לספר מעט על עצמכם, אך עשו זאת בקצרה ומבלי להיכנס לעודף פרטים שסתם יכבידו או חלילה ישעממו משתמשים אחרים. מומלץ לציין מידע ופרטים שיהיו מעניינים כדי להעלות את הסיכוי לקבלת הודעה מאחרים, כמו אזכור הטיול הגדול שעשיתם מסביב לעולם או פעולות ההתנדבות שאתם עושים בזמנכם הפנוי.

הקפידו על שקיפות מלאה

כדי למצוא זיווג איכותי ומותאם בדיוק להעדפות שלכם, הקפידו להיות אמינים במידע שתציינו עבור פרופיל המשתמש שתפתחו באתר הכרויות. דבר ראשון יש להשתמש בתמונות עדכניות שלכם, ולא לבחור תמונות ישנות מלפני עשר שנים שכבר לא מייצגות את המראה החיצוני שלכם. אם אין ברשותכם תמונות טובות ומחמיאות תמיד תוכלו לצלם את עצמכם בשלל פוזות, או להיעזר בחבר טוב שישמח להפוך להיות צלם לכמה רגעים כדי להשיג את התמונה המנצחת שתככב בפרופיל שלכם.

בנוסף לתמונות עדכניות, חשוב גם לציין מידע מהימן אודותיכם ובפרט מהי מטרת ההיכרות שאתם שואפים למצוא. בין אם חשבתם על מציאת זוגיות לטווח ארוך או סטוץ קצר ולא מחייב, אתם מוכרחים לציין זאת במפורש כדי להימנע ממצבים לא נעימים ואכזבה.

 

איך לבנות פרופיל שקשה לעמוד בפניו?

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

פורסם בתאריך: 13/04/2021 14:36:43

הנה כמה סיבות שגורמות לגברים רבים לא להצליח לשמר את הזוגיות לטווח ארוך ואספנו כמה דרכים איך כן אפשר להעצים את הזוגיות ולהמשיכה לשנים רבות.

"אני אראה לך את שלי ואת תראי לי את שלך" - תורת הסקסטינג

פורסם בתאריך: 17/11/2014 15:52:46

חשיפה ראונה: "סקס קפה" בסיפור סקסטינג מפתה במיוחד שגם אנחנו לא יכולנו להיוותר אדישים אליו. קיראו, הפנימו והתחילו ליישם.

הצד שלו הצד שלה

הצד שלו הצד שלה

פורסם בתאריך: 23/02/2012 13:22:54

בכל ויכוח יש שני צדדים – הצד שלו והצד שלה. אבל איך יודעים מהי האמת, אבל בסוף הפיוס הכי כיף.

איך תדעי שהפגישה הראשונה היתה מוצלחת

איך תדעי שהפגישה הראשונה היתה מוצלחת

פורסם בתאריך: 27/04/2021 14:56:12

לצאת לדייט ראשון תמיד יכול להיות מלחיץ ומרגש בו זמנית. לפני הדייט ההתרגשות מתעצמת ויחד עם זה גם החשש האם הדייט יהיה הצלחה או נפילה חזקה וכואבת.

איך להנות מאקט מיני

איך להנות מאקט מיני

פורסם בתאריך: 21/01/2013 14:52:28

איך נהנים מאקט מיני? האם לזייף אורגזמה? איך לא נגיע לשם? כלכך הרבה שאלות ולנו כל התשובות.

איך לגרום לבחורה לגמור

איך לגרום לבחורה לגמור

פורסם בתאריך: 28/02/2012 16:11:41

כבר הנחתנו אדם על הירח אבל עוד לא מצאנו שיטה מוכחת לגרום לבחורה לגמור. אז איך עושים את זה נכון?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר