הפגישה הראשונה

לאחר הדייט מחפשים סימנים שהדייט עבר בהצלחה

אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל?

מה שהכי מסקרן לאחר דייט ראשון הוא האם מצאתם חן בעייני הצד השני ויהיה המשך ודייט נוסף. מי שיוצא לדייטים בהחלט מחפש את הרגע שהחיפוש יסתיים והוא ימצא את הזוגיות שלה חיכה. יוצאים לדייט ועוד דייט ומחפשים סימנים לכך שהדייט עבר בהצלחה. אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל? בכתבה הבאה נדבר בדיוק על זה.

1. שפת גוף מקרבת

אחד הסימנים שמראים כי הצד השני ממש בעניין זו שפת הגוף. כאשר שפת הגוף מסמנת קירבה, כלומר הגוף של הצד השני נמצא בנטייה לכיוונכם, זה מראה כי האדם שלצדכם מקשיב לכם בעניין ואתם מעניינים אותו. אם אחד מבני הזוג מסכל רגליים, בשפת גוף מקרבת הרגליים יהיו לכיוונכם. העיניים יסתכלו עליכם בשקיקה לשמוע עוד וזה מראה על רצון להמשיך לדייט נוסף.

2. הצד השני ישאל במפורש, אז מתי נפגשים שוב?

לפעמים דייט כל כך מוצלח ששני הצדדים יחד מרגישים שזה זה ולכן אין מה להסתיר, פשוט שואלים במפורש, מתי קובעים שוב. זה הדבר האידיאלי שכל אחד מייחל כאשר הוא יוצא לדייט מוצלח וזה גם הדבר הפחות טוב, כאשר מדובר בדייט שלא צלח ואנו לא מעוניינים להמשיך.

3. הודעה אחרי הדייט

כאשר דייט הוא בלתי נשכח, ההגנות שלנו יורדות ואנו מרשים לעצמנו להיפתח. לאחר דייט כזה אתם עשויים לקבל הודעה שהצד השני נהנה מאוד מהפגישה ושתדברו מחר. זה סימן ברור מאוד שהדייט עבר בהצלחה ויהיה לו המשך לעוד דייט.

4. שיחות טלפון לאורך השבוע

כאשר דייט הוא מוצלח, יהיו שיחות טלפון לאורך השבוע במטרה להתעניין וגם לקבוע דייט נוסף. במצב כזה אתם יכולים להיות בטוחים שהדייט עבר בהצלחה יתרה ויש עניין ברור מהצד השני.

5. אין שתיקה מביכה

כשדייט הוא מוצלח, הוא למעשה זורם. אין שתיקות מביכות, יש צחוק והנאה ולא ממהרים לסיים את הדייט וללכת הביתה. לאחר דייט מוצלח אתם תשמעו את המשפט "יכולנו להישאר יותר, אבל כבר נגמר הלילה". זה המשפט שכל אדם שמחפש זוגיות מייחל שיתרחש בדייט.

6. שניכם תגידו בסוף הדייט שהיה מוצלח

הסימן הברור ביותר שהיה מוצלח הוא כאשר שני הצדדים מביעים עצמם ואומרים שהדייט היה מוצלח והם היו מעוניינים בהמשך. הרבה מהדייטים האלו מסתיימים בנשיקה.

לסיכום, יש הרבה סימנים המעידים כי הדייט עבר בהצלחה. לרוב הסימנים מאוד ברורים ומדויקים. כאשר הסימנים פחות ברורים, לרוב הצד השני לא יהיה בטוח האם הוא מעוניין או לא. במצב כזה יכול להיות שתצאו לדייט נוסף, אך הסבירות שהוא יצליח ויביא אתכם לזוגיות הוא נמוך יותר, למרות שהיו הפתעות. יש אנשים שלוקח להם זמן להיפתח ודווקא דייט שני גורם להבנה שיש כאן משהו.

הפגישה הראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

דייטינג - דייט חלומי

דייטינג - דייט חלומי

פורסם בתאריך: 10/04/2011 11:40:32

לכל אחד מאיתנו יש את הרצון לקבוע דייט עם הבחורה שהוא מעוניין בה ולהמשיך את הקשר מדייט אחד קטן לסיפור אהבה גדול.

מסביב לעולם עם בת הזוג

מסביב לעולם עם בת הזוג

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:34:58

טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:00:40

לפני שאתם שוללים את הרעיון של להכיר דרך האינטרנט, כדאי שתדעו כי הכרויות באינטרנט של היום הרבה יותר אפקטיביות לעומת שנים קודמות. למרות זאת ישנן דעות חלוקות על נושא ההיכרות ברשת, אותן נסקור במאמר זה.

יצירת זוגיות מצליחה דרך אתרי הכרויות

יצירת זוגיות מצליחה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 05/10/2021 14:49:40

לאחר שניסיתים כל דרך אפשרית להכיר בני זוג שונים - רק כדי להעלות את הסיכויים למצוא בני זוג מעניינים – הגיע הזמן שתתנסו בדרך חדשה להיכרויות באמצעות אתרי היכרויות ייעודיים.

יחסי מין כמו שאישה רואה

יחסי מין כמו שאישה רואה

פורסם בתאריך: 26/06/2012 15:47:03

יש הבדל בין תפיסת סקס של גברים ונשים. אין גבר שלא רצה להבין יחסי מין כמו שאישה רואה אותם.

האח הגדול של עולם ההיכרויות

האח הגדול של עולם ההיכרויות

פורסם בתאריך: 20/04/2021 12:58:48

האם שמעתם על "האח הגדול" בעולם ההכרויות? קבלו הצצה אל מאחורי הקלעים של עולם ההיכרויות ומי הוא "האח הגדול" בעולם הזה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר