הפגישה הראשונה

לאחר הדייט מחפשים סימנים שהדייט עבר בהצלחה

אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל?

מה שהכי מסקרן לאחר דייט ראשון הוא האם מצאתם חן בעייני הצד השני ויהיה המשך ודייט נוסף. מי שיוצא לדייטים בהחלט מחפש את הרגע שהחיפוש יסתיים והוא ימצא את הזוגיות שלה חיכה. יוצאים לדייט ועוד דייט ומחפשים סימנים לכך שהדייט עבר בהצלחה. אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל? בכתבה הבאה נדבר בדיוק על זה.

1. שפת גוף מקרבת

אחד הסימנים שמראים כי הצד השני ממש בעניין זו שפת הגוף. כאשר שפת הגוף מסמנת קירבה, כלומר הגוף של הצד השני נמצא בנטייה לכיוונכם, זה מראה כי האדם שלצדכם מקשיב לכם בעניין ואתם מעניינים אותו. אם אחד מבני הזוג מסכל רגליים, בשפת גוף מקרבת הרגליים יהיו לכיוונכם. העיניים יסתכלו עליכם בשקיקה לשמוע עוד וזה מראה על רצון להמשיך לדייט נוסף.

2. הצד השני ישאל במפורש, אז מתי נפגשים שוב?

לפעמים דייט כל כך מוצלח ששני הצדדים יחד מרגישים שזה זה ולכן אין מה להסתיר, פשוט שואלים במפורש, מתי קובעים שוב. זה הדבר האידיאלי שכל אחד מייחל כאשר הוא יוצא לדייט מוצלח וזה גם הדבר הפחות טוב, כאשר מדובר בדייט שלא צלח ואנו לא מעוניינים להמשיך.

3. הודעה אחרי הדייט

כאשר דייט הוא בלתי נשכח, ההגנות שלנו יורדות ואנו מרשים לעצמנו להיפתח. לאחר דייט כזה אתם עשויים לקבל הודעה שהצד השני נהנה מאוד מהפגישה ושתדברו מחר. זה סימן ברור מאוד שהדייט עבר בהצלחה ויהיה לו המשך לעוד דייט.

4. שיחות טלפון לאורך השבוע

כאשר דייט הוא מוצלח, יהיו שיחות טלפון לאורך השבוע במטרה להתעניין וגם לקבוע דייט נוסף. במצב כזה אתם יכולים להיות בטוחים שהדייט עבר בהצלחה יתרה ויש עניין ברור מהצד השני.

5. אין שתיקה מביכה

כשדייט הוא מוצלח, הוא למעשה זורם. אין שתיקות מביכות, יש צחוק והנאה ולא ממהרים לסיים את הדייט וללכת הביתה. לאחר דייט מוצלח אתם תשמעו את המשפט "יכולנו להישאר יותר, אבל כבר נגמר הלילה". זה המשפט שכל אדם שמחפש זוגיות מייחל שיתרחש בדייט.

6. שניכם תגידו בסוף הדייט שהיה מוצלח

הסימן הברור ביותר שהיה מוצלח הוא כאשר שני הצדדים מביעים עצמם ואומרים שהדייט היה מוצלח והם היו מעוניינים בהמשך. הרבה מהדייטים האלו מסתיימים בנשיקה.

לסיכום, יש הרבה סימנים המעידים כי הדייט עבר בהצלחה. לרוב הסימנים מאוד ברורים ומדויקים. כאשר הסימנים פחות ברורים, לרוב הצד השני לא יהיה בטוח האם הוא מעוניין או לא. במצב כזה יכול להיות שתצאו לדייט נוסף, אך הסבירות שהוא יצליח ויביא אתכם לזוגיות הוא נמוך יותר, למרות שהיו הפתעות. יש אנשים שלוקח להם זמן להיפתח ודווקא דייט שני גורם להבנה שיש כאן משהו.

הפגישה הראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סילבסטר

סילבסטר

פורסם בתאריך: 08/03/2012 16:12:25

הסילבסטר מתקרב בצעדי ענק ואיתו גם החגיגות הידועות. מה איתכם? יש לכם תוכניות לסילבסטר

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

פורסם בתאריך: 11/05/2021 10:45:49

למה לנו אין זוגיות? מה לא בסדר בנו? איך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד על כך נענה בכתבה הבאה.

משפטי פתיחה

משפטי פתיחה

פורסם בתאריך: 12/04/2012 10:19:22

משפטי פתיחה אינם מיתוס. רבים מאיתנו משתמשים בהם בכדי לזכות בתשומת הלב של מושא התשוקה והאהבה שלנו .

לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט

לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט

פורסם בתאריך: 19/06/2014 10:46:17

מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירטוט נכון.

חמש דרכים לשבור את הקרח

חמש דרכים לשבור את הקרח

פורסם בתאריך: 29/03/2022 08:24:57

זו הפעם הראשונה שלכם באתר הכרויות? מחפשים רומן לא מחייב או קשר קצר במיוחד אך חוששים לקפוץ למים? אפשר להבין אתכם.

מתי הסקס הכי שווה

מתי הסקס הכי שווה

פורסם בתאריך: 29/05/2012 14:28:17

אחרי כמה זמן יחסי מין מאבדים קצת מתחושת הריגוש. עם זאת, אנחנו לא רוצים לוותר על סקס מהנה. מתי הסקס שווה?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר