הפגישה הראשונה

לאחר הדייט מחפשים סימנים שהדייט עבר בהצלחה

אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל?

מה שהכי מסקרן לאחר דייט ראשון הוא האם מצאתם חן בעייני הצד השני ויהיה המשך ודייט נוסף. מי שיוצא לדייטים בהחלט מחפש את הרגע שהחיפוש יסתיים והוא ימצא את הזוגיות שלה חיכה. יוצאים לדייט ועוד דייט ומחפשים סימנים לכך שהדייט עבר בהצלחה. אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל? בכתבה הבאה נדבר בדיוק על זה.

1. שפת גוף מקרבת

אחד הסימנים שמראים כי הצד השני ממש בעניין זו שפת הגוף. כאשר שפת הגוף מסמנת קירבה, כלומר הגוף של הצד השני נמצא בנטייה לכיוונכם, זה מראה כי האדם שלצדכם מקשיב לכם בעניין ואתם מעניינים אותו. אם אחד מבני הזוג מסכל רגליים, בשפת גוף מקרבת הרגליים יהיו לכיוונכם. העיניים יסתכלו עליכם בשקיקה לשמוע עוד וזה מראה על רצון להמשיך לדייט נוסף.

2. הצד השני ישאל במפורש, אז מתי נפגשים שוב?

לפעמים דייט כל כך מוצלח ששני הצדדים יחד מרגישים שזה זה ולכן אין מה להסתיר, פשוט שואלים במפורש, מתי קובעים שוב. זה הדבר האידיאלי שכל אחד מייחל כאשר הוא יוצא לדייט מוצלח וזה גם הדבר הפחות טוב, כאשר מדובר בדייט שלא צלח ואנו לא מעוניינים להמשיך.

3. הודעה אחרי הדייט

כאשר דייט הוא בלתי נשכח, ההגנות שלנו יורדות ואנו מרשים לעצמנו להיפתח. לאחר דייט כזה אתם עשויים לקבל הודעה שהצד השני נהנה מאוד מהפגישה ושתדברו מחר. זה סימן ברור מאוד שהדייט עבר בהצלחה ויהיה לו המשך לעוד דייט.

4. שיחות טלפון לאורך השבוע

כאשר דייט הוא מוצלח, יהיו שיחות טלפון לאורך השבוע במטרה להתעניין וגם לקבוע דייט נוסף. במצב כזה אתם יכולים להיות בטוחים שהדייט עבר בהצלחה יתרה ויש עניין ברור מהצד השני.

5. אין שתיקה מביכה

כשדייט הוא מוצלח, הוא למעשה זורם. אין שתיקות מביכות, יש צחוק והנאה ולא ממהרים לסיים את הדייט וללכת הביתה. לאחר דייט מוצלח אתם תשמעו את המשפט "יכולנו להישאר יותר, אבל כבר נגמר הלילה". זה המשפט שכל אדם שמחפש זוגיות מייחל שיתרחש בדייט.

6. שניכם תגידו בסוף הדייט שהיה מוצלח

הסימן הברור ביותר שהיה מוצלח הוא כאשר שני הצדדים מביעים עצמם ואומרים שהדייט היה מוצלח והם היו מעוניינים בהמשך. הרבה מהדייטים האלו מסתיימים בנשיקה.

לסיכום, יש הרבה סימנים המעידים כי הדייט עבר בהצלחה. לרוב הסימנים מאוד ברורים ומדויקים. כאשר הסימנים פחות ברורים, לרוב הצד השני לא יהיה בטוח האם הוא מעוניין או לא. במצב כזה יכול להיות שתצאו לדייט נוסף, אך הסבירות שהוא יצליח ויביא אתכם לזוגיות הוא נמוך יותר, למרות שהיו הפתעות. יש אנשים שלוקח להם זמן להיפתח ודווקא דייט שני גורם להבנה שיש כאן משהו.

הפגישה הראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2021 13:08:40

מציאת אהבה היא לא משחק ילדים בכלל, היא גם לא באה עם הוראות הפעלה כלל או איזה שהם סימני דרך שיסייע לך להגיע ולהשיג אותה בקלות. מציאת אהבה היא עבודה במשרה מלאה וברגע שהחלטת לצאת לדרך ולחפש אותה עליך להיות מוכן למסע מטלטל שהתמורה בסוף המסע תשתלם לך לחיים שלמים.

על סקס ראשון ובתולין

על סקס ראשון ובתולין

פורסם בתאריך: 12/11/2013 13:04:09

האם אפשרי שהסקס הראשון יהיה מושלם או שזה יותר מורכב ממה שנראה?

לעשות סקס ולהשאר בחיים

לעשות סקס ולהשאר בחיים

פורסם בתאריך: 19/08/2013 15:35:41

הייתי נורא רוצה לספק את צורכי המיניים, אבל אני תמיד נעצרת כשאני מגיעה למחיר שאני עלולה לשלם.

רוצה להיות מאהב יותר

רוצה להיות מאהב יותר

פורסם בתאריך: 26/08/2012 09:36:15

הסוד הגדול בסקס זה לא הטכניקה, לא מספר התנוחות שאתם מכירים וגם לא המיוחדות שבינהן. הסוד הוא בבסיס שלנו.

היכרויות במחשב

היכרויות במחשב

פורסם בתאריך: 20/04/2011 16:09:40

רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.

אובססיות באהבה

אובססיות באהבה

פורסם בתאריך: 16/05/2011 12:24:31

תמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואפילו לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר