יום הולדת לאבא

רעיונות למתנות הכי אטרקטיביות ליום הולדת לאבא - 20/03/2019 15:19:06
הגב על מאמר זה
תוכלו למצוא כאן לפחות רעיון אטרקטיבי אחד שחתן השמחה לא ישכח אף פעם.
ימי הולדת הן תמיד סיבה למסיבה. בייחוד אם מדובר בחגיגות יום הולדת לאדם אהוב ומוערך כמו אבא. כולנו נתקלנו בהתלבטויות מתמשכות בנוגע לאופן חגיגת יום ההולדת לאבא בדרך הכי טובה, מקורית והכי חשוב כזו שהוא ייהנה בה במיוחד.

מכיוון שיום הולדת יש רק פעם בשנה, חשוב לחגוג את המאורע במסיבה מיוחדת ואטרקטיבית במיוחד, בייחוד אם מדובר בחגיגת יום הולדת המציינת סגירת עשור.
אם אתם מחפשים רעיונות מיוחדים לחגיגת יום ההולדת לגבר האהוב של המשפחה, תוכלו למצוא כאן לפחות רעיון אטרקטיבי אחד שחתן השמחה לא ישכח אף פעם:

צניחה חופשית
לאבות אוהבי האקשן והאקסטרים, זוהי המתנה הטובה ביותר! מומלץ לתכנן את המתנה מראש ולחשוף אותה בפניו בהפתעה. בררו עם המקום בו מבצעים את הצניחה החופשית מה יש להביא אתכם ביום עצמו, כיצד להיערך וספרו להם על העבר הרפואי של האבא.

ביום המיוחל ספרו לו רק שאתם נוסעים למתנה שהכנתם עבורו. בהגיעכם למקום בו מתבצעת הצניחה החופשית הקפידו לכסות את עיניו כך שיגלה את ההפתעה רק כאשר ייכנס למקום. כבר באותו הרגע האדרנלין יציף את כל גופו. תוכלו לבקש שיתעדו את רגע הצניחה מההתחלה ועד הסוף, כך שהוא יישאר עם מזכרת מיוחדת לכל החיים.

סדנת בישול עם כל המשפחה
מתנה מיוחדת ומקורית דווקא לאבות שהם אינם מחובבי הבישול והמטבח, היא סדנת בישול חווייתית יחד עם כל המשפחה הקרובה. תוכלו אף לארגן סדנת בישול סגורה רק למשפחתכם להעצים את החוויה ותחושת המשפחתיות.

קיימות סדנאות מגוונות בתחום הבישול, החל מבישול בתחום הבשר, גבינות ועוד ועד בישול עם קונספט כמו אסייתי, ביתי וכו´. במהלך הסדנה תוכלו ללמוד רבות אודות תהליך הבישול, לקבל טיפים מיוחדים וכמובן לאכול מנות טעימות מעשה ידיכם. תתפלאו לגלות כיצד גם אביכם ייהנה במיוחד מהחוויה המשפחתית ומהבישול, עד כדי כך שאת השבת הקרובה הוא זה שיבשל עבורכם במטבח הביתי.

מסיבת הפתעה עם חברי ילדות
כמו כל אחד במהלך החיים, גם אביכם צבר חברים מיוחדים מתקופות שונות במהלך החיים. חשבו כמה הוא יתרגש כאשר תארגנו לו ליום ההולדת מסיבת הפתעה עם חברים מתקופות שונות בחיים – כמו צבא, תיכון וכמובן מתקופת הרווקות בסביבות גיל ה-20.

כיוון שמדובר בגיוס אנשים שונים לטובת מסיבת ההפתעה, גייסו למשימה את כל המשפחה כך שלכל אחד יהיה חלק בהפתעה המיוחדת וכך גם תוכלו להספיק לאסוף את כולם. כיום בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות זה הרבה יותר קל למצוא את החברים הקרובים ולפנות אליהם בבקשה שישתתפו במסיבה. כיוון שמדובר בחבורה של אנשים מתקופות שונות, תוכלו לפנות לאדם אחד והוא זה שיוכל לסייע לכם למצוא את החברים האחרים מאותה חבורה. אין ספק שמדובר במתנת יום ההולדת המיוחדת והמרגשת ביותר שאביכם ינצור בליבו לעד.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©