יום הולדת לאבא

רעיונות למתנות הכי אטרקטיביות ליום הולדת לאבא

ימי הולדת הן תמיד סיבה למסיבה. בייחוד אם מדובר בחגיגות יום הולדת לאדם אהוב ומוערך כמו אבא. כולנו נתקלנו בהתלבטויות מתמשכות בנוגע לאופן חגיגת יום ההולדת לאבא בדרך הכי טובה, מקורית והכי חשוב כזו שהוא ייהנה בה במיוחד.

מכיוון שיום הולדת יש רק פעם בשנה, חשוב לחגוג את המאורע במסיבה מיוחדת ואטרקטיבית במיוחד, בייחוד אם מדובר בחגיגת יום הולדת המציינת סגירת עשור.
אם אתם מחפשים רעיונות מיוחדים לחגיגת יום ההולדת לגבר האהוב של המשפחה, תוכלו למצוא כאן לפחות רעיון אטרקטיבי אחד שחתן השמחה לא ישכח אף פעם:

צניחה חופשית
לאבות אוהבי האקשן והאקסטרים, זוהי המתנה הטובה ביותר! מומלץ לתכנן את המתנה מראש ולחשוף אותה בפניו בהפתעה. בררו עם המקום בו מבצעים את הצניחה החופשית מה יש להביא אתכם ביום עצמו, כיצד להיערך וספרו להם על העבר הרפואי של האבא.

ביום המיוחל ספרו לו רק שאתם נוסעים למתנה שהכנתם עבורו. בהגיעכם למקום בו מתבצעת הצניחה החופשית הקפידו לכסות את עיניו כך שיגלה את ההפתעה רק כאשר ייכנס למקום. כבר באותו הרגע האדרנלין יציף את כל גופו. תוכלו לבקש שיתעדו את רגע הצניחה מההתחלה ועד הסוף, כך שהוא יישאר עם מזכרת מיוחדת לכל החיים.

סדנת בישול עם כל המשפחה
מתנה מיוחדת ומקורית דווקא לאבות שהם אינם מחובבי הבישול והמטבח, היא סדנת בישול חווייתית יחד עם כל המשפחה הקרובה. תוכלו אף לארגן סדנת בישול סגורה רק למשפחתכם להעצים את החוויה ותחושת המשפחתיות.

קיימות סדנאות מגוונות בתחום הבישול, החל מבישול בתחום הבשר, גבינות ועוד ועד בישול עם קונספט כמו אסייתי, ביתי וכו´. במהלך הסדנה תוכלו ללמוד רבות אודות תהליך הבישול, לקבל טיפים מיוחדים וכמובן לאכול מנות טעימות מעשה ידיכם. תתפלאו לגלות כיצד גם אביכם ייהנה במיוחד מהחוויה המשפחתית ומהבישול, עד כדי כך שאת השבת הקרובה הוא זה שיבשל עבורכם במטבח הביתי.

מסיבת הפתעה עם חברי ילדות
כמו כל אחד במהלך החיים, גם אביכם צבר חברים מיוחדים מתקופות שונות במהלך החיים. חשבו כמה הוא יתרגש כאשר תארגנו לו ליום ההולדת מסיבת הפתעה עם חברים מתקופות שונות בחיים – כמו צבא, תיכון וכמובן מתקופת הרווקות בסביבות גיל ה-20.

כיוון שמדובר בגיוס אנשים שונים לטובת מסיבת ההפתעה, גייסו למשימה את כל המשפחה כך שלכל אחד יהיה חלק בהפתעה המיוחדת וכך גם תוכלו להספיק לאסוף את כולם. כיום בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות זה הרבה יותר קל למצוא את החברים הקרובים ולפנות אליהם בבקשה שישתתפו במסיבה. כיוון שמדובר בחבורה של אנשים מתקופות שונות, תוכלו לפנות לאדם אחד והוא זה שיוכל לסייע לכם למצוא את החברים האחרים מאותה חבורה. אין ספק שמדובר במתנת יום ההולדת המיוחדת והמרגשת ביותר שאביכם ינצור בליבו לעד.

יום הולדת לאבא

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

פורסם בתאריך: 14/10/2013 10:19:27

מיהו הגבר האידיאלי לסקס סוער וחד פעמי? האם זה קיים? האם יש דרך להיות כזה?

כל מה שיש לי בראש זה סקס

כל מה שיש לי בראש זה סקס

פורסם בתאריך: 02/10/2012 14:37:16

יצא לכם לפגוש אנשים שאומרים לכם בגלוי – ´´כל מה שיש לי בראש זה סקס"? אם כן, אתם יודעים שלפעמים מדובר דווקא בבעיה.

איך יודעים שהפגישה הראשונה הייתה הצלחה

איך יודעים שהפגישה הראשונה הייתה הצלחה

פורסם בתאריך: 31/08/2021 13:28:40

יוצאים לדייט ומחפשים סימנים לכך שהדייט עבר בהצלחה. אז מהם אותם סימנים שבאמצעותם תוכלו לדעת שאתם על הגל?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

פורסם בתאריך: 11/05/2021 10:45:49

למה לנו אין זוגיות? מה לא בסדר בנו? איך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד על כך נענה בכתבה הבאה.

משחקי סקס

משחקי סקס

פורסם בתאריך: 31/07/2012 13:44:26

כבר את כל הבילויים האפשריים ואתם רוצים להכניס קצת פלפל לחיים? אספנו עבורכם מספר משחקי סקס מדליקים.

גברים בעירום

גברים בעירום

פורסם בתאריך: 06/06/2011 13:14:40

תמונות של בנות עירומות יש בלי סוף אבל איפה כל התמונות של הגברים העירומים ? ולמה זה היה פחות נפוץ?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר