רומנטיקה

רומנטיקה - 01/03/2012 14:54:36
הגב על מאמר זה
רומנטיקה, מכירים את המילה הזו? חושבים שהיא חשובה? אם כן, איך אפשר לקיים אותה בצורה הטובה ביותר?
רומנטיקהרומנטיקה היא אחד מהדברים שחשוב שיהיו בכל זוגיות. זוגיות בלי רומנטיקה היא כמו רובוט, כמו אדם בלי נשמה. זוגיות בלי רומנטיקה לא מרגישה בכלל כמו זוגיות. הרי בשביל מה אנחנו צריכים זוגיות? בשביל שיהיה הסדר נוח מבחינה משפטית/חברתית בכדי להביא ילדים ולקיים יחסי מין? אני לפחות, לא מאמין בזה! אנחנו לא רובוטים. זוגיות נותנת לנו תחומה של חמימות ושל ביחד. ונחשו מה, בשביל לתחזק זוגיות צריך להשקיע ברומנטיקה. איך עושים את זה? שלושה דגשים לפניכם.

הצד הקיטשי של רומנטיקה.

כן, כן, אני יודע ששוקולדים ופרחים וכל-מיני דברים שכאלו זה סופר קיטשי ובחורות אומרות שהן לא אוהבות את זה. יודעים מה? זה שטויות! בנות אוהבות את כל השטויות האלו. בנות מעריכות שאתם חושבים עליהן ומביאים להם מנחות כאלו. סך הכול, אלו מנחות המקובלות בחברה שלנו ויש לזה גם סיבה.
מלבד זאת, ניתן להביא גם דברים שאתם יודעים שבני זוגכם אוהבים ומוקירים. תשקיעו גם מחשבה בכך. אם את יודעים לדוגמא שבן הזוג שלכם בדיוק צריך ארנק או שעון או משהו כזה, תלכו ותבחרו בשבילו. מבטיח לכם שזה ייתן לו תחושה טובה, אפילו אם הוא לא הכי יאהב את הבחירה שלכם.

הצד הפיזי של רומנטיקה.

אמנם יש כאלו שלא יסכימו איתי, אבל לדעתי לרומנטיקה יש גם קשר לצדדים היותר חושניים ופיזיים בקשר. כדי שהלהבה תמשיך לבעור יש לתחזק אותה באופן קבוע! אני מבין שזה נהיה קצת מלאכותי לפעמים, אבל עדיין חשוב שתתקיים תחזוקה.
רוצים להתגבר על המלאכותיות? תרשו לעצמכם לגוון קצת. אני מבין את החשש מדחייה של בן/בת הזוג. אבל אם תחשבו על זה מראש, תשקיעו מאמץ ולא תחששו, הסיכויים שתצלחו את המשימה יגברו פי כמה.
ערב כזה יוסיף לקשר רבות. אל תקלו בכך ראש, יחסי מין תקינים הם אחד המאפיינים הבולטים של קשר מוצלח. תגוונו ותפתיעו ותזכו לזוגיות מוצלחת.

הצד הרגשי של רומנטיקה.

קודם כל אדגיש שסתם להגיד בצורה מכאנית כל יום אני ´´אוהב/ת אותך´´ זה בסדר, אבל יכול להיפך לקצת מיותר. מה שאנשים רבים לא מבינים זה את הצורך להגיד את מילות האהבה האלו בזמנים מתאימים. בשביל זה צריך להשקיע קצת מאמץ ולהרגיש מתי הזמן המתאים.
חיבוקים ואינטימיות זה גם נושא חשוב. תרגישו חופשיים לחוש קרובים לבני זוגכם. יש כאלו שחושבים שאם הם יהיו סגורים הם יוכלו לשמור על עצמם מפגיעות מהצד השני. זה באמת עוזר, הבעיה שזה שומר את כל הצד השני מהם. לא זו המטרה, המטרה היא להיות רומנטיים ולתת לצד השני לחוש חום וקרבה.

מקווה שהצלחתי לשכנע אתכם לגבי החשיבות של רומנטיקה קשר. ספרו לנו על השיטות שלכם לשמור על רומנטיקה בקשר.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • להתאהב בקלות - לכולנו יש את החבר/ה האלו שמתאהבים בקלות, אולי אפילו אנחנו סובלים מאותה בעיה. איך אפשר להתמודד עם זה?
  • מסיבת רווקות - מסיבת רווקות הינה אירוע משמח ביותר. ישנן דרכים רבות לחגוג את הערב הזה. עם זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב.
  • סילבסטר - הסילבסטר מתקרב בצעדי ענק ואיתו גם החגיגות הידועות. מה איתכם? יש לכם תוכניות לסילבסטר
  • הצד שלו הצד שלה - בכל ויכוח יש שני צדדים – הצד שלו והצד שלה. אבל איך יודעים מהי האמת, אבל בסוף הפיוס הכי כיף.
  • לא עוד דבר מפחיד - קיבלתם הזדמנות לצאת לבליינד דייט ואתם מרגישים לחוצים? כנסו ותראו בעצמכם - בליינד דייט לא עוד דבר מפחיד.
  • אהבה ושקרים - אהבה ושקרים. קיים חיבור לא טהור בין שני אלו, כיצד הוא מתרחש ואיך אפשר להתמודד עם המצב? תשובות במאמר.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©