רומנטיקה

האם חייבים רומנטיקה

רומנטיקה היא אחד מהדברים שחשוב שיהיו בכל זוגיות. זוגיות בלי רומנטיקה היא כמו רובוט, כמו אדם בלי נשמה. זוגיות בלי רומנטיקה לא מרגישה בכלל כמו זוגיות. הרי בשביל מה אנחנו צריכים זוגיות? בשביל שיהיה הסדר נוח מבחינה משפטית/חברתית בכדי להביא ילדים ולקיים יחסי מין? אני לפחות, לא מאמין בזה! אנחנו לא רובוטים. זוגיות נותנת לנו תחומה של חמימות ושל ביחד. ונחשו מה, בשביל לתחזק זוגיות צריך להשקיע ברומנטיקה. איך עושים את זה? שלושה דגשים לפניכם.

הצד הקיטשי של רומנטיקה.

כן, כן, אני יודע ששוקולדים ופרחים וכל-מיני דברים שכאלו זה סופר קיטשי ובחורות אומרות שהן לא אוהבות את זה. יודעים מה? זה שטויות! בנות אוהבות את כל השטויות האלו. בנות מעריכות שאתם חושבים עליהן ומביאים להם מנחות כאלו. סך הכול, אלו מנחות המקובלות בחברה שלנו ויש לזה גם סיבה.
מלבד זאת, ניתן להביא גם דברים שאתם יודעים שבני זוגכם אוהבים ומוקירים. תשקיעו גם מחשבה בכך. אם את יודעים לדוגמא שבן הזוג שלכם בדיוק צריך ארנק או שעון או משהו כזה, תלכו ותבחרו בשבילו. מבטיח לכם שזה ייתן לו תחושה טובה, אפילו אם הוא לא הכי יאהב את הבחירה שלכם.

הצד הפיזי של רומנטיקה.

אמנם יש כאלו שלא יסכימו איתי, אבל לדעתי לרומנטיקה יש גם קשר לצדדים היותר חושניים ופיזיים בקשר. כדי שהלהבה תמשיך לבעור יש לתחזק אותה באופן קבוע! אני מבין שזה נהיה קצת מלאכותי לפעמים, אבל עדיין חשוב שתתקיים תחזוקה.
רוצים להתגבר על המלאכותיות? תרשו לעצמכם לגוון קצת. אני מבין את החשש מדחייה של בן/בת הזוג. אבל אם תחשבו על זה מראש, תשקיעו מאמץ ולא תחששו, הסיכויים שתצלחו את המשימה יגברו פי כמה.
ערב כזה יוסיף לקשר רבות. אל תקלו בכך ראש, יחסי מין תקינים הם אחד המאפיינים הבולטים של קשר מוצלח. תגוונו ותפתיעו ותזכו לזוגיות מוצלחת.

הצד הרגשי של רומנטיקה.

קודם כל אדגיש שסתם להגיד בצורה מכאנית כל יום אני ´´אוהב/ת אותך´´ זה בסדר, אבל יכול להיפך לקצת מיותר. מה שאנשים רבים לא מבינים זה את הצורך להגיד את מילות האהבה האלו בזמנים מתאימים. בשביל זה צריך להשקיע קצת מאמץ ולהרגיש מתי הזמן המתאים.
חיבוקים ואינטימיות זה גם נושא חשוב. תרגישו חופשיים לחוש קרובים לבני זוגכם. יש כאלו שחושבים שאם הם יהיו סגורים הם יוכלו לשמור על עצמם מפגיעות מהצד השני. זה באמת עוזר, הבעיה שזה שומר את כל הצד השני מהם. לא זו המטרה, המטרה היא להיות רומנטיים ולתת לצד השני לחוש חום וקרבה.

מקווה שהצלחתי לשכנע אתכם לגבי החשיבות של רומנטיקה קשר. ספרו לנו על השיטות שלכם לשמור על רומנטיקה בקשר.

רומנטיקה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס בדייט הראשון

סקס בדייט הראשון

פורסם בתאריך: 01/10/2014 12:40:51

כמו תקליט שבור, בכל פעם שאני יוצאת לדייט ומספרת על כך לאחת החברות שלי, אני זוכה כמעט תמיד לאותן האמירות... אל תשכבו בדייט הראשון!

דרכים טהורות למימוש סקס

דרכים טהורות למימוש סקס

פורסם בתאריך: 28/05/2013 15:00:25

רוב האנשים יעידו כי גם להם נמאס מהתנוחות הרגילות. מה עושים? כמה דברים שחשוב לדעת על סקס.

מסביב לעולם עם בת הזוג

מסביב לעולם עם בת הזוג

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:34:58

טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.

חנות סקס באמסטרדם

חנות סקס באמסטרדם

פורסם בתאריך: 16/10/2010 23:43:50

ביום האחרון שלי באמסטרדם, הצלחתי לחמוק מזרועותיה האוהבות, אך החונקות, של משפחתי ולבלות לבדי באמסטרדם.

מיניות של בני האדם

מיניות של בני האדם

פורסם בתאריך: 16/10/2012 13:32:12

המיניות של בני האדם שונה ומיוחדת. סקס בלבד אינו מספיק בכדי לספק את צרכינו במלואם.

למה אני מחפשת חום

למה אני מחפשת חום

פורסם בתאריך: 12/07/2012 13:08:55

עד כמה שזה נשמע מוזר "נקבות" נובע מכך שאנו בעצם נקובות ועל כך לא פעם משלמות מחיר יקר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר