רומנטיקה

האם חייבים רומנטיקה

רומנטיקה היא אחד מהדברים שחשוב שיהיו בכל זוגיות. זוגיות בלי רומנטיקה היא כמו רובוט, כמו אדם בלי נשמה. זוגיות בלי רומנטיקה לא מרגישה בכלל כמו זוגיות. הרי בשביל מה אנחנו צריכים זוגיות? בשביל שיהיה הסדר נוח מבחינה משפטית/חברתית בכדי להביא ילדים ולקיים יחסי מין? אני לפחות, לא מאמין בזה! אנחנו לא רובוטים. זוגיות נותנת לנו תחומה של חמימות ושל ביחד. ונחשו מה, בשביל לתחזק זוגיות צריך להשקיע ברומנטיקה. איך עושים את זה? שלושה דגשים לפניכם.

הצד הקיטשי של רומנטיקה.

כן, כן, אני יודע ששוקולדים ופרחים וכל-מיני דברים שכאלו זה סופר קיטשי ובחורות אומרות שהן לא אוהבות את זה. יודעים מה? זה שטויות! בנות אוהבות את כל השטויות האלו. בנות מעריכות שאתם חושבים עליהן ומביאים להם מנחות כאלו. סך הכול, אלו מנחות המקובלות בחברה שלנו ויש לזה גם סיבה.
מלבד זאת, ניתן להביא גם דברים שאתם יודעים שבני זוגכם אוהבים ומוקירים. תשקיעו גם מחשבה בכך. אם את יודעים לדוגמא שבן הזוג שלכם בדיוק צריך ארנק או שעון או משהו כזה, תלכו ותבחרו בשבילו. מבטיח לכם שזה ייתן לו תחושה טובה, אפילו אם הוא לא הכי יאהב את הבחירה שלכם.

הצד הפיזי של רומנטיקה.

אמנם יש כאלו שלא יסכימו איתי, אבל לדעתי לרומנטיקה יש גם קשר לצדדים היותר חושניים ופיזיים בקשר. כדי שהלהבה תמשיך לבעור יש לתחזק אותה באופן קבוע! אני מבין שזה נהיה קצת מלאכותי לפעמים, אבל עדיין חשוב שתתקיים תחזוקה.
רוצים להתגבר על המלאכותיות? תרשו לעצמכם לגוון קצת. אני מבין את החשש מדחייה של בן/בת הזוג. אבל אם תחשבו על זה מראש, תשקיעו מאמץ ולא תחששו, הסיכויים שתצלחו את המשימה יגברו פי כמה.
ערב כזה יוסיף לקשר רבות. אל תקלו בכך ראש, יחסי מין תקינים הם אחד המאפיינים הבולטים של קשר מוצלח. תגוונו ותפתיעו ותזכו לזוגיות מוצלחת.

הצד הרגשי של רומנטיקה.

קודם כל אדגיש שסתם להגיד בצורה מכאנית כל יום אני ´´אוהב/ת אותך´´ זה בסדר, אבל יכול להיפך לקצת מיותר. מה שאנשים רבים לא מבינים זה את הצורך להגיד את מילות האהבה האלו בזמנים מתאימים. בשביל זה צריך להשקיע קצת מאמץ ולהרגיש מתי הזמן המתאים.
חיבוקים ואינטימיות זה גם נושא חשוב. תרגישו חופשיים לחוש קרובים לבני זוגכם. יש כאלו שחושבים שאם הם יהיו סגורים הם יוכלו לשמור על עצמם מפגיעות מהצד השני. זה באמת עוזר, הבעיה שזה שומר את כל הצד השני מהם. לא זו המטרה, המטרה היא להיות רומנטיים ולתת לצד השני לחוש חום וקרבה.

מקווה שהצלחתי לשכנע אתכם לגבי החשיבות של רומנטיקה קשר. ספרו לנו על השיטות שלכם לשמור על רומנטיקה בקשר.

רומנטיקה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

בחורות בביקיני ובחוטיני

בחורות בביקיני ובחוטיני

פורסם בתאריך: 22/05/2011 12:07:20

לראות כוסיות בביקיני זה כיף ומהנה אבל מי שרוצה להכיר בחורות כאלו צריך לדעת איך להתחיל את הקשר עם הבחורה.

קשר טוב

קשר טוב

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:02:47

מהו קשר טוב ומיהו בן הזוג אותו נוכל לחיות במשך שארית חיינו במסגרת זוגית ולהקים איתו משפחה? מעט על בניית קשר זוגי פורה.

איך להתמודד עם בני זוג בזבזנים

איך להתמודד עם בני זוג בזבזנים

פורסם בתאריך: 15/06/2021 11:23:23

איך להתמודד עם בני זוג בזבזניים בצורה אפקטיבית התשובה היא שזה דורש זמן ותיאום ציפיות. זה לא קורה בין רגע אבל זה בהחלט אפשרי אם רוצים

אני והפנטזיה

אני והפנטזיה

פורסם בתאריך: 07/11/2012 10:44:20

אני לא יכול לדחות סיפוקים, תמיד עולה לה פנטזיה חדשה שאני חייב להביא בסופו של יום הביתה.

מין מזדמן

מין מזדמן

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:34:04

לאחר מערכת יחסים ארוכה לעיתים רוצים שקט. רוצים מין מזדמן. לא זוגיות, לא מערכת יחסים אלא שקט. מין מזדמן.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר