רווקה בגיל 30

לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג - מה ולמה

נשות העסקים שבינינו

נשים רבות הנושקות לגיל ה30 ואלה אשר הצליחו כבר לחגוג את העשור השלישי יעידו כי טרם מצאו חתן פוטנציאלי היות והן נשים בעלות קריירה גדולה, חלקן אף בעלי זמן קצר מאוד ולא ממש חושבות על הצעד הבא בנושא זוגיות או שלא נמצאות בזוגיות בכלל.

נשים אשר סיימו תואר שני ובעלות משרות נחשקות בשוק טוענות כי הקריירה היא זאת שמונעת מהן למצוא את החתן המיועד, ואין ספק שיש לזה חשיבות מכרעת ובהחלט זה משפיע על הסיכוי למצוא בן זוג יציב.

הטענה היא שנשים בגיל הזה יותר ממורמרות ויותר חשדניות ולכן קשה להן מאוד לבחור גבר ולגברים מאוד קשה להתקרב אליהן, וגם אם כבר נוצר קשר ויש התחלה או קשר שנראה יציב, קריירות לפעמים יכולות לגרום לזוגיות ארוכה עד כדי מיאוס ואי רצון של הצדדים להתחתן וכמובן הגעה למצב של פרידה, והכל חוזר חלילה.

קצת נתונים וסטטיסטיקה

נשים המתקרבות לגיל 30 ועדיין נמצאות לבד, ובוודאי אלה אשר עברו את גיל ה-30 מתחילות להילחץ מהמחשבה כי לעולם לא יתחתנו ולכן לא יביאו ילדים לעולם.
נתונים שפרסמה לאחרונה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מראים כי נרשמה עליה של כ-40 אחוז בשיעור הרווקות החד הוריות בחמש השנים האחרונות.

יש גם את סוג הרווקים והרווקות אשר עושים זאת מבחירה והדאגות בנושא חתונה לא עולות אצלם בראש. לסוג זה של אנשים אין רחמים עצמיים על היותם לבד בגיל מאוחר.

רווקות בגיל מאוחר כיום ובעבר

רווקות בגיל מאוחר שונה כיום ממה שהיה נהוג בעבר. לפני שני עשורים היה נהוג להתחתן מייד לאחר הצבא. הגילאים השכיחים היו 21 עד 25 ומי שהתחתן לאחר מכן נחשב מיוחד או שונה. כיום הגיל הממוצע נושק לגיל ה-30 והנדנודים מצד ההורים עד לגיל זה מתמעטים, יש כמובן את נושא הילדים, אישה שרוצה להביא ילדים לעולם צריכה לדעת שמעל גיל 30 כבר נחשב יותר קשה להוליד ילדים ולהקים משפחה נרחבת והלחץ מההורים יכול להיות גורם גדול מאוד.

השונה בין הגברים לנשים הינו שנשים בגיל מאוחר לחוצות יותר מהגברים והסיבה היא שהגברים נוהגים לצאת עם בחורות צעירות מהם ולכן אם הינם בני 30 פלוס ואפילו 40, תמיד יוכלו לצאת עם נשים צעירות מהם והגיל אינו מהווה חשש או דאגה.

לכל אלה שעדיין נמצאות בסטאטוס הרווקות ונמצאות בלחץ תמידי וחיפוש אחר גבר צריך להסביר כי העתיד לא שחור וקיימים מקרים בהן נשים מתחתנות לפני גיל 30 ורק לאחר כמה שנים מביאות ילדים לעולם ולעומתן יש נשים אשר מוצאות את בן הזוג בגיל 31 ולאחר שנה הן מקימות משפחה.

עדיין בנות 30 ורווקות? נשמח אם תספרו לנו למה זה קורה ואיך מגיעים למצב שמוצאים את האיזון בין הקריירה לבין הזוגיות והקמת משפחה.

רווקה בגיל 30

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

פורסם בתאריך: 23/11/2014 18:00:38

נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.

קשר דיסקרטי

קשר דיסקרטי

פורסם בתאריך: 17/10/2011 14:15:22

רוצים להכיר נשים או גברים ולממש את הפנטזיות שלכם? הכרויות דיסקרטיות זה מה שמתאים לכם.

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

רומנטיקה

רומנטיקה

פורסם בתאריך: 01/03/2012 14:54:36

רומנטיקה, מכירים את המילה הזו? חושבים שהיא חשובה? אם כן, איך אפשר לקיים אותה בצורה הטובה ביותר?

מין מזדמן

מין מזדמן

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:34:04

לאחר מערכת יחסים ארוכה לעיתים רוצים שקט. רוצים מין מזדמן. לא זוגיות, לא מערכת יחסים אלא שקט. מין מזדמן.

סווינגרס

סווינגרס

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:18:23

סווינגרס הינו חילופי זוגות. זוג נשוי או זוג לחיים המחליט לשדרג את ההנאות שלו, את הכיף, את חיי המין ופונה לחילופי זוגות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר