רווקה בגיל 30

רווקה בגיל 30 - 18/07/2011 10:07:34
הגב על מאמר זה
לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.
רווקה בגיל 30נשות העסקים שבינינו

נשים רבות הנושקות לגיל ה30 ואלה אשר הצליחו כבר לחגוג את העשור השלישי יעידו כי טרם מצאו חתן פוטנציאלי היות והן נשים בעלות קריירה גדולה, חלקן אף בעלי זמן קצר מאוד ולא ממש חושבות על הצעד הבא בנושא זוגיות או שלא נמצאות בזוגיות בכלל.

נשים אשר סיימו תואר שני ובעלות משרות נחשקות בשוק טוענות כי הקריירה היא זאת שמונעת מהן למצוא את החתן המיועד, ואין ספק שיש לזה חשיבות מכרעת ובהחלט זה משפיע על הסיכוי למצוא בן זוג יציב.

הטענה היא שנשים בגיל הזה יותר ממורמרות ויותר חשדניות ולכן קשה להן מאוד לבחור גבר ולגברים מאוד קשה להתקרב אליהן, וגם אם כבר נוצר קשר ויש התחלה או קשר שנראה יציב, קריירות לפעמים יכולות לגרום לזוגיות ארוכה עד כדי מיאוס ואי רצון של הצדדים להתחתן וכמובן הגעה למצב של פרידה, והכל חוזר חלילה.

קצת נתונים וסטטיסטיקה

נשים המתקרבות לגיל 30 ועדיין נמצאות לבד, ובוודאי אלה אשר עברו את גיל ה-30 מתחילות להילחץ מהמחשבה כי לעולם לא יתחתנו ולכן לא יביאו ילדים לעולם.
נתונים שפרסמה לאחרונה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מראים כי נרשמה עליה של כ-40 אחוז בשיעור הרווקות החד הוריות בחמש השנים האחרונות.

יש גם את סוג הרווקים והרווקות אשר עושים זאת מבחירה והדאגות בנושא חתונה לא עולות אצלם בראש. לסוג זה של אנשים אין רחמים עצמיים על היותם לבד בגיל מאוחר.

רווקות בגיל מאוחר כיום ובעבר

רווקות בגיל מאוחר שונה כיום ממה שהיה נהוג בעבר. לפני שני עשורים היה נהוג להתחתן מייד לאחר הצבא. הגילאים השכיחים היו 21 עד 25 ומי שהתחתן לאחר מכן נחשב מיוחד או שונה. כיום הגיל הממוצע נושק לגיל ה-30 והנדנודים מצד ההורים עד לגיל זה מתמעטים, יש כמובן את נושא הילדים, אישה שרוצה להביא ילדים לעולם צריכה לדעת שמעל גיל 30 כבר נחשב יותר קשה להוליד ילדים ולהקים משפחה נרחבת והלחץ מההורים יכול להיות גורם גדול מאוד.

השונה בין הגברים לנשים הינו שנשים בגיל מאוחר לחוצות יותר מהגברים והסיבה היא שהגברים נוהגים לצאת עם בחורות צעירות מהם ולכן אם הינם בני 30 פלוס ואפילו 40, תמיד יוכלו לצאת עם נשים צעירות מהם והגיל אינו מהווה חשש או דאגה.

לכל אלה שעדיין נמצאות בסטאטוס הרווקות ונמצאות בלחץ תמידי וחיפוש אחר גבר צריך להסביר כי העתיד לא שחור וקיימים מקרים בהן נשים מתחתנות לפני גיל 30 ורק לאחר כמה שנים מביאות ילדים לעולם ולעומתן יש נשים אשר מוצאות את בן הזוג בגיל 31 ולאחר שנה הן מקימות משפחה.

עדיין בנות 30 ורווקות? נשמח אם תספרו לנו למה זה קורה ואיך מגיעים למצב שמוצאים את האיזון בין הקריירה לבין הזוגיות והקמת משפחה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • היכרויות וירטואליות - חשבתם שהכרויות וירטואליות זה רק לביישנים? תחשבו שנית! השיטה החדשה והמדליקה להכרת בן/ת זוג לכל מטרה.
  • הצעות לדייט ראשון מיוחד - הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.
  • זה הזמן ליזום קשר - זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?
  • משחקי היכרויות - בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.
  • מה היא אהבה בשבילך - בני האדם אוהבים להיות אוהבים ונאהבים, ישנם סוגים שונים של אהבות והתאהבויות מדי יום, אז מתי אני ידע לזהות את האהבה שלי?
  • צימרים לזוגות - חופשה בצימר לזוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק ולחדש את האינטימיות בקשר אבל אפשר גם לשפר את החוויה!


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©