רווקה בגיל 30

לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג - מה ולמה

נשות העסקים שבינינו

נשים רבות הנושקות לגיל ה30 ואלה אשר הצליחו כבר לחגוג את העשור השלישי יעידו כי טרם מצאו חתן פוטנציאלי היות והן נשים בעלות קריירה גדולה, חלקן אף בעלי זמן קצר מאוד ולא ממש חושבות על הצעד הבא בנושא זוגיות או שלא נמצאות בזוגיות בכלל.

נשים אשר סיימו תואר שני ובעלות משרות נחשקות בשוק טוענות כי הקריירה היא זאת שמונעת מהן למצוא את החתן המיועד, ואין ספק שיש לזה חשיבות מכרעת ובהחלט זה משפיע על הסיכוי למצוא בן זוג יציב.

הטענה היא שנשים בגיל הזה יותר ממורמרות ויותר חשדניות ולכן קשה להן מאוד לבחור גבר ולגברים מאוד קשה להתקרב אליהן, וגם אם כבר נוצר קשר ויש התחלה או קשר שנראה יציב, קריירות לפעמים יכולות לגרום לזוגיות ארוכה עד כדי מיאוס ואי רצון של הצדדים להתחתן וכמובן הגעה למצב של פרידה, והכל חוזר חלילה.

קצת נתונים וסטטיסטיקה

נשים המתקרבות לגיל 30 ועדיין נמצאות לבד, ובוודאי אלה אשר עברו את גיל ה-30 מתחילות להילחץ מהמחשבה כי לעולם לא יתחתנו ולכן לא יביאו ילדים לעולם.
נתונים שפרסמה לאחרונה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מראים כי נרשמה עליה של כ-40 אחוז בשיעור הרווקות החד הוריות בחמש השנים האחרונות.

יש גם את סוג הרווקים והרווקות אשר עושים זאת מבחירה והדאגות בנושא חתונה לא עולות אצלם בראש. לסוג זה של אנשים אין רחמים עצמיים על היותם לבד בגיל מאוחר.

רווקות בגיל מאוחר כיום ובעבר

רווקות בגיל מאוחר שונה כיום ממה שהיה נהוג בעבר. לפני שני עשורים היה נהוג להתחתן מייד לאחר הצבא. הגילאים השכיחים היו 21 עד 25 ומי שהתחתן לאחר מכן נחשב מיוחד או שונה. כיום הגיל הממוצע נושק לגיל ה-30 והנדנודים מצד ההורים עד לגיל זה מתמעטים, יש כמובן את נושא הילדים, אישה שרוצה להביא ילדים לעולם צריכה לדעת שמעל גיל 30 כבר נחשב יותר קשה להוליד ילדים ולהקים משפחה נרחבת והלחץ מההורים יכול להיות גורם גדול מאוד.

השונה בין הגברים לנשים הינו שנשים בגיל מאוחר לחוצות יותר מהגברים והסיבה היא שהגברים נוהגים לצאת עם בחורות צעירות מהם ולכן אם הינם בני 30 פלוס ואפילו 40, תמיד יוכלו לצאת עם נשים צעירות מהם והגיל אינו מהווה חשש או דאגה.

לכל אלה שעדיין נמצאות בסטאטוס הרווקות ונמצאות בלחץ תמידי וחיפוש אחר גבר צריך להסביר כי העתיד לא שחור וקיימים מקרים בהן נשים מתחתנות לפני גיל 30 ורק לאחר כמה שנים מביאות ילדים לעולם ולעומתן יש נשים אשר מוצאות את בן הזוג בגיל 31 ולאחר שנה הן מקימות משפחה.

עדיין בנות 30 ורווקות? נשמח אם תספרו לנו למה זה קורה ואיך מגיעים למצב שמוצאים את האיזון בין הקריירה לבין הזוגיות והקמת משפחה.

רווקה בגיל 30

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

זה הזמן ליזום קשר

זה הזמן ליזום קשר

פורסם בתאריך: 28/07/2011 16:51:39

זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?

אלטרנטיבות למתנות יקרות

אלטרנטיבות למתנות יקרות

פורסם בתאריך: 21/06/2012 12:08:11

מי לא אוהב לקבל מתנות? כולנו אוהבים לקבל מתנות, במיוחד כשזה מגיע מבן או בת הזוג שלנו.

אהבות של הקיץ

אהבות של הקיץ

פורסם בתאריך: 23/08/2012 14:23:18

החום מגיע ואיתו הזמן ל-אהבות של הקיץ. אהבות קצרות אך מהנות ביותר. כיצד אפשר למצוא אותן ?

דרכים טהורות למימוש סקס

דרכים טהורות למימוש סקס

פורסם בתאריך: 28/05/2013 15:00:25

רוב האנשים יעידו כי גם להם נמאס מהתנוחות הרגילות. מה עושים? כמה דברים שחשוב לדעת על סקס.

דברים שרצית לעשות ולא העזת

דברים שרצית לעשות ולא העזת

פורסם בתאריך: 01/10/2014 13:14:11

תמיד רצית ולא העזת.... תמיד חשבת ולא ביצעת... מה היה קורה אם כן היית עושה משהו? המחשבה המרגשת תמיד תהיה שם...

אין סוף לריגושים

אין סוף לריגושים

פורסם בתאריך: 23/10/2012 12:46:40

מרביתנו חושבים כי החיים במהותם אפורים ומשעממים. אבל אתם יודעים שזה לא נכון, אתם יודעים שאם מחפשים ומנסים מוצאים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר