קשר טוב

מהו קשר טוב ומיהו בן הזוג אותו נוכל לחיות במשך שארית חיינו?

לצערנו, נראה כי בימינו תופעת הגירושין הפכה לדבר שבשגרה. נתון מדאיג נוסף מצביע כי זוגות רבים מתגרשים תוך פרק זמן קצר מאוד לאחר שנכנסו בברית הנישואין. ישנם מספר גורמים העוזרים לנו להבין עוד לפני החתונה האם בן הזוג שלנו הוא האדם איתו נוכל לחיות במשך שארית שנות חיינו במסגרת זוגית, ולהקים איתו משפחה. הגורם העיקרי הוא כמובן אהבה וגורם חשוב לא פחות מתבטא ביכולתנו להיות קשובים ונכונים לצרכיו של בן הזוג שלנו בכל קשר לגשמה עצמית ותחושת ביטחון.

קשר בריא צריך להיות מתוחזק בצורה שוטפת ומלאה. בהיותנו בני זוג בקשר עלינו להיות קשובים לבן הזוג שלנו, לעודד אותו בהגשמת חייו האישיים וכמובן לנסות גם ולייעץ לו כשאנו חושבים כי הוא בוחר בדרך שגויה. זה המקום להדגיש כי אותם הדברים שאנו נותנים בקשר זוגי, אנו גם מצפים לקבל חזרה מבן הזוג וכפי שניסחו זאת יפה חברי להקת החיפושיות בשירם: The End

And in the end ,The love you take is equal to the love you make

בהגעה להחלטה האם הקשר בו אנו נמצאים הוא טוב לנו או לא, אין להתייחס בצורה מוגזמת לשוני ולפערים הקיימים בין בני הזוג. הבדלים אלו אינם מובילים, בדרך כלל, לכישלון זוגי. יתרה מזו, ישנה חזקה הקובעת כי כל עוד רגשי האהבה והכבוד ההדדי נשמרים בין בני הזוג, אזי הגישור על אותם פערים יתבצע בצורה טבעית והאמיתית ביותר. למעשה אנו מבינים כי שוני בין בני זוג המתבטא במגוון רחב של תחומים אינו צריך להוות מכשול לקשר זוגי משום שברגע שיש אהבה אמיתית ויראת כבוד מינימאלית לבן הזוג אז אותם פערים מוסווים באופן טבעי במטרה לרצות את בן הזוג שלנו.

על מנת ליהנות מקשר זוגי פורה, עליכם ללמוד לפתח בעיקר את כישורכם להקשיב. הקשבה לבן הזוג כוללת שיתוף הדדי בסיפורים יומיומיים סתמיים או חשובים כאחד. לצערנו, גברים רבים מהססים או שאינם יודעים כיצד לשתף את נשותיהם בחוויות העוברות עליהם ולכן במקום ליצור קרקע זוגית פורה המאופיינת בשיתוף חוויות אותם גברים דווקא יוצרים ניכור וריחוק הנוצר מהעובדה הפשוטה כי בת הזוג בקשר איננה מעודכנת בחייו הפרטיים של בן זוגה. לנשים לעומת זאת, יש את הנטייה במקרים רבים לשתף את בן זוגם יתר על המידה. על-כן, יש לדאוג כי תהליך ההקשבה נעשה במידה נכונה שלפיה צד אחד לא משאיר את בן זוגו מקופח מחוסר מידע ולהיפך. בהצלחה.

קשר טוב

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אתרי הכרויות בישראל

אתרי הכרויות בישראל

פורסם בתאריך: 25/08/2011 16:11:26

שוק ההיכרויות הוירטואליות בישראל הוא עצום מרגישים שהלכתם לאיבוד בין כל האתרים? היום נעשה לכם סדר בדברים.

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

פורסם בתאריך: 19/10/2021 10:40:03

קלות ההרשמה והנוחות שניתן בכל רגע נתון אפילו מהסלולר להיכנס ולדפדף בין עשרות האפשרויות לחיפוש האחד שלכם בהחלט הופכת את אתרי ההכרויות לכלי אהוב על כל מחפשי האהבה

אילו גברים מעדיפות נשים

אילו גברים מעדיפות נשים

פורסם בתאריך: 22/11/2011 11:10:20

לכל סיר יש מכסה. אבל יש סוגים מסוימים של גברים שנשים נמשכות אליהם יותר. אז, אילו גברים מעדיפות נשים?

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 20/03/2012 14:09:49

מסיבת רווקות הינה אירוע משמח ביותר. ישנן דרכים רבות לחגוג את הערב הזה. עם זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב.

מתי הסקס הכי שווה

מתי הסקס הכי שווה

פורסם בתאריך: 29/05/2012 14:28:17

אחרי כמה זמן יחסי מין מאבדים קצת מתחושת הריגוש. עם זאת, אנחנו לא רוצים לוותר על סקס מהנה. מתי הסקס שווה?

השוקולד וחיי האהבה

השוקולד וחיי האהבה

פורסם בתאריך: 07/08/2012 13:03:49

כאשר גבר מביא לאישה שלו שוקולד, ככה סתם, בלי סיבה – יש לזה סיבה טובה, הפתעה מתוקה שעושה רק טוב.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר