קשר טוב

קשר טוב - 30/12/2010 18:02:47
הגב על מאמר זה
מהו קשר טוב ומיהו בן הזוג אותו נוכל לחיות במשך שארית חיינו במסגרת זוגית ולהקים איתו משפחה? מעט על בניית קשר זוגי פורה.
קשר טובלצערנו, נראה כי בימינו תופעת הגירושין הפכה לדבר שבשגרה. נתון מדאיג נוסף מצביע כי זוגות רבים מתגרשים תוך פרק זמן קצר מאוד לאחר שנכנסו בברית הנישואין. ישנם מספר גורמים העוזרים לנו להבין עוד לפני החתונה האם בן הזוג שלנו הוא האדם איתו נוכל לחיות במשך שארית שנות חיינו במסגרת זוגית, ולהקים איתו משפחה. הגורם העיקרי הוא כמובן אהבה וגורם חשוב לא פחות מתבטא ביכולתנו להיות קשובים ונכונים לצרכיו של בן הזוג שלנו בכל קשר לגשמה עצמית ותחושת ביטחון.

קשר בריא צריך להיות מתוחזק בצורה שוטפת ומלאה. בהיותנו בני זוג בקשר עלינו להיות קשובים לבן הזוג שלנו, לעודד אותו בהגשמת חייו האישיים וכמובן לנסות גם ולייעץ לו כשאנו חושבים כי הוא בוחר בדרך שגויה. זה המקום להדגיש כי אותם הדברים שאנו נותנים בקשר זוגי, אנו גם מצפים לקבל חזרה מבן הזוג וכפי שניסחו זאת יפה חברי להקת החיפושיות בשירם: The End

And in the end ,The love you take is equal to the love you make

בהגעה להחלטה האם הקשר בו אנו נמצאים הוא טוב לנו או לא, אין להתייחס בצורה מוגזמת לשוני ולפערים הקיימים בין בני הזוג. הבדלים אלו אינם מובילים, בדרך כלל, לכישלון זוגי. יתרה מזו, ישנה חזקה הקובעת כי כל עוד רגשי האהבה והכבוד ההדדי נשמרים בין בני הזוג, אזי הגישור על אותם פערים יתבצע בצורה טבעית והאמיתית ביותר. למעשה אנו מבינים כי שוני בין בני זוג המתבטא במגוון רחב של תחומים אינו צריך להוות מכשול לקשר זוגי משום שברגע שיש אהבה אמיתית ויראת כבוד מינימאלית לבן הזוג אז אותם פערים מוסווים באופן טבעי במטרה לרצות את בן הזוג שלנו.

על מנת ליהנות מקשר זוגי פורה, עליכם ללמוד לפתח בעיקר את כישורכם להקשיב. הקשבה לבן הזוג כוללת שיתוף הדדי בסיפורים יומיומיים סתמיים או חשובים כאחד. לצערנו, גברים רבים מהססים או שאינם יודעים כיצד לשתף את נשותיהם בחוויות העוברות עליהם ולכן במקום ליצור קרקע זוגית פורה המאופיינת בשיתוף חוויות אותם גברים דווקא יוצרים ניכור וריחוק הנוצר מהעובדה הפשוטה כי בת הזוג בקשר איננה מעודכנת בחייו הפרטיים של בן זוגה. לנשים לעומת זאת, יש את הנטייה במקרים רבים לשתף את בן זוגם יתר על המידה. על-כן, יש לדאוג כי תהליך ההקשבה נעשה במידה נכונה שלפיה צד אחד לא משאיר את בן זוגו מקופח מחוסר מידע ולהיפך. בהצלחה.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • תחזוק ידידות תוך כדיי קשר - ידידים הם בני זוג לכל דבר, רק בלי ענייני המיטה שבאמצע. אז איך מתחזקים את הידידות בזמן הקשר הזוגי?
  • טיפים להתחלה באתר הכרויות - צריכים טיפים למציאת אהבה? אני כאן כדי לתת לכם טיפים מועילים שיכולים לעזור לכם בתחילת הדרך למציאת זוגיות טובה.
  • להתחיל עם בחורה - קל להתחיל עם בחורה - איך עושים את זה נכון? משפטי פתיחה או משהו מעבר? אספנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.
  • אהבה ממבט ראשון - אהבה ממבט ראשון היא שאלה עתיקת ימים, ונראה שתמשיך ללוות אותנו עוד זמן רב. האם זוהי אהבה או שמא תשוקה רגעית?
  • להרשם לאתר הכרויות - סיימתם מערכת יחסים ארוכה או שבכלל לא נהנתם מכזו. כולם מסביב מנסים לשדך לכם בני זוג. זה הזמן להרשם לאתר הכרויות.
  • איך לשמור על זוגיות מוצלחת - יצאתי אל השטח ושאלתי מספר לא מבוטל של זוגות אשר גרים יחד או נשואים - מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אושרי , בתאריך 03/04/2011 20:56:55
מה המצב מאמי
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©