מה זה סטוץ

מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם

הכירו את האנשים שחיים בעולם הסטוצים ומכתיבים לעצמם את הכללים מחדש

הם שוברים את הכלים ואת כל המוסכמות על מונוגמיה ועל זוגיות ואהבה. הם לא חוששים לחשוף את עצמם ולהשתמש בגופם ככלי שיספק להם תענוג. מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם. הכירו את האנשים שחיים בעולם הסטוצים ומכתיבים לעצמם את הכללים מחדש.

מה זה סטוץ?
מדובר במפגש מיני שמתרחש בין שני אנשים בהסכמה מלאה מתוך כוונה ברורה שמדובר במפגש חד פעמי, מבלי להיקשר רגשית ובלי המשכיות עם הצד השני.

איפה ניתן למצוא סטוצים?
לפני עידן הקורונה להשיג סטוצים היה דבר נורא פשוט, בכל מסיבה, פאב, מפגש היכרויות ניתן היה לסיים את הערב בצורה סוערת בין הסדינים. כיום מאחר וכל המקומות הללו לא זמינים וסגורים החלופה החדשה שתפסה תאוצה היא אתרי הכרויות סטוצים.

איך אתרי הסטוצים עובדים?
אתרי סטוצים לא פונים ללב האנשים ומציעים זוגיות ואהבה אלא פונים לאוכלוסייה שמבהירה מרגע ההתחברות הראשון שכל מה שאותו משתמש מעוניין בו הוא לחוות מפגש חד פעמי ולא מעבר.
נרשמים לאתר, מציינים מספר פרטים עליכם, על הפנטזיה שתרצו להגשים באותו מפגש וכדומה ויוצאים לדרך. ברגע שמצאתם את הפרטנר שעונה לדרישות שלכם כל שנותר לכם הוא לקבוע מפגש נקי מציפיות ולחצים.

מגדירות את הסטוצים מחדש
כאשר מדברים על עולם הסטוצים שומעים בעיקר את צד הגברים הלוא הם – סטוציונרים. הגבר נהנה מאות של כבוד מסוים, ככל שהוא מצליח ליצור יותר מפגשים אקראיים ככה הוא יותר מלך בעיני החבר´ה – הסטוציונר המושלם. אבל העולם הזה כבר מזמן לא נשלט רק בידי גברים. הנשים שבתוכו הן ציידות מנוסות בפני עצמן והן נקראות ה – סטוציונריות.

אז מה הופך אותן לכל כך מוצלחות, לפעמים אף יותר מהגברים?
1. הנשק הסודי שלהן:
לכל אישה יש את האיבר או התכונה המסוימת שלה שפשוט מהפנטת גברים ותופס אותם בחכתן. האחת ניחנת בשפתיים חושניות, השנייה במבט חודר, השלישית בגוף שנראה כמו יצירה אלוהית, הרביעית חדה וחריפה ועוד. הן לא מהססות להפעיל את הנשק כל פעם מחדש כדי לצוד את המטרה.

2. בוחרות את האחד:
להבדיל מגברים שמונעים בעיקר מיצרים מיניים, אישה סטוציונרית לא תסתפק בכל אחד אלא תחפש את האחד הזה שירטיט את ליבה ואת המקומות הסודיים שלה, האחד שיהיה הכי קרוב לפנטזיה שלה. דרושה שליטה רבה לנתק את הרגש מהאקט עצמו עבור אישה ולכן אם היא כבר בחרה בדרך הזאת אז כדאי שזה ישתלם לה.

3. השליטה אצלהן בידיים:
הן לא יאבדו לרגע אחד את השליטה ולאורך כל המפגש הן אלו שיובילו, הן אלה שיחליטו עד מתי, כמה , איך ואיפה.

האם סטוץ מחזיק לטווח ארוך
אם נבחן את ההיסטוריה מקרוב בעיקר אצל נשים תקופת הסטוצים תיגמר מהר מאוד, הבדידות שמלווה את אורך החיים הזה שואב מימך את האנרגיה ומשאיר אותך בסופו של דבר מרוקן וצמא למשהו מעבר. עד כמה שזה נהדר ולפעמים אף בריא לטווח הארוך נראה שהסטוץ לא נשאר כחלק מרכזי של חיינו ומוחלף בסופו של דבר על ידי זוגיות ואהבה.

מה זה סטוץ

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לאהוב לאחר אובדן

לאהוב לאחר אובדן

פורסם בתאריך: 14/06/2012 11:42:24

אהבת אותו במשך השנים כפי שלא אהבת מעולם ולא רק בגלל ששימש דוגמא של קסם לכולם.

לעשות סקס ולהשאר בחיים

לעשות סקס ולהשאר בחיים

פורסם בתאריך: 19/08/2013 15:35:41

הייתי נורא רוצה לספק את צורכי המיניים, אבל אני תמיד נעצרת כשאני מגיעה למחיר שאני עלולה לשלם.

מסביב לעולם עם בת הזוג

מסביב לעולם עם בת הזוג

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:34:58

טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.

עולמו הסודי של הסטוץ

עולמו הסודי של הסטוץ

פורסם בתאריך: 09/03/2021 12:26:09

הם שוברים את הכלים ואת כל המוסכמות על מונוגמיה ועל זוגיות ואהבה. הם לא חוששים לחשוף את עצמם ולהשתמש בגופם ככלי שיספק להם תענוג. מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם.

קשר דיסקרטי

קשר דיסקרטי

פורסם בתאריך: 17/10/2011 14:15:22

רוצים להכיר נשים או גברים ולממש את הפנטזיות שלכם? הכרויות דיסקרטיות זה מה שמתאים לכם.

ואלוהים ברא את האישה

ואלוהים ברא את האישה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:11:03

מי שאמר לכם שלאדם דתי יש יותר אהבה לאלוקים מאשר לבריאה בהחלט עבד עליכם, באמונה :)

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר