לגור עם בן הזוג

עוברים לגור עם בן הזוג

מה צריך לדעת לפני שעוברים לגור עם בן הזוג?

חלק חשוב מבניית קשר חזק ויציב עם בן הזוג הוא לדעת להסתדר איתו במצבים שונים, לדעת להתחלק איתו בדברים ולהעביר איתו את הזמן בנעימים ולשם כך הרבה מאוד אנשים עוברים לגור עם בן הזוג.

לרוב ההחלטה על מגורים משותפים עם בן הזוג מתקבלת לאחר מספר שנים של זוגיות בה לומדים להכיר את בן הזוג בצורה יותר טובה ולומדים להסתדר עם בן הזוג כאשר נשארים לישון איתו לכמה לילות בשבוע.

למרות שרוב בני הזוג עוברים לגור עם בן הזוג לאחר תקופה מסוימת של היכרות על מנת לראות כיצד הם מסתדרים במגורים משותפים ביחד כצעד אחד לפני מיסוד הזוגיות, ישנם גם זוגות שעוברים לגור עם בן הזוג רק לאחר החתונה ואז הם לומדים לראשונה להסתדר במגורים משותפים איתו.

בשנים האחרונות המעבר לגור ביחד הוא מעבר שמתבצע מהר יותר ממה שהיה נהוג אולי בעבר, יכול להיות שזה מאוד תלוי במקום המגורים וברצון להיות שותפים לחיים או ברצון להתחתן במהירה, ויכול להיות שזה פשוט הרצון להיות זהה לאנשים אחרים ולדעת שאם אתם בזוגיות יציבה אז חבל למשוך , ולרצות לעבור לגור יחד כמה שיותר מהר כדי באמת לבדוק אם זה עובד נכון.

מה נדרש ממי שעוברים לגור עם בן הזוג

הדבר הראשון לו נדרשים מי שעוברים לגור עם בן הזוג הוא להחליט על מיקום הדירה החדשה, על גודלה ועל גובה השכירות או המשכנתא שמוכנים לשלם עבורה.
לאחר מכן, כאשר עוברים לגור עם בן הזוג נדרשים להחליט על המיקום החדש של הרכוש של כל אחד מבני הזוג בדירה החדשה, כיצד מעצבים את הדירה החדשה ומי ייאלץ לוותר על הדברים שלו לטובת מקום נוסף בבית.

עוד דבר שנדרש ממי שעוברים לגור עם בן הזוג הוא לחלק את תקציבי הבית החדש בין שני בני הזוג, לחלק את מטלות הבית בצורה שווה ולהחליט על התקציב המשותף של שני בני הזוג לרכישת מוצרים שונים בבית החדש.

כיצד עוברים לגור עם בן הזוג ללא בעיות

על מנת להימנע מבעיות ומריבות מיותרות בזמן המעבר, מומלץ בטרם עוברים לגור עם בן הזוג, לעשות רשימה משותפת של הציפיות מהמגורים המשותפים.
חשוב לכלול ברשימה את ההוצאות הכספיות שנדרשות מכל אחד מבני הזוג, הרכוש אותו כל אחד מבני הזו יביא עימו וחלוקת העבודה שתידרש מכל אחד מבני הזוג ורק לאחר שכל הסעיפים אושרו על ידי שני בני הזוג, אפשר להתחיל לארוז.

עברתם לגור עם בן או בת הזוג? , נשמח אם תשתפו אותנו בהחלטות שקיבלתן, האם בן או בת הזוג לחצו עליכם? ומתי אתם חושבים שכדאי לעשות את הצעד הגדול הזה

לגור עם בן הזוג

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

התאהבתי ביום ההולדת שלי

התאהבתי ביום ההולדת שלי

פורסם בתאריך: 25/06/2013 13:54:51

להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה

על המילה סקס

על המילה סקס

פורסם בתאריך: 09/07/2013 14:04:16

מה מיוחד במילה סקס מה כל כך שונה מסקס כזה או סקס אחר בואו נדבר על זה, כל אחד ומה שזה עבורו.

פנטזיות על סקס נועדו להתגשם

פנטזיות על סקס נועדו להתגשם

פורסם בתאריך: 25/11/2014 16:54:31

פנטזיות בסקס? כל החכמה היא לנסות להגשים אותן, כי מי שלא מגשים מפספס. ניסינו ללמוד איך?

כל האופציות פתוחות לפרק ב

כל האופציות פתוחות לפרק ב

פורסם בתאריך: 16/09/2020 12:53:37

בזמננו כאשר כל זוג שלישי מתגרש, יש אופציות מגוונות דרך הרשת למציאת בן/בת זוג תוך שמירה על דיסקרטיות על מנת לספק הגנה על ההורה והילד.

עד העונג הבא: פנטזיה מעוררת לכבוד חנוכה

עד העונג הבא: פנטזיה מעוררת לכבוד חנוכה

פורסם בתאריך: 02/12/2014 17:58:28

פנטזיה מינית נועדה כדי שיגשימו אותה. אני הלכתי עד הסוף, ואתם? חג האורות בפתח וזה הזמן להאיר ולהאיר את כל מה שחבוי בכם.

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 20/03/2012 14:09:49

מסיבת רווקות הינה אירוע משמח ביותר. ישנן דרכים רבות לחגוג את הערב הזה. עם זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר