עוברים לגור עם בן הזוג

עוברים לגור עם בן הזוג - 26/09/2011 14:15:58
הגב על מאמר זה
אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בזוגיות שלנו, היא ההחלטה לעבור לגור ביחד ולהתקדם לשלב משמעותי יותר בזוגיות.
לגור עם בן הזוגחלק חשוב מבניית קשר חזק ויציב עם בן הזוג הוא לדעת להסתדר איתו במצבים שונים, לדעת להתחלק איתו בדברים ולהעביר איתו את הזמן בנעימים ולשם כך הרבה מאוד אנשים עוברים לגור עם בן הזוג.

לרוב ההחלטה על מגורים משותפים עם בן הזוג מתקבלת לאחר מספר שנים של זוגיות בה לומדים להכיר את בן הזוג בצורה יותר טובה ולומדים להסתדר עם בן הזוג כאשר נשארים לישון איתו לכמה לילות בשבוע.

למרות שרוב בני הזוג עוברים לגור עם בן הזוג לאחר תקופה מסוימת של היכרות על מנת לראות כיצד הם מסתדרים במגורים משותפים ביחד כצעד אחד לפני מיסוד הזוגיות, ישנם גם זוגות שעוברים לגור עם בן הזוג רק לאחר החתונה ואז הם לומדים לראשונה להסתדר במגורים משותפים איתו.

בשנים האחרונות המעבר לגור ביחד הוא מעבר שמתבצע מהר יותר ממה שהיה נהוג אולי בעבר, יכול להיות שזה מאוד תלוי במקום המגורים וברצון להיות שותפים לחיים או ברצון להתחתן במהירה, ויכול להיות שזה פשוט הרצון להיות זהה לאנשים אחרים ולדעת שאם אתם בזוגיות יציבה אז חבל למשוך , ולרצות לעבור לגור יחד כמה שיותר מהר כדי באמת לבדוק אם זה עובד נכון.

מה נדרש ממי שעוברים לגור עם בן הזוג

הדבר הראשון לו נדרשים מי שעוברים לגור עם בן הזוג הוא להחליט על מיקום הדירה החדשה, על גודלה ועל גובה השכירות או המשכנתא שמוכנים לשלם עבורה.
לאחר מכן, כאשר עוברים לגור עם בן הזוג נדרשים להחליט על המיקום החדש של הרכוש של כל אחד מבני הזוג בדירה החדשה, כיצד מעצבים את הדירה החדשה ומי ייאלץ לוותר על הדברים שלו לטובת מקום נוסף בבית.

עוד דבר שנדרש ממי שעוברים לגור עם בן הזוג הוא לחלק את תקציבי הבית החדש בין שני בני הזוג, לחלק את מטלות הבית בצורה שווה ולהחליט על התקציב המשותף של שני בני הזוג לרכישת מוצרים שונים בבית החדש.

כיצד עוברים לגור עם בן הזוג ללא בעיות

על מנת להימנע מבעיות ומריבות מיותרות בזמן המעבר, מומלץ בטרם עוברים לגור עם בן הזוג, לעשות רשימה משותפת של הציפיות מהמגורים המשותפים.
חשוב לכלול ברשימה את ההוצאות הכספיות שנדרשות מכל אחד מבני הזוג, הרכוש אותו כל אחד מבני הזו יביא עימו וחלוקת העבודה שתידרש מכל אחד מבני הזוג ורק לאחר שכל הסעיפים אושרו על ידי שני בני הזוג, אפשר להתחיל לארוז.

עברתם לגור עם בן או בת הזוג? , נשמח אם תשתפו אותנו בהחלטות שקיבלתן, האם בן או בת הזוג לחצו עליכם? ומתי אתם חושבים שכדאי לעשות את הצעד הגדול הזה

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • הכרויות חינם ברשת - במבט ראשון, הכרויות בחינם נשמע מפתה, במבט שני מגלים שיש צדק במשפט-אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו.
  • איך להשיג מחויבות זוגית - כדי לשמור על הזוגיות התקינה שלנו, נדרשת מאיתנו מחויבות זוגיות מלאה, איך שומרים עליה, ואיך משיגים אותה?
  • מהי אהבה - מהי בכלל אהבה? רגש ספונטני או רגש המתפתח עקב תהליך ארוך טווח? במאמר ננסה לענות על שאלה זו.
  • בליינד דייט - איך בוחרים את הלוק המנצח לבליינד דייט? הכנו עבורכם מדריך שיעזור להפוך את הבליינד דייט הבא שלכם לחלומי.
  • אתרי הכרויות בישראל - שוק ההיכרויות הוירטואליות בישראל הוא עצום מרגישים שהלכתם לאיבוד בין כל האתרים? היום נעשה לכם סדר בדברים.
  • אימון לזוגיות - בני אדם נבדלים אחד מהשני, לעיתים הבדלים אלו אינם ניתנים לגישור, ולכן זוגות פונים למאמני זוגיות אז מתי כדי לגשת לייעוץ זוגי?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רונן , בתאריך 21/07/2011 22:05:23
אני מחפש סקס
אים נשים כול היום
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©