סקס במצלמה

כללי המשחק משתנים - סקס במצלמה

זהו התאריך של ההכרזה הרשמית של הצילום - 19/8/1839, מאז מים רבים עברו בנהרות והמצלמות התפתחו, קטנו, השימוש בהן הפך נפוץ ונכנסו גם מצלמות וידאו לסיפור. מצלמת המחשב שינתה את כללי המשחק בהיכרויות ויצרה מושג של סקס במצלמה.

מה היא מצלמה בכלל?
מצלמה היא קסם. המציאות בנויה מאין ספור אירועים, חוויות, צבעים וקולות ופתאום – קליק! ומציאות אחת ספציפית בין מיליוני המציאויות האחרות הקיימות (שאולי עברנו ואולי לא, אולי נעבור ואולי לעולם לא) מתועדת לעד. סקס במצלמה זהו קסם אחר.

מצלמה היא קסם, גם אם קוראים היטב בספרי צילום וברשת האינטרנט על המכשיר לאורך ההיסטוריה וקולטים את ההיבטים הטכנולוגיים, עדיין לא ברור כיצד מכשיר מצליח לעצור את המציאות ולהנציח אותה לעד. לא ברור כיצד מכשיר מנציח סצנה וזאת בשל מיקוד קרני האור המוחזרות מהאובייקט המצולם אל המוקד הנמצא בתוך המצלמה. משחקי אור וצל, הלא ממש נתפסים בהבנתנו יוצרים העתקה, שכפול, שעתוק של אין ספור רגעים בחיינו. סקס במצלמה זה שכפול של סקס.

חיבוק של חברות באוטובוס, יום הולדת של הסב, תינוק שיצא הרגע מרחם אימו, משחק מטקות בחוף הים, תיעוד של התנקשות, שמיים המוצפים בעננים אפורים, צבע המים בתאילנד, ההר הגבוה ביותר בטרק, מפגש משפחתי נדיר. מצלמת סקס מתעדת באמצעות מצלמת הסטילס או הוידאו סקס בין אחד, שניים או יותר.

מצלמה יוצרת קסם, היא מתעדת את המציאות, מנציחה רגעים. בלעדיה, הם היו עוד רגע שחלף ונשכח. כיום זה עוד נתפס כהגיוני, אחרי כל השכלולים, הטכנולוגיות וההתפתחויות. אך אם חושבים על זה המצלמה התחילה את דרכה מזמן, כקופסה גדולה שחורה עם וילון, בימים של טרום ההגעה לחלל, האייפון או הפייסבוק.

סקס במצלמה שכיח יותר בגלל מצלמות הסלולרים.

עד לפני בוא המצלמה הדיגיטלית היו מושגים אחרים, מושגים שהולכים ונעלמים. מושגים הכוללים פילם, פיתוח סרט ומשפטים כמו: "תזהר, אל תפתח את המצלמה לפני שאתה מריץ את הסרט לאחור, אחרת כל התמונות ´ישרפו´ לך".

המצלמה הדיגיטלית שינתה את פני מערכות היחסים ובין היתר את עולם הסקס. מהיום אמרו – סקס במצלמה!
הגעתה של המצלמה הדיגיטלית לפני כ-9 שנים שינתה את כל מה שחשבנו על צילום. עם בואה, הכללים השתנו – אם פעם זה היה תפקיד המבוגר, לצלם, כיום הילדים לקחו את המושכות לידיהם והם הצלמים המשפחתיים. אם פעם צלם היה מישהו שמבין בחשיפות, עובר קורס או לפחות קורא ספר אחד או שניים כיום קונים מצלמה דיגיטלית, לומדים היכן ה-ON , ה-OFF , ה-ZOOM ומתחילים לתעד כל פיפס בחיינו. פעם זה היה תכנון די ארוך של כמה "פילם" להביא לטיול ותמיד היה החשש שלא יספיק ה´פילם´ והייתה "התקמצנות" על התמונות. פעם זו הייתה ציפייה מרוגשת לפיתוח התמונות מהטיול, מהחתונה, מסיום ביה"ס התיכון. כיום, ברגע שמצלמים כבר רואים. כמו כן, יש בכל סלולר שני, מצלמה כך אפשר למחוק ולעלות באותו הרגע לפייסבוק, להעביר למייל או לשלוח לסלולר של החבר שנמצא בשולחן ממול ופשוט מתעצלים לצעוד 5 צעדים, אז שולחים באמצעות הפלאפון מצלמה. פעם זה היה להתקלח, לתפוס מונית, להגיע נרגש לדירה של מישהי לא מוכרת. הרבה השתדלות בשביל סקס. כיום זוהי פתיחה של מצלמת המחשב וסקס אישי-זוגי-וירטואלי רץ לו...

סקס במצלמה הוא שינוי חברתי שהתרחש בעקבות התפתחות טכנולוגית. ברחבי העולם יש נשים וגברים שזוהי פרנסתם; הם קובעים מצלמה בחדרם ומשדרים לכל העולם את פעילויותיהם המיניות האישיות, הזוגיות והקבוצתיות. יש נשים וגברים הנמצאים בחדר ומקיימים צ´אט כתיבתי ואז שיחה קולית ואז סקס באמצעות המצלמה. ולעיתים אלו סתם שני זרים שהתחילו צ´אט באתר סתמי, הדמיון התגלגל, התעוזה הגיעה, הם פתחו מצלמות ויצרו להם "סקס וירטואלי" לתפארת.

אנו מעוניינים בסיפורים על חוויות הסקס במצלמה שלך – מי? כמה? למה? יתרונות? חסרונות?
סקרנים לשמוע...

סקס במצלמה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

פירוש המילה סקס
פירוש המילה סקס

פורסם בתאריך: 21/08/2012 15:42:27

הוא חלק בלתי נפרד מחיינו כבני אדם. מעסיק את דמיוננו ופעולותינו חלק משמעותי.חשבתם מה משמעות המילה סקס?

מופעי חשפנות במסיבות
מופעי חשפנות במסיבות

פורסם בתאריך: 01/11/2011 14:27:01

חשפן או חשפנית יכולים לשדרג את המפגשים החברתיים שלכם. במאמר נציג את הכללים שיש לעקוב אחריהם.

סוכת הפנטזיה
סוכת הפנטזיה

פורסם בתאריך: 08/10/2014 11:23:15

אם אתם מפנטזים על הבת של השכן בעודכם יושבים עמם בסוכה. הנה שני סיפורים מיוחדים עם סוף טוב, במיוחד לסוכות.

מה גברים אוהבים
מה גברים אוהבים

פורסם בתאריך: 14/02/2012 14:35:45

מי שחושב/ת שקל לספק גברים טועה טעות חמורה. התשובה לשאלה מה גברים אוהבים מורכבת ומסובכת.

לזכור את ליל אמש
לזכור את ליל אמש

פורסם בתאריך: 26/06/2014 19:22:17

כולם זוכרים את ליל אמש, בפרט כאשר מדברים על סקס בלתי נשכח, אחד המותיר טעם של עוד. בואו לגלות מדוע...

מקומות טובים להכרויות
מקומות טובים להכרויות

פורסם בתאריך: 13/03/2011 10:53:02

מקומות טובים להכרות יש בשפע, אך ישנם מספר מקומות בהם הסיכוי למצוא בן/בת זוג הוא גדול יותר, כמו אלה המפורטים כאן.