בין אהבה לקריירה

איך יש זמן לשלב בין אהבה לקריירה?

בכתבה הבאה נסביר מספר עקרונות חשובים בניהול זמן נכון

בשנות השמונים היו עובדים עד שתיים, יוצאים להפסקת צהריים וחוזרים לעבוד עוד קצת תלוי במקום העבודה. כיום דברים קצת השתנו, בעיקר כי הפכנו לגלובליים ואנו מגיעים לעבוד במקומות שרחוקים יותר מהבית. בשורה התחתונה הרבה מאתנו מסיימים יום עבודה סביב השעה חמש, שש ולפעמים אף יותר. נשאלת השאלה, האם במתכונת הזו יש לנו זמן לשילוב של חיי אהבה? מתי למעשה משקיעים בצד השני? מתי יוצאים יחד? בכתבה הבאה נסביר מספר עקרונות חשובים בניהול זמן נכון בין הקריירה לאהבה.

בילוי קבוע באמצע שבוע

כאשר יש לנו לו"ז קבוע אנו למעשה יכולים להכניס בו גם פנאי. מה שאפשר לעשות כאשר אתם בזוגיות, זה להשקיע זמן קבוע בשבוע עבורכם. אם אתם עובדים משמרות, תוכלו לעשות מידי פעם ארוחת בוקר נחמדה בבית או בבית קפה או לחילופין בערב להנות מבילוי משותף. בילוי משותף קבוע יביא לכך שתמיד יש לכם זמן אחד לשני והוא קבוע בתוך הלו"ז שלכם מבלי שתצטרכו לתרץ תירוצי אין לי זמן.

תחביב זוגי

אם אתם לא מצליחים למצוא זמן קבוע יחד, תיצרו לכם תחביב משותף וכך למעשה יהיה לכם זמן קבוע דרך התחביב הזה. תחביב יכול להיות ספורט שאתם אוהבים, חוג ריקודים, טיול בטבע וכל דבר שעושה לכם טוב. כמו כן, תחביב עשוי ממש לחבר אתכם, לנהל באמצע השבוע שיחה על הדברים שאהובים עליכם יחד.

חופשה שנתית

כל אדם זקוק לחופש וכשזה בזוגיות אז אין כמו חופשה שנתית יחד. זו הזדמנות לסגור את הטלפון ולהיות ביחד ללא הפרעות. גם אם מדובר על חופשה קצרה של יומיים או שלושה, זה שווה את זה. מדובר על זמן איכות מזוקק המאפשר לעשות מספר דברים יחד, לשבת לשוחח על דברים שמזמן לא דיברתם עליהם ופשוט להיות יחד.

אירועים משמחים שווים לסיבה למסיבה

יש מספר אירועים בשנה שאפשר להפוך אותם לחגיגה זוגית של ממש. יום הולדת זה אחד מהם. אל תוותרו על בילוי זוגי ליום ההולדת וניתן להוסיף בילויים זוגיים גם ביום האהבה, ט"ו באב, יום הנישואין ויום תחילת הזוגיות. עשו לכם מנהג קבוע של ארוחת ערב משותפת בבית או במסעדה ואליהם תוכלו להוסיף מתנות ואטרקציות שונות. תתפלאו כמה אפשרויות עומדות בפניכם וכמה האירועים הללו משמעותיים עבור הזוגיות שלכם.

לעקוב אחר סדרה יחד

הבילוי שזוגות הכי אוהבים הוא כל ערב לשבת יחד מול הטלוויזיה ולצפות בסדרה האהובה עליהם. הקדישו לעצמכם שעה, שעה וחצי בכל ערב לראות סדרה שאתם אוהבים. בילוי פשוט, אך מלא בכיף אמיתי.

לסיכום, הקריירה שלכם באמת עשויה להשתלט על הרבה מהזמן שלכם, אך אימוץ של זמנים קבועים עבור הזוגיות שלכם, יכול לעשות פלאים, בחרו מהאפשרויות שכתבנו והקדישו זמן איכות לזוגיות שלכם.

בין אהבה לקריירה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

משחקי סקס ברשת

משחקי סקס ברשת

פורסם בתאריך: 18/09/2014 18:10:54

על משחקי סקס ברשת כבר שמעתם? יש לכך כמה וכמה דרכים יצירתיות והנה מפורטות לפניכם... שחקו בזהירות!

עולמו הסודי של הסטוץ

עולמו הסודי של הסטוץ

פורסם בתאריך: 09/03/2021 12:26:09

הם שוברים את הכלים ואת כל המוסכמות על מונוגמיה ועל זוגיות ואהבה. הם לא חוששים לחשוף את עצמם ולהשתמש בגופם ככלי שיספק להם תענוג. מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם.

מה לוהט ומה פחות

מה לוהט ומה פחות

פורסם בתאריך: 18/12/2012 11:33:44

כל אחד יכול ללמוד איך להיות סקסי, זה לא קשור בהכרח למראה וגם לא קשור בהכרח אופי. כל אחד יכול ללמוד מה לוהט ומה פחות.

היכרויות במחשב

היכרויות במחשב

פורסם בתאריך: 20/04/2011 16:09:40

רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.

דרכים טהורות למימוש סקס

דרכים טהורות למימוש סקס

פורסם בתאריך: 28/05/2013 15:00:25

רוב האנשים יעידו כי גם להם נמאס מהתנוחות הרגילות. מה עושים? כמה דברים שחשוב לדעת על סקס.

רווקה בגיל 30

רווקה בגיל 30

פורסם בתאריך: 18/07/2011 10:07:34

לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר