משפטי פתיחה

משפטי פתיחה - 12/04/2012 10:19:22
הגב על מאמר זה
משפטי פתיחה אינם מיתוס. רבים מאיתנו משתמשים בהם בכדי לזכות בתשומת הלב של מושא התשוקה והאהבה שלנו .
משפטי פתיחהכולנו כבר היינו בסיטואציה הזו. יוצאים למקום בילוי ציבורי (כמו מועדון או בר) וקולטים בזווית של העין מישהו שמוצא חן בעינינו. הבעיה המרכזית מופיעה כבר בהתחלה והיא שאיננו מכירים בכלל את אותו האדם. כשאנו נמצאים בסיטואציה של משיכה פיזית ורגשית לאדם שחולק איתנו מסגרת משותפת, כמו מקום לימודים או מקום עבודה, פשוט יותר לדעת אם יש מצב להציע דייט. אבל במצב כמו שתיארנו קודם לכן, אין אפשרות לדעת כמעט כלום על אותו האדם. אולי יש לו/לה חבר/ה? אולי אנחנו בכלל לא הסגנון שלהם? משפטי פתיחה להצלה!

משפטי פתיחה/התחלה גרועים.

אציג בפניכם רשימה שחלקכם מכירים בתור אתנחתא קומית וחלק (בעיקר החלק הנשי) מכירים מקרוב בתור סממנים לבחורים מגוחכים במקרה הטוב וחוצפנים במקרה הפחות טוב: אבא שלך גנן? (כן כן, משתמשים בזה ולא מעט); כאב לך שנפלת מגן עדן?; עם איך שאת זזה את בטח ___ משהו לא נורמאלי; תגידי, כזה גוף יפה לא חבל להסתיר אותו עם בגדים?; אפשר להתחיל איתך? ועוד רבים וטובים.
אבל מה, אולי תתפלאו לשמוע אבל אפשר להשתמש במשפטים שכאלו ועדיין לזכות לתגובות חיוביות. כמו תמיד, הכול תלוי בצורת ההגשה.

איך הופכים משפט פתיחה גרוע למוצלח?

כפי שכבר ודאי שמעתם, הדבר שמושך בחורות יותר מכל הינו בטחון עצמי. הכוונה כמובן לא לביטחון עצמי מופרז ומדומה שהן מריחות ברגע, אלא לתחושה אמיתית של בטחון שמלווה בהבנה אמתית מצידכם כי אין לכם מטרה לפגוע באף-אחת ואתם פשוט מנסים משהו בשביל הכיף.
אצל בחור עם בטחון אמיתי, משפטי פתיחה גרועים יהפכו למוצלחים ויזכו אותו בשלל מספרי טלפון ופרטי התקשרות שונים.
מלבד זאת, ישנם גם משפטי פתיחה לא רעים בכלל. מניסיוני, פשטות תמיד פועלת, גם במידה ולא השגתם מספר לפחות לא פגעתם באף אחת וזכיתם להערות עוקצניות. "אני אשמח להכיר אותך", "היי קוראים לי דני" ו –"את נראית מצוין אפשר להתחיל איתך?" הם מספר דוגמאות למשפטים בסגנון הזה.

משפטי פתיחה לבנות.

ידוע כי בדרך-כלל בחורות אינן זקוקות למשפטי התחלה בבואן להתחיל עם בנים. עם זאת, במידה ומדובר בבחור אטרקטיבי במיוחד יכול להיות כי יתעורר צורך להשחיל איזה משפט מתוחכם בכדי לזכות בתשומת ליבו.
איני מומחה גדול למשפטי פתיחה לבנות אבל אני יכול להגיד לכן לפחות במה לא להשתמש. בנות רבות חושבות כי להעליב את הבחור יעורר אצלו עניין. בדרך-כלל זה לא עובד ככה וזה יכול רק לפגוע או פשוט לגרום לאיבוד עניין מוחלט. עוד אפשרות היא ´לקקנות´. בנות, מספיק שהבחור יודע שהוא אטרקטיבי, אתן לא צריכות להוסיף על כך, כבדו את עצמכן ותזכו לכבוד בחזרה.

ישנם שימושים לא מעטים למשפטי פתיחה/התחלה. ספרו לנו על משפטים נבחרים משלכם.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • כמה פעמים רצוי להתקשר ? - בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.
  • משחקים משותפים - משחקים משותפים הם דרך נהדרת להכניס עניין לקשר. לא מאוחר עדיין לשחק במשחקים של פעם, המכניסים פלפל למיניות.
  • דייט ראשון – מה עושים - ואם חשבתם שאת החלק המסובך כבר עברתם, שאלו את עצמכם: ´מה קורה בדייט הראשון?´ הנה כמה טיפים שימושיים.
  • החגים באים וגם הבילויים - פסח. האסוציאציה הראשונה שהמילה פסח מעלה לי היא חופש! וחופש, כידוע, צריך לנצל היטב.
  • האם לתת את המספר שלי - בחור ניגש לבחורה ומתחיל איתה. כל הבחורות שאלו עצמן את השאלה הזו - האם לתת בהתחלה את המספר שלי?
  • להתאהב בקלות - לכולנו יש את החבר/ה האלו שמתאהבים בקלות, אולי אפילו אנחנו סובלים מאותה בעיה. איך אפשר להתמודד עם זה?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©