משחקים משותפים

מספר משחקים המשפרים את הזוגיות והקשר

קשר זוגי הוא יותר מאשר מיניות ואינטימיות. אצל זוגות מוצלחים ניתן לראות גם מאפיינים של חברות קרובה. אף פעם לא מאוחר בכדי לשחק משחקים. רק כדי להבהיר, אני לא מתכוון כאן למשחקים של תשומת לב וכדומה. הכוונה היא לא למשחקי מרדפים אחר בן/בת הזוג בכדי להעלות את התשוקה. אני מדבר ממש על משחקי חברה, כמו של פעם. משחקים כאלו יכולים גם להתפתח לסיטואציה בעלת אופי מיני ומדליק. הכנתי עבורכם רשימה קצרה של אפשרויות.

משחקים משותפים וספונטניים.

אחד המשחקים האהובים על כל הזוגות בעולם הוא ´מלחמות´ בצורות שונות. קחו לדוגמא ´´מלחמת מים´´. הכי גרוע שיכול לקרות זה שתרטיבו אחד את השני. מומלץ במיוחד לשחק זאת בקיץ. במידה ואתם גם מעוניינים להעביר הילוך לסיטואציה יותר מעניינת, משחקי מים הם מצוינים לכך. גם מלחמות פיזיות, כמו ´מכות בצחוק´, הן מצוינות בכדי להעביר את הזמן ולהעמיק את ההנאה שלכם מהזוגיות. דווקא השטחיות הילדותית.
אמנם דרוש לכך אביזרים, אבל בעידן המודרני רובנו כבר מחזיקים במכשיר משחקים שניתן לחבר לטלוויזיה, כמו למשל קונסולת ה-´פלייסטיישן´, או ה-´אקס בוקס´. למרות שברור איזה צד צריך בסוף לנצח ולא רק להפסיד (וברור לכולנו מי הצד הזה), המשחקים הללו מהנים במיוחד כשיש שני משתתפים.

משחקי חברה – משחקי קופסא.

נתחיל במשחק הפשוט ביותר – ´נחשו מי´. בקצרה, יש כרטיסים עם תמונות של דמויות שונות. כל אחד שולף באקראיות כרטיס של איזו-שהיא דמות. הדמויות השונות ידועות לכולם, אבל הדמות שיש לכל אחד בכרטיס אינה ידועה. לאמת מגיעים באמצעות שאילת שאלות את השחקנים השונים. באמצעות השאלות, לדוגמא "האם זה בן או בת", שוללים חלק מהדמויות. מי שמנחש נכון הכי מהר הוא זה שמנצח.
משחק נוסף שאהוב על כולנו עוד מהילדות הוא משחק ה-´מונופול´. המשחק מתחיל בצורה שקטה ורגועה, אך במידה ומדובר בשני שחקנים רציניים, עלול להתפתח לקרב ענקים כלכלי. גם במידה ואינכם טייקונים מקצועיים, עדיין תזכו לשעות רבות של הנאה.

משחקים מיניים.

ישנם גם משחקי חברה רבים ששודרגו לכאלו בעלי אופי מיני. מין הוא חלק חשוב בזוגיות ובכדי לתחזק אותו יש לגוון ולהכניס כל הזמן שינויים ופלפולים מעניינים.
ניתן לרכוש משחקים שכאלו בכל חנות מתנות שהיא. מניסיוני, לא חייבים להיוועץ מראש עם הצד השני, אפילו מומלץ להפתיע. אל תחששו שמה הדבר יתקבל בהזעפת פנים. מקסימום תוכלו להחזיר ולהביא איזה משחק אחר, קצת פחות מסעיר, אך יותר מקובל. אני לפחות לא מוותר מהר ומנסה לשכנע את בת זוגתי לפחות לנסות להשתתף במשחק.

משחקים משותפים – הזוגיות שלנו מעולם לא הייתה מהנה יותר.

משחקים משותפים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הנאה אסורה בהחלט - הצד שלה

הנאה אסורה בהחלט - הצד שלה

פורסם בתאריך: 12/01/2015 10:40:58

כל אחד מכיר את המושג " Guilty Pleasures" או בעברית הנאות אסורות. הנה מספר סיפורים על הנאות קטנות ורטובות מנקודת המבט שלה.

להתחיל עם בחורה

להתחיל עם בחורה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 13:19:07

קל להתחיל עם בחורה - איך עושים את זה נכון? משפטי פתיחה או משהו מעבר? אספנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.

סקס בדרך אל העבודה

סקס בדרך אל העבודה

פורסם בתאריך: 24/07/2013 12:49:09

לכולם זה בטח קרה. לכולנו יש זיכרון של סקס במקום בלתי שגרתי, אין גבול למקומות בהן זה קרה. בואו נדבר על זה.

מופעי חשפנות במסיבות

מופעי חשפנות במסיבות

פורסם בתאריך: 01/11/2011 14:27:01

חשפן או חשפנית יכולים לשדרג את המפגשים החברתיים שלכם. במאמר נציג את הכללים שיש לעקוב אחריהם.

קטגוריית הקונדומים

קטגוריית הקונדומים

פורסם בתאריך: 27/11/2012 13:42:34

קטגוריית הקונדומים מכילה אינספור קונדומים, מכל סוג, לכל הנאה ועוד, וזאת באופן שכמעט ואי אפשר לדעת מה לבחור

איך להתמודד עם בני זוג בזבזנים

איך להתמודד עם בני זוג בזבזנים

פורסם בתאריך: 15/06/2021 11:23:23

איך להתמודד עם בני זוג בזבזניים בצורה אפקטיבית התשובה היא שזה דורש זמן ותיאום ציפיות. זה לא קורה בין רגע אבל זה בהחלט אפשרי אם רוצים

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר