משחקים משותפים

מספר משחקים המשפרים את הזוגיות והקשר

קשר זוגי הוא יותר מאשר מיניות ואינטימיות. אצל זוגות מוצלחים ניתן לראות גם מאפיינים של חברות קרובה. אף פעם לא מאוחר בכדי לשחק משחקים. רק כדי להבהיר, אני לא מתכוון כאן למשחקים של תשומת לב וכדומה. הכוונה היא לא למשחקי מרדפים אחר בן/בת הזוג בכדי להעלות את התשוקה. אני מדבר ממש על משחקי חברה, כמו של פעם. משחקים כאלו יכולים גם להתפתח לסיטואציה בעלת אופי מיני ומדליק. הכנתי עבורכם רשימה קצרה של אפשרויות.

משחקים משותפים וספונטניים.

אחד המשחקים האהובים על כל הזוגות בעולם הוא ´מלחמות´ בצורות שונות. קחו לדוגמא ´´מלחמת מים´´. הכי גרוע שיכול לקרות זה שתרטיבו אחד את השני. מומלץ במיוחד לשחק זאת בקיץ. במידה ואתם גם מעוניינים להעביר הילוך לסיטואציה יותר מעניינת, משחקי מים הם מצוינים לכך. גם מלחמות פיזיות, כמו ´מכות בצחוק´, הן מצוינות בכדי להעביר את הזמן ולהעמיק את ההנאה שלכם מהזוגיות. דווקא השטחיות הילדותית.
אמנם דרוש לכך אביזרים, אבל בעידן המודרני רובנו כבר מחזיקים במכשיר משחקים שניתן לחבר לטלוויזיה, כמו למשל קונסולת ה-´פלייסטיישן´, או ה-´אקס בוקס´. למרות שברור איזה צד צריך בסוף לנצח ולא רק להפסיד (וברור לכולנו מי הצד הזה), המשחקים הללו מהנים במיוחד כשיש שני משתתפים.

משחקי חברה – משחקי קופסא.

נתחיל במשחק הפשוט ביותר – ´נחשו מי´. בקצרה, יש כרטיסים עם תמונות של דמויות שונות. כל אחד שולף באקראיות כרטיס של איזו-שהיא דמות. הדמויות השונות ידועות לכולם, אבל הדמות שיש לכל אחד בכרטיס אינה ידועה. לאמת מגיעים באמצעות שאילת שאלות את השחקנים השונים. באמצעות השאלות, לדוגמא "האם זה בן או בת", שוללים חלק מהדמויות. מי שמנחש נכון הכי מהר הוא זה שמנצח.
משחק נוסף שאהוב על כולנו עוד מהילדות הוא משחק ה-´מונופול´. המשחק מתחיל בצורה שקטה ורגועה, אך במידה ומדובר בשני שחקנים רציניים, עלול להתפתח לקרב ענקים כלכלי. גם במידה ואינכם טייקונים מקצועיים, עדיין תזכו לשעות רבות של הנאה.

משחקים מיניים.

ישנם גם משחקי חברה רבים ששודרגו לכאלו בעלי אופי מיני. מין הוא חלק חשוב בזוגיות ובכדי לתחזק אותו יש לגוון ולהכניס כל הזמן שינויים ופלפולים מעניינים.
ניתן לרכוש משחקים שכאלו בכל חנות מתנות שהיא. מניסיוני, לא חייבים להיוועץ מראש עם הצד השני, אפילו מומלץ להפתיע. אל תחששו שמה הדבר יתקבל בהזעפת פנים. מקסימום תוכלו להחזיר ולהביא איזה משחק אחר, קצת פחות מסעיר, אך יותר מקובל. אני לפחות לא מוותר מהר ומנסה לשכנע את בת זוגתי לפחות לנסות להשתתף במשחק.

משחקים משותפים – הזוגיות שלנו מעולם לא הייתה מהנה יותר.

משחקים משותפים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להנות מאקט מיני

איך להנות מאקט מיני

פורסם בתאריך: 21/01/2013 14:52:28

איך נהנים מאקט מיני? האם לזייף אורגזמה? איך לא נגיע לשם? כלכך הרבה שאלות ולנו כל התשובות.

פסח סוער אחרי כמה כוסיות

פסח סוער אחרי כמה כוסיות

פורסם בתאריך: 03/04/2012 13:05:10

חג הפסח הוא זמן מעולה לחגיגות מיניות. אמנם אחרי ליל-הסדר הבטן מלאה , אבל אחרי כמה כוסיות קשה לחשוב על סקס.

סקס עם דבש

סקס עם דבש

פורסם בתאריך: 11/09/2012 12:05:32

כשמגיע ראש השנה, תפוח בדבש הינו סמל ההיכר הגדול ביותר, סקס מתוק עם דבש, קצפת ועוד ...

אורגזמה נשית

אורגזמה נשית

פורסם בתאריך: 13/03/2012 16:21:43

אורגזמה נשית, כל מה שרציתם לדעת והתביישתם לשאול. מה מפריע לנשים להגיע אליה, ואיך אפשר לסייע לבנות?

ישראליות יפות לסקס

ישראליות יפות לסקס

פורסם בתאריך: 25/08/2011 16:24:07

מחפשים להכיר בחורות ישראליות לסקס? רוצים למצוא בחורות יפות למטרות סקס, כדאי שתקראו את ההמלצות שלפניכם.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

פורסם בתאריך: 24/05/2012 14:58:05

איך יודעים אם מצאנו אהבה אמיתית? איך באמת נדע אם זה האחד או האחת שאיתה נרצה להיות?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר