משחקים משותפים

משחקים משותפים - 03/05/2012 11:32:26
הגב על מאמר זה
משחקים משותפים הם דרך נהדרת להכניס עניין לקשר. לא מאוחר עדיין לשחק במשחקים של פעם, המכניסים פלפל למיניות.
משחקים משותפיםקשר זוגי הוא יותר מאשר מיניות ואינטימיות. אצל זוגות מוצלחים ניתן לראות גם מאפיינים של חברות קרובה. אף פעם לא מאוחר בכדי לשחק משחקים. רק כדי להבהיר, אני לא מתכוון כאן למשחקים של תשומת לב וכדומה. הכוונה היא לא למשחקי מרדפים אחר בן/בת הזוג בכדי להעלות את התשוקה. אני מדבר ממש על משחקי חברה, כמו של פעם. משחקים כאלו יכולים גם להתפתח לסיטואציה בעלת אופי מיני ומדליק. הכנתי עבורכם רשימה קצרה של אפשרויות.

משחקים משותפים וספונטניים.

אחד המשחקים האהובים על כל הזוגות בעולם הוא ´מלחמות´ בצורות שונות. קחו לדוגמא ´´מלחמת מים´´. הכי גרוע שיכול לקרות זה שתרטיבו אחד את השני. מומלץ במיוחד לשחק זאת בקיץ. במידה ואתם גם מעוניינים להעביר הילוך לסיטואציה יותר מעניינת, משחקי מים הם מצוינים לכך. גם מלחמות פיזיות, כמו ´מכות בצחוק´, הן מצוינות בכדי להעביר את הזמן ולהעמיק את ההנאה שלכם מהזוגיות. דווקא השטחיות הילדותית.
אמנם דרוש לכך אביזרים, אבל בעידן המודרני רובנו כבר מחזיקים במכשיר משחקים שניתן לחבר לטלוויזיה, כמו למשל קונסולת ה-´פלייסטיישן´, או ה-´אקס בוקס´. למרות שברור איזה צד צריך בסוף לנצח ולא רק להפסיד (וברור לכולנו מי הצד הזה), המשחקים הללו מהנים במיוחד כשיש שני משתתפים.

משחקי חברה – משחקי קופסא.

נתחיל במשחק הפשוט ביותר – ´נחשו מי´. בקצרה, יש כרטיסים עם תמונות של דמויות שונות. כל אחד שולף באקראיות כרטיס של איזו-שהיא דמות. הדמויות השונות ידועות לכולם, אבל הדמות שיש לכל אחד בכרטיס אינה ידועה. לאמת מגיעים באמצעות שאילת שאלות את השחקנים השונים. באמצעות השאלות, לדוגמא "האם זה בן או בת", שוללים חלק מהדמויות. מי שמנחש נכון הכי מהר הוא זה שמנצח.
משחק נוסף שאהוב על כולנו עוד מהילדות הוא משחק ה-´מונופול´. המשחק מתחיל בצורה שקטה ורגועה, אך במידה ומדובר בשני שחקנים רציניים, עלול להתפתח לקרב ענקים כלכלי. גם במידה ואינכם טייקונים מקצועיים, עדיין תזכו לשעות רבות של הנאה.

משחקים מיניים.

ישנם גם משחקי חברה רבים ששודרגו לכאלו בעלי אופי מיני. מין הוא חלק חשוב בזוגיות ובכדי לתחזק אותו יש לגוון ולהכניס כל הזמן שינויים ופלפולים מעניינים.
ניתן לרכוש משחקים שכאלו בכל חנות מתנות שהיא. מניסיוני, לא חייבים להיוועץ מראש עם הצד השני, אפילו מומלץ להפתיע. אל תחששו שמה הדבר יתקבל בהזעפת פנים. מקסימום תוכלו להחזיר ולהביא איזה משחק אחר, קצת פחות מסעיר, אך יותר מקובל. אני לפחות לא מוותר מהר ומנסה לשכנע את בת זוגתי לפחות לנסות להשתתף במשחק.

משחקים משותפים – הזוגיות שלנו מעולם לא הייתה מהנה יותר.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה אמיתית או ריגוש חולף? - איך יודעים אם מצאנו אהבה אמיתית? איך באמת נדע אם זה האחד או האחת שאיתה נרצה להיות?
  • כמה פעמים רצוי להתקשר ? - בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.
  • דייט ראשון – מה עושים - ואם חשבתם שאת החלק המסובך כבר עברתם, שאלו את עצמכם: ´מה קורה בדייט הראשון?´ הנה כמה טיפים שימושיים.
  • משפטי פתיחה - משפטי פתיחה אינם מיתוס. רבים מאיתנו משתמשים בהם בכדי לזכות בתשומת הלב של מושא התשוקה והאהבה שלנו .
  • החגים באים וגם הבילויים - פסח. האסוציאציה הראשונה שהמילה פסח מעלה לי היא חופש! וחופש, כידוע, צריך לנצל היטב.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©