מסיבת רווקות

המסיבה הכי חשובה

מסיבת הרווקות היא אחד מרגעי ה-´חופש´ האחרונים של אישה לפני שהיא נכנסת למוסד הנישואין המחייב. מכיוון שמוסד זה קושר גורלה של האישה עם גבר אחר, אחד מהדברים ´שהולכים לאיבוד´ הינו החופש המיני/זוגי, מתחייבים לבן-זוג אחד. כתוצאה מכך, רבות הנשים שחוגגות מסיבות שהמוטיב המיני הינו המוטיב המרכזי שבהן. כולנו מכירים את הסטיגמה של מסיבת רווקות עם חשפן לוהט. עם זאת, בשנים האחרונות עולים רעיונות אלטרנטיביים למסיבות מסוג זה, רעיונות שאינם כוללים מוטיבים מיניים כלל.

מסיבת רווקות סטנדרטית

מסיבת רווקות קלאסית, כמו זו שאנחנו רואים בסרטים כוללת בדרך-כלל התאספות של חברות במיקום סגור (כמו בית או צימר). כולן מתחלקות בסכום ומזמינות חשפן אחד או שניים בכדי להלהיט את האווירה.
זו אופציה נחמדה ביותר בעבור חבורת נשים עם ראש חופשי שלא מתרגשות בקלות מדברים. גם בעבור קבוצה שרוצה לחוות דווקא משהו אחר לשם שינוי. אחרת סתם ככה לעשות מסיבה ולהזמין חשפן לא מתקבל בדרך-כלל. אבל במידה ומדובר במסיבת רווקות, זה כבר יותר בקונצנזוס.
חשוב לבדוק כי כל החברות המוזמנות שותפות לתחושת הזרימה הזו. במידה ויש בחורות מסורתיות יותר בחבורה יש להתחשב בעניין. לא חייבים לבטל את החשפן, אך אפשר לנסות להזמין אותן בשעה מאוחרת יותר אחרי שכל העניין מתרחש.

מסיבת רווקות מפנקת

אין דבר שנשים אוהבות יותר מערב מגניב עם פינוקים מדליקים. יש אופנה חדשה לערוך מסיבות רווקות בספא כלשהו. כל אישה זוכה לפינוק ולאחר מכן כולן נהנות ממגוון מטעמים שונים. אחרי הפינוק והארוחה מתקני הספא פתוחים עבורכם, שבו בחברותא עם החברות הטובות בג´קוזי ובבריכה.
שלבו את כל הערב עם משחקי חברה. אפשר גם להוסיף משחקים בעלי אופי מיני-הומוריסטי. גם במקרה זה חשוב לשים לב למאפיינים השונים של המוזמנות. במידה ויש נשים שאינן מעוניינות במגע עם גבר, חשוב להזמין מראש מספיק נשים שיעשו את הטיפול.

מסיבת רווקות אלטרנטיבית

שתי האופציות הקודמות היו סטנדרטיות במידה. אבל קיימות אופציות נוספות רבות. אפשר להזמין מישהו שיעבר לכם סדנא מגניבה; אפשר ללכת כל החברות לטיול בחיק הטבע, בנוסף לטיול טרקטורונים ופעילויות אקסטרימיות אחרות; במידה ומדובר בקבוצה קטנה של חברות אפשר לעשות ערב אינטימי בבית ולהביא מרצה מן החוץ בנושאים כגון זוגיות ואהבה.
כפי שניתן לראות, האפשרויות פתוחות לבחירה חופשית. כל שצריך הוא דמיון, ראש פתוח, יכולת לארגון לוגיסטי וכמובן התחשבות בשלל המאפיינים השונים של החברות המוזמנות.
שווה לכן להשקיע תכנון מראש בכדי למנוע פאשלות. זכרו, ערב רווקות יש רק אחד (במקרים הטובים כמובן).


מסיבת רווקות עם החברות הטובות יכולה להיות תענוג גדול ומשחרר.

מסיבת רווקות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

פורסם בתאריך: 13/04/2021 14:36:43

הנה כמה סיבות שגורמות לגברים רבים לא להצליח לשמר את הזוגיות לטווח ארוך ואספנו כמה דרכים איך כן אפשר להעצים את הזוגיות ולהמשיכה לשנים רבות.

סטוצים במקום העבודה

סטוצים במקום העבודה

פורסם בתאריך: 12/06/2014 12:12:40

מה אתם יודעים על סטוצים במקום העבודה? כל מה שרציתם לשאול ולא העזתם מעולם.

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

חיים בסרט: סרטי החורף הקרוב

פורסם בתאריך: 23/11/2014 18:00:38

נראה כי החורף הקרוב בסימן סוער מאוד. כדי להתחמם מעט, אספנו המלצות לשלושה סרטים מחממים.

איך למצוא סטוצים

איך למצוא סטוצים

פורסם בתאריך: 07/02/2012 16:34:17

לא לכולנו מתאים קשר רציני ומחייב. לעיתים אנשים רק רוצים לקיים יחסי מין בלתי מחייבים. איך אפשר למצוא סטוצים?

על סקס כזה או סקס אחר

על סקס כזה או סקס אחר

פורסם בתאריך: 21/05/2013 15:56:06

מה עדיף? ראוי לעצור ולחשוב לרגע. ככה מבינים את עומקם של הדברים במהירות הנדרשת.

איפה כל הגברים של פעם ?

איפה כל הגברים של פעם ?

פורסם בתאריך: 28/06/2012 10:14:06

עולה השאלה ´´איפה כל הגברים של פעם?´´ כאילו נמאס לנשים מהסטריאוטיפ של הגבר הרגשני שהן עצמן יצרו.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר