סקס בדייט הראשון

סקס בדייט הראשון - האם כדאי או לא

תמיד אמרו לכם שבמידה ותעשו סקס בדייט הראשון - התוצאות לא יהיו טובות, האם זה נכון?


כמו תקליט שבור, בכל פעם שאני יוצאת לדייט ומספרת על כך לאחת החברות שלי, אני זוכה כמעט תמיד לאותן האמירות. "לא משנה עד כמה הוא מוצא חן בעינייך, אל תשכבו בדייט הראשון. הוא יחשוב שאת קלה להשגה". "מאמי תהיי רצינית, סקס בדייט הראשון משדר חוסר רצינות וחוסר מחויבות, איך את רוצה למצוא אהבה אם גברים חושבים שאת טובה רק לסטוץ?". נמאס לי. העובדה שאני אוהבת סקס או שלעתים אני רוצה לעשות סקס בדייט הראשון אחרי תקופת יובש, לא מעידה על תכונות האופי שלי, על מי שאני ועל מה שאני. שנים שהגברים בחיינו חושבים שאנחנו סנטימנטאליות, רגשניות ומחפשות תמיד להתאהב ולהתרגש. אנחנו ספגנו את כל התחושות האלו, עד שהן טבועות עמוק בתוך הלך המחשבה שלנו. אם יורשה לי לפתוח לרגע את הנושא, גם לנו הנשים יש צרכים. אנחנו לא חייבות להסתיר את העובדה שגם אנחנו מונעות מחשקים, יצרים ותשוקות. חוויתי על בשרי כמה וכמה מערכות יחסים, שכל אחת מהן התחילה בצורה שונה. הנה מה שאני למדתי על סקס בדייט הראשון.

נורות אדומות או זוגיות אוהבת:

אני מגיעה לדייט ככולי ציפייה לבחור שאיתו קבעתי להיפגש; אני מחכה לו כבר כמה דקות, למה הוא לא מגיע? הנה הוא. אני מזהה אותו על פי החולצה המחויטת השחורה ומכנסי הג´ינס הצמודים. וואו! הוא נראה טוב. שיער חום קצוץ, עיניי שקד וגוף ממוצע, אך כמו שאני אוהבת. אני מחייכת כשהוא עומד לידי. אנחנו נכנסים לבית הקפה והדייט מתחיל. שעתיים דייט ואני לא לגמרי משתעממת. כשהוא מדבר על העבודה שלו ועל המשפחה הוא נשמע קצת מבואס, אבל אין אחד שלא מסתיר שלדים בארון. בשאר הזמן טוב לי. אנחנו מדברים, צוחקים. החיוך שלו מטריף.
הוא משלם ואנחנו יוצאים מבית הקפה. "שנמשיך למקום אחר?" – הוא שואל אותי. אני מסתכלת על העיניים שלו ועל השפתיים. שפת הגוף שלו אומרת הכול. "כן, בטח!" – אני אומרת. "אני גרה ממש פה קרוב, רוצה לעלות?" אנחנו בבית שלי, ממשיכים את השיחה בבית הקפה. פתאום אני מבינה שאנחנו ממש קרובים אחד לשני וכף היד שלו כל הזמן מונחת על שלי. הבלתי נמנע קורה. המשיכה שלו ושלי מנצחת ותוך דקות אנחנו מוצאים את עצמנו במשחקי לשון לוהטים. משם הדרך לחדר המיטות קצרה מאוד. אני מתעוררת לקראת הצהריים, מעורפלת אחרי לילה מלא בסקס ובאורגזמה. תוך דקות אני נזכרת שהוא הלך לפנות בוקר. כמו הבחורה הכי קלישאתית שיש, אני שולחת לו הודעה: "היי, מה קורה? ער?" התשובה להודעה לא הגיעה גם יומיים וגם שלושה אחרי. מיותר לציין כי כמו כל בחורה למופת, אני חושבת אם להתקשר או לא להתקשר, ולא מצליחה להתרכז. טוב, לפחות מהדייט הזה יצא לי סקס.

עברו חודשיים. החלטתי שאני לא מחכה לו יותר והגיע הזמן לסדר לעצמי דייט נוסף. אחת החברות שלי אמרה שידיד טוב שלה הוא ברמן בפאב כלשהו והזמינה אותי לצאת עם כמה חברות שלה ואיתה ביום שישי הקרוב. הסכמתי, בטח שהסכמתי. יום שישי הגיע ואנחנו יוצאים. הפאב הומה כל כך, ואנחנו מתיישבות באחת הפינות. איכשהו אני לא מוצאת את עצמי. אחרי כמה דקות, אני מחליטה לקחת את העצבות שלי ואותי לטיול לבר ולהטביע את התחושה המוזרה שתוקפת אותי ב"וודקה ראשנס". אני שואלת את חברה שלי מי הידיד שלה ואיך קוראים לו והולכת. "אתה...? – אני שואלת. "לא, הוא בפנים במטבח, לקרוא לו? – ד´ שואל אותי. "לא, לא משנה, גם אתה יכול לעזור לי". אנחנו מחליפים עוד כמה מילים, אני מבקשת "וודקה עם ראשנס" ושותה. "אנחנו הולכות" - החברה שלי אומרת לי לאחר כמה זמן. "בסדר" – אני עונה "לכו, אני נשארת פה עם ד´". אני מסתכלת על ד´ שעומד בקצה השני של הבר במבט מבויש, והוא מחזיר לי מבט תמוה לא מבין במה מדובר. בסוף הערב הראש שלי כמעט מונח על הבר ואני מרגישה רק סחרחורת ובחילה. "להזמין לך מונית?" – ד´ שואל. "לא, אני בסדר, אני אשאר פה קצת עד שתעבור הסחרחורת, טוב?".

אני יוצאת מהפאב לאחר 45 דקות, התחושה העגומה מתחילה לחזור. ד´, שבדיוק סיים משמרת, רואה אותי מדשדשת לאוטו ומחליט ששנינו ניסע במונית. מחר כבר אחזור לקחת את האוטו. אני יוצאת מהמונית כשהיא מגיעה לבית שלי ופתאום חשה בחילה נוראית. ד´ מלווה אותי לבית. הדבר הבא שאני זוכרת הוא שאני מתעוררת בבוקר וכאב הראש לא מאחר לבוא. אין לי מושג איך לבשתי פיג´מה. אני קמה מהמיטה, מדשדשת לכיוון הסלון והמטבח, ומגלה שד´ ישן על הספה. "ד´ קום! מה אתה עושה פה? מה...? אין לי מילים. "אל תדאגי, לא קרה כלום.
היית כל כך לא בפוקוס, שהייתי צריך לעזור לך ללבוש פיג´מה ולהשכיב אותך במיטה; אבל שוב, לא קרה כלום". "יואו! אני לא מאמינה. סליחה. אני... אני...". שוב אין לי מילים. "לא נורא" – הוא אומר - "אפשר לשאול משהו? "אהמ.. כן, דבר..." – אני אומרת מבוישת. "כל הערב נראית קצת ´אאוט´, רוצה לצאת לשתות קפה ולדבר על זה?" הוא שותף פנים ומתרענן, אני אחריו מתקלחת ואנחנו יוצאים לשתות קפה. משם אנחנו ממשיכים לים. אין כמו שבת אחר הצהריים בים. בערב, אנחנו חוזרים לקחת את האוטו שלי מהפאב ונוסעים אליי הביתה. היה לי כל כך כיף היום, לא רוצה שייגמר. אני מזמינה אותו אליי הביתה, אנחנו אוכלים ארוחת ערב ומשם הכול מתגלגל. סקס בדייט הראשון סטוץ? ממש! אני וד´ יצאנו כמה שנים.

סקס בדייט הראשון – מציאות או מיתוס:

ניסיון החיים הוכיח לי כי כמו כל דבר בחיים, גם סקס בדייט ראשון מלא ביתרונות וחסרונות. סקס בדייט ראשון יכול להדליק נורות אדומות להתנהגות נבזית ומגעילה מצד הפרטנר או הפרטנרית שלכם, אך גם יכול להתפתח לזוגיות חמה ואוהבת. איך מחליטים? מה עושים? לצערנו, באהבה אין חוקים. וגם סטוצים לא עובדים לפי חוקים...

אנשים שחיים באמת תמיד מתנסים בדברים חדשים לא? גם הסקס בדייט ראשון יכול להיות חוויה שתלווה אתכם שנים.

סקס בדייט הראשון

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2021 13:08:40

מציאת אהבה היא לא משחק ילדים בכלל, היא גם לא באה עם הוראות הפעלה כלל או איזה שהם סימני דרך שיסייע לך להגיע ולהשיג אותה בקלות. מציאת אהבה היא עבודה במשרה מלאה וברגע שהחלטת לצאת לדרך ולחפש אותה עליך להיות מוכן למסע מטלטל שהתמורה בסוף המסע תשתלם לך לחיים שלמים.

כל מה שיש לי בראש זה סקס

כל מה שיש לי בראש זה סקס

פורסם בתאריך: 02/10/2012 14:37:16

יצא לכם לפגוש אנשים שאומרים לכם בגלוי – ´´כל מה שיש לי בראש זה סקס"? אם כן, אתם יודעים שלפעמים מדובר דווקא בבעיה.

סקס דייט

סקס דייט

פורסם בתאריך: 25/10/2010 22:05:51

הדייט הכי חם שהיה לי אי פעם. יצאתי הרבה לדייטים עם בנות שפגשתי באתרי היכרויות. ומה יצא הפעם? שאלה טובה.

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

פורסם בתאריך: 11/11/2014 14:28:37

אם היו זורקים אתכם על אי בודד, מה הייתם מעדיפים אוכל או מישהי לעשות איתה סקס? מעניין.

איך למצוא סטוצים

איך למצוא סטוצים

פורסם בתאריך: 07/02/2012 16:34:17

לא לכולנו מתאים קשר רציני ומחייב. לעיתים אנשים רק רוצים לקיים יחסי מין בלתי מחייבים. איך אפשר למצוא סטוצים?

הצעות לדייט ראשון מיוחד

הצעות לדייט ראשון מיוחד

פורסם בתאריך: 03/08/2011 16:38:28

הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר