מה יילד יום

מה יילד יום - 04/06/2015 12:54:22
הגב על מאמר זה
כל יום הוא הזדמנות חדשה, כל יום הוא התחלה חדשה, ובכל יום נפתחות בפנינו אפשרויות רבות ומגוונות.
מה יילד יוםהשאלה מה יילד יום טומנת בחובה הפתעות, משאלות כמוסות, שאלות והרבה הרבה אפשרויות. בכל יום נולדות שלל אפשרויות עבורנו, ועם הנכונות להתבונן ולהיות ערים למה שמתרחש מסביב אנו עשויים לגלות שהעולם מלא בכל טוב. כל מה שעלינו לעשות הוא להתבונן אליו מתוך עצמנו ולהיות מוכנים לקבלו. אותו הדבר חל גם על החיפוש אחר אהבה. לא מעט אנשים מסתובבים בעולם ותרים אחר אהבה. הם מחפשים נפש תאומה, יד מחבקת ומנחמת של אדם שירגישו קרובים אליו ושעמו יבלו את המשך חייהם. הכמיהה לאהבה ולאותה נפש תאומה היא צורך בסיסי, קמאי שחבוי בכולנו, ולעתים היא מחכה ממש מעבר לפינה, ממתינה שנהיה מוכנים אליה, ובכל רגע נתון שבו היא תרגיש שאנו מוכנים היא עתידה להגיח אלינו. לעתים זזה יקרה אפילו מבלי שנבחין בכך.


השאלה מה יילד יום היא שאלה פתוחה שהתשובות עליה הן רבות ומגוונות. אדם אחד ימצא עבודה טובה, אחר יגלה את המשמעות בחייו, אדם נוסף ימצא אושר בתוך וילות, מלונות או בדירת יוקרה חדשה ומעוצבת, ואחר יגלה את האהבה ואת סוד קסמה. משום שבכל יום כל האפשרויות נפתחות מחדש, עלינו להיות פתוחים לגלותן בכל רגע נתון. אדם שמחפש אחר הכרויות חדשות צריך אם כן להיות פתוח מספיק כדי לתת להיכרויות להתרחש באופן טבעי. אתר הכרויות הוא פלטפורמה מצוינת להכיר אנשים חדשים ולחפש אחר הנפש התאומה שעמה נבלה את שארית חיינו, אולם המפגש עם אותו אדם מחייב אותנו לגלות פתיחות רבה, גמישות ואומץ להביט לחיים בעיניים.


אם נפנים את זה שבכל יום הקלפים נטרפים מחדש ומאפשרים לנו להכיר את האחד או את האחת שלנו, גם השיטוט בתוך אתרי הכרויות יהיה חדש ומעניי בכל יום שוב ושוב. אנו מבינים כך שהאפשרות החדשה לאהבה עשויה להופיע מבלי שנתכונן אליה, ממש כמו יום הולדת לבנות שהוא מפתיע ומרגש כאחד. הנכונות שלנו להיפתח ולהכיר אדם אחר כאשר היא מלווה בידיעה שבכל יום האפשרויות שלנו רק גדלות ומתרבות היא זו שתביא אלינו את אותה אהבה נכספת שתמלא את חיינו אושר ושמחה. משום כך אין זה די להירשם אל אתר היכרויות חינם ולחכות שהאהבה תופיע סתם כך. עלינו להמשיך ולעבוד עבודה פנימית על האדם שבתוכנו. זה שמחכה, זה שכמה לאהבה וזה שער לסימנים שהעולם מציב בפניו. אם נשכיל לפתח את העצמיות שלנו, את הגמישות שלנו ובעיקר אם נחייך אל החיים בכל בוקר, ונשאל בשמחה מה יילד יום, אנו עשויים לגלות עולם חדש, שמח ומרגש שמחכה לנו בכל יום ממש מעבר לפינה. רק כך תוכלו לארגן מסיבת רווקות, חתונה ולחיות באושר.


מציאת אהבה אינה תוצאה של חיפוש קדחתני ומייגע. היא תוצאה של זרימה במעגלי החיים, עם נכונות לקבל אל עצמנו את הטוב.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • גם נשים רק רוצות לעשות כיף - אתן נשים ואתן רוצות לכייף, להתרגש ולהתאהב, ולכן אתן זקוקות לאביר הזה שיסחף אתכן ויעניק לכן בדיוק את מה שמגיע לכן.
  • הגיע הזמן להיפטר מדעה קדומה - על אף שאנו חיים במאה העשרים ואחת עדיין לא השתנתה התפיסה
  • התחלות וסוף ומה שביניהם - התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. אז איך בעצם להסתכל על החיים? הכל בכתבה בפנים.
  • החיים הם בעצם חגיגה אחת גדולה - החיים הם לא פחות מאשר חגיגה אחת גדולה. מסיבה שאינה נגמרת ושבה אנחנו כל הזמן יכולים לפתח את עצמנו, להיחשף לעולמות חדשים, לערוך היכרויות חדשות ובקיצור- ליהנות.
  • נס בקבוק השמן הארומטי - זוהי הגרסה המודרנית לסיפור נס כד השמן העתיק ןהמוכר. הכול קרה במקום העבודה, דווקא בחנוכה והמשיך מעבר לכך.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©