מהי אהבה

מהי אהבה ולמה היא מסוגלת לגרום?

מה היא אהבה עבורך?

יש אהבה בין ידידים, אהבה בין בני משפחה, אהבה בין קרובים, אהבה בין חברים, אהבה בין בני זוג וסוגים רבים אחרים אשר מראים לנו כמה אנו כמהים לאהבה, צריכים וצורכים אותה ללא הרף.
אהבות אינן באות על חשבון אהבות אחרות, כבני אדם אנו מחפשים שכולם יאהבו אותנו מכל הצדדים, אנשים שאנו קרובים אליהם יותר ואפילו כאלה שפחות אך כל אחד צמא לאהבה זו או אחרת יותר מהשנייה.

יש שיעדיפו אהבה של חברים או של משפחה, אך רובנו מעדיפים אהבה אמיתית של בני זוג שיתמכו ויעניקו את מלוא תשומת הלב בכל דרך אפשרית, בני זוג שיקשיבו ויהיו שם בשבילנו בטור וברע כי בעצם מה נוכל עוד לבקש חוץ מלהרגיש בעננים.

אז איזו אהבה הינך רוצה?

כל אדם יוצר את הסביבה שלו על פי אופיו ומעצב את אופיו ואישיותו על פי סביבתו, לא אחת אנו נפגעים או חווים חוויות לא נעימות.
רובנו היו רוצים שיהיה לנו מישהו קרוב לדבר איתו, לשתף אותו ולספר לו כל שעל ליבנו אך איננו יכולים ליצור קרבה עם כל בן אדם וישנם דברים שאנו לא מעוניינים שאני ידעו על קיומם.

הדבר היפה באהבה הוא שקיימת היכולת לספר לבני הזוג יותר ממה שאנו בדרך כלל מספרים לאנשים אחרים שקרובים אלינו פחות, מה גם שבני הזוג הם אוזן קשבת, מעניקים תמיכה על ידי חיבוק או נשיקה, בעלי סבלנות אינסופית בהקשבה ומתן עצות למעשה אלה האנשים שאוהבים אותנו יותר מכל ויהיו מוכנים להעניק לנו הכל בכדי שיהיה לנו טוב.

בסופו של דבר אנו מחליטים באיזו סביבה אנו רוצים להיות, הבחירה היא שלנו וללא כפיה, לעיתים נמצא את עצמנו עם אנשים שאוהבים אותנו אך אנו לא נרגיש בנוח ולא יהיה לנו טוב, אנחנו לא יכולים לראות הכל אבל נוכל למדוד את האהבה של האנשים הקרובים אלינו ברגעים שנצטרך אותם יותר מכל.
רק נותר לבחור.

הסיכוי להכיר אנשים בכל יום הוא גדול, בין אם מדובר במקומות בילוי, במקום העבודה ואפילו סתם בחנויות בקניון או בבית קפה ובשכונה.
הסיכוי למצוא אהבה מסתתר לו מעבר לפינה, יש לפקוח את העיניים ולהיות ערניים למתרחש כי האהבה יכולה להפתיע, לעיתים אנשים שלא נראו לנו יפתיעו וימצאו חן בעינינו וכמובן שהניסיון שלנו כבני אדם עם אנשים והאינטואיציה פועלים באופן קבוע.

אנו סדרך כלל מתחברים לאנשים שדומים לנו באופי ולכן נחפש לעיתים בלי מודע תכונות דומות אצל בני הזוג, אך לעיתים ההיפך הוא הנכון והרושם הראשוני מטעה ולכן רק נותר לנו לבחור איזו אהבה נרצה בקרבותינו.

אז איזה אהבה אתם רוצים, הגיבו לנו כאן במערכת התגובות ונשמח לשמוע את דעותיכם.

מהי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

הכלים שיעזרו לכם למצוא אהבה

פורסם בתאריך: 22/02/2021 13:08:40

מציאת אהבה היא לא משחק ילדים בכלל, היא גם לא באה עם הוראות הפעלה כלל או איזה שהם סימני דרך שיסייע לך להגיע ולהשיג אותה בקלות. מציאת אהבה היא עבודה במשרה מלאה וברגע שהחלטת לצאת לדרך ולחפש אותה עליך להיות מוכן למסע מטלטל שהתמורה בסוף המסע תשתלם לך לחיים שלמים.

סווינגרס

סווינגרס

פורסם בתאריך: 30/03/2011 13:18:23

סווינגרס הינו חילופי זוגות. זוג נשוי או זוג לחיים המחליט לשדרג את ההנאות שלו, את הכיף, את חיי המין ופונה לחילופי זוגות.

להתחיל עם בחורה

להתחיל עם בחורה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 13:19:07

קל להתחיל עם בחורה - איך עושים את זה נכון? משפטי פתיחה או משהו מעבר? אספנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.

נס בקבוק השמן הארומטי

נס בקבוק השמן הארומטי

פורסם בתאריך: 01/12/2014 14:15:53

זוהי הגרסה המודרנית לסיפור נס כד השמן העתיק ןהמוכר. הכול קרה במקום העבודה, דווקא בחנוכה והמשיך מעבר לכך.

לגרום לבחורה לגמור

לגרום לבחורה לגמור

פורסם בתאריך: 07/12/2011 14:06:50

כבר הנחתנו אדם על הירח אבל עוד לא מצאנו שיטה מוכחת לגרום לבחורה לגמור, אז איך עושים את זה נכון?

סקס ומיניות בחג הפסח

סקס ומיניות בחג הפסח

פורסם בתאריך: 10/03/2013 16:52:41

לעשות סקס ממקום חופשי, לעשות סקס מהמקום האחר. בואו ונדבר על הדברים בצורה קצת אחרת.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר