מהי אהבה

מהי אהבה ולמה היא מסוגלת לגרום?

מה היא אהבה עבורך?

יש אהבה בין ידידים, אהבה בין בני משפחה, אהבה בין קרובים, אהבה בין חברים, אהבה בין בני זוג וסוגים רבים אחרים אשר מראים לנו כמה אנו כמהים לאהבה, צריכים וצורכים אותה ללא הרף.
אהבות אינן באות על חשבון אהבות אחרות, כבני אדם אנו מחפשים שכולם יאהבו אותנו מכל הצדדים, אנשים שאנו קרובים אליהם יותר ואפילו כאלה שפחות אך כל אחד צמא לאהבה זו או אחרת יותר מהשנייה.

יש שיעדיפו אהבה של חברים או של משפחה, אך רובנו מעדיפים אהבה אמיתית של בני זוג שיתמכו ויעניקו את מלוא תשומת הלב בכל דרך אפשרית, בני זוג שיקשיבו ויהיו שם בשבילנו בטור וברע כי בעצם מה נוכל עוד לבקש חוץ מלהרגיש בעננים.

אז איזו אהבה הינך רוצה?

כל אדם יוצר את הסביבה שלו על פי אופיו ומעצב את אופיו ואישיותו על פי סביבתו, לא אחת אנו נפגעים או חווים חוויות לא נעימות.
רובנו היו רוצים שיהיה לנו מישהו קרוב לדבר איתו, לשתף אותו ולספר לו כל שעל ליבנו אך איננו יכולים ליצור קרבה עם כל בן אדם וישנם דברים שאנו לא מעוניינים שאני ידעו על קיומם.

הדבר היפה באהבה הוא שקיימת היכולת לספר לבני הזוג יותר ממה שאנו בדרך כלל מספרים לאנשים אחרים שקרובים אלינו פחות, מה גם שבני הזוג הם אוזן קשבת, מעניקים תמיכה על ידי חיבוק או נשיקה, בעלי סבלנות אינסופית בהקשבה ומתן עצות למעשה אלה האנשים שאוהבים אותנו יותר מכל ויהיו מוכנים להעניק לנו הכל בכדי שיהיה לנו טוב.

בסופו של דבר אנו מחליטים באיזו סביבה אנו רוצים להיות, הבחירה היא שלנו וללא כפיה, לעיתים נמצא את עצמנו עם אנשים שאוהבים אותנו אך אנו לא נרגיש בנוח ולא יהיה לנו טוב, אנחנו לא יכולים לראות הכל אבל נוכל למדוד את האהבה של האנשים הקרובים אלינו ברגעים שנצטרך אותם יותר מכל.
רק נותר לבחור.

הסיכוי להכיר אנשים בכל יום הוא גדול, בין אם מדובר במקומות בילוי, במקום העבודה ואפילו סתם בחנויות בקניון או בבית קפה ובשכונה.
הסיכוי למצוא אהבה מסתתר לו מעבר לפינה, יש לפקוח את העיניים ולהיות ערניים למתרחש כי האהבה יכולה להפתיע, לעיתים אנשים שלא נראו לנו יפתיעו וימצאו חן בעינינו וכמובן שהניסיון שלנו כבני אדם עם אנשים והאינטואיציה פועלים באופן קבוע.

אנו סדרך כלל מתחברים לאנשים שדומים לנו באופי ולכן נחפש לעיתים בלי מודע תכונות דומות אצל בני הזוג, אך לעיתים ההיפך הוא הנכון והרושם הראשוני מטעה ולכן רק נותר לנו לבחור איזו אהבה נרצה בקרבותינו.

אז איזה אהבה אתם רוצים, הגיבו לנו כאן במערכת התגובות ונשמח לשמוע את דעותיכם.

מהי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לעבור לגור עם החבר החדש?

לעבור לגור עם החבר החדש?

פורסם בתאריך: 19/01/2012 13:24:57

האם הקשר כבר בשל למגורים משותפים? ואולי הוא בשל ואת עוד לא?

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

פורסם בתאריך: 04/09/2012 14:39:25

תמיד הרגשת שאת לא מגיעה לאורגזמה מחדירה ולא הבנת למה. ובכן את לא לבד.

עולמו הסודי של הסטוץ

עולמו הסודי של הסטוץ

פורסם בתאריך: 09/03/2021 12:26:09

הם שוברים את הכלים ואת כל המוסכמות על מונוגמיה ועל זוגיות ואהבה. הם לא חוששים לחשוף את עצמם ולהשתמש בגופם ככלי שיספק להם תענוג. מיטה זרה לילה אחרי לילה ממש לא מפחידה אותם.

הכרויות למין בלבד

הכרויות למין בלבד

פורסם בתאריך: 21/02/2012 15:37:24

הכרויות למין בלבד זה לא שם של סרט כחול. כנסו ולימדו כיצד ניתן להגיע להיכרויות מין רבות באמצעות רשת האינטרנט.

גברים בעירום

גברים בעירום

פורסם בתאריך: 06/06/2011 13:14:40

תמונות של בנות עירומות יש בלי סוף אבל איפה כל התמונות של הגברים העירומים ? ולמה זה היה פחות נפוץ?

אימון לזוגיות

אימון לזוגיות

פורסם בתאריך: 18/08/2011 10:42:55

בני אדם נבדלים אחד מהשני, לעיתים הבדלים אלו אינם ניתנים לגישור, ולכן זוגות פונים למאמני זוגיות אז מתי כדי לגשת לייעוץ זוגי?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר