מהי אהבה

מה היא אהבה בשבילך - 29/06/2011 13:53:29
הגב על מאמר זה
בני האדם אוהבים להיות אוהבים ונאהבים, ישנם סוגים שונים של אהבות והתאהבויות מדי יום, אז מתי אני ידע לזהות את האהבה שלי?
מהי אהבהמה היא אהבה עבורך?

יש אהבה בין ידידים, אהבה בין בני משפחה, אהבה בין קרובים, אהבה בין חברים, אהבה בין בני זוג וסוגים רבים אחרים אשר מראים לנו כמה אנו כמהים לאהבה, צריכים וצורכים אותה ללא הרף.
אהבות אינן באות על חשבון אהבות אחרות, כבני אדם אנו מחפשים שכולם יאהבו אותנו מכל הצדדים, אנשים שאנו קרובים אליהם יותר ואפילו כאלה שפחות אך כל אחד צמא לאהבה זו או אחרת יותר מהשנייה.

יש שיעדיפו אהבה של חברים או של משפחה, אך רובנו מעדיפים אהבה אמיתית של בני זוג שיתמכו ויעניקו את מלוא תשומת הלב בכל דרך אפשרית, בני זוג שיקשיבו ויהיו שם בשבילנו בטור וברע כי בעצם מה נוכל עוד לבקש חוץ מלהרגיש בעננים.

אז איזו אהבה הינך רוצה?

כל אדם יוצר את הסביבה שלו על פי אופיו ומעצב את אופיו ואישיותו על פי סביבתו, לא אחת אנו נפגעים או חווים חוויות לא נעימות.
רובנו היו רוצים שיהיה לנו מישהו קרוב לדבר איתו, לשתף אותו ולספר לו כל שעל ליבנו אך איננו יכולים ליצור קרבה עם כל בן אדם וישנם דברים שאנו לא מעוניינים שאני ידעו על קיומם.

הדבר היפה באהבה הוא שקיימת היכולת לספר לבני הזוג יותר ממה שאנו בדרך כלל מספרים לאנשים אחרים שקרובים אלינו פחות, מה גם שבני הזוג הם אוזן קשבת, מעניקים תמיכה על ידי חיבוק או נשיקה, בעלי סבלנות אינסופית בהקשבה ומתן עצות למעשה אלה האנשים שאוהבים אותנו יותר מכל ויהיו מוכנים להעניק לנו הכל בכדי שיהיה לנו טוב.

בסופו של דבר אנו מחליטים באיזו סביבה אנו רוצים להיות, הבחירה היא שלנו וללא כפיה, לעיתים נמצא את עצמנו עם אנשים שאוהבים אותנו אך אנו לא נרגיש בנוח ולא יהיה לנו טוב, אנחנו לא יכולים לראות הכל אבל נוכל למדוד את האהבה של האנשים הקרובים אלינו ברגעים שנצטרך אותם יותר מכל.
רק נותר לבחור.

הסיכוי להכיר אנשים בכל יום הוא גדול, בין אם מדובר במקומות בילוי, במקום העבודה ואפילו סתם בחנויות בקניון או בבית קפה ובשכונה.
הסיכוי למצוא אהבה מסתתר לו מעבר לפינה, יש לפקוח את העיניים ולהיות ערניים למתרחש כי האהבה יכולה להפתיע, לעיתים אנשים שלא נראו לנו יפתיעו וימצאו חן בעינינו וכמובן שהניסיון שלנו כבני אדם עם אנשים והאינטואיציה פועלים באופן קבוע.

אנו סדרך כלל מתחברים לאנשים שדומים לנו באופי ולכן נחפש לעיתים בלי מודע תכונות דומות אצל בני הזוג, אך לעיתים ההיפך הוא הנכון והרושם הראשוני מטעה ולכן רק נותר לנו לבחור איזו אהבה נרצה בקרבותינו.

אז איזה אהבה אתם רוצים, הגיבו לנו כאן במערכת התגובות ונשמח לשמוע את דעותיכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • זה הזמן ליזום קשר - זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?
  • רווקה בגיל 30 - לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.
  • משחקי היכרויות - בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.
  • צימרים לזוגות - חופשה בצימר לזוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק ולחדש את האינטימיות בקשר אבל אפשר גם לשפר את החוויה!
  • מכשולים בדרך לזוגיות - ישנם מכשולים רבים שאנו מתמודדים איתם בדרך לזוגיות המושלמת, איך נמנעים מהם וממשיכים הלאה?
  • הצעות נישואין - הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©