מהי אהבה

מהי אהבה ולמה היא מסוגלת לגרום?

מה היא אהבה עבורך?

יש אהבה בין ידידים, אהבה בין בני משפחה, אהבה בין קרובים, אהבה בין חברים, אהבה בין בני זוג וסוגים רבים אחרים אשר מראים לנו כמה אנו כמהים לאהבה, צריכים וצורכים אותה ללא הרף.
אהבות אינן באות על חשבון אהבות אחרות, כבני אדם אנו מחפשים שכולם יאהבו אותנו מכל הצדדים, אנשים שאנו קרובים אליהם יותר ואפילו כאלה שפחות אך כל אחד צמא לאהבה זו או אחרת יותר מהשנייה.

יש שיעדיפו אהבה של חברים או של משפחה, אך רובנו מעדיפים אהבה אמיתית של בני זוג שיתמכו ויעניקו את מלוא תשומת הלב בכל דרך אפשרית, בני זוג שיקשיבו ויהיו שם בשבילנו בטור וברע כי בעצם מה נוכל עוד לבקש חוץ מלהרגיש בעננים.

אז איזו אהבה הינך רוצה?

כל אדם יוצר את הסביבה שלו על פי אופיו ומעצב את אופיו ואישיותו על פי סביבתו, לא אחת אנו נפגעים או חווים חוויות לא נעימות.
רובנו היו רוצים שיהיה לנו מישהו קרוב לדבר איתו, לשתף אותו ולספר לו כל שעל ליבנו אך איננו יכולים ליצור קרבה עם כל בן אדם וישנם דברים שאנו לא מעוניינים שאני ידעו על קיומם.

הדבר היפה באהבה הוא שקיימת היכולת לספר לבני הזוג יותר ממה שאנו בדרך כלל מספרים לאנשים אחרים שקרובים אלינו פחות, מה גם שבני הזוג הם אוזן קשבת, מעניקים תמיכה על ידי חיבוק או נשיקה, בעלי סבלנות אינסופית בהקשבה ומתן עצות למעשה אלה האנשים שאוהבים אותנו יותר מכל ויהיו מוכנים להעניק לנו הכל בכדי שיהיה לנו טוב.

בסופו של דבר אנו מחליטים באיזו סביבה אנו רוצים להיות, הבחירה היא שלנו וללא כפיה, לעיתים נמצא את עצמנו עם אנשים שאוהבים אותנו אך אנו לא נרגיש בנוח ולא יהיה לנו טוב, אנחנו לא יכולים לראות הכל אבל נוכל למדוד את האהבה של האנשים הקרובים אלינו ברגעים שנצטרך אותם יותר מכל.
רק נותר לבחור.

הסיכוי להכיר אנשים בכל יום הוא גדול, בין אם מדובר במקומות בילוי, במקום העבודה ואפילו סתם בחנויות בקניון או בבית קפה ובשכונה.
הסיכוי למצוא אהבה מסתתר לו מעבר לפינה, יש לפקוח את העיניים ולהיות ערניים למתרחש כי האהבה יכולה להפתיע, לעיתים אנשים שלא נראו לנו יפתיעו וימצאו חן בעינינו וכמובן שהניסיון שלנו כבני אדם עם אנשים והאינטואיציה פועלים באופן קבוע.

אנו סדרך כלל מתחברים לאנשים שדומים לנו באופי ולכן נחפש לעיתים בלי מודע תכונות דומות אצל בני הזוג, אך לעיתים ההיפך הוא הנכון והרושם הראשוני מטעה ולכן רק נותר לנו לבחור איזו אהבה נרצה בקרבותינו.

אז איזה אהבה אתם רוצים, הגיבו לנו כאן במערכת התגובות ונשמח לשמוע את דעותיכם.

מהי אהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

עם מי כדאי לקבוע פגישה דרך אתרי הכרויות

פורסם בתאריך: 01/06/2021 15:02:59

לאף אחד אין את היכולת לדעת מיהו אגם נורמטיבי ומיהו לא עד לרגע בו הוא מתגלה כלא. אז איך בעצם תדעו עם מי כן לקבוע פגישה וממי עדיף להימנע

סקס דייט

סקס דייט

פורסם בתאריך: 25/10/2010 22:05:51

הדייט הכי חם שהיה לי אי פעם. יצאתי הרבה לדייטים עם בנות שפגשתי באתרי היכרויות. ומה יצא הפעם? שאלה טובה.

למה חשובה האהבה

למה חשובה האהבה

פורסם בתאריך: 06/09/2012 11:51:08

תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.

הציפייה לרגע הנכון

הציפייה לרגע הנכון

פורסם בתאריך: 19/02/2013 11:32:57

סקס טוב הוא עניין של תזמון, לא פחות מאשר יכולת תכנון. הבאנו עבורכם סיפור קצר של הציפייה לרגע הנכון.

הכרויות באינטרנט

הכרויות באינטרנט

פורסם בתאריך: 02/03/2011 10:33:55

ההיצע בשוק ההיכרויות, גרם לכללים להשתנות. נגמרו הימים של התמימות, והאמונה במציאת האהבה באינטרנט.

הצד שלו הצד שלה

הצד שלו הצד שלה

פורסם בתאריך: 23/02/2012 13:22:54

בכל ויכוח יש שני צדדים – הצד שלו והצד שלה. אבל איך יודעים מהי האמת, אבל בסוף הפיוס הכי כיף.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר