לפלרטט נכון - אמנות ולמות

לפלרטט נכון - איך עושים את זה

לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט

מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירט.

מיהו הפלרטטן הטוב ביותר? איך שולטים באמנות הפלירטוט? האם הוא חייב להיות מדהים ביופיו? האם הוא צריך להיות חתיך עולמי? או שאולי חלקלק לשון? כשאתם בוחרים לפלרטט אתם צריכים לקחת החלטה שזה מה שאתם בעצם רוצים, השאר כבר יגיע, אין כאן עניין של כישרון כזה או אחר. לא צריכים לשנות את עורכם על מנת להצליח באמנות זו. אתם רק צריכים להחליט כי זו הבחירה.

כיצד להיות פלרטטנים טובים?

בהתחלה הכול יככב כמו שצריך. בפעם הראשונה, לא תפלרטטו עם כל אחד ומכאן שתצליחו במשימה. בפעם הראשונה תעשו הרבה פחות משגים ביחס לכל השאר. כיצד צריך להתייחס אל פלירט? זה בדיוק כמו אימון לכל דבר. כושר, כושר ושוב כושר. אם בהתחלה זה היה קשה שהרי עכשיו הדברים יהיו יותר קלים. כיצד ניתן לפלרטט? להלן כמה כללים שיעזרו לכם בהמשך הדרך.

טיפ מס´ אחד- מחמאות

המחמאות חשובות ביותר להשגת המטרה. קל לבצע חנופה וקל לקבל תוצאות טובות. מה באמת עושה את זה לבחורה או לגבר? מה התחום שהוא חזק בו ביותר? כאן למעשה שווה להפעיל את קסם המחמאה ולהוציאו לפועל. אפשר לומר לו שהוא מקסים, יפה ושאת א פילו אוהבת את הצחוק ואת הפנים היפות שלו. גם גברים אוהבים לקבל מחמאות זו אומנות הפלירטוט.

ללחוץ יד בצורת פלירט

יש הבדל בין לחיצת יד רגילה לבין פלירט. יש להתחכך קלות, לגשת עם אצבעות הידיים ולהעביר אותן קלות ביד השנייה. גם נגיעה בכף היד באמצעות היד השנייה, תהיה סוג של ליטוף וסוג של נעימות נוכח הרצון להקסים את הצד השני.

לצור את קשר העין הישיר

לצור קשר עין, זה כל הקסם. זה לבטח מביא את האינטימיות למקומה. העוצמה של קשר עין תקבע את רמת ההתפתחות ושאר הדברים. כך גם לגבי אינטימיות שתבנה עם הזמן. באמנות הפלירטוט יש להיזהר ולהעביר מבט עדין על מנת שלא ליפול במבט המיני אלא אם זה מה שתרצו להעביר.

ללבוש את הבגד הנכון

נוכח כל שאר הפלרטוט יש לקחת בחשבון את עניין הלבוש. יש להתלבש בהתאם. לבחור תכשיט מתאים ולחפש נושא מעניין ליצירת המשך הקשר. הבגד איתו תגיעו לפגישה יקבע רבות את המשך הדברים. מכאן שיהיה עליכם לקחת בחשבון את כל המצב ולא לפסוח על כל הנתונים הקשורים בבחירת הבגד הנכון. בגד חשוף מדי עלול להעביר מסר מוטעה ומאידך בגד סגור מדי עלול אף הוא לספק הטעייה אחרת. יש לבחור בגד המסמל אתכם באשר אתם. רק כך למעשה תוכלו לכבוש את הצד השני על הצד הטוב ביותר.

זקוקים לשתף או לספר עוד? היכנסו לאתר ושאלו את השאלות הנכונות להמשך הדרך.

לפלרטט נכון - אמנות ולמות

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 10/01/2012 12:44:30

אותם ביישנים בינינו, הגאולה הגיע. בכדי לעזור לכם להתגבר על בעיותיכם יצא קורס מיוחד שנועד ללמד אתכם את אומנות הפיתוי.

כשהבוס עושה לך את זה

כשהבוס עושה לך את זה

פורסם בתאריך: 26/06/2014 19:05:25

איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?

איך למצוא אהבה

איך למצוא אהבה

פורסם בתאריך: 23/04/2014 09:03:39

רבות הדרכים למצוא אהבה, לעתים רחוקות היא באה בקלות אבל רוב הפעמים היא קשה מאד להשגה... איך מוצאים אותה ולמה זה כל כך קשה?

הזאב והוידאומט

הזאב והוידאומט

פורסם בתאריך: 25/12/2012 11:29:44

מי אמר שסיפורים לפני שינה קשורים רק בכיפה אדומה? גם לזאב תפקיד יש תפקיד לא רע.

לחבק את הכאב – סקס, קשירות ומה שביניהם

לחבק את הכאב – סקס, קשירות ומה שביניהם

פורסם בתאריך: 16/02/2015 12:21:54

הסרט חמישים גוונים של אפור שם על השולחן באופן הכי מוחצן שיש את הסאדו מאזו. בואו לדבר על סקס שונה המשלב כאב והנאה.

מה לובשים לדייט ראשון?

מה לובשים לדייט ראשון?

פורסם בתאריך: 26/10/2021 10:06:49

עוד שעתיים הדייט המיוחל, את פותחת את הארון וממש אבל ממש לא יודעת מה ללבוש. לא עוד... קצת סדר בארון.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר