לפלרטט נכון - איך עושים את זה

לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט - 19/06/2014 10:46:17
הגב על מאמר זה
מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירטוט נכון.
לפלרטט נכון - אמנות ולמותמה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירט.

מיהו הפלרטטן הטוב ביותר? איך שולטים באמנות הפלירטוט? האם הוא חייב להיות מדהים ביופיו? האם הוא צריך להיות חתיך עולמי? או שאולי חלקלק לשון? כשאתם בוחרים לפלרטט אתם צריכים לקחת החלטה שזה מה שאתם בעצם רוצים, השאר כבר יגיע, אין כאן עניין של כישרון כזה או אחר. לא צריכים לשנות את עורכם על מנת להצליח באמנות זו. אתם רק צריכים להחליט כי זו הבחירה.

כיצד להיות פלרטטנים טובים?

בהתחלה הכול יככב כמו שצריך. בפעם הראשונה, לא תפלרטטו עם כל אחד ומכאן שתצליחו במשימה. בפעם הראשונה תעשו הרבה פחות משגים ביחס לכל השאר. כיצד צריך להתייחס אל פלירט? זה בדיוק כמו אימון לכל דבר. כושר, כושר ושוב כושר. אם בהתחלה זה היה קשה שהרי עכשיו הדברים יהיו יותר קלים. כיצד ניתן לפלרטט? להלן כמה כללים שיעזרו לכם בהמשך הדרך.

טיפ מס´ אחד- מחמאות

המחמאות חשובות ביותר להשגת המטרה. קל לבצע חנופה וקל לקבל תוצאות טובות. מה באמת עושה את זה לבחורה או לגבר? מה התחום שהוא חזק בו ביותר? כאן למעשה שווה להפעיל את קסם המחמאה ולהוציאו לפועל. אפשר לומר לו שהוא מקסים, יפה ושאת א פילו אוהבת את הצחוק ואת הפנים היפות שלו. גם גברים אוהבים לקבל מחמאות זו אומנות הפלירטוט.

ללחוץ יד בצורת פלירט

יש הבדל בין לחיצת יד רגילה לבין פלירט. יש להתחכך קלות, לגשת עם אצבעות הידיים ולהעביר אותן קלות ביד השנייה. גם נגיעה בכף היד באמצעות היד השנייה, תהיה סוג של ליטוף וסוג של נעימות נוכח הרצון להקסים את הצד השני.

לצור את קשר העין הישיר

לצור קשר עין, זה כל הקסם. זה לבטח מביא את האינטימיות למקומה. העוצמה של קשר עין תקבע את רמת ההתפתחות ושאר הדברים. כך גם לגבי אינטימיות שתבנה עם הזמן. באמנות הפלירטוט יש להיזהר ולהעביר מבט עדין על מנת שלא ליפול במבט המיני אלא אם זה מה שתרצו להעביר.

ללבוש את הבגד הנכון

נוכח כל שאר הפלרטוט יש לקחת בחשבון את עניין הלבוש. יש להתלבש בהתאם. לבחור תכשיט מתאים ולחפש נושא מעניין ליצירת המשך הקשר. הבגד איתו תגיעו לפגישה יקבע רבות את המשך הדברים. מכאן שיהיה עליכם לקחת בחשבון את כל המצב ולא לפסוח על כל הנתונים הקשורים בבחירת הבגד הנכון. בגד חשוף מדי עלול להעביר מסר מוטעה ומאידך בגד סגור מדי עלול אף הוא לספק הטעייה אחרת. יש לבחור בגד המסמל אתכם באשר אתם. רק כך למעשה תוכלו לכבוש את הצד השני על הצד הטוב ביותר.

זקוקים לשתף או לספר עוד? היכנסו לאתר ושאלו את השאלות הנכונות להמשך הדרך.


אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אהבה כמו בסרטים - אהבה כמו בסרטים ניתנת להשגה אם מבינים את האפשרויות הניתנות בפועל. זו אהבה שמקורה בסרט, או במציאות?
  • אהבה אסורה - יש לה לאהבה אסורה כמה וכמה אמירות משתנות. אהבה אסורה היא דבר נחשק על ידי רבים... מה טיבו של הריגוש באהבה האסורה? ולמה זה כל כך... טוב?
  • כשהבוס עושה לך את זה - איך זה מרגיש כשהבוס עושה לך את זה? מה עושים במצב הזה ומהו עצם הריגוש בכך? האם זה חכם לצאת עם האדם שמעליך? מה הסיכונים? ומהם היתרונות?
  • איך למצוא אהבה - רבות הדרכים למצוא אהבה, לעתים רחוקות היא באה בקלות אבל רוב הפעמים היא קשה מאד להשגה... איך מוצאים אותה ולמה זה כל כך קשה?
  • התאהבתי ביום ההולדת שלי - להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה
  • יוצאים יחד לאירוע - כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©