למה חשובה האהבה

למה חשובה האהבה - 06/09/2012 11:51:08
הגב על מאמר זה
תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.
למה חשובה האהבהכל מי שחווה בעבר שברון לב יודע כי התמודדות עם מצב שכזה היא קשה ומעייפת. אפילו אם אתם מצליחים לשכנע את עצמכם כי אין צורך להתחבט בבעיות הללו ושאהבה אמורה להיות נעימה ולא כואבת, הרגש חזק מן ההיגיון ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם תחושות לא נעימות של כאב לב פנימי. למה בכלל אתם צריכים להתמודד עם כל זה? יש אהבה לאימא-אבא, משפחה וחברים, למה צריך לפתוח את ליבנו לבני זוג שממילא נחדל מלאהוב בהמשך החיים?

למה חשובה האהבה – המשכיות.

נתחיל בכך שלמרות מה שאומרים לכם אנשים רבים על טיבה של האהבה כדבר זמני ובר-חלוף, זה לא בדיוק נכון. אמנם אהבה אינה מורגשת באותה מידת אינטנסיביות כפי שהיא הורגשה בהתחלה, אך עם זאת, היא עדיין קיימת שם, היא פשוט עברה גלגול ושינוי צורה. אמנם אנשים שנמצאים בזוגיות מתלוננים פעמים רבות על כך שהם לא חשים את מה שחשו פעם, אך חפירה לעומק של העניין תגלה לכם כי פעולותיהם מעידות אחרת. אנשים שלא אוהבים אחד את השני כלל לא יכולים להמשיך ולחיות יחדיו.
אהבה כן המשכית בטבעה, פשוט צריך לדעת כיצד להסתכל על העניין נכון ומעבר לכך, כיצד לשמר את רעננותה ויופייה למרות מעבר השנים.

למה חשובה האהבה – עוצמה.

לרגש שהוא האהבה קיימת עוצמה רבה. על דבר זה לפחות אין ויכוח. כמו כל דבר בעל עוצמה, אהבה יכולה להקים אדם מהקרשים ולקדם אותו רבות, או להרוס אותו לגמרי ולהפיל אותו לתהום הנשייה. לכל דבר בעל עוצמה יש להתייחס ביראת כבוד ובזהירות. אם אתם רואים ילד מרים מסור חשמלי ומשחק איתו מה תגידו לעצמכם? בטח שהוא פשוט לא מבין עד כמה מסוכן לשחק עם דבר בעל עוצמה רבה כמו מסור חשמלי.
אותו כנ´´ל לגבי אהבה. אל תפחדו ממנה, אך שמרו על ביטחונכם האישי והרגשי כשאתם עוסקים בה. אהבה יכולה להרוס ולבנות אותנו, צריך רק לשמור על מספר כללי בטיחות מסוימים.

כללי בטיחות לאהבה.

כלל ראשון, כשאתם חשים שהתאהבתם בצורה חזקה מאוד, סביר להניח שאתם קרובים למצב של מפח נפש ואכזבה מסוימת. אהבה גורמת לנו להסתכל על דברים בשונה ממה שהם במציאות. זה טוב ונחמד ועוזר לנו לתפקד, אך זה מוביל לאחר מכן להפתעות קשות. לכן, כאשר אתם מרגישים אהבה חזקה, תהיו מוכנים מראש לכל בעיה. כלל שני, כשכולם אומרים לכם שמשהו עם אדם מסוים לא בסדר, כדאי לנסות להקשיב לדעתם ולראות דרך עיניהם. אתם לא חייבים להסכים, אך לפחות לנסות להבין כיצד אתם מתמודדים עם כך.
כלל שלישי, תיהנו ממה שיש כרגע. אל תהיו בטיחותיים מידי, תנו לעצמכם אפשרות קצת להשתחרר. אחרי הכול אהבה היא דבר מדהים.

מה דעתכם בנושא? למה חשובה האהבה?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • יוצאים יחד לאירוע - כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.
  • הדודה שמציקה עם חתונה. - שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?
  • לאהוב את עצמך - אם קולומבוס גילה את אמריקה אני בהחלט גיליתי את עצמי בעוד אני אומר שאין רע בלאהוב קצת גם את עצמך.
  • מה עושים ביום חורפי - יום חורפי הינו מועד מושלם לבילוי זוגי. למרות שהבילוי מתרחש לרוב בין כתליו של הבית,יש פעילויות אינטימיות שניתן לקיים כזוג.
  • אהבות של הקיץ - החום מגיע ואיתו הזמן ל-אהבות של הקיץ. אהבות קצרות אך מהנות ביותר. כיצד אפשר למצוא אותן ?
  • באיזה עונה כדאי להתחתן - חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©