למה חשובה האהבה

כל מי שחווה בעבר שברון לב יודע כי התמודדות עם מצב שכזה היא קשה ומעייפת. אפילו אם אתם מצליחים לשכנע את עצמכם כי אין צורך להתחבט בבעיות הללו ושאהבה אמורה להיות נעימה ולא כואבת, הרגש חזק מן ההיגיון ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם תחושות לא נעימות של כאב לב פנימי. למה בכלל אתם צריכים להתמודד עם כל זה? יש אהבה לאימא-אבא, משפחה וחברים, למה צריך לפתוח את ליבנו לבני זוג שממילא נחדל מלאהוב בהמשך החיים?

למה חשובה האהבה – המשכיות.

נתחיל בכך שלמרות מה שאומרים לכם אנשים רבים על טיבה של האהבה כדבר זמני ובר-חלוף, זה לא בדיוק נכון. אמנם אהבה אינה מורגשת באותה מידת אינטנסיביות כפי שהיא הורגשה בהתחלה, אך עם זאת, היא עדיין קיימת שם, היא פשוט עברה גלגול ושינוי צורה. אמנם אנשים שנמצאים בזוגיות מתלוננים פעמים רבות על כך שהם לא חשים את מה שחשו פעם, אך חפירה לעומק של העניין תגלה לכם כי פעולותיהם מעידות אחרת. אנשים שלא אוהבים אחד את השני כלל לא יכולים להמשיך ולחיות יחדיו.
אהבה כן המשכית בטבעה, פשוט צריך לדעת כיצד להסתכל על העניין נכון ומעבר לכך, כיצד לשמר את רעננותה ויופייה למרות מעבר השנים.

למה חשובה האהבה – עוצמה.

לרגש שהוא האהבה קיימת עוצמה רבה. על דבר זה לפחות אין ויכוח. כמו כל דבר בעל עוצמה, אהבה יכולה להקים אדם מהקרשים ולקדם אותו רבות, או להרוס אותו לגמרי ולהפיל אותו לתהום הנשייה. לכל דבר בעל עוצמה יש להתייחס ביראת כבוד ובזהירות. אם אתם רואים ילד מרים מסור חשמלי ומשחק איתו מה תגידו לעצמכם? בטח שהוא פשוט לא מבין עד כמה מסוכן לשחק עם דבר בעל עוצמה רבה כמו מסור חשמלי.
אותו כנ´´ל לגבי אהבה. אל תפחדו ממנה, אך שמרו על ביטחונכם האישי והרגשי כשאתם עוסקים בה. אהבה יכולה להרוס ולבנות אותנו, צריך רק לשמור על מספר כללי בטיחות מסוימים.

כללי בטיחות לאהבה.

כלל ראשון, כשאתם חשים שהתאהבתם בצורה חזקה מאוד, סביר להניח שאתם קרובים למצב של מפח נפש ואכזבה מסוימת. אהבה גורמת לנו להסתכל על דברים בשונה ממה שהם במציאות. זה טוב ונחמד ועוזר לנו לתפקד, אך זה מוביל לאחר מכן להפתעות קשות. לכן, כאשר אתם מרגישים אהבה חזקה, תהיו מוכנים מראש לכל בעיה. כלל שני, כשכולם אומרים לכם שמשהו עם אדם מסוים לא בסדר, כדאי לנסות להקשיב לדעתם ולראות דרך עיניהם. אתם לא חייבים להסכים, אך לפחות לנסות להבין כיצד אתם מתמודדים עם כך.
כלל שלישי, תיהנו ממה שיש כרגע. אל תהיו בטיחותיים מידי, תנו לעצמכם אפשרות קצת להשתחרר. אחרי הכול אהבה היא דבר מדהים.

מה דעתכם בנושא? למה חשובה האהבה?

למה חשובה האהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סינגלס באינטרנט

סינגלס באינטרנט

פורסם בתאריך: 28/04/2011 10:51:15

אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?

טיפים להתחלה באתר הכרויות

טיפים להתחלה באתר הכרויות

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:57:48

צריכים טיפים למציאת אהבה? אני כאן כדי לתת לכם טיפים מועילים שיכולים לעזור לכם בתחילת הדרך למציאת זוגיות טובה.

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:00:40

לפני שאתם שוללים את הרעיון של להכיר דרך האינטרנט, כדאי שתדעו כי הכרויות באינטרנט של היום הרבה יותר אפקטיביות לעומת שנים קודמות. למרות זאת ישנן דעות חלוקות על נושא ההיכרות ברשת, אותן נסקור במאמר זה.

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

מדוע כל אישה צריכה ויברטור

פורסם בתאריך: 04/09/2012 14:39:25

תמיד הרגשת שאת לא מגיעה לאורגזמה מחדירה ולא הבנת למה. ובכן את לא לבד.

להביא את השכנה לסוכה

להביא את השכנה לסוכה

פורסם בתאריך: 07/10/2014 16:58:42

סקס בסוכה הוא משהו שלא הרבה ניסו... אך בהחלט יכול להיות על חושי. איך? בואו לגלות את הסודות שיעבירו לכם חג סקסי במיוחד

הכרויות לסטוצים

הכרויות לסטוצים

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:21:20

לעיתים פשוט לא בא לנו על אהבה. בא לנו על הכרויות לסטוצים. כיף והנאה בלי לתת דין וחשבון לאיש. איך עושים את זה נכון?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר