למה חשובה האהבה

כל מי שחווה בעבר שברון לב יודע כי התמודדות עם מצב שכזה היא קשה ומעייפת. אפילו אם אתם מצליחים לשכנע את עצמכם כי אין צורך להתחבט בבעיות הללו ושאהבה אמורה להיות נעימה ולא כואבת, הרגש חזק מן ההיגיון ואתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם תחושות לא נעימות של כאב לב פנימי. למה בכלל אתם צריכים להתמודד עם כל זה? יש אהבה לאימא-אבא, משפחה וחברים, למה צריך לפתוח את ליבנו לבני זוג שממילא נחדל מלאהוב בהמשך החיים?

למה חשובה האהבה – המשכיות.

נתחיל בכך שלמרות מה שאומרים לכם אנשים רבים על טיבה של האהבה כדבר זמני ובר-חלוף, זה לא בדיוק נכון. אמנם אהבה אינה מורגשת באותה מידת אינטנסיביות כפי שהיא הורגשה בהתחלה, אך עם זאת, היא עדיין קיימת שם, היא פשוט עברה גלגול ושינוי צורה. אמנם אנשים שנמצאים בזוגיות מתלוננים פעמים רבות על כך שהם לא חשים את מה שחשו פעם, אך חפירה לעומק של העניין תגלה לכם כי פעולותיהם מעידות אחרת. אנשים שלא אוהבים אחד את השני כלל לא יכולים להמשיך ולחיות יחדיו.
אהבה כן המשכית בטבעה, פשוט צריך לדעת כיצד להסתכל על העניין נכון ומעבר לכך, כיצד לשמר את רעננותה ויופייה למרות מעבר השנים.

למה חשובה האהבה – עוצמה.

לרגש שהוא האהבה קיימת עוצמה רבה. על דבר זה לפחות אין ויכוח. כמו כל דבר בעל עוצמה, אהבה יכולה להקים אדם מהקרשים ולקדם אותו רבות, או להרוס אותו לגמרי ולהפיל אותו לתהום הנשייה. לכל דבר בעל עוצמה יש להתייחס ביראת כבוד ובזהירות. אם אתם רואים ילד מרים מסור חשמלי ומשחק איתו מה תגידו לעצמכם? בטח שהוא פשוט לא מבין עד כמה מסוכן לשחק עם דבר בעל עוצמה רבה כמו מסור חשמלי.
אותו כנ´´ל לגבי אהבה. אל תפחדו ממנה, אך שמרו על ביטחונכם האישי והרגשי כשאתם עוסקים בה. אהבה יכולה להרוס ולבנות אותנו, צריך רק לשמור על מספר כללי בטיחות מסוימים.

כללי בטיחות לאהבה.

כלל ראשון, כשאתם חשים שהתאהבתם בצורה חזקה מאוד, סביר להניח שאתם קרובים למצב של מפח נפש ואכזבה מסוימת. אהבה גורמת לנו להסתכל על דברים בשונה ממה שהם במציאות. זה טוב ונחמד ועוזר לנו לתפקד, אך זה מוביל לאחר מכן להפתעות קשות. לכן, כאשר אתם מרגישים אהבה חזקה, תהיו מוכנים מראש לכל בעיה. כלל שני, כשכולם אומרים לכם שמשהו עם אדם מסוים לא בסדר, כדאי לנסות להקשיב לדעתם ולראות דרך עיניהם. אתם לא חייבים להסכים, אך לפחות לנסות להבין כיצד אתם מתמודדים עם כך.
כלל שלישי, תיהנו ממה שיש כרגע. אל תהיו בטיחותיים מידי, תנו לעצמכם אפשרות קצת להשתחרר. אחרי הכול אהבה היא דבר מדהים.

מה דעתכם בנושא? למה חשובה האהבה?

למה חשובה האהבה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

הסודות נחשפים - כך תוכל להעצים את הזוגיות

פורסם בתאריך: 13/04/2021 14:36:43

הנה כמה סיבות שגורמות לגברים רבים לא להצליח לשמר את הזוגיות לטווח ארוך ואספנו כמה דרכים איך כן אפשר להעצים את הזוגיות ולהמשיכה לשנים רבות.

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

איך לשמור על זוגיות מוצלחת

פורסם בתאריך: 05/12/2010 18:07:44

יצאתי אל השטח ושאלתי מספר לא מבוטל של זוגות אשר גרים יחד או נשואים - מה הטיפ שלהם לזוגיות מוצלחת.

הציפייה לרגע הנכון

הציפייה לרגע הנכון

פורסם בתאריך: 19/02/2013 11:32:57

סקס טוב הוא עניין של תזמון, לא פחות מאשר יכולת תכנון. הבאנו עבורכם סיפור קצר של הציפייה לרגע הנכון.

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:22:42

ימי הקורונה הכניסו אותנו חזק אל אתרי ההכרויות, והכל במטרה למצוא את האחד שיעניק לנו אושר ויוציא אותנו מהבדידות. אז רגע לפני שאת יוצרת לך פרופיל בואי להכיר 3 סוגים של גברים שמחכים להכיר אותך.

פנטזיות על סקס נועדו להתגשם

פנטזיות על סקס נועדו להתגשם

פורסם בתאריך: 25/11/2014 16:54:31

פנטזיות בסקס? כל החכמה היא לנסות להגשים אותן, כי מי שלא מגשים מפספס. ניסינו ללמוד איך?

משחקי סקס ברשת

משחקי סקס ברשת

פורסם בתאריך: 18/09/2014 18:10:54

על משחקי סקס ברשת כבר שמעתם? יש לכך כמה וכמה דרכים יצירתיות והנה מפורטות לפניכם... שחקו בזהירות!

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר