למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה

נו מתי תתחתן

לכולנו מגיע הגיל אשר בו אם אנו רווקים פתאום כל הסביבה מתחילה לתהות לגבי עתידם של חיינו הזוגיים. השאלות מגיעות מכל מיני כיוונים; החברים שואלים, ההורים שואלים וגם הדודים והדודות. כששאלות מסוג זה מופנות אלינו הדבר גורם לאי-נעימות. אנו מחפשים תשובות מתוחכמות אשר יסבירו לסביבה ולא פחות, יסבירו גם עבורנו, מדוע עדיין לא התחתנו. לפי דעתנו, חשוב יותר כי אתם תזכו בתשובות אפשריות לכך, מאשר הדודה.

חתונה אחרי זוגיות ארוכה.

נתחיל דווקא באופציה שנראית טובה על-פניה, אך בעייתית לא פחות מהאחרות. אתם נמצאים בזוגיות ארוכת שנים, זוגיות מחייבת עם בני זוג מסוימים. יכול להיות שאתם כבר חיים ביחד והתרגלתם אחד לשני אבל אתם עדיין מרגישים לא מוכנים להתחייבות הכרוכה בטקס החתונה. יכול להיות כי אינכם בטוחים כי הם ´האחת/האחד´, או שאתם פשוט לא מרגישים שאתם כבר בשלב בחייכם אשר בו אתם צריכים מחויבות בסדר גודל שכזה.
עכשיו נגלה לכם סוד קטן. יש אנשים שתמיד ירגישו כי אינם מוכנים לדברים מסוימים, זה אפילו טבעי. אתם לא מתעוררים יום אחד ומחליטים זהו, אנו מוכנים להתחיל בחיינו הבוגרים. עם הזמן פשוט מרגישים מספיק מוכנים לכך, לפחות יותר מאשר לא מוכנים וקופצים למים.

חושבים על חתונה אך כרגע רווקים.

לא כולנו מצליחים לשמור על זוגיות לאורך זמן רב. גם אם כן, לעיתים אנו מוצאים את עצמנו בגילאים בוגרים יותר ללא זוגיות יציבה, זאת לאחר שנים ארוכות בהם תחזקנו זוגיות שכזו ופשוט החלטנו שלא מתאים להמשיך. אנו נמצאים במצב בו אנו רוצים כבר להכיר בני זוג מתאימים לחתונה ולכן מסננים את המועמדים/מועמדות פוטנציאליים לפי קריטריונים נוקשים ביותר מה שדוחה את מועד החתונה העתידית עוד ועוד.
בכדי להתמודד עם הבעיה הזו תמיד כדאי לרדת לקרקע ולהיות מציאותיים. לא שאנו אומרים חלילה כי חייבים להתפשר אבל מה שכן חשוב הוא להבין הוא לא מי מתאימים להיות נסיכי האגדות המושלמים, אלא מי מתאימים ל-נ-ו בתור בני אדם.

לא רוצים לשמוע על חתונה.

ישנם גם אנשים שאינם מעוניינים כלל להתחתן. בין אם הם מעורבים בזוגיות ארוכה ובין אם הם נמצאים בחיי רווקות מושבעים. היום יש טרנד חדש, במיוחד בחלק ממדינות אירופה לחיות בזוגיות מלאה, ללא חתונה רשמית. לכל אותם סרבני חתונה קיימת זכות מלאה לחיות את חייהם כראות עיניהם. עם זאת, יש לזכור כי חיים שכאלו עלולים לצמצם את מאגר בני הזוג הפוטנציאליים אשר יסכימו לחיות כך, לטוב ולרע.

לא משנה למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה, משנה הצורך האמיתי שלנו באהבה אמיתית ובזוגיות חזקה. ספרו לנו על התשובות שלכם לשאלה הזו.

למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הכרויות לרציניים בלבד

הכרויות לרציניים בלבד

פורסם בתאריך: 21/07/2020 15:23:16

ככל הנראה אתם מחפשים את הדרך להיכרויות לרציניים בלבד, כאלו שגם מחפשים קשר זוגי מבוסס לטווח ארוך.

איך לפנק את בני הזוג?

איך לפנק את בני הזוג?

פורסם בתאריך: 07/06/2021 15:18:09

פינוק יכול לעלות חיוך ולהפוך את היום שלהם ליום שמח ומה שזה יעשה לזוגיות, פשוט ייתן לה טוויסט מיוחד לטווח הארוך

אהבה ושקרים

אהבה ושקרים

פורסם בתאריך: 09/02/2012 17:46:09

אהבה ושקרים. קיים חיבור לא טהור בין שני אלו, כיצד הוא מתרחש ואיך אפשר להתמודד עם המצב? תשובות במאמר.

מה עושים כשאין אהבה בקשר

מה עושים כשאין אהבה בקשר

פורסם בתאריך: 12/01/2012 15:29:42

קשר זוגי מוצלח מבוסס על אהבה הדדית בין בני הזוג. אבל מה עושים כשלא הולך? מה עושים כשאין אהבה בקשר?

גברים בעירום

גברים בעירום

פורסם בתאריך: 06/06/2011 13:14:40

תמונות של בנות עירומות יש בלי סוף אבל איפה כל התמונות של הגברים העירומים ? ולמה זה היה פחות נפוץ?

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

פורסם בתאריך: 06/04/2021 12:02:18

על מנת למנוע ממכם להישאב אל שגרת החיים ולדרדר את היחסים אספנו עבורכם מספר משחקים לחדר המיטות שיתבלו לכם את הזוגיות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר