למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה

הדודה שמציקה עם חתונה. - 20/09/2012 15:59:16
הגב על מאמר זה
שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?
למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה לכולנו מגיע הגיל אשר בו אם אנו רווקים פתאום כל הסביבה מתחילה לתהות לגבי עתידם של חיינו הזוגיים. השאלות מגיעות מכל מיני כיוונים; החברים שואלים, ההורים שואלים וגם הדודים והדודות. כששאלות מסוג זה מופנות אלינו הדבר גורם לאי-נעימות. אנו מחפשים תשובות מתוחכמות אשר יסבירו לסביבה ולא פחות, יסבירו גם עבורנו, מדוע עדיין לא התחתנו. לפי דעתנו, חשוב יותר כי אתם תזכו בתשובות אפשריות לכך, מאשר הדודה.

חתונה אחרי זוגיות ארוכה.

נתחיל דווקא באופציה שנראית טובה על-פניה, אך בעייתית לא פחות מהאחרות. אתם נמצאים בזוגיות ארוכת שנים, זוגיות מחייבת עם בני זוג מסוימים. יכול להיות שאתם כבר חיים ביחד והתרגלתם אחד לשני אבל אתם עדיין מרגישים לא מוכנים להתחייבות הכרוכה בטקס החתונה. יכול להיות כי אינכם בטוחים כי הם ´האחת/האחד´, או שאתם פשוט לא מרגישים שאתם כבר בשלב בחייכם אשר בו אתם צריכים מחויבות בסדר גודל שכזה.
עכשיו נגלה לכם סוד קטן. יש אנשים שתמיד ירגישו כי אינם מוכנים לדברים מסוימים, זה אפילו טבעי. אתם לא מתעוררים יום אחד ומחליטים זהו, אנו מוכנים להתחיל בחיינו הבוגרים. עם הזמן פשוט מרגישים מספיק מוכנים לכך, לפחות יותר מאשר לא מוכנים וקופצים למים.

חושבים על חתונה אך כרגע רווקים.

לא כולנו מצליחים לשמור על זוגיות לאורך זמן רב. גם אם כן, לעיתים אנו מוצאים את עצמנו בגילאים בוגרים יותר ללא זוגיות יציבה, זאת לאחר שנים ארוכות בהם תחזקנו זוגיות שכזו ופשוט החלטנו שלא מתאים להמשיך. אנו נמצאים במצב בו אנו רוצים כבר להכיר בני זוג מתאימים לחתונה ולכן מסננים את המועמדים/מועמדות פוטנציאליים לפי קריטריונים נוקשים ביותר מה שדוחה את מועד החתונה העתידית עוד ועוד.
בכדי להתמודד עם הבעיה הזו תמיד כדאי לרדת לקרקע ולהיות מציאותיים. לא שאנו אומרים חלילה כי חייבים להתפשר אבל מה שכן חשוב הוא להבין הוא לא מי מתאימים להיות נסיכי האגדות המושלמים, אלא מי מתאימים ל-נ-ו בתור בני אדם.

לא רוצים לשמוע על חתונה.

ישנם גם אנשים שאינם מעוניינים כלל להתחתן. בין אם הם מעורבים בזוגיות ארוכה ובין אם הם נמצאים בחיי רווקות מושבעים. היום יש טרנד חדש, במיוחד בחלק ממדינות אירופה לחיות בזוגיות מלאה, ללא חתונה רשמית. לכל אותם סרבני חתונה קיימת זכות מלאה לחיות את חייהם כראות עיניהם. עם זאת, יש לזכור כי חיים שכאלו עלולים לצמצם את מאגר בני הזוג הפוטנציאליים אשר יסכימו לחיות כך, לטוב ולרע.

לא משנה למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה, משנה הצורך האמיתי שלנו באהבה אמיתית ובזוגיות חזקה. ספרו לנו על התשובות שלכם לשאלה הזו.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • איך למצוא אהבה - רבות הדרכים למצוא אהבה, לעתים רחוקות היא באה בקלות אבל רוב הפעמים היא קשה מאד להשגה... איך מוצאים אותה ולמה זה כל כך קשה?
  • התאהבתי ביום ההולדת שלי - להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה
  • יוצאים יחד לאירוע - כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.
  • לאהוב את עצמך - אם קולומבוס גילה את אמריקה אני בהחלט גיליתי את עצמי בעוד אני אומר שאין רע בלאהוב קצת גם את עצמך.
  • למה חשובה האהבה - תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.
  • מה עושים ביום חורפי - יום חורפי הינו מועד מושלם לבילוי זוגי. למרות שהבילוי מתרחש לרוב בין כתליו של הבית,יש פעילויות אינטימיות שניתן לקיים כזוג.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©