למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה

נו מתי תתחתן

לכולנו מגיע הגיל אשר בו אם אנו רווקים פתאום כל הסביבה מתחילה לתהות לגבי עתידם של חיינו הזוגיים. השאלות מגיעות מכל מיני כיוונים; החברים שואלים, ההורים שואלים וגם הדודים והדודות. כששאלות מסוג זה מופנות אלינו הדבר גורם לאי-נעימות. אנו מחפשים תשובות מתוחכמות אשר יסבירו לסביבה ולא פחות, יסבירו גם עבורנו, מדוע עדיין לא התחתנו. לפי דעתנו, חשוב יותר כי אתם תזכו בתשובות אפשריות לכך, מאשר הדודה.

חתונה אחרי זוגיות ארוכה.

נתחיל דווקא באופציה שנראית טובה על-פניה, אך בעייתית לא פחות מהאחרות. אתם נמצאים בזוגיות ארוכת שנים, זוגיות מחייבת עם בני זוג מסוימים. יכול להיות שאתם כבר חיים ביחד והתרגלתם אחד לשני אבל אתם עדיין מרגישים לא מוכנים להתחייבות הכרוכה בטקס החתונה. יכול להיות כי אינכם בטוחים כי הם ´האחת/האחד´, או שאתם פשוט לא מרגישים שאתם כבר בשלב בחייכם אשר בו אתם צריכים מחויבות בסדר גודל שכזה.
עכשיו נגלה לכם סוד קטן. יש אנשים שתמיד ירגישו כי אינם מוכנים לדברים מסוימים, זה אפילו טבעי. אתם לא מתעוררים יום אחד ומחליטים זהו, אנו מוכנים להתחיל בחיינו הבוגרים. עם הזמן פשוט מרגישים מספיק מוכנים לכך, לפחות יותר מאשר לא מוכנים וקופצים למים.

חושבים על חתונה אך כרגע רווקים.

לא כולנו מצליחים לשמור על זוגיות לאורך זמן רב. גם אם כן, לעיתים אנו מוצאים את עצמנו בגילאים בוגרים יותר ללא זוגיות יציבה, זאת לאחר שנים ארוכות בהם תחזקנו זוגיות שכזו ופשוט החלטנו שלא מתאים להמשיך. אנו נמצאים במצב בו אנו רוצים כבר להכיר בני זוג מתאימים לחתונה ולכן מסננים את המועמדים/מועמדות פוטנציאליים לפי קריטריונים נוקשים ביותר מה שדוחה את מועד החתונה העתידית עוד ועוד.
בכדי להתמודד עם הבעיה הזו תמיד כדאי לרדת לקרקע ולהיות מציאותיים. לא שאנו אומרים חלילה כי חייבים להתפשר אבל מה שכן חשוב הוא להבין הוא לא מי מתאימים להיות נסיכי האגדות המושלמים, אלא מי מתאימים ל-נ-ו בתור בני אדם.

לא רוצים לשמוע על חתונה.

ישנם גם אנשים שאינם מעוניינים כלל להתחתן. בין אם הם מעורבים בזוגיות ארוכה ובין אם הם נמצאים בחיי רווקות מושבעים. היום יש טרנד חדש, במיוחד בחלק ממדינות אירופה לחיות בזוגיות מלאה, ללא חתונה רשמית. לכל אותם סרבני חתונה קיימת זכות מלאה לחיות את חייהם כראות עיניהם. עם זאת, יש לזכור כי חיים שכאלו עלולים לצמצם את מאגר בני הזוג הפוטנציאליים אשר יסכימו לחיות כך, לטוב ולרע.

לא משנה למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה, משנה הצורך האמיתי שלנו באהבה אמיתית ובזוגיות חזקה. ספרו לנו על התשובות שלכם לשאלה הזו.

למה הדודה תמיד מציקה עם חתונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אתר סטוצים

אתר סטוצים

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:02:32

אין ספק שרבים מעדיפים סטוץ מזדמן מאשר אתר הכרויות רציני - באילו אתרים תוכלו תוכלו למצוא סטוצים, המדריך למשתמש.

איך לפנק את בני הזוג?

איך לפנק את בני הזוג?

פורסם בתאריך: 07/06/2021 15:18:09

פינוק יכול לעלות חיוך ולהפוך את היום שלהם ליום שמח ומה שזה יעשה לזוגיות, פשוט ייתן לה טוויסט מיוחד לטווח הארוך

העונה הסקסית ביותר

העונה הסקסית ביותר

פורסם בתאריך: 11/12/2012 11:18:45

עונת הקיץ היא העונה הסקסית ביותר בשנה. הגברברים החתיכים והבנות היפות משוטטים בחוף ומציגים לראווה את גופם המושך.

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

פורסם בתאריך: 14/10/2013 10:19:27

מיהו הגבר האידיאלי לסקס סוער וחד פעמי? האם זה קיים? האם יש דרך להיות כזה?

על סקס ראשון ובתולין

על סקס ראשון ובתולין

פורסם בתאריך: 12/11/2013 13:04:09

האם אפשרי שהסקס הראשון יהיה מושלם או שזה יותר מורכב ממה שנראה?

אהבה בתוך כספת

אהבה בתוך כספת

פורסם בתאריך: 05/01/2012 12:42:32

מרבית האנשים מחפשים תמיד חברה של אנשים איתה הם יוכלו לשהות וליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר