למה אני מחפשת חום

חום ואהבה

אני מחפשת חום כשקר לי, אני לא באמת כזו... אני מחפשת חום כשאין לי מזור מבן זוגי המשתתק לו בפינה.. אני מחפשת חום כשקר לי.. אני מחפשת שהחומה תגיח בצורה של עוד גבר או שניים שישמחו את ליבי כשאתה חסר... אני איתך.. אבל מרגישה בודדה... אז כשחסרה לי אהבה.. אני שוכחת את החסרון... ומגנה על עצמי בכך שאני משאילה.. אהבה אחרת.
אני מפחדת להתאהב ולכן בוחרת לסתום את הגוללים הרבים שיש בי באמצעות אהבות חוזרות ונשנות, אני נקבה וכשמי כן אני, נקובה, נקובה, הנקבים שבי צריכים שמישהו יעניק לי חיזורים, נישוקים, חום ובעיקר מחמאות, אלוקים יצר אותנו בצורה הזו מסתבר, הוא יצר בכדי שיגיח אותו האחד ויזין אותנו כל פעם מחדש, את הגבר הוא יצר על מנת שיגבור כמעט על כל דבר ואיך נגבור אנו על יצירנו או בכלל? שהרי עומדת מולנו מלאכה לא פשוטה למלא את הכלי הנקוב כל פעם מחדש, תפקיד הגבר הוא בהחלט בין היתר להזין גם אותנו באהבה.

כשהוא לא מעניק לך תשומת לב

את באמת מנסה, מנסה בכל כוחן להרגיש את האהבה הראשונה והוא מבחינתו עשה את שלו, את שם, האמת שם ואין צורך לעשות עוד דבר, הוא לא משקיע בך יותר וגם ממך נעלמה רוח ההשקעה, הוא לא מעניק לך תשומת לב וכבר שנים שלא אומר לך עד כמה נאה שמלתך ומספיקה רק דקה בעוד את יורדת אל המכולת נטולת סנדלים, יחפה מהכל ואפילו יחפה קצת בלב.

את פוגשת את נער המכולת ואפילו הוא יכול להזין את ליבך הריק והבודד ולו לשניה בכך שהוא במקרה מחייך אלייך, לשם שינוי הוא לא מנסה להוציא ממך את הדברים הרעים ואת מרגישה כמו בימים הראשונים וזה לא משנה שאת לא באמת מכירה את נער המכולת, החיוך שלו בהחלט מצליח להזין את נשמתך הבודדה ולו לרגע קט.

מרוב דובים לא רואים יער?

דווקא אצלך הדברים קצת שונים, את בהחלט אומרת שלהשתמש ביער גדוש בדובים זה עוזר על מנת לשמור על הלב ,אז בסופו של דבר את מחפשת חום כשאת יודעת שהוא חסר לך ולא פעם את מעזה ולוקחת אותו ממי שמוכן להעניק אותו מהמקום האמיתי. האם זה בסדר? אנחנו לא באמת בעמדה שיפוטית כי לחום יש צורות רבות והוא לא מגיע רק במגע, הוא בהחלט יכול להגיע גם בצורה של חיוך או סתם אמירה טובה ולכל הגברים שתוהים אם את מחפשת עדיין חום, את תמיד יכולה להגיד להם שאת החום את תפסיקי לחפש כשהוא ישוב וישרת אותך באמת.

אם גם אתם שכחתם מהו חום אמיתי, נשמח אם תספרו לנו על כך.

למה אני מחפשת חום

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מיטת סדום

מיטת סדום

פורסם בתאריך: 25/09/2012 10:50:57

בשנים האחרונות עולה השימוש באגרסיביות במיטה. זוגות רבים מכניסים לשימוש אביזרים מיוחדים והופכים את מיטתם למיטת סדום.

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

המדריך המלא להכיר סטודנטים בקלות

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:40:46

להכיר סטודנטים בעידן של ימינו האם יותר קל או יותר קשה? התשובה תפתיע אתכם

סקס צעירות

סקס צעירות

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:25:39

כמה לחיצות עכבר וגם אתם תוכלו להכיר בחורות צעירות למטרות סקס. עצות כיצד תוכלו לממש את הפנטזיות שלכם.

מתי הסקס הכי שווה

מתי הסקס הכי שווה

פורסם בתאריך: 29/05/2012 14:28:17

אחרי כמה זמן יחסי מין מאבדים קצת מתחושת הריגוש. עם זאת, אנחנו לא רוצים לוותר על סקס מהנה. מתי הסקס שווה?

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

בחורות בעירום

בחורות בעירום

פורסם בתאריך: 16/05/2011 12:44:45

מאז ומתמיד אנשים מחפשים תמונות וסרטים של בחורות בעירום, למה זה קורה והיכן הגיע התפנית הגדולה של התחום באינטרנט.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר