למה אני מחפשת חום

חום ואהבה

אני מחפשת חום כשקר לי, אני לא באמת כזו... אני מחפשת חום כשאין לי מזור מבן זוגי המשתתק לו בפינה.. אני מחפשת חום כשקר לי.. אני מחפשת שהחומה תגיח בצורה של עוד גבר או שניים שישמחו את ליבי כשאתה חסר... אני איתך.. אבל מרגישה בודדה... אז כשחסרה לי אהבה.. אני שוכחת את החסרון... ומגנה על עצמי בכך שאני משאילה.. אהבה אחרת.
אני מפחדת להתאהב ולכן בוחרת לסתום את הגוללים הרבים שיש בי באמצעות אהבות חוזרות ונשנות, אני נקבה וכשמי כן אני, נקובה, נקובה, הנקבים שבי צריכים שמישהו יעניק לי חיזורים, נישוקים, חום ובעיקר מחמאות, אלוקים יצר אותנו בצורה הזו מסתבר, הוא יצר בכדי שיגיח אותו האחד ויזין אותנו כל פעם מחדש, את הגבר הוא יצר על מנת שיגבור כמעט על כל דבר ואיך נגבור אנו על יצירנו או בכלל? שהרי עומדת מולנו מלאכה לא פשוטה למלא את הכלי הנקוב כל פעם מחדש, תפקיד הגבר הוא בהחלט בין היתר להזין גם אותנו באהבה.

כשהוא לא מעניק לך תשומת לב

את באמת מנסה, מנסה בכל כוחן להרגיש את האהבה הראשונה והוא מבחינתו עשה את שלו, את שם, האמת שם ואין צורך לעשות עוד דבר, הוא לא משקיע בך יותר וגם ממך נעלמה רוח ההשקעה, הוא לא מעניק לך תשומת לב וכבר שנים שלא אומר לך עד כמה נאה שמלתך ומספיקה רק דקה בעוד את יורדת אל המכולת נטולת סנדלים, יחפה מהכל ואפילו יחפה קצת בלב.

את פוגשת את נער המכולת ואפילו הוא יכול להזין את ליבך הריק והבודד ולו לשניה בכך שהוא במקרה מחייך אלייך, לשם שינוי הוא לא מנסה להוציא ממך את הדברים הרעים ואת מרגישה כמו בימים הראשונים וזה לא משנה שאת לא באמת מכירה את נער המכולת, החיוך שלו בהחלט מצליח להזין את נשמתך הבודדה ולו לרגע קט.

מרוב דובים לא רואים יער?

דווקא אצלך הדברים קצת שונים, את בהחלט אומרת שלהשתמש ביער גדוש בדובים זה עוזר על מנת לשמור על הלב ,אז בסופו של דבר את מחפשת חום כשאת יודעת שהוא חסר לך ולא פעם את מעזה ולוקחת אותו ממי שמוכן להעניק אותו מהמקום האמיתי. האם זה בסדר? אנחנו לא באמת בעמדה שיפוטית כי לחום יש צורות רבות והוא לא מגיע רק במגע, הוא בהחלט יכול להגיע גם בצורה של חיוך או סתם אמירה טובה ולכל הגברים שתוהים אם את מחפשת עדיין חום, את תמיד יכולה להגיד להם שאת החום את תפסיקי לחפש כשהוא ישוב וישרת אותך באמת.

אם גם אתם שכחתם מהו חום אמיתי, נשמח אם תספרו לנו על כך.

למה אני מחפשת חום

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

סינגלס באינטרנט

סינגלס באינטרנט

פורסם בתאריך: 28/04/2011 10:51:15

אנשים המוגדרים סינגלס נחשבים לפנויים חמים שנהנים מהחופש ומאפשרות הבחירה, אך האם להיות סינגלס זאת באמת מתנה?

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 10/01/2012 12:44:30

אותם ביישנים בינינו, הגאולה הגיע. בכדי לעזור לכם להתגבר על בעיותיכם יצא קורס מיוחד שנועד ללמד אתכם את אומנות הפיתוי.

טו באב לוהט

טו באב לוהט

פורסם בתאריך: 15/08/2011 12:44:13

חשבתם שט"ו באב זה חג שחוגגים רק בפגישה רומנטית עם בת הזוג? תחשבו שוב, כנסו ותלמדו איך באמת חוגגים בט"ו באב

סקס ללא רגש

סקס ללא רגש

פורסם בתאריך: 01/05/2012 12:21:36

אחת השאלות השכיחות שאני נתקל בהן היא האם ניתן לקיים סקס ללא רגש? במאמר נסקור את הנושא בקצרה.

זה הזמן ליזום קשר

זה הזמן ליזום קשר

פורסם בתאריך: 28/07/2011 16:51:39

זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר