ליצור קשר חדש

זה הזמן ליזום קשר - 28/07/2011 16:51:39
הגב על מאמר זה
זה לא פשוט ליצור קשר עם אנשים חדשים וזה לא פשוט לנסות ליזום קשר, אך יש לזה גם יתרונות רבים, אז כיצד ניתן ליזום קשר?
ליצור קשרזה נכון שבמהלך היום אנו רואים הרבה מאוד אנשים שסובבים סביבנו ליד מקום המגורים, במקום העבודה, כאשר אנו יוצאים לעשות קניות ובכל מקום אחר בו אנו נוהגים לשהות, אך למרבית האנשים, אם בכלל, לא ניתן לפנות בלי שום סיבה נראת לעין וליצור איתו קשר.

בדרך כלל על מנת שנצליח ליזום קשר עם אנשים שמעוניינים אותנו, צריך שיהיה איזשהו קשר בינינו לביניהם בין אם מדובר בחברים משותפים, בקורסים ששניכם לקחתם באוניברסיטה או כל קשר אחר שיכול ליצור נקודת התחלה בשביל לפתח שיחה.
הדרך הטובה ביותר ליזום קשר עם האדם שמוצא חן בעיניכם הוא על ידי שיחה עם אותו אדם על נושאים שמשותפים לכם ושמעניינים את שניכם כגון סרטים שראיתם לאחרונה, מקומות בילוי מועדפים.

בנוסף כל נושא אחר שלא ייצור מצב של שתיקות מביכות ושיאפשר לכם להביע את דעתכם ולראות האם האדם שמוצא חן בעינכם בעל מחשבות זהות לשלכם.
עוד דרך בה ניתן ליצור קשר היא על ידי בילוי קבוצתי עם הרבה אנשים שיאפשר לכם להביע את דעותיכם בקול מול כל האנשים בקבוצה ולראות מי מאותם אנשים מחזיק בדעות דומות ומי לא.

בהתאם לכך לבחור את האנשים שמחזיקים בדעות שדומות לשלכם וגם תואמים את טעמכם האישי בבני הזוג ואיתם להעמיק את הקשר מעבר ליציאות הקבוצתיות על ידי יציאות זוגיות רק עם אותו אדם.

מה היתרונות בליצור קשר עם אנשים
היתרון המשמעותי ביותר בליזום שיחה עם מישהו שמוצא חן בעיניכם הוא העובדה שאתם בחרתם אותו בהתאם לטעם שלכם בבני זוג.
לכן מדובר במישהו שיש סיכוי לא רע שהוא יתאים לכם ושהקשר ביניכם יצליח להבדיל מאנשים שפונים אליכם,
שאולי אתם תואמים לטעם האישי שלהם בבני זוג אך זה לא מעיד על כך שזה המצב גם אצלכם.

עוד יתרון חשוב בליצור קשר הוא העובדה שבזה שאתם פניתם אליו ויזמתם את הקשר עם אותו בן אדם.

אתם משדרים לו שיש לכם ביטחון עצמי רב ושאתם לא מחכים שדברים יקרו מעצבם אלא אתם לוקחים אחריות על ביצוע הדברים ומוציאים אותם לפועל, מה שהרבה פעמים מרשים מאוד את האדם איתו יזמתם את הקשר.

מי יכול לסייע ליזום קשר
למרות הצורה האידיאלית ביותר להתחיל עם מישהו היא על ידי כך שהאדם שמעוניין ליזום קשר עם האדם השני ניגש אליו לבדו ופונה אליו בצורה ישירה, במרבית הפעמים מצב כזה בלתי אפשרי עקב הביישנות של האדם שרוצה ליזום קשר או עקב כך שהאדם אליו מעוניינים לפנות וליצור קשר יושב עם חברים.

על מנת להצליח לגשת אל האדם איתו מעוניינים ליזום קשר ולפתוח איתו בשיחה מומלץ להיעזר בחב טוב שיעלה את הביטחון העצמי שלכם או יעזור להרחיק אנשים אחרים מאותו אדם על מנת שתוכלו לשוחח איתו ביחידות.

נודה לכם מאוד אם תרשמו כאן את הטיפים שלכם למען הגולשים שחוששים, לא יודעים, או שמעוניינים לדעת כיצד ליצור קשר בצורה הטובה ביותר.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • אימון לזוגיות - בני אדם נבדלים אחד מהשני, לעיתים הבדלים אלו אינם ניתנים לגישור, ולכן זוגות פונים למאמני זוגיות אז מתי כדי לגשת לייעוץ זוגי?
  • היכרויות וירטואליות - חשבתם שהכרויות וירטואליות זה רק לביישנים? תחשבו שנית! השיטה החדשה והמדליקה להכרת בן/ת זוג לכל מטרה.
  • הצעות לדייט ראשון מיוחד - הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.
  • רווקה בגיל 30 - לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.
  • משחקי היכרויות - בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.
  • מה היא אהבה בשבילך - בני האדם אוהבים להיות אוהבים ונאהבים, ישנם סוגים שונים של אהבות והתאהבויות מדי יום, אז מתי אני ידע לזהות את האהבה שלי?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©