לאהוב לאחר אובדן

את בהחלט יכולה לטעון שאהבת אותו אהבה עזה בגלל כלכך הרבה סיבות,
אהבת אותו בגלל החיוך, גם אהבת בגלל היכולת הזאת לנשק אותך כל בוקר ולהשאיר לך ורד על הכר, אהבת אותו בגלל היכולת להיות טוב לב וחם לסובבים אותו ואותך, חייתם חיים מושלמים אך לפתע נגוז החלום, הגבר שאהבת מכל, נלקח ממך באופן פתאומי, יום אחד ששבת מהעבודה, הכנת את עצמך לצאת איתו למופע המוסיקה של רמי קלנשטיין כשלפתע הגיע הטלפון הזה, הטלפון הזה שממנו חששת מכל, את מבינה שכל עולמך נפל על ראשך ונשארת לבד, איבדת את האיש שהיה יקר לך מכל.

איך ממשיכים אם בכלל?

את מנסה להבין ולעקל את הפרידה הפתאומית, יש לך בהחלט את הזמן הזה שיצרת לעצמך שכמו בכל פרידה טבעית או פרידה פתאומית הזמן הוא המרפא, את משחזרת לעצמך את כל הרגעים המופלאים, את האהבות ואת מה שכלכך גרם לך לזכור את אהבתך אליו, כעבור זמן מה את מחליטה שזהו ועדיין שואלת את עצמך איך ממשיכים הלאה? איך לוכדים את כל הזכרונות המוחשיים והנפשיים ומטמינים אותם בסל הזכרונות אם בכלל? בתוקף הרוחניות שבך את זוכרת שהציווי הגדול הוא החיים ואת באמת מקווה להמשיך את חייך.


להתאהב מחדש?

איך באמת לעשות זאת? איך לקום בוקר אחד ולהחליט שזהו, גם לך מגיע לאהוב בשנית, כשקשר נגמר לרוב מתוך הסכמה אפשר בהחלט לסגור את הדלת ולהמשיך הלאה אבל כולנו יודעים לגבי הפסקתו של קשר באופן פתאומי, כשזה מגיע בדרך ההפתעה אין אנו באמת מוכנים לזה, לא היה לנו זמן להפרד והנה אנחנו שבורי לב ממישהו שהיום היה איתנו והיום איננו עוד, הזמן עובר והזכרונות אינם מרפים כלכך בקלות ובכל זאת הרצון העז הוא לאהוב בשנית, האם זה אפשרי? האם אפשרי להשאיר את הזכרון מאחור ולצעוד עם הפנים קדימה? האם מדובר בכמיהה או ברצון אמיתי?

אהובנו היקר נמצא שם תמיד איתנו, גם כשאיננו יודעים,בטוחים או חשים הוא שם, נושף בעורפנו בחוזקה אך עם הזמן הולכת וקטנה לה הנשיפה ואנו בהחלט יכולים להפתיע את עצמנו בהכרות חדשה ומרעננת, הדבר הראשון שנשתדל לעשות הוא לא לבצע השוואות בין הקשר שנגדע לבין הקשר החדש, יש בהחלט לתת צאנס לכל קשר בפני עצמו שהרי כל אדם הוא בהחלט עולם, לצד זאת תמיד אפשרי לאהוב מתוך מקום חברי ולאט לאט לפתח את הרגש למקום בטוח ולגלות שאפשר להתאהב שוב גם לאחר אובדן,אפשר לחוש שוב את מה ששכחנו מזמן.

אם גם לכם יש סיפורים דומים, ספרו לנו.

לאהוב לאחר אובדן

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

3 סוגים של גברים – מי הגבר שלך?

פורסם בתאריך: 05/01/2021 11:22:42

ימי הקורונה הכניסו אותנו חזק אל אתרי ההכרויות, והכל במטרה למצוא את האחד שיעניק לנו אושר ויוציא אותנו מהבדידות. אז רגע לפני שאת יוצרת לך פרופיל בואי להכיר 3 סוגים של גברים שמחכים להכיר אותך.

סקס עם דבש

סקס עם דבש

פורסם בתאריך: 11/09/2012 12:05:32

כשמגיע ראש השנה, תפוח בדבש הינו סמל ההיכר הגדול ביותר, סקס מתוק עם דבש, קצפת ועוד ...

החגים באים וגם הבילויים

החגים באים וגם הבילויים

פורסם בתאריך: 05/04/2012 11:56:44

פסח. האסוציאציה הראשונה שהמילה פסח מעלה לי היא חופש! וחופש, כידוע, צריך לנצל היטב.

להבות של תשוקה

להבות של תשוקה

פורסם בתאריך: 02/03/2021 12:19:55

תשוקה לא ממומשת
שורפת אותך על אש קטנה, מלבה את היצרים ואת הרגשות היא רוצה להתפרץ ובועטת בחוזקה בכל חומות ההגנה שדאגת להניח לפני שיצאת למסע הזוגיות. תשוקה לא ממומשת ניתן לחוות הרבה בכל התחום של הכרויות לדתיים.

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

אהבה אמיתית או ריגוש חולף?

פורסם בתאריך: 24/05/2012 14:58:05

איך יודעים אם מצאנו אהבה אמיתית? איך באמת נדע אם זה האחד או האחת שאיתה נרצה להיות?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

למה כדאי להכיר דרך האינטרנט? או שלא?

פורסם בתאריך: 15/09/2020 12:00:40

לפני שאתם שוללים את הרעיון של להכיר דרך האינטרנט, כדאי שתדעו כי הכרויות באינטרנט של היום הרבה יותר אפקטיביות לעומת שנים קודמות. למרות זאת ישנן דעות חלוקות על נושא ההיכרות ברשת, אותן נסקור במאמר זה.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר