לאהוב את עצמך

לאהוב את עצמך - 13/09/2012 14:27:05
הגב על מאמר זה
אם קולומבוס גילה את אמריקה אני בהחלט גיליתי את עצמי בעוד אני אומר שאין רע בלאהוב קצת גם את עצמך.
לאהוב את עצמךכבר מתקופת בית הספר אמרו עליי שאני התלמיד המחונן ביותר, הלימודים אצלי היו צד חזק וגם בהמשך זה לא הפסיק, כשהילדים הלכו לשחק אני הייתי יושב ללמוד כולל בזמן ההפסקות עד שגיליתי שזה השאיר אותי לא פעם ללא חברים ואף פעם אחת הגיעו ילדים והציקו לי ואפילו לגלגו עליי שאני חנון מרובע.

זה פגע בבטחון שלי, הפכתי מילד שמח לילד עצוב ולא אהבתי את מה שאני רואה במראה, הייתי הולך לשחק בקבוצות שלא אהבתי, נוגע בתחביבים שלא היו שייכים לי על מנת להרגיש מוגן מהילדים שהציקו לי, הילדים של כיתתי נידו אותי ולא שיתפו אותי במשחקים כאלה ואחרים, נאלצתי לא פעם לשבת בצד.

שנאתי את כל מי שהיה סביבי כולל את עצמי אבל המהפך לא אחר להגיח, כשהגעתי לחטיבת הביניים גיליתי לפתע עוד ילדים שחושבים ומרגישים כמוני, ראיתי שיש עוד ילדים שמעדיפים ללמוד בהפסקה מאשר לשחק במשחקים או תחביבים אחרים והנה מצאתי לי שפת שיחה עם האחרים והצלחתי סוף סוף להשתלב, הדכאון עזב אותי והחיוך חזר קצת אל פניי.

הרגשתי שאני מעריך את עצמי קצת יותר ואפילו אוהב, התחלתי לרדת במשקל ולעשות פעילויות שהיו מביכות אותי, כמו רכיבת אופניים, ריצה וכד´ והשינוי הזה של כיתה חדשה ואנשים חדשים עשתה לי רק טוב מסתבר, פתאום הבחנתי בכך שהבנות ואפילו הבנים מבחינים בי, זה לא היה משנה שהעדפתי נשים כבר מאז שזכרתי את עצמי אבל זה בהחלט החמיא לי להיות מוקף גם בבני המין השני ששמו לב אליי אחרי שנים.


את רונית הכרתי בזכות היכולת שלי לראות את עצמי, בזכות הגישה הזאת, לא התביישתי לגשת אליה בשיא הבטחון, לרונית היה הרבה מה להציע אבל אני לא חושב שלי היה פחות מזה, אז היא היתה יפה ומכושרת בדרכה אבל אני הייתי פחות יפה אבל מוכשר וחכם בדרכי שלי, בסופו של יום הכל תלוי באיך אנחנו מקבלים את עצמנו מול המראה, אם אנחנו לא אוהבים את מה שאנחנו רואים יש עניין שאף אחר לא יאהב או יחבור לכך.

מירי מסיקה שרה על לאהוב את עצמך לא מול המראה, אבל אפשר בהחלט לאהוב את עצמנו קצת מול המראה ומשם לצאת החוצה עם שלמות ועם אהבה גדולה,עם השנים הרגשתי את הבטחון העצמי מופיע ברוב הדרו, הרגשתי על גג העולם, הידע שרכשתי אז עזר לי בהמון דברים, בעבודה, בחיי היום יום ואפילו במציאת אהבה, אין ספק שידע זה כח.עם השנים הבנתי שחנונים בסופו של יום יכולים להפוך לחנונים משודרגים ושידע הוא בהחלט כח, למדתי בהחלט לאהוב את עצמי ואת מה שאני מביא, לי אין בעיה עם זה ולכם?

אם גם אתם התחלתם לאהוב את עצמכם לאחרונה, ספרו לנו על כך.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • התאהבתי ביום ההולדת שלי - להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה
  • יוצאים יחד לאירוע - כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.
  • הדודה שמציקה עם חתונה. - שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?
  • למה חשובה האהבה - תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.
  • מה עושים ביום חורפי - יום חורפי הינו מועד מושלם לבילוי זוגי. למרות שהבילוי מתרחש לרוב בין כתליו של הבית,יש פעילויות אינטימיות שניתן לקיים כזוג.
  • אהבות של הקיץ - החום מגיע ואיתו הזמן ל-אהבות של הקיץ. אהבות קצרות אך מהנות ביותר. כיצד אפשר למצוא אותן ?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אילן , בתאריך 08/07/2012 20:45:42
בלי
אחי קייף
2. התגובה נשלחה על ידי אילן , בתאריך 08/07/2012 20:48:39
בלי
מעוניין בפרטים כולל ניד
3. התגובה נשלחה על ידי קובי , בתאריך 12/07/2012 21:26:52
עושה רושם טוב
אשמח עם תצרי קשר
4. התגובה נשלחה על ידי אמנון , בתאריך 24/07/2012 12:28:37
היי
אזו יפה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©