לאהוב את עצמך

כבר מתקופת בית הספר אמרו עליי שאני התלמיד המחונן ביותר, הלימודים אצלי היו צד חזק וגם בהמשך זה לא הפסיק, כשהילדים הלכו לשחק אני הייתי יושב ללמוד כולל בזמן ההפסקות עד שגיליתי שזה השאיר אותי לא פעם ללא חברים ואף פעם אחת הגיעו ילדים והציקו לי ואפילו לגלגו עליי שאני חנון מרובע.

זה פגע בבטחון שלי, הפכתי מילד שמח לילד עצוב ולא אהבתי את מה שאני רואה במראה, הייתי הולך לשחק בקבוצות שלא אהבתי, נוגע בתחביבים שלא היו שייכים לי על מנת להרגיש מוגן מהילדים שהציקו לי, הילדים של כיתתי נידו אותי ולא שיתפו אותי במשחקים כאלה ואחרים, נאלצתי לא פעם לשבת בצד.

שנאתי את כל מי שהיה סביבי כולל את עצמי אבל המהפך לא אחר להגיח, כשהגעתי לחטיבת הביניים גיליתי לפתע עוד ילדים שחושבים ומרגישים כמוני, ראיתי שיש עוד ילדים שמעדיפים ללמוד בהפסקה מאשר לשחק במשחקים או תחביבים אחרים והנה מצאתי לי שפת שיחה עם האחרים והצלחתי סוף סוף להשתלב, הדכאון עזב אותי והחיוך חזר קצת אל פניי.

הרגשתי שאני מעריך את עצמי קצת יותר ואפילו אוהב, התחלתי לרדת במשקל ולעשות פעילויות שהיו מביכות אותי, כמו רכיבת אופניים, ריצה וכד´ והשינוי הזה של כיתה חדשה ואנשים חדשים עשתה לי רק טוב מסתבר, פתאום הבחנתי בכך שהבנות ואפילו הבנים מבחינים בי, זה לא היה משנה שהעדפתי נשים כבר מאז שזכרתי את עצמי אבל זה בהחלט החמיא לי להיות מוקף גם בבני המין השני ששמו לב אליי אחרי שנים.


את רונית הכרתי בזכות היכולת שלי לראות את עצמי, בזכות הגישה הזאת, לא התביישתי לגשת אליה בשיא הבטחון, לרונית היה הרבה מה להציע אבל אני לא חושב שלי היה פחות מזה, אז היא היתה יפה ומכושרת בדרכה אבל אני הייתי פחות יפה אבל מוכשר וחכם בדרכי שלי, בסופו של יום הכל תלוי באיך אנחנו מקבלים את עצמנו מול המראה, אם אנחנו לא אוהבים את מה שאנחנו רואים יש עניין שאף אחר לא יאהב או יחבור לכך.

מירי מסיקה שרה על לאהוב את עצמך לא מול המראה, אבל אפשר בהחלט לאהוב את עצמנו קצת מול המראה ומשם לצאת החוצה עם שלמות ועם אהבה גדולה,עם השנים הרגשתי את הבטחון העצמי מופיע ברוב הדרו, הרגשתי על גג העולם, הידע שרכשתי אז עזר לי בהמון דברים, בעבודה, בחיי היום יום ואפילו במציאת אהבה, אין ספק שידע זה כח.עם השנים הבנתי שחנונים בסופו של יום יכולים להפוך לחנונים משודרגים ושידע הוא בהחלט כח, למדתי בהחלט לאהוב את עצמי ואת מה שאני מביא, לי אין בעיה עם זה ולכם?

אם גם אתם התחלתם לאהוב את עצמכם לאחרונה, ספרו לנו על כך.

לאהוב את עצמך

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מסיבת רווקות

מסיבת רווקות

פורסם בתאריך: 20/03/2012 14:09:49

מסיבת רווקות הינה אירוע משמח ביותר. ישנן דרכים רבות לחגוג את הערב הזה. עם זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב.

אין סוף לריגושים

אין סוף לריגושים

פורסם בתאריך: 23/10/2012 12:46:40

מרביתנו חושבים כי החיים במהותם אפורים ומשעממים. אבל אתם יודעים שזה לא נכון, אתם יודעים שאם מחפשים ומנסים מוצאים.

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

פורסם בתאריך: 17/07/2014 15:44:24

זהו סיפור על גבר ואישה שחוו בגידה והחליטו לתת לבני הזוג שלהם טעימה מהכאב, ולא הבינו מה הם עושים... לא הבינו שזו התחלה של התמכרות...

יוצאים יחד לאירוע

יוצאים יחד לאירוע

פורסם בתאריך: 27/09/2012 13:26:11

כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.

הימאי והיצאנית

הימאי והיצאנית

פורסם בתאריך: 04/12/2012 14:15:56

לכל אחד יש סיפור משלו, אני כימאי רוצה לשתף אתכם בזכרון מתוק מאחד מסעותיי, שנתקדם?

אהבה ושקרים

אהבה ושקרים

פורסם בתאריך: 09/02/2012 17:46:09

אהבה ושקרים. קיים חיבור לא טהור בין שני אלו, כיצד הוא מתרחש ואיך אפשר להתמודד עם המצב? תשובות במאמר.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר