כמה פעמים ביום צריך להתקשר

עניין השיחות בתחילת הקשר הוא נושא חשוב שנוטה להישכח. אנשים רבים לא מודעים לכמות ההשפעה שיש לנושא זה על התפתחות מוצלחת, או לא, של הקשר. פעמים רבות אומרים לי כי אם ´´זה זה´´ אז אין צורך להתייחס למספר הפעמים שמתקשרים במהלך היום. עם זאת, מניסיוני, יש לכך משמעות רבה. בתחילת הקשר אנחנו בדרך-כלל לא יודעים האם מדובר בבני זוג מתאימים עבורנו ולכן חשוב לשים לב שאנחנו לא מתעלקים על הצד השני יתר על המידה, או ההפך לוקחים את העניינים לאט מידי.

להתקשר הרבה לבן/בת הזוג.

התחלתם קשר חדש והכול נראה מושלם מתמיד. אתם מרגישים חיבור משמעותי ביותר לאדם שאיתכם וחושבים עליו כל שנייה במהלך היום. במצב כזה זה נראה הגיוני לגמרי שתתקשרו כמה שיותר. פה מתחילה הטעות.
אני לא צריך לספר לכם על השכיחות של מערכות יחסים א-סימטריות. בתחילת הקשר נקבעים הרבה דברים, אחד מהם הוא הרמה שבה צד אחד ´רודף´ אחרי הצד השני. זה דבר בלתי נמנע, אצל רוב האנשים, ברגע שמתקבלים טלפונים רבים מהצד השני, אזי יורד החשק ואפילו מתחילה תחושת זלזול כלפי המתקשר/ת הכרוניים.

להתקשר מעט לבן/בת הזוג.

אלו שכן מודעים לא-סימטריות שמתרחשת בקשר משתדלים לעיתים להתקשר כמה שפחות, כך שייצא שהצד השני הוא ´הרודף´. אפילו שהם מעוניינים בקשר, הם מנסים ´לשחק אותה´ כאילו הצד השני לא נמצא בראש מעיינותיהם.
התפיסה הזו בעייתית ופעמים רבות ראיתי התפוררות של קשרים שהיו יכולים להיות מצוינים לשני הצדדים. אנשים לא אוהבים להרגיש כי הם רודפים אחרי אדם אחר, הם לא אוהבים להרגיש לא רצויים.
לא מזמן שמעתי סיפור מידידה קרובה על בחור שהחלה לצאת איתו. הבחור היה נלהב בהתחלה, אך לאחר זמן מה הפחית את כמות השיחות שעשה לפעמיים בשבוע. לאחר זמן מה נמאס לה מהסיפור והם חדלו להיות בקשר. כשהיא סיפרה לי את זה אמרתי לה שכנראה הוא לא היה מעוניין בה וניסה פשוט לעשות זאת בצורה מעודנת. אבל כשדיברתי איתו הופתעתי לגלות שכן היה מעוניין בה והוא מבואס עכשיו שהקשר ביניהם לא צלח.

אז כמה פעמים ביום צריך להתקשר?

כמו בכל דבר, גם פה צריך איזון. יש אנשים שבשבילם חשוב להתקשר יותר ויש אנשים שבשבילם עדיף להתקשר פחות.
מה שאתם צריכים לעשות הוא לנסות להבין מי הוא האדם שעומד מולכם. שאלה ישירה עלולה להוביל להתחמקות ותירוצים ולכן, אפשר עדיף זאת בעדינות ובעקיפין.

כמות השיחות בתחילת הקשר היא גורם בעל חשיבות יותר גבוהה ממה שנוטים לייחס לה. מה דעתכם? כמה פעמים ביום צריך להתקשר?

כמה פעמים ביום צריך להתקשר

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הימאי והיצאנית

הימאי והיצאנית

פורסם בתאריך: 04/12/2012 14:15:56

לכל אחד יש סיפור משלו, אני כימאי רוצה לשתף אתכם בזכרון מתוק מאחד מסעותיי, שנתקדם?

כוסיות לסקס

כוסיות לסקס

פורסם בתאריך: 27/07/2011 16:46:21

כולם אוהבים לראות בחורות יפות, כולם אוהבים לפגוש בחורות יפות, אך איך מוצאים בחורות למטרות סקס ?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

פורסם בתאריך: 11/05/2021 10:45:49

למה לנו אין זוגיות? מה לא בסדר בנו? איך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד על כך נענה בכתבה הבאה.

הכרויות לסטוצים

הכרויות לסטוצים

פורסם בתאריך: 01/02/2011 17:21:20

לעיתים פשוט לא בא לנו על אהבה. בא לנו על הכרויות לסטוצים. כיף והנאה בלי לתת דין וחשבון לאיש. איך עושים את זה נכון?

היכרויות במחשב

היכרויות במחשב

פורסם בתאריך: 20/04/2011 16:09:40

רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.

איך להכיר בן או בת זוג לפרק ב´?

איך להכיר בן או בת זוג לפרק ב´?

פורסם בתאריך: 27/06/2022 15:42:56

להכיר אדם ליחסים עבור פרק ב´ זה ממש לא דומה להכרות של פרק א´. הרצונות הם שונים וממש אחרים ולפעמים אנו מגיעים עם מטען רגשי או מטען פיזי הכולל גם ילדים. אז איך עושים זאת?

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר