כמה פעמים ביום צריך להתקשר

כמה פעמים רצוי להתקשר ? - 17/05/2012 17:39:23
הגב על מאמר זה
בכל קשר חדש עולה השאלה ´´כמה פעמים ביום צריך להתקשר?"אך ניתן לנסות לשער על-פי המצב.
כמה פעמים ביום צריך להתקשר עניין השיחות בתחילת הקשר הוא נושא חשוב שנוטה להישכח. אנשים רבים לא מודעים לכמות ההשפעה שיש לנושא זה על התפתחות מוצלחת, או לא, של הקשר. פעמים רבות אומרים לי כי אם ´´זה זה´´ אז אין צורך להתייחס למספר הפעמים שמתקשרים במהלך היום. עם זאת, מניסיוני, יש לכך משמעות רבה. בתחילת הקשר אנחנו בדרך-כלל לא יודעים האם מדובר בבני זוג מתאימים עבורנו ולכן חשוב לשים לב שאנחנו לא מתעלקים על הצד השני יתר על המידה, או ההפך לוקחים את העניינים לאט מידי.

להתקשר הרבה לבן/בת הזוג.

התחלתם קשר חדש והכול נראה מושלם מתמיד. אתם מרגישים חיבור משמעותי ביותר לאדם שאיתכם וחושבים עליו כל שנייה במהלך היום. במצב כזה זה נראה הגיוני לגמרי שתתקשרו כמה שיותר. פה מתחילה הטעות.
אני לא צריך לספר לכם על השכיחות של מערכות יחסים א-סימטריות. בתחילת הקשר נקבעים הרבה דברים, אחד מהם הוא הרמה שבה צד אחד ´רודף´ אחרי הצד השני. זה דבר בלתי נמנע, אצל רוב האנשים, ברגע שמתקבלים טלפונים רבים מהצד השני, אזי יורד החשק ואפילו מתחילה תחושת זלזול כלפי המתקשר/ת הכרוניים.

להתקשר מעט לבן/בת הזוג.

אלו שכן מודעים לא-סימטריות שמתרחשת בקשר משתדלים לעיתים להתקשר כמה שפחות, כך שייצא שהצד השני הוא ´הרודף´. אפילו שהם מעוניינים בקשר, הם מנסים ´לשחק אותה´ כאילו הצד השני לא נמצא בראש מעיינותיהם.
התפיסה הזו בעייתית ופעמים רבות ראיתי התפוררות של קשרים שהיו יכולים להיות מצוינים לשני הצדדים. אנשים לא אוהבים להרגיש כי הם רודפים אחרי אדם אחר, הם לא אוהבים להרגיש לא רצויים.
לא מזמן שמעתי סיפור מידידה קרובה על בחור שהחלה לצאת איתו. הבחור היה נלהב בהתחלה, אך לאחר זמן מה הפחית את כמות השיחות שעשה לפעמיים בשבוע. לאחר זמן מה נמאס לה מהסיפור והם חדלו להיות בקשר. כשהיא סיפרה לי את זה אמרתי לה שכנראה הוא לא היה מעוניין בה וניסה פשוט לעשות זאת בצורה מעודנת. אבל כשדיברתי איתו הופתעתי לגלות שכן היה מעוניין בה והוא מבואס עכשיו שהקשר ביניהם לא צלח.

אז כמה פעמים ביום צריך להתקשר?

כמו בכל דבר, גם פה צריך איזון. יש אנשים שבשבילם חשוב להתקשר יותר ויש אנשים שבשבילם עדיף להתקשר פחות.
מה שאתם צריכים לעשות הוא לנסות להבין מי הוא האדם שעומד מולכם. שאלה ישירה עלולה להוביל להתחמקות ותירוצים ולכן, אפשר עדיף זאת בעדינות ובעקיפין.

כמות השיחות בתחילת הקשר היא גורם בעל חשיבות יותר גבוהה ממה שנוטים לייחס לה. מה דעתכם? כמה פעמים ביום צריך להתקשר?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מתי לעשות מפגש משפחתי - אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?
  • אהבה אמיתית או ריגוש חולף? - איך יודעים אם מצאנו אהבה אמיתית? איך באמת נדע אם זה האחד או האחת שאיתה נרצה להיות?
  • משחקים משותפים - משחקים משותפים הם דרך נהדרת להכניס עניין לקשר. לא מאוחר עדיין לשחק במשחקים של פעם, המכניסים פלפל למיניות.
  • דייט ראשון – מה עושים - ואם חשבתם שאת החלק המסובך כבר עברתם, שאלו את עצמכם: ´מה קורה בדייט הראשון?´ הנה כמה טיפים שימושיים.
  • משפטי פתיחה - משפטי פתיחה אינם מיתוס. רבים מאיתנו משתמשים בהם בכדי לזכות בתשומת הלב של מושא התשוקה והאהבה שלנו .


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©