כל מה שצריך לדעת על מזל תאומים

אספנו עבורכם את כל המידע על מזל תאומים, תכונות ואופי

מאת: אסף מיכאלי

התחלה 21 במאי – סיום 20 ביוני – יסוד האוויר

הם ברוב המקרים אנשים חכמים ותאבי ידע המבקשים תמיד לדעת ולהעמיק יותר. בנוסף האפיון שלהם מראה צורך בפעלתנות גדולה וסקרנות ללא גבול.

הזיהוי הראשוני של בני מזל תאומים הוא של פעלתנות יתר, אפילו מופרזת. הם בעלי יכולת להצחיק קהל שלם ולקבל תשומת לב טובה מהסביבה. יש בהם סקרנות גדולה למגוון נושאים. בן מזל תאומים ישמח להיות אוזן קשבת לחברים הקרובים ולהיות איש סוד כבני זוג יכולים להיות הפכפכים אך מלאי תשוקה. יש להם יכולת הבחנה בכל פרט, אפילו הקטן ביותר. בני המזל נהנים מיכולת של שנינות מעודנת  וחדה המאפשרת להם להנות מתקשורת פתוחה ויכולת הקשבה גבוהה.

בין התכונות המציינות את הייחוד של בני המזל אפשר לראות את העובדה שהם בעלי יכולת דיבור וקשב ומבקשים לדעת הרבה על מגוון נושאים, אך באותו הזמן הם עלולים לאבד עניין מהר מאד ולעבור לנושא הבא. הם יבקשו לרוב ללמוד את הנושא במהירות ולאחר מכן כל הנראה ימשיכו הלאה לאחר שאיבדו עניין. בהמשך לכך בני המזל עלולים לסבול מחוסר יציבות ולסבול ממצבי רוח שונים בשל העדר העקביות.

בני המזל הם וורבאליים מאד ואוהבים לדבר ולנהל שיחות מכל סוג כמעט עם כל אדם הנקרא בדרכם. היכולת שלהם לתקשורת היא גבוהה מאד והם אנשים המחפשים כל הזמן דרכים ללקט אינפורמציה חדשה.  לעיתים הרצון הזה מוצא ביטוי גם ברכילות ופטפטנות יתר שעלולה להרחיק מהם אנשים מסוימים.  בנוסף לכך התאמים עלולים להיות חסרי מנוחה ולעיתים לא עקביים.

היכולת הוורבאלית הטובה שלהם גורמת לכך שהם משקיעים לא אחת זמן רב בשיחות ומפגינים הנאה גדולה מכך. עובדה זאת הופכת אותם לא אחת לכוכבים באירועים חברתיים, הם מרכזים אנשים סביבם ובעזרת היכולת לדבר על מגוון רחב של נושאים, אנשים מגיעים אליהם. התכונה הזאת של ידע רחב לעיתים נתקלת בחוסר התעמקות היות שהם לא יורדים לעומקם של דברים במקרים רבים. יש כאלו שיראו בכך שטחיות מסוימת.

עבור בני התאומים עקרונות גדולים לא ממש תופסים, הם לא מאמינים בזה יתר על המידה. אין בהם את היכולת לעיתים רבות להתמקד ברעיון לעומקו, הם יחפשו את הכותרות שלו, את הרעיון המרכזי וימשיכו הלאה. ביחד עם העובדה שמצב רוחם פעמים רבות איננו יציב, ישנם רבים שלא מצליחים למצוא את מקומם ליד התאומים הדינאמיים, בעיקר אנשים איטיים ומעמיקים יותר.

עם זאת למרות מהירות המעבר בין הנושאים, הם יודעים לראות את התמונה מכל הזוויות שלה, הם לא נעולים על כיוון מחשבה בודד.

תכונות חיוביות:

סקרנות גבוה ובריאה, אנשי שיח מצוינים היודעים להקסים את הסובבים אותם, ערני, חריף ושנון. מקדשים את המחשבה והאינטלקטואל  

תכונות שליליות:

נוטה לשטחיות, משנה את דעתו תכופות, פונה לכמה כיוונים במקביל, לא ממוקד. חסר מנוחה ומרגוע, לעיתים נוהג שלא בכבוד.  

תכונות חשובות בעולם האהבה:

בני מזל תאומים יודעים ומסוגלים לעבור מהר מאד ממערכת יחסים אחת לשנייה. האופי שלהם המבקש לדעת הכל ובמהירות מאפשר להם להתאהב בקלות פעם אחר פעם אהבה סוחפת, חושנית ומלאת רגשות. הם לא יפסיקו לחפש דרכים לחדש ולגוון והם יקוו שבן או ב הזוג שלהם יעמדו באתגר. אולם אם הם יגלו שבן הזוג לא עומד בקצב שלהם, הם יינטשו מהר וללא עכבות ויפשו מיד את הפרטנר הבא שידליק אותם מחדש.                                     

ולסיכום: בני מזל תאומים ישמחו מאד להכיר את הסביבה החדשה של בני הזוג שלהם. הם ייהנו מערבי משחקים אינטראקטיביים מרובי משתתפים, אם אתם יוצאים עם בן מזל תאומים, החברים שלכם כנראה יתאהבו גם הם.

כל מה שצריך לדעת על מזל תאומים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

ניהול נכון של זמן בין קריירה לאהבה

ניהול נכון של זמן בין קריירה לאהבה

פורסם בתאריך: 09/11/2021 11:55:09

בכתבה הבאה נסביר מספר עקרונות חשובים בניהול זמן נכון בין הקריירה לאהבה.

ואלוהים ברא את האישה

ואלוהים ברא את האישה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:11:03

מי שאמר לכם שלאדם דתי יש יותר אהבה לאלוקים מאשר לבריאה בהחלט עבד עליכם, באמונה :)

אביזרי מין לנשים

אביזרי מין לנשים

פורסם בתאריך: 12/06/2012 13:53:48

על מנת ליהנות מחיי מין מהנים ואפקטיביים יותר, נשים רבות החלו לעשות שימוש באביזרי מין ייעודיים .

הבת של השכן

הבת של השכן

פורסם בתאריך: 27/07/2014 17:11:44

בת השכן מוכרת כאחת בלתי ניתנת להשגה בפני כול. כשראיתי אותה לראשונה זורקת את שקית הזבל, תהיתי לעצמי כיצד אוכל להתקרב אליה...

להביא את השכנה לסוכה

להביא את השכנה לסוכה

פורסם בתאריך: 07/10/2014 16:58:42

סקס בסוכה הוא משהו שלא הרבה ניסו... אך בהחלט יכול להיות על חושי. איך? בואו לגלות את הסודות שיעבירו לכם חג סקסי במיוחד

כל מה שיש לי בראש זה סקס

כל מה שיש לי בראש זה סקס

פורסם בתאריך: 02/10/2012 14:37:16

יצא לכם לפגוש אנשים שאומרים לכם בגלוי – ´´כל מה שיש לי בראש זה סקס"? אם כן, אתם יודעים שלפעמים מדובר דווקא בבעיה.

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר