כל מה שצריך לדעת על מזל סרטן

תכונותיו של מזל סרטן

מאת: צוות האתר

התחלה 21 ביוני – סיום 22 ביולי – יסוד מים

בני מזל סרטן מאופיינים בכך שהם מאוהבים בנוחות של החיים. הם יחפשו את השקט, הביטחון וההגנה שיהיו תמיד בסביבתם. היכולת לקבל את המרכיבים הללו ישפיעו מאד על בני המזל. יתרה מכך, זאת תהיה השפעה משמעותית גם על הסובבים אותם בקרבה המיידית בעיקר בני המשפחה שלהם. לבני מזל סרטן לרוב ישנן משפחות גדולות וענפות והם ייהנו מאד מהבילוי המשפחתי המשותף. עובדה זאת מתחברת לכך שבני מזל סרטן מבקשים לא אחת יחס חם ואוהד מהסביבה, במערכות משפחתיות הם לרוב מוצאים זאת. אחת מנקודות התורפה של הסרטנים השונים היא היעדר היכולת להגיב בצורה טובה לעלבונות המנסים לפגוע באופן אישי או עם לחצים גדולים על הנפש שלהם. האהבה שהם רוכשים לסביבה הביתית המגינה והנוחה מעניקה להם את הביטחון בכך שהם נמצאים בסביבה המוכרת להם. השגרה חשובה להם מאד וענייני מסורת מכל סוג שהוא והרגלים קבועים נוחים להם. אין מדובר בהכרח על מסורת דתית, אלא על פעולות החוזרות על עצמן שוב ושוב לאורך זמן. הצורך להיות בבית הופך אותם לאנשים מעניקים וכאלו הדואגים לאחרים ובעיקר למשפחתם.

 הם נחשבים כבעלי חושים מצוינים לגידול הילדים וטיפול בהורים בגיל זקנה. עבור רבים מבני המזל, החיבור עם ילדים והיכולת להבין את הצרכים והרצונות שלהם הם גבוהים מאד.  הרצון התמידי של בני מזל סרטן מצד אחד להעניק ללא התניה לילדים ומצד השני הצורך הממשי בתחושת הביטחון הופך את הסרטנים לכאלו שמפחדים להתנתק מהסביבה שבה הם פועלים ומעקרת לחלוטין יצר הרפתקנות בדמות מפגש עם זרים מוחלטים. מצבים חדשים הם סיטואציות לא נוחות עבור הסרטן ולעיתים קרובות לוקח להם זמן רב להסתגל לסיטואציות שכאלו. עוד אחד מהביטויים שלהם בצורך בשקט ובטחון מוצא את עצמו בצורך כלכלי בכך שהסרטנים לרוב הם חסכנים ויש להם נטייה ממשית לצבר הון ונכסים שיבטיחו את היכולת שלהם לקבל שקט ובטחון.  הסרטנים הם אנשים נאמנים ללא תנאי, מלאי רגש והתלהבות סוחפת. אחדים מבני המזל נחשבים למספרי סיפורים יוצאי דופן. מאורגנים ומסודרים. הסרטנים נלחמים על הדברים החשובים להם ולא מוותרים על האמת שלהם. סבלניים ושומרים על קור רוח, נחשבים לרומנטיים במיוחד. מבקשים לעצמם ביטחון מרגיע ויציבות מבורכת. פורחים בתקופות החגים ובאירועים מיוחדים. בעלי יכולת לזכור אירועים מסוימים לאורך זמן אפילו מהעבר הרחוק ולעיתים אף לשמור טינה בשל כך לאדם אחר. אם זאת זיכרונות הילדות שלהם נשארים אצלם בראש טריים כאילו קרו היום.

תכונות חיוביות – 

מלאי רגש ודאגה לסביבתם. אוהבים מאד את בני ביתם ואת הבית עצמו. יש להם הערכה למסורת באופן כללי. מבקש לייצר לקרובים לו מעין רשת בטחון, בעזרת מחשבה ודמיון יצירתי, מייצר שאיפות  וציפיות בהתאם.

תכונות שליליות – 

לא אחת חסר שקט ומכאן שעיתים גם חסר סבלנות. לא תמיד עומד בלחצים ומפגין הססנות ברגעים חשובים. לא אחת נוטים לביישנות ולחוסר ביטחון, בנוסף ישנה קושי רגשי.

עולם האהבה – 

אצל הסרטנים קיים הצורך האמיתי והחזק לקיום אהבה עוטפת ומייצרת ביטחון. כמו בשאר תחומי החיים גם באהבה יש בהם רצון לשקט וביטחון ביחד עם יציבות ורוגע. הם ילחמו על מי שהם רואים בו בחיר ליבם ולא ישחררו בקלות. היותם אנשים עם אופי של חיבה למסורות הם נאמנים מאד לבן או בת הזוג שלהם והם ידאגו לשלומו ולכל הצרכים של בני הזוג כמו אם הדואגת לילדיה. מי שיזכה לאהבת הסרטן, ייהנה מאהבת נצח אמיתית.

כל מה שצריך לדעת על מזל סרטן

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך למצוא שוגר דדי?

איך למצוא שוגר דדי?

מאת: צוות האתר

פורסם בתאריך: 25/03/2024 12:20:07

החלטת שבא לך להתנסות בעוד סוג של מערכת יחסים? בא לך דברים חדשים? להכיר עולם עם אנשים מגוונים.... אז שווה להיכנס לקרוא !

קאמה סוטרא

קאמה סוטרא

פורסם בתאריך: 03/01/2012 16:08:17

הודית עתיקה ומסתורית. הקאמה סוטרא ממשיכה לעורר משיכה רבה מצד מערביים המעוניינים בהסתכלות שונה בחיי המין שלהם.

מה לובשים לדייט ראשון?

מה לובשים לדייט ראשון?

פורסם בתאריך: 26/10/2021 10:06:49

עוד שעתיים הדייט המיוחל, את פותחת את הארון וממש אבל ממש לא יודעת מה ללבוש. לא עוד... קצת סדר בארון.

העונה הסקסית ביותר

העונה הסקסית ביותר

פורסם בתאריך: 11/12/2012 11:18:45

עונת הקיץ היא העונה הסקסית ביותר בשנה. הגברברים החתיכים והבנות היפות משוטטים בחוף ומציגים לראווה את גופם המושך.

טיפים לפגישה ראשונה

טיפים לפגישה ראשונה

פורסם בתאריך: 22/03/2011 16:37:12

עצות לפגישות ראשונות יש לא מעט: מיקום הפגישה, הבגדים, שפת הגוף והדיבור. אלו הם רק קצה הקרחון בשם "פגישה ראשונה".

להכניס שותף למיטה

להכניס שותף למיטה

פורסם בתאריך: 22/12/2011 10:49:26

רוצות לגוון את חיי המין שלכן ובן זוגכן ע"י הכנסת שותף למיטה אבל מתמודדות עם ביישנות? איך להכניס שותף למיטה?

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר