כל מה שצריך לדעת על המזל שלנו

מה המזל האסטרולוגי שלנו אומר עלינו? מה הוא אומר על הסובבים אותנו? על בני הזוג או החברים?  עם אילו תכונות ומטען כל אחד מאיתנו מגיע גם ללא ההבנה באמת שהדברים הם חלק מהאופי של כל אחד ואחד מאיתנו.

המזל האסטרולוגי מספר סיפור עבור כל אחד, אז הנה בבקשה כל מה שצריך לדעת על המזלות: 
 

מאפייני מזל טלה

כל מה שצריך לדעת על מזל טלה התחלה 21 במרץ – סיום 19 באפריל - יסוד האש 

בני מזל טלה ניחנו באומץ לב ממשי. יש להם את היכולת לסחוף אחרים אחריהם, מנהיגים מלידה. מסוגלים לרתום אנשים לכדי מאמץ משותף להשיג מטרות. בנוסף הם בעלי עצמאות מחשבתית ובעלי יכולת למצא פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות.  לכן נתפסים לא אחת כמתאימים לתפקידי ניהול והנהגה. בנוסף לכל אלו אנשי הטלה מזוהים עם אהבה מלאת תשוקתה ועוצמתית.   

תכונות חיוביות – לידר באופי שלו, מוביל פרויקטים בהתלהבות, בעל יכולת עמידה בלחצים ונחישות, בעל אנרגיה מתפרצת, כריזמטי ובעל השפעה על הסביבה. 

תכונות שליליות – חסר מנוחה, פעמים רבות נוהג כאגוצנטרי ולא שם לב לסביבה. קשיחות ועקשנות שלא מובילות לדבר, יכול להיתפס כאגרסיבי.

מאפייני מזל שור

כל מה שצריך לדעת על מזל שור התחלה 20 באפריל – סיום 20 במאי – יסוד אדמה 

בני מזל שור מתאפיינים בעיקשות הרבה שלהם, זהו אולי המאפיין העיקרי. כמו כן בני מזל שור ניחנו בחוכמה ותבונה על פי רוב.  הם נהנים מחוש הומור משובח היכול לחדור גם את האנשים הקשוחים ביותר. השוורים הם בעלי מוסר עבודה ונחשבים חרוצים ובעלי אופי אופטימי.  בני מזל שור נתפסים כאנשי משפחה נאמנים גם בקריירה וגם בבית. אם זאת אתגרים חדשים לא מטרידים אותם. 

תכונות חיוביות – מבקשים לעצמם חיי שקט ושלווה,  הם טבעיים וגלויים בעלי שלווה פנימית. בעלי נטייה לאמנות מסוגים שונים. 

תכונות שליליות – נוטים שלא לקחת סיכונים ופחות יוזמים בעצמם (למשל הכרות ודייטים). עקשנים עד הפרעה לסביבה וחומריים מאד.

 מאפייני מזל תאומים

כל מה שצריך לדעת על מזל תאומים התחלה 21 במאי – סיום 20 ביוני – יסוד האוויר 

הזיהוי הראשוני של בני מזל תאומים הוא של פעלתנות יתר, אפילו מופרזת. בעלי יכולת להצחיק קהל שלם ולקבל תשומת לב טובה מהסביבה. אוהבים ללמוד ובעלי סקרנות גדולה למגוון נושאים, בעלי יכולת להיות אוזן קשבת לחברים הקרובים ולהיות אנשי סוד. יכולת הבחנה בכל פרט, אפילו הקטן ביותר. 

תכונות חיוביות – סקרנות גבוה ובריאה, אנשי שיח מצוינים היודעים להקסים את הסובבים אותם, ערני, חריף ושנון. מקדשים את המחשבה והאינטלקטואל.

תכונות שליליות – נוטה לשטחיות, משנה את דעתו תכופות, פונה לכמה כיוונים במקביל, לא ממוקד. חסר מנוחה ומרגוע, לעיתים נוהג שלא בכבוד.

מאפייני מזל סרטן

כל מה שצריך לדעת על מזל סרטן התחלה 21 ביוני – סיום 22 ביולי – יסוד מים 

נאמנות ללא תנאי, מלאי רגש והתלהבות סוחפת. אחדים מבני המזל נחשבים למספרי סיפורים יוצאי דופן. מאורגנים ומסודרים. נלחמים על הדברים החשובים להם ולא מוותרים על האמת שלהם. סבלניים ושומרים על קור רוח, נחשבים לרומנטיים במיוחד.  מבקש לעצמו ביטחון מרגיע ויציבות מבורכת. פורחים בתקופות החגים ובאירועים מיוחדים 

תכונות חיוביות – מלאי רגש ודאגה לסביבתם. אוהבים מאד את בני ביתם ואת הבית עצמו. יש להם הערכה למסורת באופן כללי. מבקש לייצר לקרובים לו מעין רשת בטחון, בעזרת מחשבה ודמיון יצירתי, מייצר שאיפות  וציפיות בהתאם. 

תכונות שליליות – לא אחת חסר שקט ומכאן שעיתים גם חסר סבלנות. לא תמיד עומד בלחצים ומפגין הססנות ברגעים חשובים. לא אחת נוטים לביישנות ולחוסר ביטחון, בנוסף ישנה קושי רגשי.

מאפייני מזל אריה

כל מה שצריך לדעת על מזל אריה התחלה 23 ביולי – סיום 22 באוגוסט – יסוד האש 

בני המזל נהנים מסמלו ולא במקרה, יש בהם אומץ ומנהיגות הטבועים בהם. יש בתוכם אנרגיה עצומה וביטחון רב. אין להם פחד לצאת למלחמה על האמונות שלהם, לעולם לא יתפסו עצובים או בדיכאון לעולם לא ימצאו בדיכאון ויתרה מכך ישליכו אווירה אופטימית על הסובבים אותם.  הסביבה שולחת להם אהבה והם שולחים אהבה בחזרה לסביבה.

תכונות חיוביות – תמיד נמצאים בשליטה עצמית וגם על הסיטואציה בה הם נמצאים. יש בהם אצילות ונחישות לא מתפשרת. יש לו נטייה לסכן את עצמו, בעלי יכולת מנהיגות ומלאי כריזמה, נדיב וטוב לב ובעל פתיחות רעיונית. 

תכונות שליליות – חסר שקט לעיתים קרובות, מרוצה מעצמו, לעיתים נוהג ביהירות מתנשאים, שחצנים ורודפי כבוד באופן לא סביר.

מאפייני מזל בתולה

כל מה שצריך לדעת על מזל בתולה התחלה 23 באוגוסט – סיום 22 בספטמבר – יסוד האדמה 

אנשי מזל בתולה מאופיינים בשאיפה התמידית לשלמות. זוהי דרך חיים עבורם. הם עושים זאת בדרכם המיוחדת המשלבת את השאיפה הזאת בצניעות ובמחשבה רבה תוך הקפדה על כל פרט ופרט. יכולות הארגון של הבתולה הם הגבוהות ביותר.  הם לעולם לא ישאירו מאחור מי שצריך עזרה, הם יהיו הראשונים להגיש אותה, אך שזה מגיע אליהם, הם יחשבו שוב לפני כל מהלך. 

תכונות חיוביות – המשתייכים למזל בתולה מתאפיינים ביכולת להעניק שרות מצוין, הם ממוקדים ומאורגנים. יש להם שיטת עבודה מסודרת תוך שימת לב לכל פרט. הם נהנים ללמוד דברים חדשים ולעצמם אינם מבקשים הרבה, אם זאת השאיפה לשלמות מנחה אותם.  

תכונות שליליות – השאיפה התמידית לשלמות עלולה לפגוע בהם, הם לוקים בהקפדה יתרה ומוגזמת שלעיתים יוצאת בדמות חשדנות מטרידה או קטנוניות ותחושת התנשאות.

מאפייני מזל מאזניים

כל מה שצריך לדעת על מזל מאזניים התחלה 23 בספטמבר – סיום 22 באוקטובר– יסוד האוויר 

מזל מאזנים משרה את סימנו על התכונות שלבני המזל, הם אנשים שקולים מאד ופועלים באיזון רב. יש להם נטייה לאמנות מסוגים שונים והכריזמה שלהם מתפרצת. לאנשי מזל מאזניים אין שום קושי להשתלב בכל סיטואציה או מצב משתנה. הם מנצלים את קור הרוח שלהם להימנע מוויכוחים מיותרים, אך לעולם לא יישארו אדישים מול סבלו של האחר.   

תכונות חיוביות – אנשי המאזנים כאמור מושפעים מסמל המזל שלהם, הם מאוזנים ומחפשים להשכין שלום וטוב בכל מקום. יש בהם חוש צדק מפותח והגינות ללא פשרות. יש בהם נטייה אל הרוח והרעיונות המופשטים, אנשי המאזנים משרים על הסביבה כולה אווירה נעימה. 

תכונות שליליות – למרות שאיפתם להשכין שלום, אנשי המאזנים מתקשים לעיתים לקבל החלטות חותכות, יש בהם לעיתים חוסר בטחון והססנות. לא אחת הם מפתחים תלות בסובבים אותם ובעיקר בקשרים זוגיים, זאת בעיה.

מאפייני מזל עקרב

כל מה שצריך לדעת על מזל עקרב התחלה 23 באוקטובר – סיום 21 בנובמבר – יסוד המים 

על אנשי העקרב אפשר לומר שחריצות, מקצועיות ללא פשרות ומיומנות הם חוד החנית שלהם יש להם כוח פנימי גדול, העקרבים תמיד מציאותיים ונשארים על הקרקע ולא ינוחו עד שישלימו את המטרות שהציבו לעצמם. היכולות המנטליות של העקרבים הן ברמה גבוהה והן מגיעים למעמקי הנפש, בשל כך על העקרב להיזהר לא לקחת תכונות אלו לכיוונים מסוכנים. 

תכונות חיוביות – בין התכונות החיוביות אפשר למנות את עוצמת הרגש, יכולת הריפוי, חושניות ואף קבלה של עולמות נסתרים. אך הוא גם ישיר ומתכוון לכל מלה שיוצאת מהפה שלו. תכונות שליליות – העקרב עלול להיות חשדן מאד ולעיתים אף שומר טינה עד כדי נקמנות. האופי שלו הלוקח דברים למקומות רוחניים עמוקים, עלול לגרום לו למשיכה אל עולמות אפלים ומסוכנים

מאפייני מזל קשת

כל מה שצריך לדעת על מזל קשת התחלה 22 בנובמבר – סיום 21 בדצמבר – יסוד האש 

לקשתות חלומות גדולים, הם מאורגנים מאד ולא מחפשים את מרכז הבמה למרות הכישרונות השונים החבויים בהם. יש בהם רגישות שמאפשרת להם חיבור לטבע וזרימה השלמה שבו. לא יכולים לסבול את השקר, במיוחד שהאמת מונחת לפניהם. 

תכונות חיוביות – מבקשים תמיד לדעת עוד ולהרחיב את הידע שלהם, יש בהם אהבת חיים ואופטימיות הנעזרת ביכולת של שיפוט מהיר ומדויק של סיטואציות. אוהבי הטבע ונסיעות ארוכות לאוויר הפתוח. 

תכונות שליליות – נוטים לעיתים לשטחיות, לא מכסים את כל הפינות, ישנה נטייה לבזבוז זמן ופעמים רבות הקשת לא יציב בתחומי העיסוק שלו בחיים. יש בהם חוסר מנוחה וההתפזרות לתחומים מגוונים יוצרת לעיתים חוסר שקט וחוסר סבלנות.

מאפייני מזל גדי

כל מה שצריך לדעת על מזל גדי התחלה 22 בדצמבר – סיום 19 בינואר – יסוד האדמה 

הגדי יזהה את המטרה שלו, יגדיר אותה ומשם יחתור אליה כך ששום דבר לא יוכל להסיט אותו מהדרך אליה. יש בו יכולת של סבלנות עיקשת ועקביות נדרשת. הוא מכיר במציאות ובארגון, יוכל לקבל בקלות מבנה היררכי מכל סוג.  נחוש להצליח בחייו, אך לא יחפש את מרכז הבמה. חברותי מאד, חבריו הם משפחה עבורו. 

תכונות חיוביות – לוקח ונוטל על עצמו אחריות ללא קושי. בעל התאמה לעולם העסקי, יכולת לצבירת נכסים, מוכן להשקיע משאבים בכדי להשיג עוד. הגדי הוא מסור ונאמן לחבריו ומשפחתו, הוא יציב ומסור, בעל סבלנות ושליטה עצמית ברמה גבוהה.   

תכונות שליליות – הגדי לא אחת חי למען אחרים, יש לכך גם השלכות, דיכאונות, ירידה לפרטים קטנים ולא חשובים והתמקדות בעבודה קשה שלא מאפשרת לו לראות מעבר ולהשיג דברים קטנים בדרך הארוכה.

 

מאפייני מזל דלי

כל מה שצריך לדעת על מזל דגים התחלה 20 בינואר – סיום 18 בפברואר – יסוד האוויר 

אם נתקלתם באידאליסטים אמיתיים, כאלו הרוצים לשנות את העולם, כנראה שמולכם עומד בן מזל דל. יש בהם תכונת ידידותיות ואכפתיות לסובבים אותם, אך אינם נקשרים רגשית. המימוש העצמי שלהם הוא המניע אותם.  יש להם חיבה לחוכמה ופילוסופיה הם מקדשים את העצמאות שלהם וחיים על פי אינטואיציה שכמעט ולא מטעה אותם. יש בהם יושר מצד אחד, קור רוח ואווירה אופטימית תמידית, מה שהוך אותם לנעימים מאד לסביבתם.  

תכונות חיוביות – בני מזל דלי ידועים בחיבתם לתרבות על כל גווניה, מחשבה עצמאית ומקורית, ערים לחידושים בכל תחום. נענים לכל אתגר ומטרה נעלה שניצבים לפתחם.  

תכונות שליליות – הנטייה לצדק לעיתים מביאה איתה גם החמרת יתר בגישה לחיים, בשל כך עלול לעיתים להיות קר לב וחסר התחשבות במי שלא מאמין כמוהו.

מאפייני מזל דגים

כל מה שצריך לדעת על מזל דגים התחלה 19 בפברואר – סיום 20 במרץ – יסוד המים 

בני המזל ידועים בחיבה שלהם לקחת אחריות, גם כאשר הקשיים בדרך רבים, הם לא מרימים ידים. בעזרת הרגישות העמוקה והבטחון העצמי הגבוה, הם יודעים מה הם רוצים ובעיקר איך להשיג את זה. בדרך אל השגת המטרה הם נעזרים בחריצות המאפיינת אותם ומסירה מכשולים רבים, בנוסף לכך הכנות היא נר לרגליהם. 

תכונות חיוביות – לאנשי הדגים תכונות נעימות של רגישות המשלבת מזג נוח ורך עם חלומות גדולים, תוך נכונות לתת מעצמו ולהקריב למען הכלל. 

תכונות שליליות – הנטייה של העזרה לזולת עלולה לגרום לחוסר החלטיות ומעין ריחוף מעל הקרקע שיכול להוביל למצבי רוח משתנים, נטייה להתבודדות או חוסר יכולת לייצר שאיפות חומריות, כלואים לעיתים בעולם אוטופי שיכול גם להוביל להתמכרויות.

 

כל מה שצריך לדעת על המזל שלנו

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה לוהט ומה פחות

מה לוהט ומה פחות

פורסם בתאריך: 18/12/2012 11:33:44

כל אחד יכול ללמוד איך להיות סקסי, זה לא קשור בהכרח למראה וגם לא קשור בהכרח אופי. כל אחד יכול ללמוד מה לוהט ומה פחות.

רוצה להיות מאהב יותר

רוצה להיות מאהב יותר

פורסם בתאריך: 26/08/2012 09:36:15

הסוד הגדול בסקס זה לא הטכניקה, לא מספר התנוחות שאתם מכירים וגם לא המיוחדות שבינהן. הסוד הוא בבסיס שלנו.

מתי לעשות מפגש משפחתי

מתי לעשות מפגש משפחתי

פורסם בתאריך: 31/05/2012 13:47:11

אחד מאבני הדרך החשובים בביסוס הקשר הוא המפגש המשפחתי. השאלה שנשארה היא התזמון. מתי לעשות מפגש משפחתי?

כל מה שצריך לדעת על המזלות שלכם

כל מה שצריך לדעת על המזלות שלכם

פורסם בתאריך: 04/04/2024 11:34:11

אם איזה תכונות ומטען כל אחד מאיתנו מגיע גם ללא ההבנה באמת שהדברים הם חלק מהאופי של כל אחד ואחד מאיתנו.

איך לגרום לו להתאהב בך

איך לגרום לו להתאהב בך

פורסם בתאריך: 01/12/2011 13:33:54

דלוקה עליו קשות אבל היחס אינו הדדי? כנסי ותלמדי איך לתפוס את תשומת ליבו ולגרום לו להתאהב בך.

אמת או שקר – הכרויות למטרת סקס

אמת או שקר – הכרויות למטרת סקס

פורסם בתאריך: 30/12/2020 11:45:42

כיום יש מגוון רחב של אתרי הכרויות, יש אתרים לכל מטרה ובכל אתר תוכלו למצוא את מה שאתם מחפשים

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר