יחסי מין

שדרוג יחסי מין - איך עושים את זה נכון?

יחסי מין משודרגים

כולם יודעים שאם הסקס טוב ומקיימים יחסי מין כאשר שני הצדדים נהנין ומגוונים, מוסיפים אביזרים, צעצועים, מגוונים בתנוחות אזי גם הזוגיות ותהליך הזוגיות היומיומי שלכם משתפר פלאים.
נתונים הללו הם כבר עובדות מוכחות, סקס טוב תורם מאוד לזוגיות ולכן סקסולוגים רבים וזוגות רבים שניסו ממליצים תמיד לנסות לשדרג את יחסי המין שלכם עם בן או בת הזוג, ולכל תקופה מסוימות לנסות להעלות שלב ולהוסיף דברים חדשים למיטה, אפילו אם הם לא היו בדמיון שלכם לפני.
אפשר לשנות סגנונות של תנוחות - אם הגבר או האישה מעוניינים בגיוון, שינוי וניסיון של תנוחות מעניינות בהחלט יכול להוסיף הרבה מאוד פלפל ולהפוך יחסי מין סתמיים ליחסים מאוד מרתקים ומסקרנים מצד שני הצדדים.
ניתן לקבל אף הדרכה רבה באינטרנט ומגוון אתרים שמראים בדיוק איך לבצע כל תנוחה והסקרנות והחיפוש אחר דברים חדשים יכול להפיק מהזוג הרבה יותר גם במיטה וגם בחיים האישיים ביניהם.

למצוא יחסי מין באינטרנט

יחד עם זאת שדרוג יחסי המין מתאים לזוגות קיימים כמובן או לזוגות נשואים, אך ישנם, בדרך כלל רווקים, שאין להם בת זוג והם מחפשים לקיים יחסי מין עם נשים/גברים אחרים, גברים רבים לדוגמא מוצאים את האינטרנט כמקום מצוין עבור זה.

יכול להיות שהם לא הצליחו להכיר בחורה או כאשר כבר הייתה להם חברה זה נגמר מהר מאוד, ויחסי המין שהיו להם חסרים להם מאוד, בשביל אנשים כאלו נוצרו אתרים רבים באינטרנט, שכל תפקידם הוא לנסות לשדך בין גבר לאישה לצורך העניין, ולגרום להיפגש למטרות יחסי מין ולמימוש פנטזיות של כל אחד מהצדדים.
האתרים הללו הם אתרים דיסקרטיים שנועדו לעזור לכל לאחד למצוא יחסי מין אמיתיים על ידי הכרות עם אנשים חדשים באתרי הכרויות דיסקרטיות.

יחסי מין טובים לבריאות

בהיסטוריה של המאמרים וכתבי העת שמפורסמים בנושא יחסי מין מוצהרים מיתוסים רבים שמנסים לשבור את הזכוכית שעוטפת את הנושא, אך אין ספק שעל נושא אחד רבים יכולים להסכים: יחסי מין טובים לבריאות ומועילים מאוד.
מדובר בעיקר על ההרגשה הנפשית של האדם ועל התחושות שלו משום שלאחר יחסי מין מוצלחים אדם יכול להרגיש בעננים, לשפר את הביטחון העצמי בצורה גדולה, וללכת עם הרבה יותר גאווה, נתונים שמשפרים את מצב הרוח והמצב הגופני בצורה דרסטית לפעמים.

בנוסף כדאי לדעת שקיום יחסין עוזר גם מבחינה גופני, בממוצע הוא שורף כ250 קלוריות ואף משדרג את מערכות הגוף, מחזק את השרירים, מזרים דם חדש לגוף ועל פי מחקרים גם מפחית את הסיכויים לחלות במחלות לב שונות.

מה דעתם על מציאת יחסי מין באינטרנט? האם זה טוב והאם הכרתם בעבר באתר הכרויות למטרות סקס? , נשמח גם אם תספרו לנו על טיפים ליחסי מין מוצלחים.

יחסי מין

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

גלגל המזלות בסקס
גלגל המזלות בסקס

פורסם בתאריך: 20/03/2012 13:52:30

כמו ההבדלים הרבים הקיימים בין אופיים של בני המזלות השונים, ניתן למצוא שונויות גם בנושא המין.

נס בקבוק השמן הארומטי
נס בקבוק השמן הארומטי

פורסם בתאריך: 01/12/2014 14:15:53

זוהי הגרסה המודרנית לסיפור נס כד השמן העתיק ןהמוכר. הכול קרה במקום העבודה, דווקא בחנוכה והמשיך מעבר לכך.

השן הכחולה חודרת - הפתעה נעימה:
השן הכחולה חודרת - הפתעה נעימה:

פורסם בתאריך: 09/02/2015 10:29:27

לא עוד מאגר ביומטרי, טביעת אצבע ושטויות אחרות. מדובר בהמצאה גאונית שלא ברור איך לא חשבו עליה קודם. כנסו לקרוא. ברוכים הבאים לעולם חדש.

הדודה  שמציקה עם חתונה.
הדודה שמציקה עם חתונה.

פורסם בתאריך: 20/09/2012 15:59:16

שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?

התחלות וסוף ומה שביניהם
התחלות וסוף ומה שביניהם

פורסם בתאריך: 04/06/2015 12:33:40

התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. אז איך בעצם להסתכל על החיים? הכל בכתבה בפנים.

איפה כל הגברים של פעם ?
איפה כל הגברים של פעם ?

פורסם בתאריך: 28/06/2012 10:14:06

עולה השאלה ´´איפה כל הגברים של פעם?´´ כאילו נמאס לנשים מהסטריאוטיפ של הגבר הרגשני שהן עצמן יצרו.