איך לצלוח בילוי זוגי משותף

יוצאים יחד לאירוע - 27/09/2012 13:26:11
הגב על מאמר זה
כשאתם יוצאים יחד לאירוע כבר ברור לכולם שהזוגיות שלכם כבר רשמית. איך אפשר לצלוח את הבילוי במקסימום הנאה.
יוצאים יחד לאירועעברתם את שלבי ההיכרות הראשוניים ואתם נכנסים לשלבי הזוגיות הרציניים יותר. כשיש לכם חבר/ה מצופה מכם לבלות יחדיו. השאלה מופיעה בעיקר באירועים וחגיגות משפחתיים, או של חברים. למרות שכשמדובר בזוג צעיר נכנס גם השיקול הכספי, עדיין יש לפחות ציפייה כלשהי שתגיעו יחדיו. מלבד הציפייה של הסביבה החיצונית, הגעה במשותף היא גם החלטה טובה מבחינתכם. כשאתם מגיעים לאירוע לא בטוח שתכירו שם את כולם והגעה עם בני זוגנו פותרת את בעיית אי-הנעימות שכרוכה בישיבה לבד.

מתי לצאת יחד לאירוע?

הזכרנו את השאלה שעומדת לרוב בפני זוגות צעירים. אירוע הוא הוצאה כספית לא קטנה ולא כולנו יכולים לעמוד במספר רב של אירועים במהלך השנה. אז מתי יודעים שצריך לבוא במשותף?
לטעמי, האינדיקציה הראשונה היא ההרגשה הפנימית שלכם. יכול להיות אירוע של בן דוד שלא תרגישו צורך להגיע אליו במשותף עם בני הזוג ואילו אירוע של חבר שדווקא לשם יעלה הצורך שלכם בלווי. לדעתי זה תלוי גם בכמה אנשים אתם מכירים בחגיגה עצמה. אם את בקושי מכירים, אזי עדיף לצרף אליכם בני זוג.
מלבד הרגשה אישית ישנן גם ציפיות חיצוניות. במידה ואתם יודעים כי מצפים מכם לבוא במשותף, שואלים כל רגע ´´מי היא/הוא?´´ ´´ומתי רואים אותם?´´, אפשר לשקול להזמין את בני זוגכם להתלוות אליכם.

כיצד לבלות יחדיו באירוע?

אתם יושבים בשולחן עם בני זוגכם וקבוצת אנשים זרים. הערב מתחיל בשתיקה וכולם עסוקים באכילת הסלטים. בשלב הבא, מתחילה שיחה עם יושבי השולחן. ´משפט הפתיחה´ של שיחה כזו היא נוגע לשאלת ההיכרות שלכם עם בעלי השמחה. אני תמיד ממליץ לנסות לשוחח עם יושבי השולחן ולא לשבת עם עצמכם ולבהות באוכל. אתם נמצאים באירוע לכן תנסו ליהנות כמה שיותר ואין כמו חברה טובה בכדי ליהנות כמו שצריך.
הזוגיות שלכם הופכת למהנה ביותר כאשר מגיע שלב הריקודים. בקשה קטנה שמופנית לגברים המופנמים בינינו ואלו שחוששים כי הם רוקדים לא משהו - תרקדו ותבלו. תיהנו מהאירוע ומהזוגיות שלכם. תרקדו בכל שירי הסלואו והשירים הקצביים.

דגשים חשובים.

הדגש הכי חשוב נוגע לשאלה ´מי נוהג?´. אתם רוצים לשתות? מצוין, תדאגו שבני זוגכם ינהגו. שניכם רוצים לשתות? יופי, תזמינו מונית.
דגש נוסף נוגע לשלב האכילה. תהיו נחמדים ותשאירו מקום גם לקינוחים. אין כמו קצת סוכר בכדי להשאיר לשניכם טעם טוב לסיום.
הדגש האחרון נוגע לשיחות השולחן. תמיד, אבל תמיד, תמיד יש לקחת את הצד של בני זוגנו. במידה והם אומרים משהו שלא נראה לכם, אתם לא חייבים להסכים איתם, אבל אפשר לא לנסות לרמוז, או אפילו לא להגיד כלום. אין דבר שבני זוג יותר שונאים מאשר זה שיוצאים נגדם מול אנשים אחרים.

ספרו לנו טיפים משלכם לזוגות שיוצאים יחד לאירוע.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • לפלרטט נכון - אמנות הפלירטוט - מה אתם בעצם חושבים? מיהו פלרטטן השנה? כיצד הוא צריך להתנהג? כמה דברים שרציתם לדעת על פלירטוט נכון.
  • איך למצוא אהבה - רבות הדרכים למצוא אהבה, לעתים רחוקות היא באה בקלות אבל רוב הפעמים היא קשה מאד להשגה... איך מוצאים אותה ולמה זה כל כך קשה?
  • התאהבתי ביום ההולדת שלי - להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה
  • הדודה שמציקה עם חתונה. - שמדובר בחתונה יש להיות בטוחים כי מדובר בבני זוג אשר ילוו אותנו לכל חיינו. אז למה הדודה תמיד מציקה עם החתונה?
  • לאהוב את עצמך - אם קולומבוס גילה את אמריקה אני בהחלט גיליתי את עצמי בעוד אני אומר שאין רע בלאהוב קצת גם את עצמך.
  • למה חשובה האהבה - תחושה עוצמתית שלעיתים קרובות מידי גורמת לנו לכאב לב ומפח נפש, למה חשובה האהבה וכיצד ניתן להתמודד עם כוחה.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי דניאל , בתאריך 05/08/2012 15:36:13
אורגיה זה טוב
אז כך אנחנו זוג מיוחד היא בת 21 ואני בן40 אנחנו ביחד 3 שנים ליפני שנתיים הגענו למסקנה שמיצינו כמעת הכל במיטה וחיפשנו גיוון ואז היא צירפה חברה שלה וזה היה עולמי לאחר זמן מה אני צירפתי גבר לא מוכר פשוט תפסנו אותו במועדון וגם זואת היתה חוויה מרנינה היום אנחנו עושים אורגיות מיוחדות כמה למשל אתמול היינו 4 בנות ואני אני יכל לומר לכם שאם בני הזוג באמת מאוהבים אז הכל פשוט לטובה כי יש גיוון בסקס ועכשב אולי נחזור לסקס שיגרתי עד שנישתעמם שוב
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©