יוצאים יחד לאירוע

איך לצלוח בילוי זוגי משותף

יציאה לאירוע כזוג.

עברתם את שלבי ההיכרות הראשוניים ואתם נכנסים לשלבי הזוגיות הרציניים יותר. כשיש לכם חבר/ה מצופה מכם לבלות יחדיו. השאלה מופיעה בעיקר באירועים וחגיגות משפחתיים, או של חברים. למרות שכשמדובר בזוג צעיר נכנס גם השיקול הכספי, עדיין יש לפחות ציפייה כלשהי שתגיעו יחדיו. מלבד הציפייה של הסביבה החיצונית, הגעה במשותף היא גם החלטה טובה מבחינתכם. כשאתם מגיעים לאירוע לא בטוח שתכירו שם את כולם והגעה עם בני זוגנו פותרת את בעיית אי-הנעימות שכרוכה בישיבה לבד.

מתי לצאת יחד לאירוע?

הזכרנו את השאלה שעומדת לרוב בפני זוגות צעירים. אירוע הוא הוצאה כספית לא קטנה ולא כולנו יכולים לעמוד במספר רב של אירועים במהלך השנה. אז מתי יודעים שצריך לבוא במשותף?
לטעמי, האינדיקציה הראשונה היא ההרגשה הפנימית שלכם. יכול להיות אירוע של בן דוד שלא תרגישו צורך להגיע אליו במשותף עם בני הזוג ואילו אירוע של חבר שדווקא לשם יעלה הצורך שלכם בלווי. לדעתי זה תלוי גם בכמה אנשים אתם מכירים בחגיגה עצמה. אם את בקושי מכירים, אזי עדיף לצרף אליכם בני זוג.
מלבד הרגשה אישית ישנן גם ציפיות חיצוניות. במידה ואתם יודעים כי מצפים מכם לבוא במשותף, שואלים כל רגע ´´מי היא/הוא?´´ ´´ומתי רואים אותם?´´, אפשר לשקול להזמין את בני זוגכם להתלוות אליכם.

כיצד לבלות יחדיו באירוע?

אתם יושבים בשולחן עם בני זוגכם וקבוצת אנשים זרים. הערב מתחיל בשתיקה וכולם עסוקים באכילת הסלטים. בשלב הבא, מתחילה שיחה עם יושבי השולחן. ´משפט הפתיחה´ של שיחה כזו היא נוגע לשאלת ההיכרות שלכם עם בעלי השמחה. אני תמיד ממליץ לנסות לשוחח עם יושבי השולחן ולא לשבת עם עצמכם ולבהות באוכל. אתם נמצאים באירוע לכן תנסו ליהנות כמה שיותר ואין כמו חברה טובה בכדי ליהנות כמו שצריך.
הזוגיות שלכם הופכת למהנה ביותר כאשר מגיע שלב הריקודים. בקשה קטנה שמופנית לגברים המופנמים בינינו ואלו שחוששים כי הם רוקדים לא משהו - תרקדו ותבלו. תיהנו מהאירוע ומהזוגיות שלכם. תרקדו בכל שירי הסלואו והשירים הקצביים.

דגשים חשובים.

הדגש הכי חשוב נוגע לשאלה ´מי נוהג?´. אתם רוצים לשתות? מצוין, תדאגו שבני זוגכם ינהגו. שניכם רוצים לשתות? יופי, תזמינו מונית.
דגש נוסף נוגע לשלב האכילה. תהיו נחמדים ותשאירו מקום גם לקינוחים. אין כמו קצת סוכר בכדי להשאיר לשניכם טעם טוב לסיום.
הדגש האחרון נוגע לשיחות השולחן. תמיד, אבל תמיד, תמיד יש לקחת את הצד של בני זוגנו. במידה והם אומרים משהו שלא נראה לכם, אתם לא חייבים להסכים איתם, אבל אפשר לא לנסות לרמוז, או אפילו לא להגיד כלום. אין דבר שבני זוג יותר שונאים מאשר זה שיוצאים נגדם מול אנשים אחרים.

ספרו לנו טיפים משלכם לזוגות שיוצאים יחד לאירוע.

יוצאים יחד לאירוע

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

תורת הטנטרה

תורת הטנטרה

פורסם בתאריך: 09/10/2013 09:51:17

מהיכן מגיעה תרבות הטנטרה בפועל? כיצד ניתן ליישם טנטרה ואיך היא קשורה למונחי סקס?

לנשק בפעם הראשונה

לנשק בפעם הראשונה

פורסם בתאריך: 07/06/2012 13:01:23

הפגישה הסתיימה, אתם מביטים אחד לשני בעיניים ויודעים שהגיע הזמן לנשיקה. הנה כמה קווים מנחים כיצד כדאי לנהוג.

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

טיפים שימושיים למציאת האחד באתרי היכרויות

פורסם בתאריך: 19/10/2021 10:40:03

קלות ההרשמה והנוחות שניתן בכל רגע נתון אפילו מהסלולר להיכנס ולדפדף בין עשרות האפשרויות לחיפוש האחד שלכם בהחלט הופכת את אתרי ההכרויות לכלי אהוב על כל מחפשי האהבה

סקס בבוקר או סקס בלילה?

סקס בבוקר או סקס בלילה?

פורסם בתאריך: 23/04/2013 14:27:28

כולם מחפשים זמן המתאים לעשות סקס, כשיש ילדים הכללים משתנים, כמה דברים על חיי נישואין ועל מין.

הצעות נישואין

הצעות נישואין

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:17:42

הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.

הזאב והוידאומט

הזאב והוידאומט

פורסם בתאריך: 25/12/2012 11:29:44

מי אמר שסיפורים לפני שינה קשורים רק בכיפה אדומה? גם לזאב תפקיד יש תפקיד לא רע.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר