טיפים לפגישה ראשונה

איפה הכי כדאי להיפגש לראשונה, איך להתלבש, איך להתנהג ועוד...

טיפים לפגישה ראשונה – מיקום הפגישה

כאשר אנחנו מתכננים להיפגש עם מישהי או מישהו צריך לחשוב בקפידה היכן הפגישה תתקיים, ישנם המון טיפים לפגישה ראשונה ומרוב האפשרויות אנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים, איפה הכי כדאי להיפגש לראשונה ואיך להתלבש, איך להתנהג ואיך אני בורח משם בצורה אלגנטית. בתי קפה מסוימים מתאימים לפגישה ראשונה מכיוון שהם לא מבטאים הצהרה כל שהיא ואינם מאיימים, כאשר נפגשים בבית קפה המחשבה הראשונה היא שאנחנו בסך הכל הולכים לשתות קפה וזה כבר מוריד את הלחץ שנוצר לפני הפגישה. אם יש לכם איזו שהיא הכירות מוקדמת עם בןבת הזוג אתם יכולים להציע מקום שהוא יותר מיוחד מבית קפה.

טיפים לפגישה ראשונה – לבוש ותמרוקים

מראה חיצוני מאוד משפיע בפגישה הראשונה אז שימו לב לדברים הבאים. צריך לשים דגש על טיפים לפגישה ראשונה לגברים, אל תגזימו בבשמים, שתי השפרצות של בושם יהיו מספיקים כדי שתריחו טוב ומומלץ גם שלא תערבבו ריחות, שימו דאודורנט מהסוג שמורחים, הוא עדין ומתאים לבשמים, הסוג שמשפריצים, שמגיע באריזת לחץ, לרוב ריחו חזק מידי, על האפטרשייב וותרו, לאחר הגילוח שימו קרם עדין וכמה שפחות ריחני. להתרחץ ולהתגלח זה מספיק טיפוח בשבילכם, מעבר לזה, התלבשו יפה, בהתאם למקום הבילוי עליו אתה ובת זוגתך החלטתם. איננו פוסחים על טיפים לפגישה ראשונה לנשים, איפור מוגזם רק מראה שיש לכן מה להסתיר, פרט לאודם סקסי השתדלו ששאר איפור הפנים יהיה עדין ולא מוגזם. אל תתלבשו חושפני מידי אך גם לא צנוע מידי, תדאגו שלגבר יהיה מה לדמיין, אבל באלגנטיות.

טיפים לפגישה ראשונה – הפגישה

במהלך הפגישה היו נינוחים, גם אם יש מידי פעם שתיקות, הם לא חייבות להיות שתיקות מביכות, המחשבה שכל הזמן צריך למלא את האוויר בדיבורים היא מחשבה מוטעית שעשויה להביא את אחד הצדדים לומר שטויות או מילים ריקות מתוכן שלא יתרמו כלל לפגישה. בטוח יש לכם חברים שיש להם ניסיון עם דייטים והם יוכלו לתת לכם טיפים לפגישה ראשונה שיעזרו לכם מאוד. אם לא נוח לכם עם המקום שנבחר והוא יוצר אצלכם אי נוחות שבולטת לעין, אפשר להציע לבן/בת הזוג לעבור למקום אחר שיותר "זורם", זה יציל אתכם מהתחושה ובו בזמן יאפשר לכם לבדוק אם בן הזוג ספונטני. כדאי לשתות כוס יין או בירה במהלך הפגישה, זה עשוי לשחרר אתכם במידה ואתם בלחץ מהפגישה.

טיפים לפגישה ראשונה – סיום הפגישה

בסיום הפגישה, אם קיבלתם את התחושה שהיא הייתה מוצלחת, אל תתביישו לשאול מתי תפגשו שוב או שיותר מזה, תשאלו את בן הזוג אם הוא מעוניין להמשיך למקום אחר להמשך הבילוי. החלק האחרון של הדייט הראשון עשוי להיות מביך, יכול להיות שלא נהניתם והבן זוג לא מצא חן בעינכם, או להפך, אם יש לכם את התחושות האלו אל תמהרו לברוח, המשיכו בשלווה ותמתינו שהפגישה תסתיים.

הפגישה הראשונה תמיד מלחיצה והמקום שאליו אתם יוצאים לא בטוח לטעמכם, אז מה עושים?

טיפים לפגישה ראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סטוץ במטוס

סטוץ במטוס

פורסם בתאריך: 02/07/2014 16:21:16

אספר לכם על הנסיעה לתאילנד, זו היתה נסיעה מטעם העבודה אבל את מה שהיה שם לא אשכח לעולם...

היכרויות וירטואליות

היכרויות וירטואליות

פורסם בתאריך: 11/08/2011 16:57:50

חשבתם שהכרויות וירטואליות זה רק לביישנים? תחשבו שנית! השיטה החדשה והמדליקה להכרת בן/ת זוג לכל מטרה.

מה גברים אוהבים

מה גברים אוהבים

פורסם בתאריך: 15/12/2011 15:57:23

מי שחושבת שקל לספק גברים טועה טעות חמורה. התשובה לשאלה מה גברים אוהבים מורכבת ומסובכת.

צימרים לזוגות

צימרים לזוגות

פורסם בתאריך: 23/06/2011 15:55:14

חופשה בצימר לזוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק ולחדש את האינטימיות בקשר אבל אפשר גם לשפר את החוויה!

איך תדעו שאתר ההיכרויות איכותי?

איך תדעו שאתר ההיכרויות איכותי?

פורסם בתאריך: 06/04/2022 11:47:12

איך תדעו שאתר ההיכרויות שנרשמתם איכותי? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט באיזה אתר להירשם

נתיב לאהבה

נתיב לאהבה

פורסם בתאריך: 16/03/2021 12:20:14

רגע לאחר שאתה חווה את ההארה אין יותר דרך חזרה, מרגע זה כל כולך מכוון למטרה למצוא את הדרך ולהקים את ההארה שלך לחיים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר