טיפים לפגישה ראשונה

איפה הכי כדאי להיפגש לראשונה, איך להתלבש, איך להתנהג ועוד...

טיפים לפגישה ראשונה – מיקום הפגישה

כאשר אנחנו מתכננים להיפגש עם מישהי או מישהו צריך לחשוב בקפידה היכן הפגישה תתקיים, ישנם המון טיפים לפגישה ראשונה ומרוב האפשרויות אנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים, איפה הכי כדאי להיפגש לראשונה ואיך להתלבש, איך להתנהג ואיך אני בורח משם בצורה אלגנטית. בתי קפה מסוימים מתאימים לפגישה ראשונה מכיוון שהם לא מבטאים הצהרה כל שהיא ואינם מאיימים, כאשר נפגשים בבית קפה המחשבה הראשונה היא שאנחנו בסך הכל הולכים לשתות קפה וזה כבר מוריד את הלחץ שנוצר לפני הפגישה. אם יש לכם איזו שהיא הכירות מוקדמת עם בןבת הזוג אתם יכולים להציע מקום שהוא יותר מיוחד מבית קפה.

טיפים לפגישה ראשונה – לבוש ותמרוקים

מראה חיצוני מאוד משפיע בפגישה הראשונה אז שימו לב לדברים הבאים. צריך לשים דגש על טיפים לפגישה ראשונה לגברים, אל תגזימו בבשמים, שתי השפרצות של בושם יהיו מספיקים כדי שתריחו טוב ומומלץ גם שלא תערבבו ריחות, שימו דאודורנט מהסוג שמורחים, הוא עדין ומתאים לבשמים, הסוג שמשפריצים, שמגיע באריזת לחץ, לרוב ריחו חזק מידי, על האפטרשייב וותרו, לאחר הגילוח שימו קרם עדין וכמה שפחות ריחני. להתרחץ ולהתגלח זה מספיק טיפוח בשבילכם, מעבר לזה, התלבשו יפה, בהתאם למקום הבילוי עליו אתה ובת זוגתך החלטתם. איננו פוסחים על טיפים לפגישה ראשונה לנשים, איפור מוגזם רק מראה שיש לכן מה להסתיר, פרט לאודם סקסי השתדלו ששאר איפור הפנים יהיה עדין ולא מוגזם. אל תתלבשו חושפני מידי אך גם לא צנוע מידי, תדאגו שלגבר יהיה מה לדמיין, אבל באלגנטיות.

טיפים לפגישה ראשונה – הפגישה

במהלך הפגישה היו נינוחים, גם אם יש מידי פעם שתיקות, הם לא חייבות להיות שתיקות מביכות, המחשבה שכל הזמן צריך למלא את האוויר בדיבורים היא מחשבה מוטעית שעשויה להביא את אחד הצדדים לומר שטויות או מילים ריקות מתוכן שלא יתרמו כלל לפגישה. בטוח יש לכם חברים שיש להם ניסיון עם דייטים והם יוכלו לתת לכם טיפים לפגישה ראשונה שיעזרו לכם מאוד. אם לא נוח לכם עם המקום שנבחר והוא יוצר אצלכם אי נוחות שבולטת לעין, אפשר להציע לבן/בת הזוג לעבור למקום אחר שיותר "זורם", זה יציל אתכם מהתחושה ובו בזמן יאפשר לכם לבדוק אם בן הזוג ספונטני. כדאי לשתות כוס יין או בירה במהלך הפגישה, זה עשוי לשחרר אתכם במידה ואתם בלחץ מהפגישה.

טיפים לפגישה ראשונה – סיום הפגישה

בסיום הפגישה, אם קיבלתם את התחושה שהיא הייתה מוצלחת, אל תתביישו לשאול מתי תפגשו שוב או שיותר מזה, תשאלו את בן הזוג אם הוא מעוניין להמשיך למקום אחר להמשך הבילוי. החלק האחרון של הדייט הראשון עשוי להיות מביך, יכול להיות שלא נהניתם והבן זוג לא מצא חן בעינכם, או להפך, אם יש לכם את התחושות האלו אל תמהרו לברוח, המשיכו בשלווה ותמתינו שהפגישה תסתיים.

הפגישה הראשונה תמיד מלחיצה והמקום שאליו אתם יוצאים לא בטוח לטעמכם, אז מה עושים?

טיפים לפגישה ראשונה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך להשיג מחויבות זוגית

איך להשיג מחויבות זוגית

פורסם בתאריך: 24/10/2011 14:48:09

כדי לשמור על הזוגיות התקינה שלנו, נדרשת מאיתנו מחויבות זוגיות מלאה, איך שומרים עליה, ואיך משיגים אותה?

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

פורסם בתאריך: 11/11/2014 14:28:37

אם היו זורקים אתכם על אי בודד, מה הייתם מעדיפים אוכל או מישהי לעשות איתה סקס? מעניין.

פסח סוער אחרי כמה כוסיות

פסח סוער אחרי כמה כוסיות

פורסם בתאריך: 03/04/2012 13:05:10

חג הפסח הוא זמן מעולה לחגיגות מיניות. אמנם אחרי ליל-הסדר הבטן מלאה , אבל אחרי כמה כוסיות קשה לחשוב על סקס.

סיפורי מכונת כביסה

סיפורי מכונת כביסה

פורסם בתאריך: 19/08/2014 13:24:36

בעודי אומרת לו שאני רטובה, החל כל האקט המטורף. נראה לי שמשהו לא תקין אצלי במכונה, אמרתי לו. הוא אחז חזק בשדיי ומצץ את פטמותיי...

יחסי מין כמו שגבר רואה

יחסי מין כמו שגבר רואה

פורסם בתאריך: 30/10/2012 13:00:30

שאלתם את עצמכם פעם כיצד נראים יחסי מין כמו שגבר רואה אותם? מאמר קצר על התפיסה של גבר את האקט המיני.

ישראליות יפות לסקס

ישראליות יפות לסקס

פורסם בתאריך: 25/08/2011 16:24:07

מחפשים להכיר בחורות ישראליות לסקס? רוצים למצוא בחורות יפות למטרות סקס, כדאי שתקראו את ההמלצות שלפניכם.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר