טיפים לפגישה ראשונה

טיפים לפגישה ראשונה - 22/03/2011 16:37:12
הגב על מאמר זה
עצות לפגישות ראשונות יש לא מעט: מיקום הפגישה, הבגדים, שפת הגוף והדיבור. אלו הם רק קצה הקרחון בשם "פגישה ראשונה".
טיפים לפגישה ראשונהטיפים לפגישה ראשונה – מיקום הפגישה

כאשר אנחנו מתכננים להיפגש עם מישהי או מישהו צריך לחשוב בקפידה היכן הפגישה תתקיים, ישנם המון טיפים לפגישה ראשונה ומרוב האפשרויות אנחנו מוצאים את עצמנו מבולבלים, איפה הכי כדאי להיפגש לראשונה ואיך להתלבש, איך להתנהג ואיך אני בורח משם בצורה אלגנטית. בתי קפה מסוימים מתאימים לפגישה ראשונה מכיוון שהם לא מבטאים הצהרה כל שהיא ואינם מאיימים, כאשר נפגשים בבית קפה המחשבה הראשונה היא שאנחנו בסך הכל הולכים לשתות קפה וזה כבר מוריד את הלחץ שנוצר לפני הפגישה. אם יש לכם איזו שהיא הכירות מוקדמת עם בןבת הזוג אתם יכולים להציע מקום שהוא יותר מיוחד מבית קפה.

טיפים לפגישה ראשונה – לבוש ותמרוקים

מראה חיצוני מאוד משפיע בפגישה הראשונה אז שימו לב לדברים הבאים. צריך לשים דגש על טיפים לפגישה ראשונה לגברים, אל תגזימו בבשמים, שתי השפרצות של בושם יהיו מספיקים כדי שתריחו טוב ומומלץ גם שלא תערבבו ריחות, שימו דאודורנט מהסוג שמורחים, הוא עדין ומתאים לבשמים, הסוג שמשפריצים, שמגיע באריזת לחץ, לרוב ריחו חזק מידי, על האפטרשייב וותרו, לאחר הגילוח שימו קרם עדין וכמה שפחות ריחני. להתרחץ ולהתגלח זה מספיק טיפוח בשבילכם, מעבר לזה, התלבשו יפה, בהתאם למקום הבילוי עליו אתה ובת זוגתך החלטתם. איננו פוסחים על טיפים לפגישה ראשונה לנשים, איפור מוגזם רק מראה שיש לכן מה להסתיר, פרט לאודם סקסי השתדלו ששאר איפור הפנים יהיה עדין ולא מוגזם. אל תתלבשו חושפני מידי אך גם לא צנוע מידי, תדאגו שלגבר יהיה מה לדמיין, אבל באלגנטיות.

טיפים לפגישה ראשונה – הפגישה

במהלך הפגישה היו נינוחים, גם אם יש מידי פעם שתיקות, הם לא חייבות להיות שתיקות מביכות, המחשבה שכל הזמן צריך למלא את האוויר בדיבורים היא מחשבה מוטעית שעשויה להביא את אחד הצדדים לומר שטויות או מילים ריקות מתוכן שלא יתרמו כלל לפגישה. בטוח יש לכם חברים שיש להם ניסיון עם דייטים והם יוכלו לתת לכם טיפים לפגישה ראשונה שיעזרו לכם מאוד. אם לא נוח לכם עם המקום שנבחר והוא יוצר אצלכם אי נוחות שבולטת לעין, אפשר להציע לבן/בת הזוג לעבור למקום אחר שיותר "זורם", זה יציל אתכם מהתחושה ובו בזמן יאפשר לכם לבדוק אם בן הזוג ספונטני. כדאי לשתות כוס יין או בירה במהלך הפגישה, זה עשוי לשחרר אתכם במידה ואתם בלחץ מהפגישה.

טיפים לפגישה ראשונה – סיום הפגישה

בסיום הפגישה, אם קיבלתם את התחושה שהיא הייתה מוצלחת, אל תתביישו לשאול מתי תפגשו שוב או שיותר מזה, תשאלו את בן הזוג אם הוא מעוניין להמשיך למקום אחר להמשך הבילוי. החלק האחרון של הדייט הראשון עשוי להיות מביך, יכול להיות שלא נהניתם והבן זוג לא מצא חן בעינכם, או להפך, אם יש לכם את התחושות האלו אל תמהרו לברוח, המשיכו בשלווה ותמתינו שהפגישה תסתיים.

הפגישה הראשונה תמיד מלחיצה והמקום שאליו אתם יוצאים לא בטוח לטעמכם, אז מה עושים?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • היכרויות במחשב - רבים מהאנשים מעוניינים להכיר אנשים חדשים למטרת זוגיות. האינטרנט הוא אחד מהכלים החיוניים ביותר למשימה זו.
  • דייטינג - דייט חלומי - לכל אחד מאיתנו יש את הרצון לקבוע דייט עם הבחורה שהוא מעוניין בה ולהמשיך את הקשר מדייט אחד קטן לסיפור אהבה גדול.
  • מסביב לעולם עם בת הזוג - טיול מסביב לעולם עושים עם מי שאתם הכי אוהבים - בת הזוג שלכם, כאן תלמדו איך לתכנן את הטיול הגדול שלכם.
  • מקומות טובים להכרויות - מקומות טובים להכרות יש בשפע, אך ישנם מספר מקומות בהם הסיכוי למצוא בן/בת זוג הוא גדול יותר, כמו אלה המפורטים כאן.
  • הכרויות באינטרנט - ההיצע בשוק ההיכרויות, גרם לכללים להשתנות. נגמרו הימים של התמימות, והאמונה במציאת האהבה באינטרנט.
  • הנשיקה הראשונה - מתי? - הנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה - כיצד אמור להראות הרגע הזה ואיך עושים את זה כמו שצריך?


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©