התחלות וסוף

התחלות וסוף ומה שביניהם

התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. הסתכלות על החיים כמכלול מעגלי שבו הכל מתחיל ונגמר גם יחד היא הדרך לאושר אמתי.


מחזור החיים והשגרה שבה אנו רודפים אחרי משימות, שיאים וריגושים גורמים לנו להסתכל על העולם בעיניים צרות דרך התחלות, סופים, שיאים ונפילות. הסתכלות כזו היא צרה מפני שהיא מונעת מאתנו את התענוג שבהתבוננות על החיים כעל מחזוריות מעגלית. אם נחשוב על זה לרגע נגלה שבחיים משהו תמיד מתחיל ונגמר, מסתיים ובמקביל מתקיים מראשיתו. כך בנוי העולם, כך מתנהל הטבע. המחזוריות הזו והמבט עליה מאפשרים לנו להתנחם בעובדה שהדברים הנכונים תמיד קורים, ושגם אם דבר מה מסתיים הרי שבמקומו עתיד להתחיל בזה הרגע משהו חדש. זה גם גורם לנו תמיד בכל הזדמנות, לחפש את הטוב.


סיום של דבר- עבודה, קריירה, אדם שהולך לעולמו וכמובן אהבה, תמיד נושאים בחובם רגשות קשים. בין היתר מפני שאנחנו מתקשים לסיים תהליכים ולהיפרד מדברים. מחשבה מעגלית אם כן היא הדרך הנכונה להתבונן על תהליכים- התחלתם וגם סיומם. ההבנה שסופה של אהבה אינו רק סוף אלא גם התחלה של אהבה חדשה, טובה יותר, מעצימה ומגדילה יותר היא המפתח לריפוי. סיומה של מערכת יחסים תמיד מלווה ברגשות קשים שמקורם בקושי לשחרר אהבה שנגמרה, אולם אם נבין שבעתיד הקרוב עם הכרויות חדשות מחכה לנו אהבה גדולה יותר, הרי שנוכל להמשיך הלאה עם חיוך רחב.


אתר הכרויות הוא פלטפורמה מצוינת להכיר אנשים חדשים ולא מעט אנשים משתמשים בו. עם זאת חשוב לזכור שלא על אתרי הכרויות בלבד נבנית מערכת יחסים. כדי לפנות מקום בלבנו לקראת משהו חדש עלינו לבצע ניקוי יסודי ורציני של כל מה שהיה קודם. ממש כמו ניקוי ארונות, שבו אנו מוותרים על בגדים ישנים ושאר חפצים שאים לנו צורך בהם, משחררים את הרע כדי לקבל את הטוב, ניקוי הלב דורש גם הוא לבנות את היכולת לשחרר את האהבה הישנה, זו שממילא נגמרה ולא היטיבה עמנו. אם נדע לעשות זאת נוכל להמשיך במחזור החיים המעגלי ללא תקיעויות, ללא תחושות שליליות ועם הרבה זרימה חיובית ונכונה.


ממש כמו שבונים וילות או דירת יוקרה שדורשת יסודות חזקים ומבוססים, כך מערכת היחסים הבאה שלנו דורשת מאתנו את המוכנות היציבות והאיזון שעליהם היא תוכל להיבנות. הכרויות חינם היא דרך מצוינת להרחיב את האופקים, להגדיל את האופציות שעומדות לרשותנו ובמקביל לתהליך החשוב של התבוננות על החיים כעל מעגל שלם, היא דרך מצוינת למצוא אהבה. אם נשכיל לפתח הסתכלות רוחבית ומעגלית על החיים, נוכל לחגוג את החיים ממש כמו יום הולדת לבנות בספא מפנק וצבעוני.


המבט המעגלי על חיינו הוא אם כן הדרך הנכונה לריפוי של ממש, לבריאה מחדש של עצמנו ולצמיחה מתוך משבר אל הצלחה והזדמנויות.

התחלות וסוף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן

פורסם בתאריך: 02/08/2012 13:10:24

חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

פורסם בתאריך: 06/04/2021 12:02:18

על מנת למנוע ממכם להישאב אל שגרת החיים ולדרדר את היחסים אספנו עבורכם מספר משחקים לחדר המיטות שיתבלו לכם את הזוגיות.

קשר דיסקרטי

קשר דיסקרטי

פורסם בתאריך: 17/10/2011 14:15:22

רוצים להכיר נשים או גברים ולממש את הפנטזיות שלכם? הכרויות דיסקרטיות זה מה שמתאים לכם.

להתחיל עם בחורה

להתחיל עם בחורה

פורסם בתאריך: 09/01/2011 13:19:07

קל להתחיל עם בחורה - איך עושים את זה נכון? משפטי פתיחה או משהו מעבר? אספנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

הגבר המושלם לסקס חד פעמי

פורסם בתאריך: 14/10/2013 10:19:27

מיהו הגבר האידיאלי לסקס סוער וחד פעמי? האם זה קיים? האם יש דרך להיות כזה?

משחקי היכרויות

משחקי היכרויות

פורסם בתאריך: 07/07/2011 13:25:06

בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר