התחלות וסוף

התחלות וסוף ומה שביניהם

התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. הסתכלות על החיים כמכלול מעגלי שבו הכל מתחיל ונגמר גם יחד היא הדרך לאושר אמתי.


מחזור החיים והשגרה שבה אנו רודפים אחרי משימות, שיאים וריגושים גורמים לנו להסתכל על העולם בעיניים צרות דרך התחלות, סופים, שיאים ונפילות. הסתכלות כזו היא צרה מפני שהיא מונעת מאתנו את התענוג שבהתבוננות על החיים כעל מחזוריות מעגלית. אם נחשוב על זה לרגע נגלה שבחיים משהו תמיד מתחיל ונגמר, מסתיים ובמקביל מתקיים מראשיתו. כך בנוי העולם, כך מתנהל הטבע. המחזוריות הזו והמבט עליה מאפשרים לנו להתנחם בעובדה שהדברים הנכונים תמיד קורים, ושגם אם דבר מה מסתיים הרי שבמקומו עתיד להתחיל בזה הרגע משהו חדש. זה גם גורם לנו תמיד בכל הזדמנות, לחפש את הטוב.


סיום של דבר- עבודה, קריירה, אדם שהולך לעולמו וכמובן אהבה, תמיד נושאים בחובם רגשות קשים. בין היתר מפני שאנחנו מתקשים לסיים תהליכים ולהיפרד מדברים. מחשבה מעגלית אם כן היא הדרך הנכונה להתבונן על תהליכים- התחלתם וגם סיומם. ההבנה שסופה של אהבה אינו רק סוף אלא גם התחלה של אהבה חדשה, טובה יותר, מעצימה ומגדילה יותר היא המפתח לריפוי. סיומה של מערכת יחסים תמיד מלווה ברגשות קשים שמקורם בקושי לשחרר אהבה שנגמרה, אולם אם נבין שבעתיד הקרוב עם הכרויות חדשות מחכה לנו אהבה גדולה יותר, הרי שנוכל להמשיך הלאה עם חיוך רחב.


אתר הכרויות הוא פלטפורמה מצוינת להכיר אנשים חדשים ולא מעט אנשים משתמשים בו. עם זאת חשוב לזכור שלא על אתרי הכרויות בלבד נבנית מערכת יחסים. כדי לפנות מקום בלבנו לקראת משהו חדש עלינו לבצע ניקוי יסודי ורציני של כל מה שהיה קודם. ממש כמו ניקוי ארונות, שבו אנו מוותרים על בגדים ישנים ושאר חפצים שאים לנו צורך בהם, משחררים את הרע כדי לקבל את הטוב, ניקוי הלב דורש גם הוא לבנות את היכולת לשחרר את האהבה הישנה, זו שממילא נגמרה ולא היטיבה עמנו. אם נדע לעשות זאת נוכל להמשיך במחזור החיים המעגלי ללא תקיעויות, ללא תחושות שליליות ועם הרבה זרימה חיובית ונכונה.


ממש כמו שבונים וילות או דירת יוקרה שדורשת יסודות חזקים ומבוססים, כך מערכת היחסים הבאה שלנו דורשת מאתנו את המוכנות היציבות והאיזון שעליהם היא תוכל להיבנות. הכרויות חינם היא דרך מצוינת להרחיב את האופקים, להגדיל את האופציות שעומדות לרשותנו ובמקביל לתהליך החשוב של התבוננות על החיים כעל מעגל שלם, היא דרך מצוינת למצוא אהבה. אם נשכיל לפתח הסתכלות רוחבית ומעגלית על החיים, נוכל לחגוג את החיים ממש כמו יום הולדת לבנות בספא מפנק וצבעוני.


המבט המעגלי על חיינו הוא אם כן הדרך הנכונה לריפוי של ממש, לבריאה מחדש של עצמנו ולצמיחה מתוך משבר אל הצלחה והזדמנויות.

התחלות וסוף

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

סקס בחורף

סקס בחורף

פורסם בתאריך: 15/10/2014 09:51:15

מירי מספרת שהיא תמיד מחכה לחורף בשביל להתכרבל או לעשות סקס פרוע עם מישהו שהיא לא בהכרח מכירה...

ואלוהים ברא את האישה

ואלוהים ברא את האישה

פורסם בתאריך: 02/06/2014 12:11:03

מי שאמר לכם שלאדם דתי יש יותר אהבה לאלוקים מאשר לבריאה בהחלט עבד עליכם, באמונה :)

מין מזדמן

מין מזדמן

פורסם בתאריך: 30/12/2010 18:34:04

לאחר מערכת יחסים ארוכה לעיתים רוצים שקט. רוצים מין מזדמן. לא זוגיות, לא מערכת יחסים אלא שקט. מין מזדמן.

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה?

פורסם בתאריך: 03/03/2019 16:50:54

מה לובשים למסיבת הרווקות הלוהטת של השנה? כל הרעיונות והטיפים לפניכן.

איך יודעים מי מתאים לי

איך יודעים מי מתאים לי

פורסם בתאריך: 26/01/2012 16:06:44

איך יודעים מי מתאים לי? זוהי שאלת השאלות. כנסו ותלמדו על כמה קריטריונים שייסעו לכם במציאת תשובה.

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

סקס או אוכל? מה אתם הייתם מעדיפים?

פורסם בתאריך: 11/11/2014 14:28:37

אם היו זורקים אתכם על אי בודד, מה הייתם מעדיפים אוכל או מישהי לעשות איתה סקס? מעניין.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר