מתי הרגע הנכון להתנשק?

הנשיקה הראשונה - מתי? - 22/02/2011 10:19:00
הגב על מאמר זה
הנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה - כיצד אמור להראות הרגע הזה ואיך עושים את זה כמו שצריך?
מתי להתנשקהנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה, לפחות מבחינת ראייתנו (והיא זו שקובעת בסופו של דבר). עניין המתי, איפה ואיך תלוי בכל אחד ואחת מכם. האמונות, שיקולים מסורתיים שיתכן ויש לכן ועוד מגוון פרמטרים ושיקולים אינדיבידואלים אחרים. בעולם ה"דייטינג" העכשווי, לא ממש קיימת חוקיות מבנית בנושא, אך מטבע הדברים בכל זאת ניתן למצוא רגעים הולמים יותר ורגעים הולמים פחות לנשיקה הראשונה.

כיצד אמור להראות הרגע?

ראשית השכילו והבינו (במיוחד אתם בנים), שהנשיקה הראשונה נחשבת לאחד הרגעים הרומנטיים ביותר. הסתערות על בנות הזוג בנשיקה מהירה, "קשה" ומחוספסת מתאימה אולי לסרטי מערבונים, אך אני בספק אם יש לה מקום בעולם האמיתי. רכות, עדינות ותזמון נכון, הם הכרחיים, במיוחד בגלל העובדה שהרגע הזה נוטה להישאר חקוק בראשם של בני הזוג זמן רב. לצערנו, לסרטי האוונגרד וסרטי הקולנוע האמריקאים יש נטייה להציע את רגע הנשיקה הראשונה כחייתי ותשוקתי יתר על המידה. שלא תבינו לא נכון הנשיקה בהחלט יכולה להיות כזו, אך התחילו בעדינות ואם הכימיה טובה, אתם מוזמנים לעלות את העוצמה בהדרגה.

הרגע הנכון

ישנם מצבים, בהם פשוט קל לחוש בנכונותה של בת הזוג לנשיקה אינטימית. זה אומנם קורה ברגעים של שקט מעט מביך, אך אין זה אומר שבשנייה הראשונה בה אתם לא מוצאים על מה לדבר, אתם צריכים לקפוץ זו לזרועותיה של זה (ולהפך). התייחסתי כאן לנשיקה הראשונה מנקודת מבטן של הבחורות, מאחר והגברים מרגישים נכונים לרגע בכל רגע נתון ומנגד הנשים (על פי רוב) לא תמיד מוכנות לכך, עם או בלי קשר למה שהן מרגישות ביחס לבן הזוג. כיום, עם היטשטשות הגבולות בין "תפקידו" של הגבר ל"תפקידה" של הבחורה ברגע המיוחד, אין זה נדיר לפגוש בנשים שאינן מהססות ליזום את הנשיקה אם הן חושקות בכך.

לאו דווקא בפגישה הראשונה

לא כל דייט ראשון חייב להיגמר בנשיקה צרפתית לוהטת על מפתן דלתה של הבחורה. לעיתים נשיקה על הלחי ומשפט כמו "נהניתי מאוד הערב, אני אשמח אם נעשה זאת שוב", יהוו סיום הרבה יותר הולם ומיוחד לפגישה הראשונה. אחזור אומר, ישנם מצבים בהם אין חוקיות אבסולוטית שמתאימה לכול, זה אחד מאותם רגעים.

אבל מה יגידו?!

יוצא לי להיתקל בהמון אנשים (גברים ונשים), שתמיד מספרים איך הם רצו, אך משהו מנע מבעדם ליזום את הנשיקה הראשונה בגלל ש...
הגברים לא רוצים ללחוץ והנשים מפחדות שיחשבו שהן נטולות רסן (בלשון המעטה). נשיקה ראשונה, יכולה וצריכה להוות מחווה רומנטית ללא שום קשר לסקס. נשיקה בדייט ראשון אינה מוכיחה אופי מתירני יתר על המידה, גם במצבים בהם הבחורה יוזמת אותה וגם אם היא נכונה לקבלה מבין הזוג. אל תדחפו את עצמכם להתנשק בדייט ראשון מתוך הכרח ("הקיטשיות מחייבת") ואל תמנעו אותה אם אתם מרגישים בעבור שניכם זהו הרגע הנכון.

אז מה דעתכם? מתי הרגע הנכון להתנשק? שתפו אותנו...

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • טיפים לפגישה ראשונה - עצות לפגישות ראשונות יש לא מעט: מיקום הפגישה, הבגדים, שפת הגוף והדיבור. אלו הם רק קצה הקרחון בשם "פגישה ראשונה".
  • מקומות טובים להכרויות - מקומות טובים להכרות יש בשפע, אך ישנם מספר מקומות בהם הסיכוי למצוא בן/בת זוג הוא גדול יותר, כמו אלה המפורטים כאן.
  • הכרויות באינטרנט - ההיצע בשוק ההיכרויות, גרם לכללים להשתנות. נגמרו הימים של התמימות, והאמונה במציאת האהבה באינטרנט.
  • תחזוק ידידות תוך כדיי קשר - ידידים הם בני זוג לכל דבר, רק בלי ענייני המיטה שבאמצע. אז איך מתחזקים את הידידות בזמן הקשר הזוגי?
  • טיפים להתחלה באתר הכרויות - צריכים טיפים למציאת אהבה? אני כאן כדי לתת לכם טיפים מועילים שיכולים לעזור לכם בתחילת הדרך למציאת זוגיות טובה.
  • להתחיל עם בחורה - קל להתחיל עם בחורה - איך עושים את זה נכון? משפטי פתיחה או משהו מעבר? אספנו מספר טיפים שיכולים לעזור לכם.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי סנוק , בתאריך 31/12/2010 17:14:23
כל הכבוד
אני מאד מעריך את דברייך
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©