מתי להתנשק

מתי הרגע הנכון להתנשק?

הנשיקה הראשונה

הנשיקה הראשונה היא רגע בעל חשיבות רגשית גבוהה, לפחות מבחינת ראייתנו (והיא זו שקובעת בסופו של דבר). עניין המתי, איפה ואיך תלוי בכל אחד ואחת מכם. האמונות, שיקולים מסורתיים שיתכן ויש לכן ועוד מגוון פרמטרים ושיקולים אינדיבידואלים אחרים. בעולם ה"דייטינג" העכשווי, לא ממש קיימת חוקיות מבנית בנושא, אך מטבע הדברים בכל זאת ניתן למצוא רגעים הולמים יותר ורגעים הולמים פחות לנשיקה הראשונה.

כיצד אמור להראות הרגע?

ראשית השכילו והבינו (במיוחד אתם בנים), שהנשיקה הראשונה נחשבת לאחד הרגעים הרומנטיים ביותר. הסתערות על בנות הזוג בנשיקה מהירה, "קשה" ומחוספסת מתאימה אולי לסרטי מערבונים, אך אני בספק אם יש לה מקום בעולם האמיתי. רכות, עדינות ותזמון נכון, הם הכרחיים, במיוחד בגלל העובדה שהרגע הזה נוטה להישאר חקוק בראשם של בני הזוג זמן רב. לצערנו, לסרטי האוונגרד וסרטי הקולנוע האמריקאים יש נטייה להציע את רגע הנשיקה הראשונה כחייתי ותשוקתי יתר על המידה. שלא תבינו לא נכון הנשיקה בהחלט יכולה להיות כזו, אך התחילו בעדינות ואם הכימיה טובה, אתם מוזמנים לעלות את העוצמה בהדרגה.

הרגע הנכון

ישנם מצבים, בהם פשוט קל לחוש בנכונותה של בת הזוג לנשיקה אינטימית. זה אומנם קורה ברגעים של שקט מעט מביך, אך אין זה אומר שבשנייה הראשונה בה אתם לא מוצאים על מה לדבר, אתם צריכים לקפוץ זו לזרועותיה של זה (ולהפך). התייחסתי כאן לנשיקה הראשונה מנקודת מבטן של הבחורות, מאחר והגברים מרגישים נכונים לרגע בכל רגע נתון ומנגד הנשים (על פי רוב) לא תמיד מוכנות לכך, עם או בלי קשר למה שהן מרגישות ביחס לבן הזוג. כיום, עם היטשטשות הגבולות בין "תפקידו" של הגבר ל"תפקידה" של הבחורה ברגע המיוחד, אין זה נדיר לפגוש בנשים שאינן מהססות ליזום את הנשיקה אם הן חושקות בכך.

לאו דווקא בפגישה הראשונה

לא כל דייט ראשון חייב להיגמר בנשיקה צרפתית לוהטת על מפתן דלתה של הבחורה. לעיתים נשיקה על הלחי ומשפט כמו "נהניתי מאוד הערב, אני אשמח אם נעשה זאת שוב", יהוו סיום הרבה יותר הולם ומיוחד לפגישה הראשונה. אחזור אומר, ישנם מצבים בהם אין חוקיות אבסולוטית שמתאימה לכול, זה אחד מאותם רגעים.

אבל מה יגידו?!

יוצא לי להיתקל בהמון אנשים (גברים ונשים), שתמיד מספרים איך הם רצו, אך משהו מנע מבעדם ליזום את הנשיקה הראשונה בגלל ש...
הגברים לא רוצים ללחוץ והנשים מפחדות שיחשבו שהן נטולות רסן (בלשון המעטה). נשיקה ראשונה, יכולה וצריכה להוות מחווה רומנטית ללא שום קשר לסקס. נשיקה בדייט ראשון אינה מוכיחה אופי מתירני יתר על המידה, גם במצבים בהם הבחורה יוזמת אותה וגם אם היא נכונה לקבלה מבין הזוג. אל תדחפו את עצמכם להתנשק בדייט ראשון מתוך הכרח ("הקיטשיות מחייבת") ואל תמנעו אותה אם אתם מרגישים בעבור שניכם זהו הרגע הנכון.

אז מה דעתכם? מתי הרגע הנכון להתנשק? שתפו אותנו...

מתי להתנשק

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

משחקי היכרויות

משחקי היכרויות

פורסם בתאריך: 07/07/2011 13:25:06

בכל יום מתגלים בפני ציבור הרווקים שיטות חדשות להכרויות - השיטה האחרונה שנהפכה לפופולארית בתחום היא משחקי היכרויות.

להכניס שותף למיטה

להכניס שותף למיטה

פורסם בתאריך: 22/12/2011 10:49:26

רוצות לגוון את חיי המין שלכן ובן זוגכן ע"י הכנסת שותף למיטה אבל מתמודדות עם ביישנות? איך להכניס שותף למיטה?

רווקה בגיל 30

רווקה בגיל 30

פורסם בתאריך: 18/07/2011 10:07:34

לא פשוט להיות בחורה הנושקת לגיל 30 וללא בן זוג. גברים בגילאים אלה מעדיפים לרוב נשים צעירות מהם וכאן נוצרת הבעיה.

להבות של תשוקה

להבות של תשוקה

פורסם בתאריך: 02/03/2021 12:19:55

תשוקה לא ממומשת
שורפת אותך על אש קטנה, מלבה את היצרים ואת הרגשות היא רוצה להתפרץ ובועטת בחוזקה בכל חומות ההגנה שדאגת להניח לפני שיצאת למסע הזוגיות. תשוקה לא ממומשת ניתן לחוות הרבה בכל התחום של הכרויות לדתיים.

סטוצים במקום העבודה

סטוצים במקום העבודה

פורסם בתאריך: 12/06/2014 12:12:40

מה אתם יודעים על סטוצים במקום העבודה? כל מה שרציתם לשאול ולא העזתם מעולם.

התחלות וסוף ומה שביניהם

התחלות וסוף ומה שביניהם

פורסם בתאריך: 04/06/2015 12:33:40

התחלות הן תמיד גם סוף, וסוף הוא תמיד התחלה של משהו חדש. אז איך בעצם להסתכל על החיים? הכל בכתבה בפנים.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר