איך להציע נישואין

הצעות נישואין - 02/06/2011 12:17:42
הגב על מאמר זה
הצעת נישואין היא הרגע המרגש ביותר במערכת יחסים, אז איך עושים את זה נכון ולמה לרובנו יש תחושה של פספוס.
הצעת נישואיןקצת היסטוריה על הצעות נישואין

ישנן הצעות נישואין רבות ומגוונות, וכל גבר על פי טעמו, ועל פי התאמת ההצעה לבחירת ליבו, בוחר להציע נישואין בדרך המיוחדת לו.
בעבר הצעות נישואין לא היו עניין של מה בכך, כאשר בני הזוג היו בשלים לחתונה, הגבר היה מציע נישואין לבת זוגתו על ידי כריעת ברך וענידת טבעת על ידה של אקט פשוט יחסית, באווירה אינטימית וצנועה והרבה פחות גרנדיוזית ממה שאנחנו מכירים ביום וממה שנפרט לכם בכתבה הזאת , איך אין ספק שחלו שינויים עצומים בכל מה שקשור על איך להציע נישואין וכדומה.
מאז כאמור עברו הרבה מים בנהר, והאינטרפרטציה של הצעות נישואין שינתה כיוון לחלוטין וכיום הגברים כבר לא מחפשים את האינטימיות השקטה, לפחות רובן, אלא מכוונים לגורם ההפתעה והריגוש ומעוניינים גם לעשות הצעות נישואין הרבה יותר מרשימות שיוכיחו לאישה שאכן הוא הגבר שלה ושכולם כמובן יידעו זאת.
על כן החיפוש של הגבר אחר הדרך המקורית להציע נישואין הפך למשימה מורכבת מאוד.
גברים כיום קופצים ממטוסים, כותבים "התנשאי לי" על שלטי חוצות ענקיים, עולים לשידורי חי בטלוויזיה וברדיו, לובשים חליפות והופכים את הצעת נישואין לחוויה מיוחדת, מתוך כוונה שהדבר יפתיע, ירגש וישמר בזיכרון כמשהו של פעם בחיים.

הצעת נישואין – מטרה מבורכת או פספוס?

יש הטוענים כי מדובר למעשה במטרה מבורכת, וכי הדרך להיכנס בברית הנישואין תלויה באופי של כל מערכת נישואין, ואין הדבר משנה ממש, אלא העיקר כמובן הכוונה, והעיקר המחשבה היפה שעוברת על הגבר לקראת המטרה שלו והיא למצוא הצעות נישואין מרשימות.
אולם יש אחרים שטוענים כי מדובר בהגזמה תיאטרלית, שבה ככל שחולף הזמן הגברים מנסים לחצות גבולות ובמקום אירוע מייחד, שמה שחשוב בו הינו הכוונה לגבי מיסודה של האהבה, מתמקדים אותם גברים בהופעה שמסביב.
לדעת המבקרים מדובר בפספוס של תכלית ההצעה, אולם עובדה היא שרוב הגברים בישראל אינם מסתפקים עוד בהצעת נישואין סטנדרטית.

אז איך בוחרים הצעת נישואין

מעבר לשמועות מפה לאוזן על דרכים מקוריות, וקצת דמיון, מוצעים שלל של אתרים המוכרים דרכים מיוחדות כדי להציע נישואין, המגמה של אתרי האינטרנט הלכה והתפתחה ככל שגבר הביקוש.
עם הזמן קמו עשרות, ואף מאות אתרים שמציעים שייט בנהר על גבי גונדולה מיובאת מוונציה, ארגון שלם של ארוחה רומנטית רכיבה על סוסים וכדומה.
בכך התפתחה לה תעשיה שלמה שנוגעת כל כולה בדרכים להציע נישואין.

נשמח מאוד אם תספרו לנו על הדרך המקורית ביותר לדעתכם להציע נישואין ונשמח אם תספרו לנו איך אתם הצעתם נישואין לבחירת ליבכן.
אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מה היא אהבה בשבילך - בני האדם אוהבים להיות אוהבים ונאהבים, ישנם סוגים שונים של אהבות והתאהבויות מדי יום, אז מתי אני ידע לזהות את האהבה שלי?
  • צימרים לזוגות - חופשה בצימר לזוג היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחזק ולחדש את האינטימיות בקשר אבל אפשר גם לשפר את החוויה!
  • מכשולים בדרך לזוגיות - ישנם מכשולים רבים שאנו מתמודדים איתם בדרך לזוגיות המושלמת, איך נמנעים מהם וממשיכים הלאה?
  • דאבל דייט- למה כן? - דרך שונה להכיר מישהו היא לצאת לדאבל דייט, אם יש לכם חברים טובים, למה לא לשאול אותם אם יש להם מישהו להכיר לכם?
  • איך לנשק בחורה - אחת הדילמות הגדולות זה מתי לגשת לנשיקה עם בחורה, האם לנשק בדייט הראשון או אולי בשני? ואיך בכלל מתנשקים?
  • אובססיות באהבה - תמיד זה מתחיל טוב ועד מהרה אתה מתחיל להיות אדם אחר לגמרי, אתה מתחיל לקנא ואפילו לסבול- אתה אובססיבי לאהבה.


כל התגובות למאמר:
עדיין לא נכתבו תגובות להודעה
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©