הצד שלו הצד שלה

לא מזמן הייתי מעורב בסכסוך קטן בין חבר טוב לידידה טובה. שניהם נמצאים בזוגיות אחד עם השני וכמו שקורה לכל הזוגות היה להם ריב. משום מה, הם החליטו לשים אותי בדיוק באמצע. קבעו אותי לשופט שיחליט מי מהם צודק ומי טועה. בדרך-כלל אני נמנע מלהיכנס בין שני אנשים, במיוחד זוג. אתם יודעים הרי איך זה. בסוף הם משלימים ואת/ה הם אלו שסופגים את האש מכל הסיפור. אבל במקרה הזה, החלטתי שבכל זאת כדאי לשפוט. הם זוג כל-כך יפה וחבל היה לי שתיהרס להם מערכת היחסים.

הצד שלו.

חברי הטוב סובל ממחלה חשוכת מרפא – מחלת הקנאה. מלבד זאת הוא גם סובל מחוסר מזל, חברתו היא מסוג הבנות שאוהבות להסתובב בעיקר עם בחורים. כולנו מכירים את הסוג, הבחורה הזו עם מליון הידידים.לטענתו, הוא פנה אליה בבקשה להמעיט במספר המפגשים שלה עם ידידיה. במיוחד מפגשים אחד-על-אחד. בלי קשר לתוכן המפגש עצמו, הוא פשוט חושב שזה לא ראוי שאישה שנמצאת במערכת יחסים, תיפגש עם גברים בנפרד.בת זוגתו דחתה את טענתו מה שגרר ריב. הוא התנה לה אולטימאטום בנושא והגביל אותו בזמן.

הצד שלה.

כאמור, ידידתי היקרה, הינה בחורה בעלת סגנון חיים קצת שונה מהרגיל. היא בחורה נשית ביותר, אך מעדיפה את חברתם של גברים על חברתן של נשים. יש לה מספר ידידים שאיתם היא נמצאת בקשר קרוב כבר שנים רבות וכיוצא בכך הם חולקים איתה נושאים אישיים. דבר הדורש ניהול שיחות בפורום אינטימי.לטענתה, הידידים הללו היו שם הרבה לפני שנכנסה לקשר עם בן זוגה. לכן, היא לא יכולה להיפרד מחברתם. מלבד זאת, היא לא מבינה מדוע בן זוגה אינו יכול להביע בה אמון. סך הכול, מדובר רק בשיחה ולא ביותר מכך. היא אוהבת את בן זוגה, אך למרות האולטימאטום אינה מוכנה לוותר על סגנון חייה.

הצד שלו הצד שלה – השיפוט שלי.

אחרי קצת חשיבה, החלטתי להגיד להם בשיא הדוגרי, חבל להרוס קשר על דברים כאלו. לפי דעתי, יש הרבה סיבות להפסיק קשר. ביניהן, אופי לא מתאים, שאיפות וציפיות שונות בנוגע לזוגיות וגם חוסר משיכה פיזית. אבל להרוס קשר בגלל סגנון חיים? לא נראה לי הגיוני. אמרתי להם שצריך להגיע לפשרה. למרות שהידידים שלה חשובים לה, היא צריכה להסביר להם את תחושתו של בן זוגה. אבל גם בן הזוג צריך להבין שאם היא נפגשת פה ושם לבד עם גבר זה לא אומר כלום, בטח שלא צריך להתעצבן ולאכול על זה סרטים.

מה השיפוט שלכם בנושא? את מי אתם מקבלים? הצד שלו או הצד שלה?

הצד שלו הצד שלה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מה עושים כשאין אהבה בקשר

מה עושים כשאין אהבה בקשר

פורסם בתאריך: 29/12/2011 15:48:04

קשר זוגי מוצלח מבוסס על אהבה הדדית בין בני הזוג. אבל מה עושים כשלא הולך? מה עושים כשאין אהבה בקשר?

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

במה כדאי להתמקד כשמחפשים זוגיות?

פורסם בתאריך: 11/05/2021 10:45:49

למה לנו אין זוגיות? מה לא בסדר בנו? איך אנו צריכים להתנהג כדי למצוא זוגיות יציבה? כולם היו בשלב הזה מתי שהוא והדרך לעבור את השלב הזה הוא להתמקד. במה להתמקד על כך נענה בכתבה הבאה.

סיפורי מכונת כביסה

סיפורי מכונת כביסה

פורסם בתאריך: 19/08/2014 13:24:36

בעודי אומרת לו שאני רטובה, החל כל האקט המטורף. נראה לי שמשהו לא תקין אצלי במכונה, אמרתי לו. הוא אחז חזק בשדיי ומצץ את פטמותיי...

התאהבתי ביום ההולדת שלי

התאהבתי ביום ההולדת שלי

פורסם בתאריך: 25/06/2013 13:54:51

להתאהב ביום ההולדת זו המתנה היפה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו. האם יש על תחושות האהבה

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

האם אתרי היכרויות מתאימים לגרושים?

פורסם בתאריך: 14/09/2021 13:51:00

הרבה גרושים חווים דחיה מאנשים רווקים ואז הם מתרכזים באתרי הכרויות רק לגרושים גרושות. בכתבה הבאה נסביר אילו אפשרויות קיימות באתרי ההיכרויות עבורכם

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר