הצד שלו הצד שלה

לא מזמן הייתי מעורב בסכסוך קטן בין חבר טוב לידידה טובה. שניהם נמצאים בזוגיות אחד עם השני וכמו שקורה לכל הזוגות היה להם ריב. משום מה, הם החליטו לשים אותי בדיוק באמצע. קבעו אותי לשופט שיחליט מי מהם צודק ומי טועה. בדרך-כלל אני נמנע מלהיכנס בין שני אנשים, במיוחד זוג. אתם יודעים הרי איך זה. בסוף הם משלימים ואת/ה הם אלו שסופגים את האש מכל הסיפור. אבל במקרה הזה, החלטתי שבכל זאת כדאי לשפוט. הם זוג כל-כך יפה וחבל היה לי שתיהרס להם מערכת היחסים.

הצד שלו.

חברי הטוב סובל ממחלה חשוכת מרפא – מחלת הקנאה. מלבד זאת הוא גם סובל מחוסר מזל, חברתו היא מסוג הבנות שאוהבות להסתובב בעיקר עם בחורים. כולנו מכירים את הסוג, הבחורה הזו עם מליון הידידים.לטענתו, הוא פנה אליה בבקשה להמעיט במספר המפגשים שלה עם ידידיה. במיוחד מפגשים אחד-על-אחד. בלי קשר לתוכן המפגש עצמו, הוא פשוט חושב שזה לא ראוי שאישה שנמצאת במערכת יחסים, תיפגש עם גברים בנפרד.בת זוגתו דחתה את טענתו מה שגרר ריב. הוא התנה לה אולטימאטום בנושא והגביל אותו בזמן.

הצד שלה.

כאמור, ידידתי היקרה, הינה בחורה בעלת סגנון חיים קצת שונה מהרגיל. היא בחורה נשית ביותר, אך מעדיפה את חברתם של גברים על חברתן של נשים. יש לה מספר ידידים שאיתם היא נמצאת בקשר קרוב כבר שנים רבות וכיוצא בכך הם חולקים איתה נושאים אישיים. דבר הדורש ניהול שיחות בפורום אינטימי.לטענתה, הידידים הללו היו שם הרבה לפני שנכנסה לקשר עם בן זוגה. לכן, היא לא יכולה להיפרד מחברתם. מלבד זאת, היא לא מבינה מדוע בן זוגה אינו יכול להביע בה אמון. סך הכול, מדובר רק בשיחה ולא ביותר מכך. היא אוהבת את בן זוגה, אך למרות האולטימאטום אינה מוכנה לוותר על סגנון חייה.

הצד שלו הצד שלה – השיפוט שלי.

אחרי קצת חשיבה, החלטתי להגיד להם בשיא הדוגרי, חבל להרוס קשר על דברים כאלו. לפי דעתי, יש הרבה סיבות להפסיק קשר. ביניהן, אופי לא מתאים, שאיפות וציפיות שונות בנוגע לזוגיות וגם חוסר משיכה פיזית. אבל להרוס קשר בגלל סגנון חיים? לא נראה לי הגיוני. אמרתי להם שצריך להגיע לפשרה. למרות שהידידים שלה חשובים לה, היא צריכה להסביר להם את תחושתו של בן זוגה. אבל גם בן הזוג צריך להבין שאם היא נפגשת פה ושם לבד עם גבר זה לא אומר כלום, בטח שלא צריך להתעצבן ולאכול על זה סרטים.

מה השיפוט שלכם בנושא? את מי אתם מקבלים? הצד שלו או הצד שלה?

הצד שלו הצד שלה

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

פגוש את ההורים

פגוש את ההורים

פורסם בתאריך: 14/12/2021 14:14:05

מזל טוב לכם, הגעתם לרגע המכריע ביותר במהלך הקשר שלכם, רגע פגישת ההורים. כך עושים את זה נכון.

פורסם בתאריך: 18/05/2022 15:21:06

לכל בני זוג יש את הזיכרונות מן העבר שלהם, והתרפקות עליהם יכולה להיות בהחלט סוג של מחווה רומנטית מלאה בהתרגשות.

גברים בעירום

גברים בעירום

פורסם בתאריך: 06/06/2011 13:14:40

תמונות של בנות עירומות יש בלי סוף אבל איפה כל התמונות של הגברים העירומים ? ולמה זה היה פחות נפוץ?

לזכור את ליל אמש

לזכור את ליל אמש

פורסם בתאריך: 26/06/2014 19:22:17

כולם זוכרים את ליל אמש, בפרט כאשר מדברים על סקס בלתי נשכח, אחד המותיר טעם של עוד. בואו לגלות מדוע...

אהבה בתוך הפקולטה

אהבה בתוך הפקולטה

פורסם בתאריך: 17/11/2011 11:48:55

הדרך הנוחה ביותר להכיר אנשים היא על ידי שהות עם אותם אנשים במסגרת שמאחדת את כולם, פקולטה זה המקום.

אתר סטוצים

אתר סטוצים

פורסם בתאריך: 02/06/2011 12:02:32

אין ספק שרבים מעדיפים סטוץ מזדמן מאשר אתר הכרויות רציני - באילו אתרים תוכלו תוכלו למצוא סטוצים, המדריך למשתמש.

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר