הצד שלו הצד שלה

הצד שלו הצד שלה - 23/02/2012 13:22:54
הגב על מאמר זה
בכל ויכוח יש שני צדדים – הצד שלו והצד שלה. אבל איך יודעים מהי האמת, אבל בסוף הפיוס הכי כיף.
הצד שלו הצד שלהלא מזמן הייתי מעורב בסכסוך קטן בין חבר טוב לידידה טובה. שניהם נמצאים בזוגיות אחד עם השני וכמו שקורה לכל הזוגות היה להם ריב. משום מה, הם החליטו לשים אותי בדיוק באמצע. קבעו אותי לשופט שיחליט מי מהם צודק ומי טועה. בדרך-כלל אני נמנע מלהיכנס בין שני אנשים, במיוחד זוג. אתם יודעים הרי איך זה. בסוף הם משלימים ואת/ה הם אלו שסופגים את האש מכל הסיפור. אבל במקרה הזה, החלטתי שבכל זאת כדאי לשפוט. הם זוג כל-כך יפה וחבל היה לי שתיהרס להם מערכת היחסים.

הצד שלו.

חברי הטוב סובל ממחלה חשוכת מרפא – מחלת הקנאה. מלבד זאת הוא גם סובל מחוסר מזל, חברתו היא מסוג הבנות שאוהבות להסתובב בעיקר עם בחורים. כולנו מכירים את הסוג, הבחורה הזו עם מליון הידידים.לטענתו, הוא פנה אליה בבקשה להמעיט במספר המפגשים שלה עם ידידיה. במיוחד מפגשים אחד-על-אחד. בלי קשר לתוכן המפגש עצמו, הוא פשוט חושב שזה לא ראוי שאישה שנמצאת במערכת יחסים, תיפגש עם גברים בנפרד.בת זוגתו דחתה את טענתו מה שגרר ריב. הוא התנה לה אולטימאטום בנושא והגביל אותו בזמן.

הצד שלה.

כאמור, ידידתי היקרה, הינה בחורה בעלת סגנון חיים קצת שונה מהרגיל. היא בחורה נשית ביותר, אך מעדיפה את חברתם של גברים על חברתן של נשים. יש לה מספר ידידים שאיתם היא נמצאת בקשר קרוב כבר שנים רבות וכיוצא בכך הם חולקים איתה נושאים אישיים. דבר הדורש ניהול שיחות בפורום אינטימי.לטענתה, הידידים הללו היו שם הרבה לפני שנכנסה לקשר עם בן זוגה. לכן, היא לא יכולה להיפרד מחברתם. מלבד זאת, היא לא מבינה מדוע בן זוגה אינו יכול להביע בה אמון. סך הכול, מדובר רק בשיחה ולא ביותר מכך. היא אוהבת את בן זוגה, אך למרות האולטימאטום אינה מוכנה לוותר על סגנון חייה.

הצד שלו הצד שלה – השיפוט שלי.

אחרי קצת חשיבה, החלטתי להגיד להם בשיא הדוגרי, חבל להרוס קשר על דברים כאלו. לפי דעתי, יש הרבה סיבות להפסיק קשר. ביניהן, אופי לא מתאים, שאיפות וציפיות שונות בנוגע לזוגיות וגם חוסר משיכה פיזית. אבל להרוס קשר בגלל סגנון חיים? לא נראה לי הגיוני. אמרתי להם שצריך להגיע לפשרה. למרות שהידידים שלה חשובים לה, היא צריכה להסביר להם את תחושתו של בן זוגה. אבל גם בן הזוג צריך להבין שאם היא נפגשת פה ושם לבד עם גבר זה לא אומר כלום, בטח שלא צריך להתעצבן ולאכול על זה סרטים.

מה השיפוט שלכם בנושא? את מי אתם מקבלים? הצד שלו או הצד שלה?

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • מסיבת רווקות - מסיבת רווקות הינה אירוע משמח ביותר. ישנן דרכים רבות לחגוג את הערב הזה. עם זאת, ישנם מספר דגשים שיש לשים אליהם לב.
  • סילבסטר - הסילבסטר מתקרב בצעדי ענק ואיתו גם החגיגות הידועות. מה איתכם? יש לכם תוכניות לסילבסטר
  • רומנטיקה - רומנטיקה, מכירים את המילה הזו? חושבים שהיא חשובה? אם כן, איך אפשר לקיים אותה בצורה הטובה ביותר?
  • לא עוד דבר מפחיד - קיבלתם הזדמנות לצאת לבליינד דייט ואתם מרגישים לחוצים? כנסו ותראו בעצמכם - בליינד דייט לא עוד דבר מפחיד.
  • אהבה ושקרים - אהבה ושקרים. קיים חיבור לא טהור בין שני אלו, כיצד הוא מתרחש ואיך אפשר להתמודד עם המצב? תשובות במאמר.
  • למה כדאי לי להתפשר - להתפשר? אני? מה פתאום! אני מחכה לבחורה המושלמת. אם אני אחכה ואחפש מספיק היא תגיע. אז למה כדאי לי להתפשר?


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי אשד , בתאריך 18/01/2012 12:37:23
הי
אני אוהב לעשות סקס
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©