הכרויות לסטוצים

סטוצים - כיף והנאה בלי לתת דין וחשבון - הנאה מובטחת

הכרויות סטוצים – מה זה והאם זה כדאי?

"שונאים סיפור אהבה" זהו לא רק שם של סרט, זוהי הבעה כנה של תחושותיהם של רבים ורבות מבני ובנות ישראל לגבי אהבה. כן, כן, כמה שזה נשמע בלתי אפשרי, לעיתים פשוט לא בא לנו על אהבה. בא לנו על הכרויות לסטוצים.

בספרים האהבה זוהרת, מסנוורת ובלעדיה אתה חצי בן אדם. במציאות, העצמאות, החופש והאלכסון במיטה שווים הרבה יותר מכל גבר או אישה הנחשבים לבן/בת זוגך ועושים לך את המוות בכל רגע נתון, ואם לא בכל רגע נתון, אז לפחות בכל שני וחמישי. אז לפעמים עדיף הכרויות סטוצים.
חוסר האהבה ל"אהבה" אינה מעידה על היות האדם חייזר אלא על שפיות מעזה. כל אדם שני ברחוב יאמר לך שנמאס לו מהדבק, מכאב הראש, מהדרמות ומהקיטש, ושהוא רוצה רק שקט. שקט בדמות לבד. הכרויות סטוצים זה סטוץ ותו לא. הכרויות לסטוצים זה הדבר האמיתי.

אותו אדם, אם נלחץ אותו אל הפינה, יספר שהאהבה היא כאב ראש אחד גדול, שיש באהבה חוסר תקשורת מתמיד, שיש בה קנאה ובגידות, ויש בה טירוף מערכות כולל. כמו כן, הוא יוסיף, שאתה אף פעם לא מקבל רק את בן הזוג לבד בסיפור ה"אהבה" הזה, אלא גם את נספחיו ונספחותיו; את סבתא זלדה הזקנה, את דוד משה אשר נרדם על שולחן השבת, ובעיקר את האימא (של בן או בת הזוג) הביקורתית שמעירה לך על הזקן, על החולצה ועל העבודה בה אתה עובד.

אי לכך ובהתאם לזאת, יפסוק האדם מהרחוב, "אהבה זה פאסה", הכרות לסטוצים עדיף. אהבה טומנת בתוכה רגש מתוק מתוק, טיולים בטבע, תצלומים דביקים, חמין בשבת עם ההורים וחיבוק של מיליון דולר, כשאתה בוכה על הפיטורים מהעבודה. אבל לאחר קבלת החשבון הכולל מגיעה ההבנה שהקנאה והבגידות, חוסר התקשורת והטירוף, מאפילים על טיולי הטבע באביב, בחיפוש אחר הפרפרים הצבעוניים. כלומר, אין שום כלום בסיפור הזה ששמו "אהבה", חוץ מאשר רצון למגע, ליטוף, שילוב איברים במיטה, סדיני סאטן חלקים, שיער פרוע, שימוש בלשון וקרבה פיזית.

הכרויות לסטוצים הן הכרויות בהן אפשר לקבל מגע, ליטוף וקרבה, בלי כאב הראש ששמו אהבה. הפתרון לדילמת ה"אם אין אהבה – איך יהיה מגע"? היא הכרויות סטוצים .

סטוץ, המילה הזו שיצא לה Bad reputation בגלל הבלגנים של האיידס, היא פתרון לא נורמאלי לכל מי שהוא אנטי אהבה בעקבות טראומות העבר. אז לכו על הכרויות לסטוצים... סטוץ, הדבר הזה שאינך לוקח עליו אחריות אחר כך, הדבר הזה שכולל תשוקה, הנאה ומגע אך לא כולל ארוחת שבת אצל ההורים והקשבה לדיכאונות של בן/בת הזוג, הצצים כל ראשון בבוקר, כשהשבוע מתחיל.

הכרויות סטוצים – רק הנאה.

הכרויות לסטוצים הן הפתרון האולטימטיבי. פשוט מאוד מתחכמים עם המערכת הכוללת ששמה זוגיות ואהבה ולוקחים רק את מה שמתאים לנו; את המגע, הליטוף, החיבוק והלשון. בעידן של הכרויות באתרי הכרויות באינטרנט, סטוץ היא לא מילה גסה. להיפך, הכרויות סטוצים או הכרויות לסטוצים הן הדבר האמיתי.

ברבים מאתרי ההיכרויות, ב"חיפוש" יש אפשרות לקבוע האם אתה מעוניין בקשר רציני או סטוץ, בידידות או בחתונה. ואם בכמה מהאתרים, אין את האפשרות הזו, תמיד אפשר לכתוב בכרטיס עצמו את כוונותייך הכנות; שהן הכרויות לסטוצים.
תתפלא/י כמה מתלהבים ומתלהבות רוצים ורוצות הכרויות סטוצים .

כל אותם העייפים והעייפות מהשקרים, מהבגידות, מסצינות הקנאה ובעיקר מחוסר המקום במיטה, יפנו אלייך בהתלהבות גדולה ויציעו לך את מרכולתם/ן – הכל למען סטוצים, הנאה וכיף.

אוהב סטוצים? הכרויות לסטוצים זה מה שעושה לך את זה? מה בעצם מדליק אותך כ"כ באתרי הכרויות סטוצים? שתף אותנו ואת השאר...

הכרויות לסטוצים

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

מופעי חשפנות במסיבות
מופעי חשפנות במסיבות

פורסם בתאריך: 01/11/2011 14:27:01

חשפן או חשפנית יכולים לשדרג את המפגשים החברתיים שלכם. במאמר נציג את הכללים שיש לעקוב אחריהם.

הצעות לדייט ראשון מיוחד
הצעות לדייט ראשון מיוחד

פורסם בתאריך: 03/08/2011 16:38:28

הדייט הראשון הוא בדרך כלל המכריע, הוא זאת אשר תקבע האם תהיה פגישה נוספת ולכן היא חייבת להיות מיוחדת ובלתי נשכחת.

תנוחות סקס
תנוחות סקס

פורסם בתאריך: 14/04/2011 11:32:09

זוגות רבים רוצים לגוון בתנוחות סקס, אבל האם זה ישפר את חיי המין שלהם? ומהי התנוחה המומלצת ביותר? קראו והשכילו.

לעשות סקס על פי המדריך
לעשות סקס על פי המדריך

פורסם בתאריך: 09/07/2014 11:51:13

האם תהיתם מה באשר לחיי המין שלכם? להלן מספר תנוחות אשר תסייענה לכם לשפץ את חיי המין.

סיפורי מכונת כביסה
סיפורי מכונת כביסה

פורסם בתאריך: 19/08/2014 13:24:36

בעודי אומרת לו שאני רטובה, החל כל האקט המטורף. נראה לי שמשהו לא תקין אצלי במכונה, אמרתי לו. הוא אחז חזק בשדיי ומצץ את פטמותיי...

אהבה בתוך כספת
אהבה בתוך כספת

פורסם בתאריך: 05/01/2012 12:42:32

מרבית האנשים מחפשים תמיד חברה של אנשים איתה הם יוכלו לשהות וליהנות, אז מה הוא סוד האהבה?