הכרויות חינם ברשת

הכרויות חינם ברשת האינטרנט

הכל על הכרויות חינם ברשת האינטרנט

היום, שוק ההיכרויות הוירטואליות הינו נרחב מאוד. ישנם מאות אתרים בישראל בלבד אשר מאפשרים לנו להכיר אנשים באמצעות האינטרנט. חלק מהאתרים דורשים תשלום עבור הרשמה לשירות וחלק מהאתרים מאפשרים הרשמה בחינם.

רבים חושבים "למה אני צריך לשלם? אני פותח כרטיס בחינם ופשוט מתחיל לחפש". צריך להבין שהזנת נתונים אישיים לגביכם באינטרנט ופיזורם בין כל מיני אתרי היא מסוכנת, עלולה לגרור שימוש ברעה בפרטים שלכם ואף להגיע למצב של גניבת זהות!

מי מספק הכרויות בחינם?

ישנם אתרים רבים אשר מקנים לגולשים אופציה להכיר אנשים בחינם. את הסוג
הראשון אתם ודאי מכירים, אתרי הרשתות החברתיות. מדובר באתרים, כמו למשל ´מקושרים´, שמאפשרים לשמור על קשר עם החברים שלנו, להעלות תמונות, סיפורים ועוד.
מלבד זאת, באתרים שכאלו ניתן גם לפנות לאנשים אחרים למטרת היכרות. הבעיה עם אתרים שכאלו היא שחלק גדול מהמשתמשים נמצאים כבר במערכת יחסים או שבכלל אינם מעוניינים בזוגיות כרגע. לכן, פעמים רבות, התוצאה של פנייה למשתמשים אחרים היא מפח נפש ואכזבה.

סוג נוסף של אתרים הוא אתרי היכרויות של ממש, רק בחינם. מדובר בעצם באתר שבו אנשים נרשמים במטרה להכיר בני זוג. האתרים אינם גובים תשלום על הרשמה לאתר ופתיחת כרטיס ובנוסף לכך גם אינם גובים תשלום על שימוש באתר (פנייה לאנשים אחרים וכדומה). כאמור, זו נשמעת לנו כאופציה מפתה.
אבל אם נחשוב על כך בשנית נבין שאולי זה בעצם מסוכן לחלק את הפרטים האישיים שלנו לכל דורש, אולי מדובר באתר פיקטיבי שרק מעוניין בקבלת פרטינו האישיים למטרת שימוש לרעה.

הכרויות חינם, לא נשמע מפתה כל-כך.

מלבד שימוש לרעה של האתרים עצמם, באתרים שבהם זוכים להיכרויות חינם, סביר להניח שנמצא כמות גדולה של משתמשים צעירים. בנוסף לכך, אפילו אם מניעיהם של בעלי האתר אינם רעים והם אינם מעוניינים להשתמש בפרטיכם האישיים לרעה, נצפה שכנראה אמצעי אבטחת המידע באתרים שכאלו יהיו נמוכים יותר מאשר באתרים הדורשים תשלום. שוב, מצב בו פרטים אישיים אינם זוכים לאבטחה הגונה הוא בעייתי ובעל פוטנציאל לנזק רב.

הכרויות בחינם, באמת משתלם?

כפי שראינו, אמנם ההרשמה והשימוש באותם אתרים הינה בחינם, אבל אנחנו לא מודעים ´לתשלום´ אותו נאלץ לשלם בסופו של דבר.
במידה ואתם אנשים בוגרים, עובדים ומבוססים המעוניינים בהיכרות עם בני זוג פוטנציאליים בוגרים ואיכותיים, מומלץ לשלם את דמי המנוי הנמוכים יחסית הנגבים על-ידי אתרי הכרויות רציניים.

ואם בכל זאת אתם מעוניינים לזכות לטעימה חינמית מאותם אתרים, חכו למבצעים. אתרים רבים מקנים לנרשמים מספר ימי שימוש בחינם בתקופות שונות, למשל בחג האהבה (קישור למאמר על חג האהבה).

מה דעתכם על הכרויות בחינם? ספרו לנו על חוויות מוצלחות, או לא מוצלחות שהיו לכם.

הכרויות חינם ברשת

מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

לתבל את היחסים עם משחק מקדים

פורסם בתאריך: 06/04/2021 12:02:18

על מנת למנוע ממכם להישאב אל שגרת החיים ולדרדר את היחסים אספנו עבורכם מספר משחקים לחדר המיטות שיתבלו לכם את הזוגיות.

באיזה עונה כדאי להתחתן

באיזה עונה כדאי להתחתן

פורסם בתאריך: 02/08/2012 13:10:24

חתונה היא אירוע משמח לכל הדעות. עם זאת מדובר גם באירוע מרוכב שדורש קבלת החלטות משמעותיות. באיזה עונה להתחתן?

אומנות הפיתוי

אומנות הפיתוי

פורסם בתאריך: 09/09/2014 12:38:01

האם יש כזו אמנות? למה מתכוונים כאשר מדברים על אומנות הפיתוי? אספנו עבורכם כמה טיפים, שאולי יעזרו לכם לפתות את הבחורה הבאה...

קשר ללילה או קשר לכל החיים

קשר ללילה או קשר לכל החיים

פורסם בתאריך: 22/06/2021 16:22:49

יצאנו לבדוק מה עדיף קשר ללילה או קשר לכל החיים נגלה שהרבה פעמים אנו יכולים להיות מופתעים מהתשובה שנקבל ונגלה שלא כולם מאה אחוז יענו לכם בצורה וודאית ללא כל צל של ספק קשר לכל החיים

סימנים שהוא מעוניין בך שפשוט ידהימו אתכם

סימנים שהוא מעוניין בך שפשוט ידהימו אתכם

פורסם בתאריך: 14/04/2022 08:22:43

אפשר לשאול אותו באופן ישיר. אך במידה וזה נראה לכן צעד נועז מדי, ואינכן רוצות להרוס את ההתחלה, כדאי ראשית כל לדעת אם יש סימנים שהוא מעוניין בך.

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

בגידה כנגד בגידה - חלק 1

פורסם בתאריך: 17/07/2014 15:44:24

זהו סיפור על גבר ואישה שחוו בגידה והחליטו לתת לבני הזוג שלהם טעימה מהכאב, ולא הבינו מה הם עושים... לא הבינו שזו התחלה של התמכרות...

מעלה
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר