הכרויות חינם ברשת האינטרנט

הכרויות חינם ברשת - 31/10/2011 13:11:24
הגב על מאמר זה
במבט ראשון, הכרויות בחינם נשמע מפתה, במבט שני מגלים שיש צדק במשפט-אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו.
הכרויות חינם ברשת היום, שוק ההיכרויות הוירטואליות הינו נרחב מאוד. ישנם מאות אתרים בישראל בלבד אשר מאפשרים לנו להכיר אנשים באמצעות האינטרנט. חלק מהאתרים דורשים תשלום עבור הרשמה לשירות וחלק מהאתרים מאפשרים הרשמה בחינם.

רבים חושבים "למה אני צריך לשלם? אני פותח כרטיס בחינם ופשוט מתחיל לחפש". צריך להבין שהזנת נתונים אישיים לגביכם באינטרנט ופיזורם בין כל מיני אתרי היא מסוכנת, עלולה לגרור שימוש ברעה בפרטים שלכם ואף להגיע למצב של גניבת זהות!

מי מספק הכרויות בחינם?

ישנם אתרים רבים אשר מקנים לגולשים אופציה להכיר אנשים בחינם. את הסוג
הראשון אתם ודאי מכירים, אתרי הרשתות החברתיות. מדובר באתרים, כמו למשל ´מקושרים´, שמאפשרים לשמור על קשר עם החברים שלנו, להעלות תמונות, סיפורים ועוד.
מלבד זאת, באתרים שכאלו ניתן גם לפנות לאנשים אחרים למטרת היכרות. הבעיה עם אתרים שכאלו היא שחלק גדול מהמשתמשים נמצאים כבר במערכת יחסים או שבכלל אינם מעוניינים בזוגיות כרגע. לכן, פעמים רבות, התוצאה של פנייה למשתמשים אחרים היא מפח נפש ואכזבה.

סוג נוסף של אתרים הוא אתרי היכרויות של ממש, רק בחינם. מדובר בעצם באתר שבו אנשים נרשמים במטרה להכיר בני זוג. האתרים אינם גובים תשלום על הרשמה לאתר ופתיחת כרטיס ובנוסף לכך גם אינם גובים תשלום על שימוש באתר (פנייה לאנשים אחרים וכדומה). כאמור, זו נשמעת לנו כאופציה מפתה.
אבל אם נחשוב על כך בשנית נבין שאולי זה בעצם מסוכן לחלק את הפרטים האישיים שלנו לכל דורש, אולי מדובר באתר פיקטיבי שרק מעוניין בקבלת פרטינו האישיים למטרת שימוש לרעה.

הכרויות חינם, לא נשמע מפתה כל-כך.

מלבד שימוש לרעה של האתרים עצמם, באתרים שבהם זוכים להיכרויות חינם, סביר להניח שנמצא כמות גדולה של משתמשים צעירים. בנוסף לכך, אפילו אם מניעיהם של בעלי האתר אינם רעים והם אינם מעוניינים להשתמש בפרטיכם האישיים לרעה, נצפה שכנראה אמצעי אבטחת המידע באתרים שכאלו יהיו נמוכים יותר מאשר באתרים הדורשים תשלום. שוב, מצב בו פרטים אישיים אינם זוכים לאבטחה הגונה הוא בעייתי ובעל פוטנציאל לנזק רב.

הכרויות בחינם, באמת משתלם?

כפי שראינו, אמנם ההרשמה והשימוש באותם אתרים הינה בחינם, אבל אנחנו לא מודעים ´לתשלום´ אותו נאלץ לשלם בסופו של דבר.
במידה ואתם אנשים בוגרים, עובדים ומבוססים המעוניינים בהיכרות עם בני זוג פוטנציאליים בוגרים ואיכותיים, מומלץ לשלם את דמי המנוי הנמוכים יחסית הנגבים על-ידי אתרי הכרויות רציניים.

ואם בכל זאת אתם מעוניינים לזכות לטעימה חינמית מאותם אתרים, חכו למבצעים. אתרים רבים מקנים לנרשמים מספר ימי שימוש בחינם בתקופות שונות, למשל בחג האהבה (קישור למאמר על חג האהבה).

מה דעתכם על הכרויות בחינם? ספרו לנו על חוויות מוצלחות, או לא מוצלחות שהיו לכם.

אהבת את מה שקראת? זה הזמן לעשות LIKE!

עדיין לא נרשמת לאתר! מצטרפים עכשיו ומתחילים להנות ולהגשים פנטזיות.
עדיין לא נרשמת לאתר - הצטרף/י עכשיו בחינם
הגב על מאמר זה
מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:
  • למגנט את בן הזוג המתאים - בכל יום אנו רואים סביבנו הרבה אנשים, חלקם אנו מכירים וחלקם כמעט ולא, אך איך ממגנטים את האדם שיהיה בן זוגנו.
  • אהבה בתוך הפקולטה - הדרך הנוחה ביותר להכיר אנשים היא על ידי שהות עם אותם אנשים במסגרת שמאחדת את כולם, פקולטה זה המקום.
  • איך להשיג מחויבות זוגית - כדי לשמור על הזוגיות שלנו תקינה, נדרשת מאיתנו מחויבות זוגיות מלאה, איך שומרים עליה, ואיך משיגים אותה?
  • איך להשיג מחויבות זוגית - כדי לשמור על הזוגיות התקינה שלנו, נדרשת מאיתנו מחויבות זוגיות מלאה, איך שומרים עליה, ואיך משיגים אותה?
  • מהי אהבה - מהי בכלל אהבה? רגש ספונטני או רגש המתפתח עקב תהליך ארוך טווח? במאמר ננסה לענות על שאלה זו.
  • עוברים לגור עם בן הזוג - אחת ההחלטות המשמעותיות ביותר בזוגיות שלנו, היא ההחלטה לעבור לגור ביחד ולהתקדם לשלב משמעותי יותר בזוגיות.


כל התגובות למאמר:
1. התגובה נשלחה על ידי רונן , בתאריך 12/08/2011 18:20:41
אני
מחפש בחורה רק לסקס
כל הזכויות שמורות - אתר הכרויות XYDate ©